FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2009, 22:10   

Shigofumi- fantasy, poważne, analiza psychologiczna bohatrki i świetne ova do tego. Polecam. Sliczna kreska, wciągające i nie dużo odcinków.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2009, 10:42   

Usunięto ostatnie posty. Uprzedzam, że następna taka wymiana "informacji" zakończy się ostrzeżeniami dla wszystkich uczestniczących stron, tym bardziej, jeśli dotyczyć będzie serii wydanej w Polsce i dostępnej legalnie w sklepach.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2009, 10:45   

Odcinki Shakugan no Shana można znaleźć na płytach DVD wydanych przez Anime Gate. To jedyna odpowiedź na pytanie "gdzie mogę znaleźć odcinki", jaką otrzymasz w tym temacie. Po szczegóły odsyłam na stronę wydawcy lub do odpowiednich sklepów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2009, 14:19   

Hej , szukam anime romantyczne które bardzo wciaga , obojętnie czy to horror , komedia :D byle zeby nie było jakieś nudne i monotonne , i aby ni było takie że tu się bali złapać za ręke a tu nagle dzieciaka maja ;/ i zeby bylo o licealistach :D nie chce jakis ludzi co juz rodziny pozakladali i chodza na studia . Oglądałam vampire knight, zero no tsukaima , clannad , lovely complex , ouran host club high school ( jakos tak) , ef a tale of memories, ( kanon ale nie spodobalo mi sie ;/ ) ... no to by bylo na tyle mam nadzieję że coś sprosta moim wymaganiom ;D .

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2009, 14:22   

ef - tale of melodies, Toradora!, Midori no Hibi (ale ostrzegam, jest dziwne), School Rumble.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tarnos12 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Paź 2009
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2009, 14:28   

Ja mogę polecić To Love Ru myślę że ci się spodoba. To jest komedia i jest bardzo ciekawa ;) To anime ma 26 odcinków + 3 OVA.
A tutaj masz Recenzje.
Oglądałem także Green Green to anime jest też fajne i powinno też ci się spodobać.To anime ma 13 odcinków + 1 OVA. Wydaje mi się że coś jeszcze z tego anime jest ale nie pamiętam już =]
I tutaj też Recenzja.
Green Green jest od +18 lat
To Love Ru mógłbym dać na +16...

_________________
http://myanimelist.net/profile/tarnos12
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4157000
Kyoushu Płeć:Mężczyzna
蔭に隠れている。


Dołączył: 03 Paź 2009
Skąd: 蔭に隠れている。
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2009, 19:15   

mitsushi,

Z bieżących serii Nyan Koi! na pierwszy rzut oka prezentuje się sympatycznie. Triangle ~de gozaru
Hatsukoi Limited, Shuffle: Moim zdaniem przeciętniaki, niemniej mianem tym sygnuję co drugie ecchi, toteż nie zamieniać mi tego w uprzedzenia.
Oraz Air, brat/siostra Clannad i Kanon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-10-2009, 20:21   

Z tego co mi wiadomo Kare Kano strasznie wciąga , niestety później porzuca w ciemnym zaułku z dziwnym niedosytem. Mahoraba ~Heartful Days~ bardzo przyjemna animka niestety dla mitsushi trzeba zaznaczyć że tylko połowa pary jest w liceum, druga jest na pierwszym roku studiów . Mahoromatic można kochać można nienawidzić , licealista i jego mikro harem w postaci 3 koleżanek, nauczycielki i maido roboto (a raczej weterana wojennego). Onegai teacher , kolejna zakazana miłość. Kosmitka/nauczycielka x uczeń . Welcome to the NHK! wyrzutek społeczny "hikikomori" i specjalna licealistka , nauczycielka życia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
AandandA
Gość
PostWysłany: 14-10-2009, 21:36   

A ja chce powtórzyć swoją proźbę gdyż została pominięta.Czy mógłby ktoś mi polecić jakieś fajne anime, najlepiej żeby było podobne kreską do Bleach. Ze sztukami walki, ale na miecze lub katany i z magią. Żeby była jakaś fabuła, a nie tylko walka i kilka wstawek komediowych. Czyli w skrócie żeby było podobne do Bleach lub Soul Eater. Skopiowałem bo nie chciało mi się pisać.
Powrót do góry
tarnos12 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Paź 2009
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2009, 05:42   

Nie wiem czy ci się to spodoba...ale może Afro Samurai. To anime ma 5 odcinków + 1 Movie "Ressurection" Anime jest fajne. Może nie ma tam jakiś mocy itd jak w bleachu...ale obejrzyj i zobaczysz czy ci się spodoba.

_________________
http://myanimelist.net/profile/tarnos12
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4157000
abc
Gość
PostWysłany: 15-10-2009, 19:19   

Ja bym chciał coś takiego jak kolega Aanda... coś tam. Tyle żeby było dużo wstawek komediowych, oraz żeby anime było dość długie, no i jakieś aspekty z nutką erotyzmu żeby były. Ostatnio zacząłem oglądać Kampfer (przez a umlaut) obejrzałem tylko 1 odcinek ale od razu się zakochałem, więc może będzie coś w tym stylu.
Powrót do góry
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2009, 15:23   

Siemka, dzięki abc sięgnąłem po Kampfera i bardzo mi się spodobało, szczególnie to że główny bohater zmienia się w dziewczyne. Znacie może jakąś inną komedie w której byłoby coś takiego ???

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-10-2009, 15:31   

Klasyka anime Ranma 1/2 tylko że tam, odpowiedzialna jest temperatura wody. Tak w ogóle to takich scenariuszy niema za wiele, bardziej popularne są przebieranki typu Otome wa Boku ni Koi Shiteru. Chociaż też niema tego wiele.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2009, 15:45   

Witam serdecznie ; )
Piszę ponownie, lecz w innej sprawie/w celu innego łowu.
A mianowicie, poszukuje od swego czasu czegoś dynamicznego, czegoś na podobę One Piece. I nie mam tu na myśli ilości odcinków, haha ; ) tylko walk - właśnie to mnie najbardziej interesuje, bo jak zapewne fani OP'a wiedzą.. walki w nim są cholernie dynamiczne, co mi się bardzo podoba ; )

Z góry dziękuję za polecone mi tytuły, jak i zapraszam na myanimelist - co bym nie musiał postować ,,widziałem" = PP

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2009, 17:26   

Dzięki za anime, obejrzałem trochę i nawet fajne, ale nie mogę znieść starej kreski. Czy może byłoby coś nowszego. Nie musi być jakieś super nowe z przed roku, ale jak dla mnie to znośna kreska pojawiła się dopiero w 1997,8,9 jakoś w tej granicy jeszcze zniosę ale wcześniejszych już nie. Może to dla tego że niektóre są starsze ode mnie XD

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 117 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group