FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
hirotaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2010, 23:47   

Witam jak zwykle wpadłem zaczerpnąć trochę waszych pomysłów na anime
zna ktoś anime podobne do Lovely Complex!!?
nie musi byc nawet o szkole.
z podobnych ogladałem juz school rumble, GTO, hayate no gotoku,ichigo,love hina,midori no hibi,
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-06-2010, 01:29   

Hirotaka, ja ostatnio stwierdziłem , że Kimi ni Todoke jest takim pomostem między Lovely Complex i Wallflowerem, nie wiem czy też nie pisałem o Kare Kano. W każdym razie coś dla ciebie, wszystko śmieszne, z wątkami romantyczno-problematycznymi.
Jak nie pasi , to będziemy szukać dalej.

Ardevil, ciągle nie ruszyłeś Inuyashy, poza tym DragonHalf. Napisz może w jakich ramach wielkościowych i gatunkowych widzisz swój nieznany tytuł. Czyli ile odcinków, jaka domieszka lub proporcja fabuły do romansu i czy komediowość ma być przy okazji, czy raczej jako temat przewodni. Już ci kiedyś pisałem , że wszystkie tytuły shounenowe pani Takahashi są świetne, bo są (te starsze miewają słabsze odcinki lub nawet sezony ale co tam) Ogólnie shounen to w zasadzie mieszanina tych trzech gatunków. Napisz co tam wymyślisz.

ZUBEK, poza Casshern Sins jakoś nie bardzo przychodzi mi coś do głowy, może tylko manga Gunnm. Poza tym jeżeli może to być tylko motyw opowieści, to polecam Kemono no Souja Erin, w którym się po prostu zakochałem. Co prawda watek królowej jest krótki, ale cała reszta jest wystarczająco dobra by obejrzeć go przy okazji. Są za to jeszcze inne mechanizmy wykluczenia społecznego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pac-Man Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2010, 11:02   

Witam wszystkich ponownie :)... Jak można się domyślić bez powodu nie piszę w tym temacie :), więc przejdę od razu do rzeczy:
Poszukuje jakiego dobrego shounena. Nie ważna ilość odcinków czy rok produkcji anime :)... byle miał wciągającą fabułę i ciekawe postacie :). Fajnie by było jak by w tle pojawił się wątek romantyczny (podobnie eksponowany jak w InuYasha, czyli nie tak widoczny na pierwszym planie ale jest wyczuwalny i obecny:)).
Poszukuje również jakiejś zabawnej komedi romantycznej lub samej komedi :).

Jeśli chodzi o listę anime które już obejrzałem to można ją znaleźć w moim podpisie :).
Dziękuję z góry i pozdrawiam :).

_________________
Moja lista Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2010, 11:51   

Polecam One piece wprawdzie nie ma tam wątku miłosnego ale to chyba jest to jedno z najlepszych anime jakie z nam. Z wątkiem miłosnym polecam Revlution girl Utena, wprawdzie to Shoujo ale jest świetne. Oba tytuły mają świetną fabułę i postaci.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2010, 13:01   

Sama komedia to Moyashimon. Jak tylko go obejrzałam, miałam straszną ochotę to komuś polecić, tylko czekałam aż ktos poprosi. Swietna kreska, zabawne anime i w ogóle świetne. Ciekawy pomysł i masa śmiechu. Komedio-parodia romantyczna to Abenobashi mahou shotengai.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-06-2010, 13:09   

Pac-Man, na liście brak Gurren Lagann. Myślę, że z całym swym nonsensem był by odpowiedni. 3 x 3 Eyes, Blue Gender. a dla śmiechu polecane już wyżej Wallflower, Lovely complex lub Kare Kano (które masz w dropsach).

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pac-Man Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2010, 13:57   

Hmmm... nie wiem jakim cudem mogłem pominąć przy dodawaniu anime - Gurren Lagann... W każdym bądź razie widziałem już :), i prawdę mówiąc jest to chyba jedno z lepszych anime jakie udało mi się oglądnąć :D.
Co do Moyashimon to na pewno sprawdzę :)... nawet notka na MAL-u brzmi interesująco :D: ,,college student who can see and talk to cute, chibi bacteria and other microscopic organisms".
Abenobashi mahou shotengai mam to anime na dysku ale jeszcze nie udało mi się za to zabrać :)... ale jeśli polecasz to może warto.
Jeśli chodzi o One Piece to na pewno spróbuje zobaczyć czy klimatem mi przypasuje (mam nadzieję że będzie lepsze niż Fairy Tail które mnie odrzuciło :/).
W każdym bądź razie dziękuje za polecone mi anime :)... i jak tylko uda mi się je przejrzeć i oglądnąć na pewno zgłoszę się po następne :). Pozdrawiam.

_________________
Moja lista Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Przedwczorajszy Płeć:Mężczyzna
Adwokat Cthulhu


Dołączył: 20 Cze 2010
Skąd: z piekła rodem ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2010, 00:24   

Pac-Manie. Ja zaś mogę Ci polecić Gundam Seed (jeśli nie lubisz mechów to odpada, ale jest tam wątek miłosny, a nawet trójkącik, więc jest fajno ^.^), Code-E (sam widziałem na razie tylko 2 odcinki, ale zapowiada się super. miła komedyjka to jest z wątkiem romantycznym bardzo wyeksponowanym [trójkącik jest ^-^] oraz z wątkiem paranaturalnym i mhrocznym - źli ludzie nie lubią głównej bohaterki. to tyle, aby nie spoilerować ^^), a tak już tylko dla śmiechu to Lucky Star (tego to nawet opisać nie umiem... powiem tylko, że sam płakałem ze śmiechu nie raz przy oglądaniu ;p).


Ostatnio zmieniony przez Przedwczorajszy dnia 22-06-2010, 19:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
100622**
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2010, 16:01   

Pac-Man,

Właśnie wpadła mi do głowy "sama komedia". Working!!. Jest tam dużo śmiechu i charaktery postaci ciekawe i nie banalne( mi. chłopak, którego możnaby wziąść za pedofila, leniwa szefowa, dziewczyna z "facetofobią", albo 17latka niższa ni dziecko z podstawówki). Niestety dopiero wychodzi, ale można się przy tym świetnie bawić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hirotaka@
Gość
PostWysłany: 22-06-2010, 20:06   

Kokodin sorka za późna odpowiedz.
Dzięki za pozycje obejrzę :D
Powrót do góry
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2010, 12:42   

Kokodin, wielkie dzięki CS jest genialny. Wczoraj skończyłem oglądać. Teraz chciałbym coś podobnego, właśnie w klimacie takiej melancholijnej pięknej podróży połączonej z tragedią. Chciałbym, żeby to było ze szczęśliwym zakończeniem, żeby ten bohater u kresu podróży znalazł tą rodzinę i przyjaciół i w spokoju dożywa z nimi końca swoich dni. Oczywiście do tego wstawka np. "20 lat później" i jest pokazane jak tam se spokojnie żyją.
Spoiler: pokaż / ukryj
Bo koniec CS strasznie mnie dobił i zasmucił

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-06-2010, 16:09   

ZUBEK, rozbawiłeś mnie :]. Twoja prośba jest prawie idealnym streszczeniem , poleconego już Kemono no Souja Erin. Tytuł jest moim zdaniem też jednym z lepszych w kategorii dramat. Z tym że główna bohaterka zaczyna jako małe dziecko. Później jest dramat, szczęście, wyzwanie , dramat i zakończenie :P A sama opowieść jest podzielona na 4 etapy życia bohaterki. Co prawda nie jest to już opowieść o nieśmiertelnym wojowniku, ale jest tam podróż , nowe otoczenia z których każde inaczej traktuje zielonookich , oraz na prawdę prawdziwa historia w klimacie fantay/feudal era.
Szczerze polecam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
AVI
Gość
PostWysłany: 24-06-2010, 20:42   

Witam poszukuje anime podobne do Allison to Lillia
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2010, 23:14   

AVI
Pod jakim względem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
AVI
Gość
PostWysłany: 24-06-2010, 23:47   

Fabułą do 13 odcinka
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 219 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group