FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 311, 312, 313 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-02-2011, 22:48   

Mermere, na pewno pierwszy sezon Darker than Black (i na tym lepiej zakończyć przygodę, bo drugi to odcinanie kuponów). Poza tym Baccano! które jest naprawdę godną polecenia pozycją i jego młodsza siostra Durarara!!, gdzie występuje wspomniany motyw oszustwa. Obowiązkowe anime - Higurashi, które ma dość ciekawą fabułę i w nietypowy sposób podchodzi do kwestii przyjaźni i zaufania. Do głowy przychodzi mi jeszcze Melancholia Haruhi Suzumiyi gdzie motywem przewodnim jest ukrywanie prawdy przed jedną osobą (jeśli by się spodobało to od razu powiem, że w drugim sezonie należy oszczędzić sobie katuszy i nie oglądać całego Endless Eight).

Ufff... to na razie tyle.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2011, 23:48   

Mermere napisał/a:
Obejrzałam pierwszy odcinek, zapowiada się bardzo fajnie. Jednak 12 odcinków to trochę mało, dlatego szukam jeszcze kilku takich anime. Nie mówię, że mają mieć po 100 epizodów w jednej serii, po prostu potrzebuję ich więcej.

Do tego co podała Tren mogę jeszcze dodać parę tytułów, niekoniecznie występuje w nich motyw zwodzenia przyjaciół, niemniej jednak fabuła w tych seriach jest dość skomplikowana i intrygująca.
Monster aż 74 odcinki, ale poziom jest wysoki i nie spada. Do tego jeszcze Fantastic Children i Pandora Hearts, z tym że Pandora Hearts wymaga potem czytania ciągle wychodzącej mangi, bo anime kończy się fillerami (3 ostatnie odcinki), które wszystkiego nie wyjaśniają.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Axiomus
Gość
PostWysłany: 06-02-2011, 11:19   

Witam

Poszukuje czegoś podobnego do „Interstella 5555” i nie mogę znaleźć może na tym forum mi pomażecie z góry dziękuje.

Pozdrawiam
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-02-2011, 12:08   

Czyli nawet po zmianie nazwy forum, narybek wciąż napływa :]
Szukasz czegoś dla miłośników hevy metalu i jeszcze cięższych mchów kosmicznych? (dlaczego oni byli niebiescy?)
Z moich luźnych skojarzeń wynika Black Heaven oraz klika Macross-ów Natomiast dla samej muzyki , porzucając koszmosz Nana i Beck.
Z resztą to pokazuje mój listing klik (patrz pod opisem)
Założę się, że ktoś na forum będzie bardziej konkretny :] (gdyż to akurat nie mój gatunek)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 13:05   

Witam,
szukam anime z jakąś ciekawą fabuła i interesującymi postaciami. Wiem, że to jest mało i takich anime jest pewnie sporo, więc dodaje jeszcze, że anime to nie może być romantyczne, może mieć jakiś wątek w którym ktoś się zakochuje ale miłość ma nie być głównym prądem fabuły.
@up Na forum spokojnie można się dostać wpisując forum.tanuki.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-02-2011, 15:37   

LooQ napisał/a:
szukam anime z jakąś ciekawą fabuła i interesującymi postaciami

w Eden of the east Główny bohater to dość ciekawą postacią i fabuła też jest niczego sobie. Możesz zobaczyć jeszcze Bakemonogatari, tylko że tam jest już trochę romansu, ale bohaterowie są naprawdę oryginalni i całe anime jest "odmienne".

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-02-2011, 01:55   

LooQ, A Gurren Lagann by się nie chciało obejrzeć? Bardzo fajny tytuł o kretach wyłażących na ziemię, później to nawet w koszmosz. Trup się ściele gęsto a i postaci są dosyć interesujące. Tytuł sam w sobie jest zlepkiem najleszych ujęć z tytułów Gainaxa, karykaturą heroizmu i kompletnie szalonym pokazem siły woli istot rozumnych (siły przebicia :P).

Może i można tak na forum wejść, ale link w menu tanuków znikł i teraz forum jest kompletnie oderwanym tworem. A jako że żyjemy samodzielnie o narybek będzie znacznie trudniej. Chociażby dlatego, że forum nie będzie pod ręką w czasie czytania recenzji na jednej z większych polskich stron tego typu. Nie czarujmy się, teraz aby znaleźć to forum trzeba go poszukać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2011, 16:39   

LooQ,
Polecę ci Speed gaphera, ma zdecydowanie pryginalny pomysł na fabułę i ciekawe postacie. Nie masz Baccano na liście, więc też ci polecę- ciekawa fabuła, przyjemnie zagmatwana, dużo akcji i postacie, które bardzo szybko przypadają do gustu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-02-2011, 18:46   

Co do pomysłu Guci to rzeczywiście dobry pomysł :P Baccano jest zdecydowanie oryginalne, co do Durrary miał bym wątpliwości, ale Baccano jak najbardziej tu pasuje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2011, 22:03   

Dzięki za propozycje :). Na początek obejrzę Bakemonogatari, następnie zabieram się za Baccano co miałem zrobić już dawno temu, a na koniec Gurren Lagann. A co do durarary, to widziałem to anime. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, przyda się coś na ferie. Teraz tylko wytrwać do 14 :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
magnat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2011, 11:55   

Witam

Szukam jakiegoś ambitnego romansu, czegoś w czym nie ma za dużo ecchi, gdyż tego nie lubię za bardzo. Może być coś jak romans + dramat.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2011, 13:16   

magnat,
Ostatnio widziałam Yojouhan Shinwa Taikei.Jest to romans o niespotykanej konstrukcji, da się ją zobaczyć po 2 epkach. Ma tylko 11 odcinków i fajne zakończenie. Warto obejrzeć, ale może nie przypaść do gustu poszukiwaczom klasycznego romansu.
Ciekawym tytułem jest też moim zdaniem Ristorante paradiso. Jest tam dojrzały wątek romantyczny, który nie stanowi pierwszego planu fabuły, ani nie jest w tle. Anime opowiada o relacjach między ludźmi, historii bohaterów, jest nacechowane ciepłem włoskiej restauracji. Można się przy nim zrelaksować, szczególnie między anime o charakterze dramatu a psychologicznym. To takie anime na poprawę humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2011, 14:38   

@Magnat
Ef a tale of memories oraz jego drugi sezon Ef a tale of melodies, powinno pasować. Jeszcze do tego mogę dodać, imo najlepsze romantyczne anime pod słońcem, Clannad i Clannad after story. A na koniec też dobre, ale według mnie troszkę gorsze True Tears, Kanon 2006 i Air.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-02-2011, 14:48   

LooQ, mała porada. Jeśli komuś coś polecasz to sprawdź najpierw jego listę, bo magnat większość z tego co podałeś już oglądał (przycisk na lewo od profilu prowadzi na tanukowy profil).

Cóż sama nie znam się zbytnio na romansach, ale może Ouran High School Host Club. Co prawda to bardziej komedia, ale jest też całkiem syumpatyczny romans.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2011, 14:58   

Ja poleciłbym Nane, ale pewnie kokodin zaraz znowu wyskoczy, że to wcale nie romans :P Więc dorzucę jeszcze Paradise Kiss i Koi Kaze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 312 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 311, 312, 313 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group