FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Quaigon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2009, 08:34   

Poszukuje jakiejs dobrej komedi romantycznej oraz czegos dluzszego z wciagajaca akcja i niezla kreska cos jak code geass.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2270514
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-03-2009, 10:57   

Quaigon napisał/a:
Poszukuje jakiejs dobrej komedi romantycznej oraz czegos dluzszego z wciagajaca akcja i niezla kreska cos jak code geass.


Komedia romantyczna: Nogizaka Haruka no Himitsu, Final Approach, Ai Yori Aoshi, Seto no Hanayome, Special A.

Coś dłuższego z wciągającą akcją i niezłą kreską: Monster, Tsubasa Chronicle (podobnie jak w przypadku CG, dłuższe licząc kontynuacje), Blood+.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2009, 12:47   

Quaigon napisał/a:
Poszukuje jakiejs dobrej komedi romantycznej oraz czegos dluzszego z wciagajaca akcja i niezla kreska cos jak code geass.


komedia romantyczna: Skip Beat!, Toradora!, Code-E, Fruits Basket, Kare Kano, Love Hina, School Rumble, Yamato Nadeshiko Shichi Henge.

coś z akcją(chociaż może nie za dlugie): Fate/Stay Night(24odc), Darker Than Black(25 odc), wszystkie Full Metal Panic!( 3 serie, razem 49 odc), Shikabane Hime aka i kuro (razem 26 odc).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2009, 13:48   

Quaigon napisał/a:
Poszukuje jakiejs dobrej komedi romantycznej oraz czegos dluzszego z wciagajaca akcja i niezla kreska cos jak code geass.



Akcja - długie :

FullMetal alchemist
Eureka Seven
Death Note (chociaż to bardziej pasuje pod kryminał ;], nie ma zbyt dużo akcji )

z krótszych :
Cowboy Bebop
Samurai Champloo

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Czesc
Gość
PostWysłany: 01-03-2009, 14:38   

Mam ochote obejrzec jakies porzadne ecchi co polecacie? Niech bedzie troche dlugie bo niketore seria za szybko sie koncza.
Mam nadzieje ze cos ciekawego polecicie.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-03-2009, 14:45   

Nie jestem pewien czym jest "porządne ecchi" ale prawdopodobnie Nagasarete Airantou powinno się nadać.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-03-2009, 15:14   

Zdecydowanie nie jestem znawcą gatunku, w zasadzie jedyne co mi przychodzi do głowy to Magipoka. Ecchi jest sporo, ale o dziwo... nie razi. Nie ma "głównego bohatera - idioty", zasadniczo nie ma też fabuły... Ale są sympatyczne bohaterki, przyjemny humor, ładna kreska no i te wplecione dość zręcznie, momentami wręcz zabawne momenty ecchi. Tylko długość nie pasuje...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2009, 18:28   

Jeśli chodzi o dużo, naprawdę dużo ecchi, i to raczej mocnego, to zdecydowanie Kanokon. Choć ma 12 odcinków, więc jest krótkie to jeśli szukasz czegoś stricte ecchi to naprawdę jest to kino dla ciebie. Do tego produkcja nowa. Pozdrawiam

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 01-03-2009, 20:04   

Swego czasu byłam zachwycona Kawalerem Miecza - miałabym ochotę zobaczyć jeszcze jakieś inne kostiumowe anime. Któż doradzi jakiś dobry tytuł z tego gatunku?

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2009, 21:08   

Oczywiście Lady Oscar - kto wie, czy nie najlepsze anime w tej kategorii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2009, 00:28   

Hmmm, kostiumowe anime? Czyli gatunek dowolny? Ok, ogólnie to dużo kostiumowych anime nie ma (albo ja mało widziałem). Jak napisał Teukros, Lady Oskar to prawdopodobnie najlepsze anime w tym kontekście, ale jest jeszcze kilka innych serii:

Victorian Romance Emma (pierwszy i drugi sezon)

Hakushaku to Yousei (EDIT: recenzja główna ocenia to anime nisko, z czym się nie zgadzam, bowiem ja w alternatywnej wystawiłem 8, bardzo baśniowa i również stylizowana na XIX wiek)

D.Gray-man (może nie stricte kostiumowe, ale również Europa i jak w Kawalerze miecza, zawierająca motywy chrześcijańskie)

Mała księżniczka (ciepła seria, również osadzona w Europie, choć już mniej poważna)

To tyle ode mnie, oby coś ci się spodobało. Życzę udanego seansu :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard


Ostatnio zmieniony przez Mitsurugi dnia 02-03-2009, 18:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-03-2009, 12:48   

Mitsurugi napisał/a:
Hakushaku to Yousei (recenzja główna nie za dobra, ale ja w alternatywnej wystawiłem 8, bardzo baśniowa i również stylizowana na XIX wiek)

IMO recenzja główna bardzo dobra :P Krewka ze wszystkich wymienionych przez Mitsurugiego anime, chyba tylko Victorian Romance Emma ma szanse przypaść Ci do gustu. Mała księżniczka jest ślicznym anime, ale nie wiem czy akurat dla Ciebie :) Jest jeszcze Meine Liebe, ale głupie to strasznie, także tylko na własną odpowiedzialność.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zero Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2009, 15:30   

Właśnie skończyłem oglądać Shingetsutan Tsukihime... powiem, że jest ciekawym anime... :)

Czy możecie mi pomóc ponownie w poszukiwaniu anime ? :)

Tym razem chciałbym oglądnąć jakiegoś horrora, coś przygodowego z odrobiną fantastyki... :)

Fate stay/night(chyba tak to się pisze)- czy jest to dobre anime ? ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-03-2009, 15:33   

Zero napisał/a:
Właśnie skończyłem oglądać Shingetsutan Tsukihime... powiem, że jest ciekawym anime... :)

Czy możecie mi pomóc ponownie w poszukiwaniu anime ? :)

Tym razem chciałbym oglądnąć jakiegoś horrora, coś przygodowego z odrobiną fantastyki... :)

Fate stay/night(chyba tak to się pisze)- czy jest to dobre anime ? ;)


Cóż, kwestia gustu. Mnie osobiście Fate/Stay Night się podobał bardzo, a i z zasady dostaje dobre oceny od innych. Tak czy inaczej nie ma w nim nic z horroru.

Natomiast nie umiem znaleźć nic, co było by horrorem, a jednocześnie było by czymś przygodowym z elementem fantastyki. Chyba, żeby powiedzieć "horror", tak jak można powiedzieć o Shingetutan Tsukihime, wtedy Ghost Hunt powinien być jak znalazł.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zero Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2009, 15:37   

Costly, nie chodzi o to, żeby posiadało wszystko na raz, może być sam horror... :) Zależy mi tylko na czymś dobrym(dobre nie oznacza nowe:) )...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group