FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
MioSenpai Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 20:37   

Dobra to ja teraz z całkiem innej beczki ;> Poprosiłabym, jeśli ktoś zna anime podobne do Zero no Tsukaima, (Nie sciencie-fiction ani coś kształt komputerów jak w Chobits).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 20:48   

Ja tym razem zgłaszam się z prośba o polecenie jakiegoś anime o trochę starszych bohaterach.
Szczerze, to tematyka dowolna. Komedia, romans, dramat itd. byleby nie były to przygody niezdecydowanych małolatów itd.
Jak ktoś chce, to przed podaniem tytułów może sprawdzić, czy tego nie mam już na liście. Jak nie to pisać jak leci, a ja coś wybiorę ;]
Z góry dzięki za pomoc!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MioSenpai Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 20:49   

Issina - nie oglądałam ale może REC?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pitek Płeć:Mężczyzna
Life is Beautiful :D


Dołączył: 17 Gru 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 21:39   

MioSenpai napisał/a:
Dobra to ja teraz z całkiem innej beczki ;> Poprosiłabym, jeśli ktoś zna anime podobne do Zero no Tsukaima, (Nie sciencie-fiction ani coś kształt komputerów jak w Chobits).


Ola BOGA! :P Jak Zero no Tsukaima,to takze i Shakugan no Shana,Toradora!,Hayate no Gotoku!,Akaneiro ni Somaru Saka....chwilke,chwilke....moze to tylko ja ale Kocham ten slodziutki glosik tsundere Kugumiya Rie'ii ^.^

_________________
http://hastur.tanuki.pl/main/licznik/pitek/250x50.png
Anime Sukiiii!!! :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
28562056
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-12-2010, 23:13   

Issina, ty prosisz o polecenie tytułu ?! :]
Polecam Maison Ikkoku, bo niema a jest dobre. Chyba najbardziej do Nany podobne dzieło Rumiko Takahashi :P Z tym, że na realia lat 80-tych patrzy się dzisiaj trochę dziwnie. Niemniej polecam.
Android Ana MAICO 2010, trochę z przymrużeniem oka, ale o sprawach poważnych.
Oraz przez przekorę Kemono no Souja Erin.
Wszystkie trzy tytuły mają jedną wspólną cechę, upływ czasu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 08:26   

Moja wina, że naszła mnie chwila zwątpienia, bo od dłuższego czasu nie ma nic porządnego do oglądania? :P
Niemniej dzięki, bo zapomniałam o Erin :P

A REC już widziałam ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 08:37   

Issina,
Mnemosyne, darker than black, Mouryou no hako, Monster, Texhnolyze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-12-2010, 09:36   

Dla tych co się nie skapneli :
U Issiny trzeba kliknąć na "Completed" by poznać pełen terror jej listy. :P

Issina, no i dobry tytuł wybierasz, bo jest dobre. Nawet ja , osoba, która takich nie znośi, siedziałem w skupieniu i tylko czekałem na następny odcinek.
Ja bym jednak namawiał na Maison Ikkoku jak zdarta płyta. Jest stare, ale bardzo dobrze skonstruowane. Ma ręce i nogi, studentów, trupy w szafie i psa o niewiadomych poglądach. Do tego główna bohaterką jest upartą i impulsywną młodą wdówką w żałobie, co czyni świat bardzo kolorowym, o ile nie był zawczasu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 11:02   

Gucia, wymienione widziałam ;]

kokodin, Maison Ikkoku pewnie obejrzę też, ale po nowym roku, bo wtedy będę miała lepszy net ;]
Z tymi starszymi tytułami to jest taki problem, że albo ciężko je zdobyć, albo są kiepskiej jakości... Ale wiadomo, że to nie reguła.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 14:11   

michaloxs napisał/a:
znacie może jakieś anime w którym główny bohater zmienia płeć?(oprócz kampfer i kisimasi)

Przypomniałem sobie jeszcze o wydanym po angielsku visual novel "Kirakira" gdzie bohater, grając w żeńskim zespole punkrockowym, musi występować jako dziewczyna. Dodatkowo w jednym z wątków mamy autentyczny motyw zmiany płci.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
frems
Gość
PostWysłany: 20-12-2010, 18:18   

Dzięki wszystkim za propozycję. Teraz poszukuję naprawdę dobrego shounena, może być o wszystkim ale chciałbym aby główny bohater nie był totalnym debilem jak w Fairy Tail-Natsu czy Naruto w Naruto ;d Nie musi być jakiś super inteligenty ale w miarę normalny. Mam nadzieję że coś ciekawego się znajdzie.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-12-2010, 18:38   

Frems, Toaru majutsu no Index i Fullmetal Alchemist: Brotherhood.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Greed Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 18:47   

Zna ktoś coś w klimacie Ping Pong Club? Chodzi mi głownie o ten pokręcony humor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2010, 19:17   

Issina napisał/a:
Ja tym razem zgłaszam się z prośba o polecenie jakiegoś anime o trochę starszych bohaterach.
Szczerze, to tematyka dowolna. Komedia, romans, dramat itd. byleby nie były to przygody niezdecydowanych małolatów itd.
Jak ktoś chce, to przed podaniem tytułów może sprawdzić, czy tego nie mam już na liście. Jak nie to pisać jak leci, a ja coś wybiorę ;]

Patrzy na listę... hmm... rozpiętość tytułów jest wysoka, więc polecę dość randomowy mix:
Master Keaton - detektywistyczne
Patlabor - kolejność: OVA1 + filmy + ewentualnie TV + OVA 2 .Tv jest dość sałabe ale OVA2 trzyma poziom - ova2 jest kontynuacją serii TV, nie OVA1. Widzę, ze widziałaś drugi film. Zupełnie inaczej się go odbiera po zapoznaniu się z serią TV i bohaterami w niej obecnymi. Zadziwiające jak wiele jest w nim różnych smaczków.
Kaze no Yojimbo - kryminał
Blue Gender - mecha
Hashire Melos! - ekranizacja klasyka Japońskiej literatury (wersja z lat 90-tych, bo są dwie)
Gosenzosama Banbanzai! - eksperymentalne
Blood Reign - horror/akcja
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Arcanso
Gość
PostWysłany: 20-12-2010, 22:13   

Poszukuje dobrego anime z mrocznym bohaterem głównym dobrą akcją coś w stylu "Darker than Black" lub "Hellsing". z góry thx !
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 291 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group