FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Kondzik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lip 2010
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 19:10   

Szukam anime w stylu Death Note, czy mangi Liar Game. Chodzi mi przede wszystkim o nieprzeciętną inteligencję bohaterów, zwroty akcji...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7397484
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-07-2010, 19:49   

Kondzik jeżeli jeszcze nie oglądałeś to spróbuj Code geass

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 21:10   

Ja szukam kilku jakiś ciekawych anime na lato. Może to być lekka, głupkowata komedia, albo jakaś pełna akcji jatka. Byle by było dobre i nie miało zbyt wiele wspólnego z : mechami, dramatycznymi romansami (szczególnie szkolnymi) i ratowaniem świata przez wybrańców itp.
Oraz żeby było w jakimś małym stopniu bardziej oryginalne od innych.
Osobiście oglądam teraz Highschool of the Dead i Tenshi na Konamaiki i oba tytuły bardzo mi się podobają. Niestety w pierwszym brak odcinków, a w drugim dalszych polskich napisów.
Dodam jeszcze że fajnie jakby to były jakieś dłuższe anime. Oczywiście krótsze też mi się podobają, ale przerabiam aktualnie 20-25 odcinków dziennie więc szybko mi się kończą.

Ps: I żeby było w miarę normalniejsze, bo ostatnio oglądałem asobi ni iku yo ! i po prostu nie mogłem strawić pierwszego odcinka. Kosmitka kot, zdarza się, ale sąsiadka szpieg, sensei terrorystka i koleżanka mutant już mnie przerosło.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-07-2010, 21:21   

ZUBEK napisał/a:
ale przerabiam aktualnie 20-25 odcinków dziennie więc szybko mi się kończą.

Ty wiesz, że to się na tym etapie powinno leczyć? Serio.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-07-2010, 21:32   

ZUBEK, Gintama zdaje się najlepiej spełniać podane wymagania, poza tym może Lucky Star, Azumanga Daioh i Sayonara Zetsbou Sensei.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 22:27   

Dzięki tren. Z chęcią obejrzę.
Grisznak, wiem że to tak wygląda. Ale przez ostatnie dwa miesiące nie miałem w ogóle na to czasu, a przez ostatni miesiąc biegłem rzeką, rąbałem drewno, i biegałem po jachtach i przystaniach. Wróciłem do domu trzy dni temu i chciałem w końcu se przysiąść bo nuda zżera i dawno nic nie oglądałem. Generalnie nie gram w żadne gry, a wszyscy wyjechali, do tego gorąco a jeziora przepchane. Do tego oczywiście za tydzień jadę na obóz w las i robię mały rajd po rodzinie. Chcę po prostu teraz coś porobić, bo później nie będę miał szans. Wiadomo że będę oglądał mniej, ale dopiero co wróciłem do cywilizacji.
Poza tym jeszcze raz dzięki !
Do tego może jakąś poważniejszą przygodówkę czy jakiś survival w stylu HotD.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 00:06   

Szukam jakiegoś anime w którym relacje między bohaterami (najlepiej parą - hetero ;p ) są dojrzałe, spokoje, śmiałe, nieskrępowane wstydem itp ;p
co w stylu tego co można zaobserwować w:

Bakemonogatari
Futakoi Alternative
Kara no Kyoukai
Spice and Wolf
Arakawa Under the Bridge
Katanagatari

mam juz sporo ponad 300serii na karku wiec polecam zajrzeć na MAL przed zaproponowaniem czegoś ;)

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "


Ostatnio zmieniony przez Chemik dnia 23-07-2010, 00:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 00:32   

Chemik, sama kiedyś szukałam "nie szkolnych" romansideł i ciężko w sumie coś dobrego znaleźć...
Tak trochę patrzyłam na twoja listę. Może spodoba ci się:
Victorian Romance Emma
Ristorante Paradiso
Tokyo Marble Chocolate
Genshiken ogolnie moze o innej tematyce, ale jest tam jedna para, która wie, ze jest razem i etap podchodów ma już za sobą :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-07-2010, 09:10   

Chemik napisał/a:
Szukam jakiegoś anime w którym relacje między bohaterami (najlepiej parą - hetero ;p ) są dojrzałe, spokoje, śmiałe, nieskrępowane wstydem itp ;p

Ma szanse ci się spodobać Maison Ikkoku bo raz, bohaterowie są dorośli, dwa, ich związek jest jednym z bardziej naturalnie pokazanych, jakie widziałem w anime. A i humoru nie brak, bo to Rumiko Takahashi.
Powrót do góry
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 14:21   

Cierpowe wymagania - part 4.

Szukam anime, w którym główny bohater z góry skazany jest na jakiś los, którego nie akceptuje. Szuka wszelkich sposobów aby uniknąć nieszczęśliwego fatum. Może to być np. zbyt wczesna śmierć, niechciany zawód, no... może być także niechciane małżeństwo. Krótka piłka: teraz łzy, jutro uśmiech!

Następnie chciałbym zobaczyć historie ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Zdegradowani przez społeczeństwo, przyjaciół, rodzinę. Koncentrują się na tym by przeżyć kolejny dzień. Najlepiej historia opuszczonego przez rodziców rodzeństwa.

No i na koniec historia człowieka, który żyjąc marzeniami szuka swojego miejsca w życiu. Wliczając podróże, kontakty z nowymi ludźmi, oraz przepiękne zakończenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2010, 15:06   

Do pierwszego Shifty z Blood+, Jubei-chan
Do drugiego Mahoraba ~Heartful Days~
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-07-2010, 15:10   

Cierpa napisał/a:
Cierpowe wymagania - part 4.

Szukam anime, w którym główny bohater z góry skazany jest na jakiś los, którego nie akceptuje. Szuka wszelkich sposobów aby uniknąć nieszczęśliwego fatum.

Nie wiem, czy nie okaże się to zbyt ambitne, ale możesz sięgnąć po "Hi no Tori", prywatnie jedno z najlepszych anime, jakie widziałem, poświęcone właśnie kwestii fatum i walki z nim.
Powrót do góry
Elexir Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 18:07   

Witam,

Poszukuję jakiegoś anime bardzo podobnego do "Suzuka", tzn. nie musi być koniecznie z wątkiem sportowym jednak bardziej jest położony nacisk na wątek romantyczny. Idąc dalej ciekawie byłoby jakby romans ten był połączony z dramatem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dżul Płeć:Kobieta
Człowiek Autodemolka


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 22:15   

Cierpa, walka z przeznaczeniem to Princess Tutu (co prawda w konwencji baśni/baletu), Chrono Crusade, seria Higurashi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5184977
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 23:41   

Witam, poszukuję anime z wątkiem duchy. Ale nie jakieś yokai, japońskie legendarne stworzenia, azjatyckie legendy i te sprawy, tylko tradycyjne, nawiedzające duchy, poltergeisty itp. Ogólnie takie zjawiska paranormalne, ale bardziej europejskie, wiadomo o co chodzi. Dobrze by było też, jakby akcja była w czasach współczesnych. "Ghost Hunt" i "Ghost Hound" odpada, już to widziałam. W sumie może być coś podobnego. Bardzo bym prosiła o pomoc.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 230 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group