FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 19:26   

LooQ, możesz zobaczyć przykładowo: Kimi Ga Nozomu Eien, 5 Centimeters Per Second (Byousoku 5cm), EF - A Tale Of Memories, EF - A Tale Of Melodies.

_________________
I wish that you could see
How your own choices make your dream
Come out shining true all around you...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-04-2010, 19:47   

LooQ napisał/a:
Witam, szukam jakiegoś smutnego i romantycznego anime, z góry dziękuje za pomoc.

...A jakoś więcej informacji? Co obejrzałeś, jaki gatunek preferujesz, jakiego nie znosisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 19:52   

To co obejrzałem mam w m-a list. Raczej niema gatunku którego nie znoszę, ale nie lubię słabej kreski, wolałbym więc jakieś nowsze anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Crushmaker Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 19:57   

kokodin napisał/a:
Crushmaker napisał/a:
I jeszcze jedna ważna sprawa, ważne by głównym bohaterem nie była dziewczyna/kobieta :)

I to jeszcze ma być anime ? :]
Szczerze od razu chciało mi się wymienić parę tytułów o kompletnie przeciwnych parametrach, bo łatwiej :P Anime zmierza raczej do seksmisji kompletnej i męskie typy głównych postaci to obecnie głównie jakieś zwichrowane typy. Vandread-a widział? Z resztą ja też uważam , ze patrzenie się na facetów jest bezproduktywne :] lub nawet zboczone. Kobitki zawsze był y bardziej interesujące. Dobra ale koniec z seksizmem , bo ktoś się jeszcze obrazi.
Nie wiem jakiego dokładnie poziomu maskulinizacji tego głównego planu poszukujesz wiec bez dyskryminacji: Black Lagoon, Ergo Proxy, blue gender, Rurouni Kenshin, Ninja Scroll.
Vandread jest specyficzny, pomimo głównego bohatera męskiego i dwóch jego kompanów, na ich statku kosmicznym jest jeszcze 150 wrogo nastawionych kobiet :P Ale seria jest świetna.

po prostu postać heroicznej kobiety jest dla mnie bardzo nierealna... a rysowane kobietki mnie nie kręcą :) żadnego seksizmu sie to nie dopartuj :> nie lubie tez ckliwych bohaterek co chodza przez cały cykl anime zadumane oraz takich co drą się nie wiadomo z czego :] generalnie z tego co wiedziałem to występują te rzeczy w jakiś 90% anime gdzie płeć zeńska dominuje ... więc wole tego nawet nie tykac, nie będe sie potem irytował i przewijał pół serii aż lament ucichnie :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-04-2010, 20:01   

Crushmaker, bardzo proszę o konsekwentne stosowanie dużych liter na początku zdania, polskich znaków i przestrzeganie zasad interpunkcji. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DaHaka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 20:37   

LooQ spróbuj Nana i Honey & Clover. Też lubię ckliwe romantyczne historyjki i mogę ci polecić te tytuły jako pewniaki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-04-2010, 22:24   

Crushmaker, to nie jest tak, że podałem ci tytuły , które są niezgodne z tym o co prosiłeś. (może oprócz vandreada) Nie znam jednak tytułów w których rola kobiet ograniczała by się do ozdoby tła. Kobieta też człowiek i z życia znam takie , których wolał bym na ulicy nie spotkać sam na sam.. No może nie tak szalone jak Revi ale już blisko.
Jeżeli szukasz kompletnie męskoosobowych tytułów zapewniam że takie są. Głównie o tematyce jakuziarskiej (zatrzymywanie pocisków goła klata itp) ale nic nie polecę z racji braku zainteresowani (jedyne co mi się kojarzy to Fist of the North Star). Musisz chyba jakiś listing przesortować po odopwiednich tagach.

LooQ, Też się zgadzam za naną, Anime jest wręcz genialne ale pozostawia z lekka czarną dziurę na końcu. manga też z resztą jak do tej pory, niemniej warto kontynuować i modlić się o 85 rozdział. I kreska nie jest tu stara jest po prostu specyficzna. Podobnie jak w monsterku. Saikano kolejna smutna opowieść miłosna, nawet ovka do tego serialu uzyskała tytuł another love song. Brakuje ci też anime na "a" wiec Asatte no Houkou. We Figure 17 jest również smutny wątek romantyczny, swoja droga anime też bardzo ciekawie zrobione. Fushigi Yugi co tam się nie dzieje :] no ale staroć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2010, 22:45   

Crushmaker napisał/a:
po prostu postać heroicznej kobiety jest dla mnie bardzo nierealna...


Kiedyś Valkyrie zapukają do twoich drzwi i zrobią ci rzeźnię... Ty nie wierzysz, że kobieta może być badass! Powtórzę się, ale zdecydowanie obejrzyj Black Lagoon i przestań wygadywać takie herezje.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 22:52   

Witam.
Ostatnio obejrzałem anime Beck. Strasznie się wciągnąłem i pytanie moje: Czy istnieją podobne anime? Tzn chodzi konkretnie o zespół lub nawet jeśli występuje taki motyw na drugim planie. Ewentualnie nawet anime z oprawą muzyczną o podobnym stylu co muzyka w Beck tzn. Rock trochę mocniejszy, ale i spokojniejsze kawałki. Generalnie większość odmian poza indie czy pop rock. Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

_________________
Wanna take a ride?
I'll take you with me to hell.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norbi Płeć:Mężczyzna
Obserwator


Dołączył: 04 Sie 2008
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 23:01   

Wątek związany z zespołem muzycznym występuje chociażby we wspomnianej wcześniej na tej samej stronie "Nanie" ;)

_________________
I wish that you could see
How your own choices make your dream
Come out shining true all around you...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5747531
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-04-2010, 10:16   

Jeśli chodzi o anime z tematami muzycznymi, to bardzo fajnych tytułem jest Black Heaven. Nie doczekała się niestety wersji animowanej doskonała gra visual novel pt "Kirakira", nad czym boleję. Od biedy można dorzucić ""Detroit Metal City" choć to raczej parodia....
Powrót do góry
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2010, 12:24   

Witam ponownie. Poszukuje anime komedii z dawką fantasy/magii . Dobrze byłoby aby akcja anime rozgrywała się wokół uczniów. Romans też mile widziany. Najlepiej coś typu Ichiban Ushiro no Daimaou - wiem iż niedawno wyszło xD i nie patrzeć na to, że są tu elementy ecchi, bo to dla mnie najmniej ważna rzecz. Innym porównaniem może być też np. Zero no Tsukaima - tylko aby głównym bohaterem nie była dziewczyna :D
Dziękuje za uwagę i liczę na pomoc

ps. Coś w stylu fairy tail też by mnie zainteresowalo ;P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2010, 12:41   

Ardevil, nie widzę w obejrzanych Pandora Hearts. Nie wiem co to Ichiban(...), ale w każdym razie polecam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2010, 19:49   

Smutne romansidło- Clannad, True tears, Hanbun no tsuki ga noboru sora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Epik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2010, 22:20   

Ostatnio oglądałem Ergo Proxy. Nietrudno się domyślić, że seria mi się bardzo spodobała ;) Właśnie szukam podobnego anime. Chodzi głównie o mroczny klimat, dawka humoru ograniczona do minimum, żadnych moa (czy jak to tam się mówi) dziewczynek, mile widziani inteligentni bohaterowie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 197 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group