FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2010, 20:32   

Souless napisał/a:
Witam, poszukuję jakiejś komedii romantycznej w stylu Kaichou wa Maid-sama!


Special A, Ouran High School Host Club, Hatsukoi Limited, Suzuka, Chobits i ewentualnie Itazura na Kiss - lecz z mojej strony odradzam ze względu na główną bohaterkę.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Souless
Gość
PostWysłany: 07-11-2010, 20:45   

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Korzystając z okazji - czy możesz mi polecić jakieś komedie podobne do Seto no Hanayome czy Baka to Test to Shoukanjuu?
Powrót do góry
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2010, 20:49   

Nie ma za co. Niestety wymienionych przez Ciebie anime nie widziałam. Kojarzę - to jest plus. Akuratnie jestem w trakcie oglądania K-ON! - tak więc tą komedię polecam, jak i Working !!

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-11-2010, 07:48   

Co do Seto, to najpodobniejsze są Urusei Yatsura i To-Love-Ru. Poza tym jest wiele innych haremców Sumomomo Momomo, Hayate no Gotoku, Wallflower, Karin , czy Ah! My Goddes.
Co do Baka no Test , jest trochę trudniej, ponieważ tytuł ma wiele wspólnego z pokemonai :P , przebierankami i strategicznymi rozgrywkami. Ja bym tu polecił pierwszą Negimę Mahou Sensei Negima!, Sayonara Zetsubou Sensei i Paniponi Dash, Maria Holic, Best Student Council(a nie Azumangę jak wszyscy myślą) i I My Me! Strawberry Eggs ze starszych rozrób Ranma 1/2.
No i chyba tyle z mojej strony, odsiew końcowy zostawiam zainteresowanemu :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kashue Płeć:Mężczyzna
Nightstalker


Dołączył: 06 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2010, 11:50   

A Love Hina by tu dodatkowo nie pasowało?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-11-2010, 12:56   

Ja wolałem tego nie podawać, bo do tego co prosił Souless pasuje to tylko gatunkiem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Harvall
Gość
PostWysłany: 09-11-2010, 02:07   

Witam. Chciałbym prosić Was o pomoc w znalezieniu pewnego anime nawiązującego do muzyki rockowej bądź heavy metalowej, nie będę się rozpisywał co w niej ma być po prostu coś podobnego do anime "Nana" które mną wstrząsnęło. ;) Z góry dziękuję za przysługę.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-11-2010, 07:42   

No to pozostaje ci chyba tylko Beck, ewentualnie Paradise Kiss jeśli chodzi o klimat a nie muzykowanie. Temat mimo wszystko nie jest bardzo powszechny. Zaznaczę jeszcze jedną rzecz. Nana jest anime z gatunku Josei, czyli gatunku opowiadającego o życiu kobiet, oraz adresowanego głównie do dorosłych i prawie dorosłych kobiet :P Mimo to gatunek mnie też się podoba. Przynajmniej nie opływa moeblobami jak K-on! Jeżeli jednak obstajesz przy klimatach Nany, czytaj mangę od gdzieś 43 rozdziału do końca , którego jeszcze niema. Ale drugie tyle powinno być. Przynajmniej trochę rozjaśni ci to ostatni odcinek (choć namiesza jeszcze bardziej).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ethylparaben Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 13:51   

Hej,

Chciałbym kupić połowicy prezent - anime ( najchętniej 'wampirowate') i prosiłbym bardziej doświadczonych w temacie o pomoc ;-).

lubi:

FMA ( Brotherhood), Hellsing, książki Brandona Sandersona ( cykl "z mgły zrodzony"), ładne sukienki i stroje ( szczególnie w sylu hmm XIX wiecznej angli (?) jak z dodatku Kamael do gry Lineage II), gwiezdne wojny, star treka, "męskie kino akcji" (bond, drużyna A, RED)

nie lubi:

przydługich tasiemców ( dragon ball oglądaliśmy co trzeci odcinek ;-) ), wielkich cycków, gejowatych chłopców, "okruchów życia" i innych "smędów"


wstępnie, korzystając z bazy recenzji, wytypowałem "Vampire Hunter D: Żądza krwi" ale nie jest to wybór wiążący, tym bardziej że nie sprawdzałem jeszcze jak wyglada sprawa dostępności tego tytułu

Z góry dzięki ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kashue Płeć:Mężczyzna
Nightstalker


Dołączył: 06 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 16:41   

a może coś takiego :)
shingetsutan-tsukihime
Jest to wampirowate i na pewno warte polecenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 17:07   

Skoro to prezent, proponowałabym najpierw spojrzeć na to, co wydano w Polsce, a dopiero potem na import... Polskie wydanie Hellsinga pewnie macie, a pozostałe "wampirze" anime z AG, czyli Bracia czarnej krwi i Trinity Blood, raczej nie są warte zachodu. Powtórzę się po raz kolejny, że większym prezentem byłoby wydanie Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Wampirów brak, ale dobry graficznie i fabularnie serial sensacyjny (z naleciałościami s-f i cyberpunku) powinien też pasować do podanych wyżej wytycznych. Jeśli filmy, to coś z wydanych w Polsce rzeczy Satoshiego Kona. Z importowanych nie będę się wypowiadać - wybór na pewno znacznie większy, ale też słabiej się w tym orientuję.

Edit - prawda, jest jeszcze Gankutsuou od Anime-Gate! Zawiera element nadprzyrodzony, ale przede wszystkim jest szalenie efektowne wizualnie i eleganckie stylowo. Łącznie z ciuchami.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Toomek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2010, 07:22   

Hej:-)
Chciałbym po raz kolejny prosić o pomoc. Chodzi mi o coś w stylu Final Fantasy(jednakże chodzi tutaj o grę) - tj. komplet bohaterów, powiązanych wspólnym celem. Chciałbym, żeby nacisk był położony na intereakcje między grupą bohaterów, tak jak w cyklu gier:-).

Drugą moją prośbą będzie wskazanie czegoś podobnego do Elfen Lied, które mi osobiście strasznie się podobało. Chodzi mi zwłaszcza o relacje bohaterów, wpływ ich przeszłości na to co się dzieje w fabule etc. No i wartka akcja:)

Ostatnią rzeczą o jaką będę prosił to wskazanie jakiegoś tytułu związanego z medycyną(jednak nie w taki luźny sposób jak "Monster" :-) ). Odwołując się do seriali hamerykańskich chodzi o coś w stylu "Chirurgów". Wiem, że to bardzu wydumana zachcianka, więc się nie zdziwię jeżeli coś takiego nie powstało:-)

Aaaa, bardzo uboga(acz kompletna:-( ) lista tego co widziałem, znajduje się tutaj http://www.anime-planet.com/users/Toomek . Z góry dziękuje za pomoc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2010, 08:29   

@Toomek, niewiele masz tych anime obejrzanych ;) Co to pierwszej prośby to nie przychodzi mi na myśl nic co by było w takim klimacie (i sam bym chętnie zobaczył taką produkcję). Ale wyszły jakieś anime Final Fantasy, lecz ich nie oglądałem. Może jakieś shouneny typu Naruto, D.Gray-Man?

Co do drugiej prośby, to jeśli nie chodzi ci o krwawą masakrę to może Ergo Proxy. Tam przez całą serię poznajemy przeszłość bohaterów, a relacja między nimi jest przedstawiona bardzo interesująco.

A Monster według mnie bardziej skupia się na kryminale, niż na medycynie ;) Anime o lekarzach nie oglądałem, ale jeśli ci się spodobał Monster powinieneś spróbować obejrzeć Death Note. Nie ma go na liście, a jak dla mnie to jest najlepsze anime jakie wyszło ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-11-2010, 15:06   

Toomek napisał/a:
Hej:-)
Chciałbym po raz kolejny prosić o pomoc. Chodzi mi o coś w stylu Final Fantasy(jednakże chodzi tutaj o grę) - tj. komplet bohaterów, powiązanych wspólnym celem. Chciałbym, żeby nacisk był położony na intereakcje między grupą bohaterów, tak jak w cyklu gier:-).


Może Slayers? Albo Cowboy Bebop? Albo Giant Robo?
Po za tym, biorąc pod uwagę jakie mechówki lubisz, może spróbuj RahXephona albo któregoś tytułu ze świata Mobile Suit Gundam, np 08 MS Team.

Cytat:
Drugą moją prośbą będzie wskazanie czegoś podobnego do Elfen Lied, które mi osobiście strasznie się podobało. Chodzi mi zwłaszcza o relacje bohaterów, wpływ ich przeszłości na to co się dzieje w fabule etc. No i wartka akcja:)


Trudne, ale wydaje mi się, że takim tytułem może być Gungrave (muszę dokończyć je w wolnej chwili zresztą).
Nie wiem jak pod tym względem stoją adaptacje Devilmana i Violence Jacka, ale seria OAV tego pierwszego z lat 90-tych może cię zainteresować, podobno jest bardzo wierna mandze.

Cytat:
Ostatnią rzeczą o jaką będę prosił to wskazanie jakiegoś tytułu związanego z medycyną(jednak nie w taki luźny sposób jak "Monster" :-) ). Odwołując się do seriali hamerykańskich chodzi o coś w stylu "Chirurgów". Wiem, że to bardzu wydumana zachcianka, więc się nie zdziwię jeżeli coś takiego nie powstało:-)


Nie widziałem, ale pierwsze co mi przyszło na myśl to Black Jack.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grant1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2010, 18:31   Główny bohater/ka

Witam. Poszukuje jakiegoś anime z bardziej rozgarniętym bohaterem lub bohaterką. Nie tak jak wiekszość debilnych bohaterów z IQ przedszkolaka.
Oglądałem Helsing'a i bohater był potężny, nie musiał jakoś "levelować", tylko odrazu był zaj ebisty. Też w Kaicho wa Maid-sama! był Usui, który był ogarnięty i nie robił z siebie debila.
Wiec jak znacie jakieś anime z niedebilowatym bohaterem to proszę o podzielenie sie tą wiedzą :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 270 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group