FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-10-2009, 01:42   

Nie wiem do kogo jest ps, ale jakoś mi to nie pasuje.

Nie wiem jeszcze co innego oglądałeś i co "tego czegoś" nie miało, ale jestem prawie pewny że od pokemonów to ambitniejsze jest prawie wszystko.
Taki ostrzał na ślepo:
Gurren lagann
Ghost hunt
Vandread
Figure 17
Lunar Legend Tsukihime
Samurai Champloo
A w trochę innym kierunkach:
Haibane Renmei
Tsukuyomi -Moon Phase-
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Kyoran Kazoku Nikki
I dla lukrowanej panierki Haré+Guu i flcl

Dc, na twoje pytanie przychodzi mi tylko sakura wars. Podobnie jak last exile retro-sf, steampunk. Może być tylko trochę mało humoru, mimo to nie jest ciężkie a i krojenia demonów kataną się doczekasz. Ewentualnie taki staroć jak maze (tv), ale tego nie obejrzysz bo wygląda jak slayersy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DC
Gość
PostWysłany: 26-10-2009, 18:08   

Dzięki ! A tego Maze, to ja mogę oglądać. Grafika aż tak nie zraża, a w Slayers nie zraziła mnie kreska, tylko to ,że jedyna wersja jaką znalazłem to z angielskim dubbingiem i polskim lektorem, a to są 2 rzeczy które najbardziej mnie wkurzają w anime.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2009, 22:00   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/547-beck/rec/551

to może Cię zainteresować.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
abc
Gość
PostWysłany: 26-10-2009, 22:01   

A ja powrócę do starej prośby. Chłopak zamienia się w dziewczynę. Coś takiego z jajem, gdzie główny bohater albo jest zboczony i wali teksty pt." A teraz mogę sam się macać".
Albo taki, który nie wie co robić, a przy pójściu do łazienki leci mu krew z nosa. (patrz Kampfer lub 1 oav To love-ru) I to ogólnie cała moja prośba.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-10-2009, 22:13   

abc napisał/a:
A ja powrócę do starej prośby. Chłopak zamienia się w dziewczynę. Coś takiego z jajem, gdzie główny bohater albo jest zboczony i wali teksty pt." A teraz mogę sam się macać".
Albo taki, który nie wie co robić, a przy pójściu do łazienki leci mu krew z nosa. (patrz Kampfer lub 1 oav To love-ru) I to ogólnie cała moja prośba.

Kashimashi, Ranma, Body Jack. Z mang - Futaba Kun - change i Ochiru Tenshi.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-10-2009, 23:50   

Abc , to jest podgatunek gier hentai typu haha "x-change" lub po prostu mang hentajowych. Anime w normalnym wydaniu raczej nie będzie więcej niż wymienione tytuły. A nawet i w nich raczej takich tekstów nie będzie. Temat jest trochę grząski więc mało kto odważy się go ruszyć. Skutek mało tytułów. Prędzej znajdzie się zakonnica w przebraniu lub chłopak w katolickiej szkole dla dziewcząt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
abc
Gość
PostWysłany: 27-10-2009, 15:30   

Kashimashi widziałem, ale nie podoba mi się, ponieważ bohater na samym początku przyjmuje fakt że jest dziewczyną i "poddaje się" w tej sprawie. A tak w ogóle do on od początku nawet nie był facetem. Ranma ma jak dla mnie za starą kreskę (i to trochę dziwne uczucie oglądać anime starsze od siebie). I Body Jack, podasz jakiś link do recenzji, czy może opisu tego anime, bo nie mogę znaleźć.
Mangę, co prawda czytam rzadziej, ale postaram się przejrzeć to co poleciłeś.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-10-2009, 16:01   

Body Jack ci też pewnie nie przypadnie do gustu, bo to rzecz z początku lat 90. Futaba Kun też do nowszych nie należy.
Powrót do góry
abc
Gość
PostWysłany: 27-10-2009, 18:49   

To zależy jak wygląda, kreska w ranmie ogólnie mi się nie podoba. A jak mi dasz jakiś opis i kilka screenów to zobaczę czy nie obejrzeć, dlatego chce jakiś link. A i nie znam angielskiego.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-10-2009, 19:03   

Jeśli nie znasz angielskiego, to nie mamy o czym nawet rozmawiać, bo poza Ranmą nic takiego nie wyszło po polsku.
Powrót do góry
Anomander Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2009, 00:02   

Witam.

Poszukuje anime, gdzie znajde wojny/bitwy/walki etc z miloscia w tle. Mile widziany schemat, w ktorym zwykly chlopak staje sie kims waznym/poteznym itp, moze zostaje uratowany przez tajemnicza kobiete, w ktorej sie zakochuje. Oczywiscie glownie chodzi mi o motywy fantasy ale kazdy tytul spelniajacy chociaz podobne kryteria bedzie mile widziany z mojej strony. Ostatnio obejrzalem Fate Stay Night i wlasnie cos w tym stylu poszukuje, jesli ktos to zna to bedzie wiedzial o co kaman. Busou Renkin rowniez pasuje do wyzej wymienionych kryteriow. Bardzo prosze o pomoc, licze ze ja znajde na tym forum, wierze, ze sa tu ludzie, ktorzy znaja sie na anime i nie skapia swojej wiedzy;) pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1871818
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 00:17   

Shana, o ile nie widziałeś.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2009, 00:25   

Loko napisał/a:
wojny/bitwy/walki etc z miloscia w tle.

Nie obejrzałem jeszcze całego ale myślę że powinno do tego warunku pasować - Full Metal Panic. A jeśli odpowiada Ci schemat wampiry, komedia z miłością w tle a główny bohater okazuje się z czasem być kimś wyjątkowym to Shingetsutan Tsukihime i Tsukuyomi Moon Phase
A Ognistooka Shana też z ciekawości sprawdzę ;-] co prawda na recenzji ocenione ubogo ale wygląda ciekawie


Ostatnio zmieniony przez Kouta90 dnia 28-10-2009, 00:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 00:26   

Pandora Hearts, bardziej (wbrew pozorom) mroczna wersja, bardzo dobra. Może się nadać.
Osobiście nie cierpię Shikabane Hime, ale motyw podobny, więc możesz spróbować.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Anomander Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2009, 00:46   

Wow nie spodziewalem sie tak szybkiej odpowiedzi:D Dziekuje za podane tytulu na pewno z checia obejrze te anime. Juz myslalem, ze pojde spac, ale dzieki Wam (albo przez Was:P) prawdopodobnie zarwe kolejna nocke... Prosze jednak o niezaprzestawanie udzielania mi pomocy w poszukiwaniu nowych tego typu anime, trzeba myslec przyszlosciowa zwazywszy, ze ostatnio pochlaniam anime jedno po drugim w zastraszajacym tempie i na dlugo mi to nie starczy. Mysle, ze posiedze na tym forum nieco dluzej, poniewaz juz zaczynam cenic Was jako pomocnych uzytkownikow ;) pozdrawiam.

EDIT
poprawialem blad:P


Ostatnio zmieniony przez Anomander dnia 31-10-2009, 00:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1871818
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 124 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group