FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-07-2009, 20:25   

Seto no Hanayome tylko, że poza parodią jest też romans i komedia. Ale parodii jest dużo, więc powinno Ci się spodobać ;]

Recor nie podawaj Anime, które z romansu robi się horror w ostatnich odcinkach -.- i to dosłownie. Nigdy po to nie sięgnę po raz drugi.

Co do romansów - School Rumble - zlewa, że można spaść z krzesła, Asu no Yoichi! - pierwsze 10 odc. są świetne, a dwa ostatnie trochę zrobione inaczej, ale także oczywiście warte obejrzenia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyki Mykk
Gość
PostWysłany: 07-07-2009, 01:53   

Recor dziękuje za załamanie mnie do reszty, skończyłem school days i zamiast happy endu doczekałem się niezłej rzezi.
Ogólnie jestem wielce zasmucony takim zakończeniem, teraz to już na prawde... błagam o romans z happy endem oraz z dobrymi scenami miłosnymi, nie musi to być komedia

Pozdrawiam, załamany... Tyki M.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-07-2009, 02:09   

Uściślijmy może - Dobre sceny miłosne to:

Zachód słońca, plaża, ona zapłakana, on podchodzi, obejmuje ją i przytula, łza ścieka jej efektownie po brodzie po czym kapie na piasek robiąc *kira kira* i *dzyń dzyń*, on mówi, że zawsze ją kochał itd.

czy może:

Pora nieznana, okna zamknięte, zasłony zasłonięte. Ona półnaga, leży na łóżku, on spocony, w trakcie przechodzenia ze stanu <ubrany> przez <półnagi>, każe jej uklęknąć, ona jęczy zanim jeszcze do niej się doczołgał itd.

?

Bo zwłaszcza wspomniane przez Recora "śmiałe sceny miłosne" można interpretować dwuznacznie, a i to tylko dzięki naiwnej wierze w niewinność szanownego gościa :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyki Mykk
Gość
PostWysłany: 07-07-2009, 02:16   

Emmm bliżej tej drugiej opcji, ale chyba przedstawiłeś mi historie rodem z filmów dla dorosłych, ale ok, powiedzmy że w tym kierunku^^
Powrót do góry
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2009, 06:33   

Takie proste, a takie trudne zarazem. Wychodzi na to, że jakiegoś hentaia chcesz. Nie wiem, czy na forum znajdzie się jakiś znawca tego gatunku :P. Z resztą, romans z happy endem to nie romans, ot co. Musi być tragicznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2009, 09:54   

Przyłączam się do pytania o jakiś dobry romans, nie musi być z happy endem, ale żeby to nie było nic typu harem (chyba, że męski ale te już chyba wszystkie widziałam ;p )

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2009, 10:02   

...
Miałem zamiar przed School Days ostrzec, ale wczoraj byłem po prostu zbyt padnięty, pardon. Sam bym polecił np. Nogizaka Haruka no Himitsu.

(Edit: to do Tyki Mykka oczywiście)

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2009, 11:51   

Michiyo napisał/a:
Przyłączam się do pytania o jakiś dobry romans, nie musi być z happy endem, ale żeby to nie było nic typu harem (chyba, że męski ale te już chyba wszystkie widziałam ;p )


Glass Mask, co prawda nie znam anime, ale manga jest bardzo dobra, wydaje mi się że nie mogliby tego tak strasznie skopać żeby nie nadawało się do oglądania. Wadą jest to że zdaje się nikt remake z 2005 roku jeszcze nie skończył subować. Jest jeszcze wersja z 1984 jeśli nie masz nic przeciwko seriom z tego okresu i przeciwko temu że starsza wersja siłą rzeczy nie pokryła tyle materiału z mangi co nowsza.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lucy311
Gość
PostWysłany: 07-07-2009, 17:30   

Ja też poszukuję dobrej komedii romantycznej, koniecznie z happy endem. Coś w stylu Toradora! albo Lovely Complex.
Od razu zaznaczę, że Zero no Tsukaima już oglądałam, bo kiedy pytam o coś podobnego do Toradory, zawsze polecają mi Louise. :)
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-07-2009, 17:44   

Lucy311, spróbuj Special A, Fruits Basket, Ultra Maniac (jeżeli nie przeszkadzają ci magical girls) i od biedy Hakushaku to Yousei.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lucy311
Gość
PostWysłany: 07-07-2009, 19:18   

Kurcze, moshi_moshi wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły oglądałam, ale i tak dziękuję. ;)
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-07-2009, 19:24   

Hmm, w takim razie może Saiunkoku Monogatari albo Marmalade Boy, starsze anime z nieciekawą kreską, ale pod względem fabularnym bije na głowę większość nowych komedii romantycznych? Oczywiście jeżeli już nie widziałaś :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2009, 21:08   

Witam.

Mam dość niesprecyzowane i chyba trudne pytanie, mianowicie poszukuję czegoś w rodzaju Natsume Yuujinchou, czy Seirei no Moribito i nie chodzi mi bynajmniej o aspekty fantastyczne czy przygodowe a raczej klimat i pewien urok opowiadanej historii. Jeśli byłoby to jakimś ułatwieniem podobny klimat zdaję się dostrzegać także w większości produkcji kinowych studia Ghilbi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2009, 22:13   

mizu, spróbuj może Kemono no Souja Erin, ta seria też ma taki ciepły familijny klimat jakiego zdaje się szukasz i jest autorstwa Nahoko Uehashi, której drugą historię, Seirei no Moribito, już znasz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2009, 13:06   

Jak chodzi o romansidło to polecam Kareshi to kanoio no yoijou Romans z pewnością i niezła komedia ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 87 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group