FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 19:09   

Cytat:
Szukam czegoś wzbudzającego kontrowersje. Może zakazany romans-homo, czy nauczyciel uczeń, albo o kimć z dziwnymi przekonaniami. Coś, żeby mnie zaskoczyło.

Najlepszym przykładem romansu typu "uczeń" / "nauczyciel" to Onegai Teacher.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
finapliks Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 22:37   

szukam anime gdzie jest romans ucznia z nauczycielka tak jak w onegai teacher...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2010, 15:29   

Wracając do propozycji o które prosiłam dla znajomej, ruda wariatka (określenie napisane na jej osobistą prośbę xD) kazała wam podziękować. Bardzo podziękować.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Gośćc
Gość
PostWysłany: 14-04-2010, 01:37   

Witam poszukuje dobrego anime akcji oglądałem:
Ashita no Yoichi!
Arms Alchemist
Berserk
Claymore
D.Gray-man
Death Note
Fate/stay night
Hellsing
InuYasha
Witchblade
Black Lagoon
ZnT
(niektóre anime które podałem posiadają tutaj mieszankę rom+kom)

Chodzi mi ogólnie o fabule żeby była wciągająca
Ponadto poszukuje nazwy anime , oto krotki mój opis ; anime opowiada o starszym kuzynie wiek 23-25lat który ma romans ze swoja kuzynka która ma 16-17 lat oglądałem kiedyś 1 ep u kolegi i zapomniałem nazwy.
Z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-04-2010, 02:19   

Pytanie nr 2 Koi kaze (fuj) Zboczone i paskudne jak mało co. Na pozostałe pytanie spróbuje odpowiedzieć jak sie wyspię, inni pewnie też pomogą. Ale tak czy siak polecam założenie sobie darmowego listingu, bo pomagaja samodzielnie szukać "podobnych i rekomendowanych" tytułów.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 07:06   

Siemka.Szukam anime podobnego do To-Love-ru w zasadzie przypomina mi to sora no otoshimono .Chodzi mi o takie coś że dziewczyna może być z kosmosu/lub nie jest tam z jakimś chlopakiem i tak dalej przeczytajcie recenzje to love-ru i powiedzcie cczy znacie coś podobnego.Tylko żeby nie było stare i ładne postacie :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-04-2010, 12:36   

miqziomq napisał/a:
Tylko żeby nie było stare i ładne postacie :D.

Czyli anime ma być młode i postaci mają być brzydkie. Fajna konstrukcja zdania :3
Żeby zmuszać innych do czytania recenzji czegoś, "bo mi nie chce się czytać tych innych". W Genshikenie też była taka postać, niestety za złamanie praw autorskich...

Gośćc Co powiesz o Gurren lagann, Moon phase albo shounenach ze studi bones lub gonzo? Widzę że gatunkowo jest lekka rozbieżność, ale połowa to chyba dreszczowce. Co powiesz więc na lekką zmianę gatunku i np ghost hunt?

Szczerze mówiąc sama wciągająca fabuła to pojęcie klucz, i nie każdego wciąga to samo. Ja na przykład potrafię przesiedzieć cały wolny dzień nad komediodramatem obyczajowym typu nana lub genshiken w pełnym skupieeniu a na przykład helsing czy black lagoon, gurren lagann, musiałem brać w kilku podejściach :] Z drugiej strony kompletne idiotyzmy typu Hare + guu lub Kyouran Kazoku Nikki też mnie hipnotyzują.
Najlepiej nakieruj nas jeszcze na jakiś nurt, gatunek lub fetysz :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 12:57   

kokodin napisał/a:
Żeby zmuszać innych do czytania recenzji

KokodinTo była prośba :).Czekam z niecierpliwośćią ma dalsze odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 12:57   

^^Up to prośba :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 14:18   

Cytat:
przeczytajcie recenzje to love-ru i powiedzcie cczy znacie coś podobnego.Tylko żeby nie było stare i ładne postacie :D.


Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :/ Popatrz sobie na mojego avka....jestem tak wściekła na ciebie.
Powiedz mi że ty tylko trollujesz, bo nie wierzę, że istnieją tacy leniwi ludzie!

masz tutaj rekomendacje do tego anime, wybierz sobie coś:
http://myanimelist.net/anime/3455/To-LOVE-Ru/userrecs

Cytat:
Czekam z niecierpliwośćią ma dalsze odp.

No to sobie poczekasz :D

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-04-2010, 15:42   

Prośba nie prośba, polecą na nią tylko stosunkowo młodzi uczestnicy forum. Którzy się spracują, oczytają a ty prawdopodobnie skwitujesz ich tekstem "widziałem", lub "lipa". W rezultacie kogoś zaleje krew lub pogrąży się w depresji. Zależnie od charakteru. Aż chce mi się przytoczyć monolog Becky z pierwszego odcinka paniponi dash (zaraz po złamaniu kredy).
Kolejna sprawa , posty się edytuje, dublowanie i "flooding" jest zawsze niemile widziany. Chyba nawet jest o tym wzmianka w regulaminie.
I ja na prawdę się na ciebie nie uwiozłem, jak widzę biedna White_Raven już nie wytrzymała. Nie ładnie tak wkurzać dziewczynę :]

White_Raven, fajny avek nie wiem czy wiesz ale może się on dosyć dwuznacznie kojarzyć. Piła motorowa to jedno, a to drugie.. no właśnie, temat naszej poprzedniej korespondencji przeprosinowej.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 16:49   

Ochitsuite White_Raven.

Teraz moja kolej, jeżeli chodzi o radę w kwestii dobrego anime. Co do listy - podałem ją w podpisie (a co do oceniania anime... to proszę nie przywiązujcie do niej większej wagi, gdyż muszę pewne rzeczy na nowo rozpatrzyć, więc obecne oceny są... można powiedzieć "nieaktualne").

Dlatego chciałbym się was poradzić, w kwestii - Które anime jest warte obejrzenia, w kategoriach:

[Śmieszne]
Ciągle ten dekadencki nastrój... Pora na zmiany! Chciałbym obejrzeć takie anime, przy którym bym zdziczał! Śmiał się do oporu, dopóki rodzice mnie nie zakneblują!

[Zaskakujące]
Anime, które będzie mnie zaskakiwało, odcinek za odcinkiem. Tajemniczy, pełen zwrotów akcji. Historia, która będzie mnie przyprawiała o bezsenność, sprawi że nie będę ani pił ani jadł, dopóki nie zobaczę kolejnego odcinka, czy zakończania.

[Wyciskacz łez]
Opowieść, przy której będę płakać jak niemowle! Z ciekawą fabułą, postaciami, no i mocnym zakończeniem!

[Satyra]
Anime które będzie ukazywało w karykaturalnym świetle zjawiska społeczne, polityczne bądź obyczajowe. Można powiedzieć że coś bardziej poważniejszego od typowego, śmiesznego anime.

[Fantasyka, magia, itp]
Od koloru do wyboru. Najlepiej magia, przyszłość, magiczne moce, coś co by nie mogło się zdarzyć w rzeczywistości.

[Dramat]
No, tutaj oczekuje mistrzowskiej fabuły, ciekawych postaci i sytuacji, które mogłyby przytrafić się w codziennym życiu. Dodając zagrożenie życia, problemy z psychiką, itp.

[Horror]
Z pewnością, nie ma tak mocnego anime, po którym będę spał przez kilka lat przy zapalonym świetle... Dobry horror z fabułą.

[Miecz, broń, przeciwnicy, krew.]
O takim anime, po prostu marzę! Dużo akcji, kozacki bohater, postacie nie z tego świata.

[Klasyk]
Wszytko jedno. Oprócz Kapitana Tsubasy i Dragon Balla, które mam już od bardzo dawna.


No to chyba... albo jak na razie wszystko ;)
Za wszelką pomoc - Domo Arigato!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 19:24   

Śmieszne: FLCL, Lovely complex, Abemobashi mahou sotengai
Zaskakujące: Dennou coil, Paranoia agent
Wyciskacz łez: -
Satyra:Sayonara zetsubou sensei (wszystkie części)
Fantastyka: Mnemosyne (przyszłość, a nie magia)
Dramat: Bokurano (pomojając watek wielkiego robota i kwestie ratowania świata- to rewelacyjny dramat), Welcome to the NHK
Horror: Kikoushi enma, Kakurenbo, Mononoke, La portrait de petit Cosette (zdecydowanie klimatyczne, niekoniecznie krwawe)
Klasyka: Ranma 1/2

Uff...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Epik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 20:44   

Pewnie to pytanie padało wielokrotnie, ale czy możecie mi polecić jakieś anime typu Death Note lub Code Geass? Jakby się komus zechciało wypisać takowe anime to byłbym wdzięczny ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2010, 20:54   

Zaprawdę padło... Skoro wiesz, że padło, to mógłbyś przeszukać ten temat... ale nieważne, to chyba tylko ja tak mam, że mi się chce szukać...

Pytanie brzmi: podobne pod jakim względem? Bo nic identyczne do tych tytułów nie ma.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 195 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group