FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
DemiCanadian
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 13:19   

w pierwszej kolejności się przywitam ze wszystkimi

CZEEEŚĆ! ^_^

a w drugie dorzucę swoje trzy grosze - jak w tvp kultura nadawali Cowboy Bewbop, to nawet zawzięci intelektualiści (rodzice mojej dziewczyny) musieli przyznać że ogląda się to dobrze
Przejdź na dół
marta
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 22:56   

wlasnie skonczylam oglądac X i calkiem fajne sie okazalo :P . hehe i znowu szukam jakiegos ciekawego anime z bishounenami magia i romansikami :P licze na Wasza pomoc XDDD .
Powrót do góry
marta
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:27   

i jeszczejedno: wole raczej serie 'dramatyczne'
przepraszam za doublepost'a ;)
Powrót do góry
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:28   

Bez wątpienia Tsubasa Tokyo Revelations - Bo nie dość, że pojawiają się w nim postacie z X Clampa, to samo też prezentuje bardzo wysoki poziom. Jedyny problem w tym że może Ci narobić smaka na obie serie telewizyjne, które tak dobre nie są, albo na mangę o której ostatnio słyszę nie najlepsze opinie.

Edit: Dramatu też jest dość dużo, choć nie tyle ile w poprzednich oglądanych przez ciebie seriach.

A jeśli tak lubisz dramaty, to sprawdź Kanon 2006. Będziesz jednak musiała przecierpieć zastąpienie przystojniaków przez kawaii panienki. Choć równie dobrze może Ci się spodobać.

Edit 2: Poleciłem TTR głównie dlatego że Marta dopiero co skończyła oglądać X. Poza tym sam oglądałem tą OVA bez znajomości oryginalnej serii.


Ostatnio zmieniony przez dnia 22-01-2009, 23:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2009, 23:33   

Problem w tym że TRC: Toko Revelations jako odrębna historia raczej egzaminu nie zda, po prostu bez znajomości serii tv oglądanie Oav'ki zdaje się bezcelowe.

Też sobie wybrałaś tematykę, bizony i jeszcze magia :D Ciężko cokolwiek wymyśleć, listę swoją przekopałem wzdłuż i wszerz, ale żadne magical bizons do głowy mi nie przychodzą...


EDIT: ew. Fruits Basket mogłoby pasować, świetna i ciepła historia, jakiś dramat tam też był, ponadto świetna muzyka no i bizony chyba też były, jesli pojęć nie mylę...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia 22-01-2009, 23:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2009, 23:35   

No, to Tokyo Babylon! Pasuje idealnie. CLAMP, dramat, dwa bishouneny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:43   

W Saint Seiya była magia i były bizony, ale to staroć, a archaiczne bizony mogą nie być interesujące dla młodszego pokolenia.

Najbardziej odpowiadającą powyższemu opisowi, znaną mi serią, w której mamy harem bizonów, magię i romans jest Fushigi Yuugi Do tego można by dorzucić Saint Beast ale to ponoć yaoi. Harem bizonów i magię znajdziemy także w Saiunkoku Monogatari i w Harutoki
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2009, 23:45   

Cytat:
wlasnie skonczylam oglądac X i calkiem fajne sie okazalo :P . hehe i znowu szukam jakiegos ciekawego anime z bishounenami magia i romansikami :P licze na Wasza pomoc XDDD .

A ja ze swojej strony polecę Escaflowne, bo ma do tego jeszcze znośną fabułę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
marta
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:46   

haha no coz :D
wczesniej byly tylko serie z wielkimi blyszczacymi galami (tak wiec Kanona juz widzialam;PP)a teraz biznoy, hehe
oki to obejrze sobie te Tokyo Revelations. a potem tokyo babylon, chociaz screeny mnie troszke odpychaja;p
a moze znacie cos z romansem magia i dramatem (moze jakos przezyje bez bishow...;PP)
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:48   

Polecam użyć Tanukowej wyszukiwarki: http://anime.tanuki.pl/strony/szukaj W "gatunkach" wybieramy "dramat" i "romans" w "wyróżnikach" - magia i "szukaj".
Powrót do góry
marta
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:49   

kurde szybcy jestescie,dzieki za propozycje.
(znowu doublepost :( wybaczcie :/)
Powrót do góry
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:51   

Aha, jeśli nie przeraża Cie yaoi (czyli pan + pan) to koniecznie zobacz Loveless. Mi się naprawdę podobało, choć jestem facetem. Poza tym - spełnia wszystkie warunki.
Powrót do góry
djk1988
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 23:56   

CainSerafin napisał/a:
Aha, jeśli nie przeraża Cie yaoi (czyli pan + pan) to koniecznie zobacz Loveless. Mi się naprawdę podobało, choć jestem facetem. Poza tym - spełnia wszystkie warunki.


Mnie nie przeraża, a jestem facetem (jak najbardziej "normalnym" :D ) Obejrzałem "Gravitation". Choć wątek ai/yaoi jest bardzo niewielki. I bardzo mi się podobało... Polecam
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 23-01-2009, 00:00   

Gość napisał/a:
a moze znacie cos z romansem magia i dramatem (moze jakos przezyje bez bishow...;PP)


Magia, romans, dramat - Sola. Dla mnie jedno z lepszych dostępnych anime w tych kategoriach. Nada się chyba też Gift: Eternal Rainbow. Swoją drogą - polecał bym ci się rozejrzeć pośród serii tego typu bez magi także. Z zasady w tego typu produkcjach magia jest tylko pewnym tłem dla wydarzeń, dlatego odpuszczając ją sobie można dalej łatwo znaleźć to, czego od takich serii się oczekuje. Jeżeli chcesz spróbować, to bez problemu każdy tu będzie mógł ci dostarczyć obfitującą w ciekawe produkcje listę.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marta
Gość
PostWysłany: 23-01-2009, 00:12   

Cytat:
Z zasady w tego typu produkcjach magia jest tylko pewnym tłem dla wydarzeń

wolalabym raczej zeby to romans byl 'pewnym tlem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group