FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 10:26   

anulka406, moze Kaidan Restaurant?
Choć nie wiem, czy ci się to spodoba, bo jakaś wybitna seria to to nie jest...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 11:25   

anulka406

W Ryoko case file sa paranormalne, chocież nie akurat duchy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-07-2010, 16:06   

Anulka, nie do końca podobne do podanych, ale warte zobaczenia jest Le Portrait de Petit Cossette.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-07-2010, 17:15   

A może Witch Hunter Robin?
Powrót do góry
TazZar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 17:36   

Może mi ktoś polecić jakieś anime o piratach? ;D Jakoś mnie naszła chęć na wilków morskich.;P I prosiłbym żeby nie miało pierdyliona odcinków.;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9093054
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-07-2010, 17:42   

Black Lagoon, choć to współecześni piraci. Space Pirate Captain Harlock - to science fiction Klasycznych piratów w anime nie kojarzę. Co prawda jest wydana w Polsce manga "Cutlass", to jest bodaj o piratach, ale i yaoi.
No i oczywiście "One piece" ale to megaaaaa tasiemiec.
Powrót do góry
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 17:44   

Dzięki za pomoc, obejrzę chyba Witch Hunter Robin, zaciekawiło mnie z opisu... Później może sięgnę po Kaidan Restaurant, choć to się wydaje takie raczej bardziej komediowe, a nie strachowe. Le Portrait de Petit Cosette widziałam, to było jedno z moich pierwszych anime. Ryoko case file jakoś mnie nie przekonuje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
natka Płeć:Kobieta
marząca


Dołączyła: 11 Lip 2010
Skąd: poznań
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 18:31   co polecacie

Dawno nie widziałam żadnego anime, a więc proszę piszcie jakie anime mi polecacie!

Czy to taki problem chwilę poszukać, czy aby taki temat już nie istnieje? Scalono do właściwego tematu...

moshi_moshi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-07-2010, 18:54   

Bardzo podoba mi się ten post, podpisuję się :p

A tak poważnie to może coś więcej, o listę widzianych to już chyba się nie doproszę, ale może by tak jakieś wytyczne. Bez nich każdy może wymienić swoje ulubione tytuły i i tak w gusta nie utrafi :P Z resztą pierwszy post stanowi wyraźnie jakiego typu pytania powinno się tu kierować.

Edit...............................
Chyba zdążyłem odpisać pomiędzy scaleniem a czerwonym komentarzem . Wow niezły jestem :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Odene Płeć:Mężczyzna
Shuuuu


Dołączył: 16 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 18:31   

Hejka ^^

Ostatnimi czasy nie mogę znalźć dla siebię odpowiedniego tytułu , więc poproszę was o radę. Interesują mnie tytuły anime obracają sie w świecie fantazy [magia/miecze - ala Slayer <3], z elementami humorystycznymi, może szczypta romansu ? ;)

W skrócie: Fantazy, komedia, romansidło [możemy zrezygnowac z tego elementu jeśli to komplikuje P:] i ciekawą fabułą ^^

_________________
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 19:25   

Orphen i ew. kontynuacje Orphen: Revenge możesz spróbować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2010, 20:13   

Odene, masz może jakąś listę tego co widziałaś? Tak na pierwszy rzut oka przychodzi mi do głowy standardowo Inuyasha.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2010, 20:22   

Odene napisał/a:
Hejka ^^

Ostatnimi czasy nie mogę znalźć dla siebię odpowiedniego tytułu , więc poproszę was o radę. Interesują mnie tytuły anime obracają sie w świecie fantazy [magia/miecze - ala Slayer <3], z elementami humorystycznymi, może szczypta romansu ? ;)

Z całkowicie szalonych - "Dragon Half" Ciut bardziej slayersowate - "Princess Minerva" W podobnych klimatach, naprawdę dobra seria - "Rune Soldier" Dorzuciłbym jeszcze "Disgaea" i "el Hazard"
... i może jeszcze "Those who hunt elves"
Aha, od biedy może być jeszcze "Koihime Musou" ale polecam najpierw zapoznać się z recenzją.
Powrót do góry
Odene Płeć:Mężczyzna
Shuuuu


Dołączył: 16 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 20:47   

W moim przypadku nie ma sensu tworzenia listy anime, widziałem może z 30 anime w życiu... Dziekuje za sugestie, jak tylko skończe Chrono Crusade zacznę przebierać w waszych ofertach ^^

Jak macie jeszcze więcej tytułów, śmiało podawajcie P:

_________________
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-07-2010, 20:51   

Można się skusić o Maze tv, Fushigi Yugi, Twelve Kingdoms.

Edit..................................................................................................................................
Mnie też dopadła frustracja twórcza, no może nie twórcza.
Mianowicie mam ochotę na cyborga pokroju Armitage.
Chodzi mi głównie o charakter postaci i to że była ona cyborgiem, ponieważ większość maszyn w tytułach jakie widziałem to raczej sympatycznie wyglądające, grzeczne, moebloby z tendencjami do auto poświecenia i samozagłady dla dobra innych . Fuj.... A Armitage natomiast była raczej "lwicą", stawiająca swoje i swojej rodziny dobro ponad dobrem ludzkości. Raczej bez większych skrupułów niszczyła wszelkich wrogów, ludzkich czy mechanicznych. Dodatkowo społeczeństwo było tam antagonistycznie nastawione do wszelkich inteligentnych maszyn, co jeszcze potęgowało klimat.
Niestety Ghost -y już były (Tachikomy raczej podpadają pod pierwszy wariant bohatera)
No i oczywiście w moich 400 tytułach mam też takie o moeblobowych robotach.
Generalnie klimat cyberpunkowy lub klasyczne sf, rocznik obojętny, Natomiast wolał bym mieć robota w głównej obsadzie. Pytanie raczej do starych wyjadaczy :]
Oczywiście sam będę szukał, jednak wydaje mi się, że poruszam się po "wypalonych ścieżkach".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 231 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group