FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2009, 13:18   

mizu, Coś s klimatem to Mushishi choć nie obiecuję że się zpodoba. Klimat wiejski i trochę mityczny. Myślę, że będzie dobre. Widziałeś 2 serię Zoku Natsume Youjinchou?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-07-2009, 13:53   

Mizu, polecam Windy Tales, jeżeli nie odstrasza cię "eksperymentalna" kreska oraz Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto.

PS Gucia, jeżeli chcesz coś dopisać, lepiej edytuj posta niż pisz jednego pod drugim :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyki Mykk Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2009, 14:51   

Hah no i znowu moja kolej.
Otóż pooglądałem sobie już dość romansideł i mam ochotę na coś Shounenowego w deseń D. Gray Mana. Bez mechów proszę, może być jakaś ładna dziewczyna dla lepszego obrazu wizualnego ^^.
No proszę bardzo o propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-07-2009, 15:18   

Tyki, może Kuroshitsuji , Fullmetal Alchemist i z aktualnie wychodzących Pandora Hearts.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-07-2009, 19:38   

A właśnie, co sądzicie o tym Pandora Hearts? Jest to pozycja godna uwagi?
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-07-2009, 19:49   

A ja zapytam jeszcze w nurcie, czy jest warto brać się za nowe odcinki Haruhi? Jest już tego 5 ponad poprzedni raz jak to emitowali ale czy te 5 trzyma poziom poprzednich 14? I kto mi powie ile tego będzie :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2009, 20:47   

Ja widziałam na razie 4 i mi się podoba ale może nie jestem obiektywna bo po prostu uwielbiam Haruhi ^-^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-07-2009, 20:52   

Altruista napisał/a:
A właśnie, co sądzicie o tym Pandora Hearts? Jest to pozycja godna uwagi?

Zależy czego oczekujesz. Grafika strasznie nierówna, sporo osób odpada po paru odcinkach, gdy dopiero w ostatnim zaczeło być bardzo, bardzo ciekawie. Muzyka cudo, w koncu Kajiura Yuuki. Do tego plejada znanych seiyuu... Fabuła zakręcona gorzej niż ruski termon, ale trzymająca się całości. Główna trójka bohaterów może wydawać się z początku sztampowa i niesympatyczna, ale koniec końców wypada bardzo ciekawie (15-latek wychowany bezstresowo, jego emo ochroniarz i tsundere lejąca na lewo i prawo, na pierwszy rzut oka). Ode mnie ogromny plus za to, że anime idzie prawie kropka w kroplę z manga - a ta to imho niezły majstersztyk. Zakończenie anime będzie... albo otwarte (bo nie ma w mandze żadnego punktu przystankowego) albo własne prosto od twórców (tu fani mangi drżą). Gatunkowo to jest fantasy ze specyficznym klimatem szaleństwa i horroru, w końcu poniekąd czerpie pewne wątki z powieści Lewisa Carrolla, więc to trochę jak 'kraina czarów' na opak (choć w anime troszkę skopane kolorystycznie, bardziej tworzy groteske niż horror miejscami). Można spróbować, choć pierwsze parę odcinków daje mylące wrażenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
artemis00 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2009, 10:29   

Sekirei jest ciekawe,jeśli kogoś nie zraża duża ilość fanserwisu i momentów ecchi

_________________
Moja lista anime http://myanimelist.net/animelist/artemis00
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowy
Gość
PostWysłany: 12-07-2009, 16:37   

EJ ludzie jakie anime polecacie na wakacje??Coś gdzie jest dużo krwawych i zaciętych walk, a nie jak w Naruto 2min. zbliżenie na oczy bohatera ^^ ;p
Powrót do góry
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2009, 17:23   

Pierwsze, co mi przyszło do głowy, to Code Geass.

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-07-2009, 18:57   

Piszę co mi przychodzi do głowy :P
Gurren lagann
Eureka seven
A bez mechów
Samurai champloo
Do gustu może również przypaść Black lagoon, blood+ od odcinka 12 wzwyż, Michiko to Hatchin, Pumpkin Scissors.
A z kosmowalki polecił bym jak zwykle vanread-y i z.o.e. dolores i .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2009, 20:30   

Cytat:
EJ ludzie jakie anime polecacie na wakacje??Coś gdzie jest dużo krwawych i zaciętych walk, a nie jak w Naruto 2min. zbliżenie na oczy bohatera ^^ ;p

Krwawe?
Shigurui
Ninja Scroll (film, bo seria tv jest do kitu)
Berserk
Basilisk
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 20:20   

Poszukuje jakiegoś cieplego i uroczego romansu.
Zadne milosne problemy nieporadnych uczennic, tylko historia bardziej dojrzalych bohaterow. Coś w stylu Victorian Romance Emma.
Z gory dzieki ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Linvelin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 22:53   

Nie wiem, co do tej pory widziałaś, ale może NANA, Paradise Kiss, Honey and Clover Cię zadowolą? Te 3 tytuły są uznawane za klasykę anime obyczajowego.

Ja za to poszukuję czegoś właśnie podobnego do NANY, czyli jakiegoś romansu, w którym bohaterowie muszą podejmować ważne decyzje dotyczące życia ich oraz ich miłości, nie koniecznie optymistycznego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 88 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group