FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-06-2011, 00:00   

Trix napisał/a:
Proszę o nie podawanie tzw. tasiemców, szukam czegoś co ma więcej niż 50 odcinków.

Czekaj... pogubiłem się...

Sprawdź to:
Shaman King

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trix Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 00:14   

Tabris napisał/a:
Trix napisał/a:
Hej, Szukam anime które wciąga, a zarazem gdzie się biją po twarzach :P

Anime, które obejrzałem i przypadły mi do gustu (czyt. które kocham!)
FMA - lepszego anime nie oglądałem
Fairy Tail - dużo walki, śmieszne, fajne sceny :)
Bleach - dużo walki, czasami śmieszne. Chodź powoli się przejada...
Naruto - wszystkie obejrzałem te nowe odcinki NS są nawet wciągające, ale wkurzają mnie filery.

Które nie przypadły mi do gustu:
Soul Eater
D.Gray Man

Proszę o nie podawanie tzw. tasiemców, szukam czegoś co ma więcej niż 50 odcinków.

Dzięki :)

Jeśli nie widziałeś to spróbuj Eureka Seven.


Dzięki za propozycje, ale zdarzyło mi się obejrzeć 1 odcinek na Hyper. Kompletnie nie ten klimat. Preferuje raczej miecze, magie, super moce.

@Up

Sry, że tak napisałem dziwnie, chodzi mi żeby nie miał aż 200, a nie mniej niż 50, zaraz poprawie. Jeżeli chodzi o Szaman King, oglądałem zapomniałem dodać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-06-2011, 00:19   

Inuyasha ma 193 :P łącznie z zakończeniem.

... "Sry" bardzo fajny wyraz , pewnie polski :P
Spoiler: pokaż / ukryj
na elektroda.pl ja napewno dostał bym za niego osta :]


Co do Eureki ciekawy jestem który to był odcinek, bo oni mają różne odchylenia.

Typy miesiiąca
Gurren Lagann
i Blood+ jak się już rozkręci.
W obydwu serialach występuje zasada ósmego odcinka, chociaż w bloodzie to był chyba szósty :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Joanna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 00:46   

Kiedyś prosiłam Was o polecenie anime w którym bohaterowie wyrośli z liceum- obejrzałam z poleconych Nanę i Monster …. i się nie zawiodłam.
A jaki tytuł polecicie w celu przeżycia kompletnego katharsis (i zużycia tony chusteczek)?
Kryteria nadal podobne – bohaterowie nie dzieci, tematyka dowolna i nie mam nic przeciwko wojnom czy ratowaniu świata. Lubię poczuć przywiązanie do postaci- zatem najlepiej powyżej 12 odcinków.

Obejrzałam i podobało mi się (uszeregowane od świetne do bardzo dobre): Lady Oscar, Death Note, Berserk, 5 Centimeters Per Second, Grobowiec Świetlików, Gundam 00, Witch Hunter Robin, Code Geass, Evangelion.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 01:10   

Joanna napisał/a:
Kiedyś prosiłam Was o polecenie anime w którym bohaterowie wyrośli z liceum- obejrzałam z poleconych Nanę i Monster …. i się nie zawiodłam.
A jaki tytuł polecicie w celu przeżycia kompletnego katharsis (i zużycia tony chusteczek)?
Kryteria nadal podobne – bohaterowie nie dzieci, tematyka dowolna i nie mam nic przeciwko wojnom czy ratowaniu świata. Lubię poczuć przywiązanie do postaci- zatem najlepiej powyżej 12 odcinków.

Obejrzałam i podobało mi się (uszeregowane od świetne do bardzo dobre): Lady Oscar, Death Note, Berserk, 5 Centimeters Per Second, Grobowiec Świetlików, Gundam 00, Witch Hunter Robin, Code Geass, Evangelion.

No to ja może pani film polecę. Jin Roh - dramat psychologiczny z bajką w tle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-06-2011, 01:25   

Joanna napisał/a:
A jaki tytuł polecicie w celu przeżycia kompletnego katharsis (i zużycia tony chusteczek)?

Hm, może Hatenkou Yuugi. Co prawda nie jest to raczej seria przy której się płacze niewątpliwie parę historii gwarantuje solidne katharsis. Poza tym może Mouryou no Hako, które jest nieco ciężką historią, ale niewątpliwie wartą uwagi. Haibane Remnei - tutaj chusteczki mogą się przydać, zwłaszcza przy zakończeniu. Kino no Tabi, to akurat taka lekko filozoficzna seria, niewątpliwie warta uwagi. I może Fullmetal Alchemist: Brotherhood, który zawiera zarówno ratowanie świata jak i wojnę, ale świetnie zrobione.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-06-2011, 02:53   

Co prawda ja nie płakałem, ale wstęp do recenzji mówi sam za siebie - SaiKano; tylko odcinków za mało...

Poza tym:
Clannad
Hitsuji No Uta
Elfen Lied
Bokurano

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
harry1234 Płeć:Mężczyzna
Tupac Amaru Shakur


Dołączył: 18 Lut 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 09:33   

Witam wszystkich.szukam dwóch rodzajów anime 1)taki romans fajnie by było z komedią i happy end oraz może być z akcja.2) anime w którym główny bohater jest jak Dante z DMC albo Geralt z wiedzmina czyli spokojny madry i maszyna do zabijania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trix Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 10:21   

kokodin napisał/a:
Inuyasha ma 193 :P łącznie z zakończeniem.

... "Sry" bardzo fajny wyraz , pewnie polski :P
Spoiler: pokaż / ukryj
na elektroda.pl ja napewno dostał bym za niego osta :]


Co do Eureki ciekawy jestem który to był odcinek, bo oni mają różne odchylenia.

Typy miesiiąca
Gurren Lagann
i Blood+ jak się już rozkręci.
W obydwu serialach występuje zasada ósmego odcinka, chociaż w bloodzie to był chyba szósty :P


Dzięki, są wakacje więc mam dużo czasu na oglądanie więc może się skuszę na Inuyasha, bo z tego co czytam recenzje jest właśnie ten klimat, który lubię, czyli magia, potwory demony itp.

Jeżeli chodzi o te dwie pozostałe anime wątpię czy będę je oglądać ponieważ nigdy nie przepadałem za Mechami, ani Wampirami, ale to się jeszcze zobaczy. Macie jeszcze jakieś propozycje ?

Co do słowa "sry", tak się przyzwyczaiłem to tak piszę, jeżeli Cię to uraziło to przepraszam, nie to miałem na myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-06-2011, 13:19   

Trix napisał/a:
Co do słowa "sry", tak się przyzwyczaiłem to tak piszę, jeżeli Cię to uraziło to przepraszam, nie to miałem na myśli...

Spokojnie, zachowujesz ogólną kulturę wypowiedzi, więc nie masz czego się bać z naszej strony ;p

Tak mi jeszcze wpadło do głowy - może Dragon Ball?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
potter644 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 16:50   

harry1234 napisał/a:
szukam dwóch rodzajów anime 1)taki romans fajnie by było z komedią i happy end oraz może być z akcja


Może Toradora, nie wiem czy kończy się happy endem bo obejrzałem 12 na 25 odcinków, ale po tych 12 odcinkach jest to fajny romans z elementami komedii, polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-06-2011, 18:39   

Trix napisał/a:
Hej, Szukam anime które wciąga, a zarazem gdzie się biją po twarzach :P

Anime, które obejrzałem i przypadły mi do gustu (czyt. które kocham!)
FMA - lepszego anime nie oglądałem
Fairy Tail - dużo walki, śmieszne, fajne sceny :)
Bleach - dużo walki, czasami śmieszne. Chodź powoli się przejada...
Naruto - wszystkie obejrzałem te nowe odcinki NS są nawet wciągające, ale wkurzają mnie filery.
Szaman King - oglądałem jeszcze w telewizji. Fajne chociaż nie miało tego czegoś

Które nie przypadły mi do gustu:
Soul Eater
D.Gray Man

Proszę o nie podawanie tzw. tasiemców, szukam czegoś co ma więcej niż 50 odcinków, ale mniej niż 150.

Dzięki :)


Baccano!
Durarara!!
Giant Robo: The Day The Earth Stood Still
Shin Mazinger
Noein
Noir
Black Lagoon
New Getter Robo
Hellsing Ultimate

Cytat:
Kiedyś prosiłam Was o polecenie anime w którym bohaterowie wyrośli z liceum- obejrzałam z poleconych Nanę i Monster …. i się nie zawiodłam.
A jaki tytuł polecicie w celu przeżycia kompletnego katharsis (i zużycia tony chusteczek)?
Kryteria nadal podobne – bohaterowie nie dzieci, tematyka dowolna i nie mam nic przeciwko wojnom czy ratowaniu świata. Lubię poczuć przywiązanie do postaci- zatem najlepiej powyżej 12 odcinków.

Obejrzałam i podobało mi się (uszeregowane od świetne do bardzo dobre): Lady Oscar, Death Note, Berserk, 5 Centimeters Per Second, Grobowiec Świetlików, Gundam 00, Witch Hunter Robin, Code Geass, Evangelion.


Giant Robo: The Day The Earth Stood Still
Negadon: A Monster From Mars
Laputa
Księżniczka Mononoke
Steamboy
On Your Mark
La Maison en Petits Cubes
RahXephon
Argento Soma
Infinite Ryvious.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-06-2011, 18:58   

harry1234, do pierwszej kategorii idealnie pasują przynajmniej dwa z trójkąta bermudzkiego Lovely Complex, Kimi ni Todoke , Wallflower. Sam zdecyduj które.
(potter644, harry ma w listingu Toradore odhaczoną)
Do drugiego rikłesta idealnie pasuje Darker than Black, ale podejrzewam że i sporo innych. np Trinity Blood
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-06-2011, 22:18   

Joanna spróbuj Seirei no moribito. Bardzo przyjemne fantasy z naprawdę dobrą fabułą. I chusteczki też się przydają, zwłaszcza pod koniec.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lee93 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2011, 19:02   

Szukam jakiegoś przygodowego anime, coś podobnego do One Piece. Czyli odkrywanie nowych rzeczy i doświadczeń. Chodzi mi tu najbardziej o jakąś wędrówkę do poszukiwania czegoś lub kogoś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 349 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 348, 349, 350 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group