FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2010, 09:30   

vries, dzięki ;]
Kilka tytułów już mam zapisanych na liście, resztę też dodam ;]

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-12-2010, 12:24   

Arcanso, za moim listingiem:
Darker tahn Black >> Ergo Proxy, Death Note
Helsing >> Trinity Blood, Witch Hunter Robin

I wiele wiele innych, moc listingów :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-12-2010, 17:40   

Usunięto spam. Zansatsu, nim coś napiszesz radzę przeczytać pierwszy post w temacie, by wiedzieć o co w nim chodzi. Specjalnie przypomnę:

Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frems
Gość
PostWysłany: 22-12-2010, 18:00   

Hej
Poszukuję anime o świecie któremu grozi zakłada i ktoś ten świat ratuje, najlepiej jak by zawierało elementy supermocy,magii, mechy. NIE MUSI BYĆ RAZEM. Nie przypomina mi się żebym coś takiego wcześniej oglądał. Poszukuję jeszcze anime o post apokaliptycznym
świecie, w którym trwa wojna. Też bym chciał aby był elementy supermocy, mechy, magia. NIE MUSI BYĆ RAZEM.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-12-2010, 18:49   

Do pierwszego może bardzo bobrze pasować Mahou Shoujo Tai Arusu, wiem nie miało być magical girls, ale to jest akurat o klasycznych wiedźmach :P Ich światu grozi zagłada a jedna człowiecza córka robi zadymę i później musi to odkręcić by jej wymarzony świat nie przestał istnieć. Prawie jak pierwsza część Niekończącej się Opowieści (nicość sfinksy i te sprawy). A i Warlocki mają mechy :P.
Figure 17, za maguary i ich plany :P. Pamiętaj pierwszy nazywa się Bob. Dodajmy do tego dość ciekawy dramat głównej bohaterki i 45-cio minutowe odcinki, piękną kreskę, oraz muzykę jak z Muminków. Bardzo dobre połączenie. Poza tym w tym serialu pasą się krowy :P

Z drugiej grupy warto zobaczyć Blue Gender. Może wojna nie jest pomiędzy ludziami i ludźmi, ale i tak pokazuje bardzo paskudne cechy ludzi, wykonujących rozkazy bojowe i ciemną stronę natury żołnierza. Poza tym scenariusz jest dość ciekawy. Alien VS Blue, powinni zrobić taki crossover :P Blue by wygrały pewnie :], bo Alien i tak zawsze w filmach przegrywa.(ostatnie zdanie niema nic wspólnego z polecanym tytułem :P)
Now and Then, Here and There, trochę inne podejście. Serial ma bardzo fajne postaci i bardzo realistyczne charaktery, oraz ich przemiany. Nie jest może piękny pod kątem nowych standardów, ale z całą pewnością przemyślany. Chyba każdy wątek miał początek i koniec. Na uwagę zasługuje głównie jeden mały murzynek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frems
Gość
PostWysłany: 22-12-2010, 19:09   

Dzięki Kokodin :p na Ciebie można zawsze liczyć, ale jest jedno małe ale. W Figure 17 nie podoba mi się że główną bohaterką jest mała dziewczynka. Mahou Shoujo Tai Arusu znów młoda osóbka= główny bohater. Blue Gender zacząłem oglądać i kiedyś tam się dokończy.
Now and Then, Here and There hmm... jak by to ująć, zbyt stara kreska.
Powrót do góry
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2010, 19:47   

Gość napisał/a:
Poszukuję anime o świecie któremu grozi zakłada i ktoś ten świat ratuje, najlepiej jak by zawierało elementy supermocy,magii, mechy.

W zasadzie to może być chociażby Evangelion.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2010, 19:54   

Cytat:
Now and Then, Here and There hmm... jak by to ująć, zbyt stara kreska.

Słysząc takie teksty, przechodzi mi ochota na zabieranie głosu w tym temacie. Jakby co, "Bokurano" pasuje do twoich wymagań, ale znowu, choć nowe, to kreskę ma nietypową, bez oczojebnych kolorków, wielkich cycków i oczu na pół twarzy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-12-2010, 20:08   

Urawa napisał/a:
bez oczojebnych kolorków, wielkich cycków i oczu na pół twarzy.

Za to często na twarz przypada jedno oko.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-12-2010, 20:11   

Kurcze noż że, Frems, Ja ci zaraz dam :P Nie podobają się dziewczyny czy co? Odrzucenie serii na tej podstawie, mogło by spowodować, że nie obejrzał bym najlepszych serii jakie widziałem. I pomyśleć, że ja zazwyczaj w dobrej wierze wypisuje tytuły z palca .... :/
Ścieżka dźwiękowa płynąca w tej chwili z głośników podpowiada mi Tengen Toppa Gurren Lagann i to akurat pasuje do obydwu kategorii.
Eureka Seven w sumie też.
Last Exile do grupy drugiej, Murder Princess przecież.
A moja opinia na temat marudzenia na kreskę jest powszechnie znana :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Admor
Gość
PostWysłany: 23-12-2010, 01:21   

Szukam czegoś pozytywnego. Bez romantycznych haremów, ale też bez przybijających zawiłych fabuł. Może podam animelista w kolejności od najlepszych do nagorszych.
Kod:
http://myanimelist.net/animelist/Admor&show=0&order=4
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-12-2010, 02:10   

Więc tak , pominąłeś Fumofu z serii Full Metal Panic. A to jedyna w pełni komediowa część. Nie wiem jak dobierać te tytuły, bo w najwyższych ocenach masz chyba tylko jeden lajtowy serial, może Natsu no Arashi! ? XXXHOLiC ? Masz zbzikowanego senseja to może Negima lub Paniponi Dash ?, Maria Holic? Masz Natsume kota to może Wagaya no Oinari-sama?
Kamichu!, Peto Peto-san, Disgaea? Albo ikonę kiutności, Binchou-tan
Ja tak mogę długo bez wytycznych. :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
frems
Gość
PostWysłany: 23-12-2010, 12:46   

Urawa napisał/a:
Cytat:
Now and Then, Here and There hmm... jak by to ująć, zbyt stara kreska.

Słysząc takie teksty, przechodzi mi ochota na zabieranie głosu w tym temacie. Jakby co, "Bokurano" pasuje do twoich wymagań, ale znowu, choć nowe, to kreskę ma nietypową, bez oczojebnych kolorków, wielkich cycków i oczu na pół twarzy.


Mi też nie pasują wielkie cycki ale wolę jak kolory są żywsze a nie takie wyblakłe :)


Kokodin nie uważaj mnie za geja czy coś :D podobają ale po prostu dziwnie to wygląda.
Eureka Seven obejrzałem szkoda że Eureka nie była ładniejsza :(

Dzięki za propozycję niedługo się za nie wezmę.
Powrót do góry
Admor
Gość
PostWysłany: 23-12-2010, 14:12   

kokodin napisał/a:
Więc tak , pominąłeś Fumofu z serii Full Metal Panic. A to jedyna w pełni komediowa część. Nie wiem jak dobierać te tytuły, bo w najwyższych ocenach masz chyba tylko jeden lajtowy serial, może Natsu no Arashi! ? XXXHOLiC ? Masz zbzikowanego senseja to może Negima lub Paniponi Dash ?, Maria Holic? Masz Natsume kota to może Wagaya no Oinari-sama?
Kamichu!, Peto Peto-san, Disgaea? Albo ikonę kiutności, Binchou-tan
Ja tak mogę długo bez wytycznych. :P

Jednak przesadziłem. Nie mogę oglądać kiczu, a większość podanych przez Ciebie tytułów, to właśnie kicz.
Negima! - "Harry Potter i jego harem" - odpada. Żadnych haremów.
Fumofu oglądałem, zapomniałem dodać po prostu.
Natsu no Arashi, xxxHOLiC, Maria Holic - obejrzę jak najdzie mnie ochota na coś takiego.
Bincho-tan, Makai Senki Disgaea, Wagaya no Oinari-sama - odpada, za słabe.

Wczorajszego posta pisałem w bardzo dobrym (naćpanym) humorku, na trzeźwo nie chę oglądać takich pozycji. Ale dziękuję, dodane do Plan To Watch. Obecnie muszę dokończyć Hokuto no Ken xD Wyznaczniki: może być samurajskie, nie może być za nudne, dość tych żałosnych intryg, romansów, haremów i ecchi. Szukam jakiejś dobrej rozpierduchy z dobrym podkładem mentalnym.
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2010, 14:28   

Cytat:
Wyznaczniki: może być samurajskie, nie może być za nudne, dość tych żałosnych intryg, romansów, haremów i ecchi. Szukam jakiejś dobrej rozpierduchy z dobrym podkładem mentalnym.

Kenshin OAV?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 292 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group