FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-03-2011, 23:05   

Jakoś naturalnie na myśl nasuwa mi się Monster, gdzie sytuacja jest jednocześnie taka jak wymieniono
Spoiler: pokaż / ukryj
wątek Johana
i odwrotna
Spoiler: pokaż / ukryj
wątek doktora Tenmy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
jerzoo108 Płeć:Mężczyzna
Jez, po prostu Jez...

Dołączył: 19 Mar 2011
Skąd: M.
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2011, 00:30   

Yo!
Szukam dobrego cyber punka. W zasadzie to widzialem kilka (pewnie nie wymienie wszystkich):
GITS
Armitage III
Megazone
Cybercity Oedo 8080 (czy jakos tak)
Nie pomne co tam jeszcze widzialem... im bardziej o tym mysle tym mniej mi przychodzi do lba :D
Wiec... Towarzysze, pomozecie? ;)

EDIT:
Przypomnialo mi sie jeszcze kilka:
Serial Experimental Laine
Appleseed

I to chyba wsio co rzokminilem w temacie cp. Jest cos jeszcze wartego oejrzenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2011, 11:20   

Tu masz pełną listę cyberpunkowych produkcji opisanych na Tanuki. Nic tylko wybierać.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-03-2011, 12:40   

Na pełniej liście jest Casshern a brakuje tego wartego polecenia Casshern Sins :P Niestety tagi na tanukach nie zawsze są kompletne i trzeba korzystać z tagów pokrewnych. (cyberpunk>>s-f+dramat+mecha lub coś tam)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
xluxlu
Gość
PostWysłany: 19-03-2011, 19:55   

Cześć. Miałam dość długą przerwę, jeżeli chodzi o anime ale postanowiłam do tego wrócić. Zaczełam oczywiście od mojego ulubionego tytułu - Code Geass i znowu pojawił się ten sam problem, czyli które anime będzie w stanie wciągnąć mnie tak samo jak CG...
myanimelist
interesuje mne coś z wciągającą akcją, supermocami i najlepiej wydanego od 2008/2009 roku. jakies propozycje?
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2011, 20:03   

Darker than Black powinno ci się spodobać. Poza tym jeśli nie przeszkadza ci natłok bohaterów i pomieszana (ale wciąż spójna) fabuła to dodałabym jeszcze Baccano!. W sumie do głowy przychodzi mi jeszcze Katanagatari, które ma cokolwiek oryginalną grafikę, ale jest niewątpliwie wartym uwagi tytułem. Aha, i jeszcze Soul Eater.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yaivee
Gość
PostWysłany: 19-03-2011, 20:12   

Szukam jakiegoś anime ze sporym ładunkiem emocji. Może być, jak we wspomnianym przez kogoś wcześniej Code Geass nienawiść, może być cokolwiek, byle nie romans w czystej postaci. Coś, co łapie za serce, wywołuje złość i smutek, nawet jeżeli samo w sobie jest dość naiwne i bez większego przesłania.
http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/yaive/oceny - tak w ramach pomocy.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2011, 20:39   

Hatenkou Yuugi całkiem nieźle ukazywało ludzi i ich emocje (choć manga jest lepsza, nawet jeśli autorka początkowo rysowała okropnie). Co prawda są to głównie niezwiązane ze sobą historie, ale bardzo sensowne podejście głównych bohaterów do ludzkich tragedii sprawia, że paradoksalnie robią one większe wrażenie.

Poza tym bezsprzecznie Higurashi, które jest pod tym względem kultowe.

Hmm... wspomnę jeszcze Mouryou no Hako i Natsume Yuujinchou, acz tutaj nie jestem do końca pewna czy o to chodzi.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-03-2011, 20:48   

xluxlu Full metal alchemist brotherchood, Bounen no xamdou

Yaivee Bokurano, Shiki

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-03-2011, 03:52   

xluxlu napisał/a:
Cześć. Miałam dość długą przerwę, jeżeli chodzi o anime ale postanowiłam do tego wrócić. Zaczełam oczywiście od mojego ulubionego tytułu - Code Geass i znowu pojawił się ten sam problem, czyli które anime będzie w stanie wciągnąć mnie tak samo jak CG...
myanimelist
interesuje mne coś z wciągającą akcją, supermocami i najlepiej wydanego od 2008/2009 roku. jakies propozycje?


Tengen Toppa Gurren Lagann
Shin Mazinger
Star Driver
Baccano!
Durarara!!
Hellsing Ultimate
A ze starszych anime, Giant Robo

Cytat:
Szukam jakiegoś anime ze sporym ładunkiem emocji. Może być, jak we wspomnianym przez kogoś wcześniej Code Geass nienawiść, może być cokolwiek, byle nie romans w czystej postaci. Coś, co łapie za serce, wywołuje złość i smutek, nawet jeżeli samo w sobie jest dość naiwne i bez większego przesłania.
http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/yaive/oceny - tak w ramach pomocy.


Millenium Actress
Haibane Renmei
Steamboy
Laputa
Black Lagoon
Hoshi No Koe
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shi-Hai Płeć:Kobieta
4 yoru arashi made

Dołączyła: 22 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2011, 17:05   Poszukuję anime . . . .

Nie wiem , czy temat już był , czy nie , jestem nowa .
A więc . . .
Poszukuję anime , takiego . . . .hmmm.... to , może wymienię cechy :
wciągająca fabuła , dobra kreska , główny bohater musi być chłopakiem/mężczyzną( to taka moja fanaberia) , może być kryminał/ horror , coś o mrocznej aurze (dziwne wymagania , prawda?) , coś ...tajemniczego ?
Coś , w gruncie rzeczy , podobnego do . . .Death Note (jeżeli chodzi o fabułę i głównego bohatera) , do Code Geass(mało mroczne , ale za to jaka akcja!) , Shinrei Tantei Yakumo i
Togainu no Chi( jeżeli chodzi o kreskę , tą "mroczną aurę") i może nawet coś jak Spiral - Suiri no Kizuna ( bo lubię kryminały i zagadki ) .
Tak mniej / więcej wygląda opis mojego poszukiwanego anime .
Myślę że nie spadłam z drzewa prosto na głowę , i moje wymagania są całkiem realne , w końcu musi istnieć coś takiego , prawda ?
Proszę nie polecać Darker than black , bo to właśnie oglądam .
Ach , i małe pytanie na zakończenie : Czy "monster" jest warte obejrzenia ?
To by było na tyle .
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi i z góry za nie dziękuję .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
32505036
Pantomaimu
Gość
PostWysłany: 22-03-2011, 17:30   

Szukam trzech typów anime:

1. Komedii romantycznej. Może być to coś podobnego do Kaichou wa maid-sama, Special A, Hatsukoi Limited. Ewentualnie dramat, ale musi być klimat, jak w Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora , albo Bokura ga Ita . I zastrzegam! Żadnych postaci na wzór Kotoko z Itazura na Kiss. Plus: prosiłabym o anime z 2000+ roku i całkiem przyzwoitą kreską, żebym sie nie musiała zastanawiać, czy to COŚ to nogi, czy patyki w tle.
2. Yaoi - raz proszę! Coś typu Junjou Romantica z chłopakami niczym Hakuouki shinsengumi kitan *_________*
3. Bakemonogatari - jedno z moich ulubionych anime. Tutaj nie jestem wymagająca. Proszę tylko o polecenie zagadkowo-kryminalnego anime.

Z góry dziękuję :D
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-03-2011, 18:23   

Pantomaimu, czy Lovely Complex i Kimi ni Todoke są zbyt komediowe?
W drugiej kwestii ja nie pomogę. A w trzeciej pewnie nikt nie da rady , bo tytuł jest zdecydowanie specyficzny.
Co do kreski to nie przesadzajmy, w latach osiemdziesiątych nie było tylko shadów i kolory były mniej nasycone. Inuyasha ma kreskę praktycznie żywcem wziętą sprzed 20- lat wcześniej :P (30 od final act licząc)
Shi-Hai, Darker than Black? To Aru Majutsu no Index? Eureka Seven? Wiem że to twój pierwszy post, aleja się w nim gubię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pantomaimu
Gość
PostWysłany: 22-03-2011, 18:40   

Kokodin, dziękuję za pozycje. Już się za nie biorę. Komediowe mogą być, jak najbardziej. Co do drugiego punktu, rozumiem :D Kreska .. jeśli jest dobra fabuła, to ok. Wtedy nawet nie zwracam na nią uwagi (zbytnio). Nie mniej jednak drażnią mnie nieproporcjonalne nogi i inne tego typu rzeczy. Ale może to tylko takie moje zboczenie :D

Jeszcze raz dziękuję ^^
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-03-2011, 18:57   

Przypomnę tylko, że Evangelion to tok 1994 i jakoś nikt Rei czy Asuce nieproporcjonalności nie zarzucał. (wręcz przeciwnie)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 323 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group