FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-03-2009, 23:50   

Jeżeli chodzi o romans z bohaterami męskim i żeńskim w typie jaki podałaś, to Toshokan Sensou powinien być w sam raz. W Fruits Basket jest bohater, który stara się takiego grać, z dość różnym skutkiem :] Midori no Hibi i Suzumiya Haruhi no Yuuutsu to ten sam klimat.

A jako ciekawostkę dorzucę coś z zamianą ról, gdzie to dziewczyna będzie "tą zimną": Suzuka, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 01:51   

Eh, mój post został całkowicie pominięty : ) a anime które podał Mitsu, już niestety [albo stetey] widziałem : )
Więc.. ponawiam prośbę..

hello'u ; s poszukuje podobnych pozycji do Higurashi / Elfen Lied / GANTZ, Kurozuki, Iria Zeiram The Animation / Blue, Ghost Hunter ; o
Znajdzie się jakiś wybawca i podrzuci mi ciekawy tytuł? {psychiczny, przepełniony krwią i brutalnością} z góry dzięki {=

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-03-2009, 09:08   

To raczej nie tyle, że został pominięty, co po prostu nikt nie miał konkretnego pomysłu. Nie przychodzi mi do głowy żadne anime faktycznie psychiczne, przepełnione krwią i brutalnością, może poza Higurashi. Choć pośród przykładowych pozycji wymieniasz np. Ghost Hunt, który bardzo daleki jest od tego ideału hm. Mogę więc zaryzykować w tym wypadku polecenie Berserka, który krwawy jest mocno, choć psychiczny to się robi dopiero w końcówce. Jest to jednak pozycja dość mocno różniąca się od tych, które wymieniłeś.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 10:35   

Z ghost hunt wyskoczyłem jak z ostatnią linią obrony = P mówiąc prościej; nie obraziłbym się za podanie ciekawego horroru z duszkami.
Odnośnie Berserkera - widziałem : )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 14:03   

Veritas, pewnie te co Ci podam też widziałeś, ale zaryzykuje:P

Kikoushi Enma
Kara no kyoukai
Hitsuji no Uta
Perfect Blue
Shikabane Hime
Teizokurei Daydream
Shigurui
Hakaba Kitarou
2 ostatnich nie oglądałam ale mam zamiar:)
Moze nie w każdym występuje wszystko to co chciałes ale pojedyńczo na pewno:p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 14:09   

Widziałem połowę z podanych przez Ciebie tytułów, więc nie jest źle : )
Dziękuję uprzejmie, a teraz zabieram się za oglądanie = P

@Horo: Tak, widziałem już Blood+ : )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."


Ostatnio zmieniony przez Veritas dnia 09-03-2009, 16:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Horo_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 15:00   

Veritas może "Blood+" Ci się spodoba (chyba, że już obejrzałeś).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 20:15   

Witajcie. Słuchajcie, oto ciąg dalszy moich poszukiwań romansów happy endowych, ale, że już nic nie mogę więcej znaleźć na Tanuki (nie cofając się do prehistorii, to wyczaiłem już co się dało imo, ufff) i mam pytanko, czy możecie w związku z tym moim bzikiem na punkcie happy endów polecić jakieś serie romantyczne które nie są zrecenzowane na Tanuki, i z tych nowych które już oczekują recenzji, ale które może widzieliście i jesteście po ostatnich odcinkach? Wiecie, przyszło trochę serii 2008/2009, ale jeszcze recenzenci nie zamieścili recek, ale może niektórzy z was już widzieli dane anime. Dzięki z góry, każdy tytuł się liczy!

ALL HAIL HAPPY ENDS! :P

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
reven1010 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 21:09   

Costly, DZIĘKI BARDZO ^^ Dałeś mi zajęcie na... heh ciężko powiedzieć na ile bo matura na głowie xD ale na bardzo długo. Jakbyś miał jakieś inne propozycje np. TWOJE ulubione anime to pisz, będę wdzięczny :)

PS. Dołączam się do prośby Mitsurugiego ^^


Ostatnio zmieniony przez reven1010 dnia 09-03-2009, 21:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-03-2009, 21:30   

Moje ulubione? Cóż...nie umiem wskazać precyzyjnie tych kilku ulubionych, przelatując przez widziane przeze mnie tytuły jest naprawdę wiele, które bardzo polubiłem. No ale, mogę spróbować wskazać kilka.

Genshiken - za naturalność.

Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto - za nastrój.

Gunslinger Girl - za Rico.

Trio filmów Makoto Shinkaia - Hoshi no Koe, Byousoku 5 cm, Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho. Za kompletność.

Futakoi Alternative wymieniłem wcześniej, to też zajmuje miejsce gdzieś w mojej czołówce. I to polecałem wcześniej, bo dość spokojnie mogę założyć, że ci się spodoba. Czy te podane teraz natomiast trafią w twój gust, to na to gwarancji nie daje, taki Genshiken czy Mahou Tsukai szczególnie, tam nie ma żadnej akcji w zasadzie, mogą wielu widzów zanudzić.

*EDIT*

Jakby nad tym się chwile zastanowić hm. Mitsurugi, Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto polecić mogę także tobie. To nie jest romans, ale to opowieść pełna bardzo ciepłych uczuć. Mam takie wrażenie, że mogła by trafić w twój gust.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 09-03-2009, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 21:47   

Mitsurugi - jesteś nieustępliwy ;P

Ostatnio pisałem recenzję Freedom i tam był wątek romantyczny, ale naprawdę pokrótce, w sensie, że to raczej bardziej w sferze domysłów. Do opisu jednak pasuje i w sumie świetnie się to oglądało, możesz spróbować ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zmario Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2009, 21:48   

Mitsurugi noto De Capo, Canvas 2 i Goshuushou-sama Ninomiya-kun są to anime romantyczne z Heppy Endem i niema ich recenzji na Tanuki. No i jeszcze Toradora i Asu no Yoichi tylko trzeba czekać na odcinki.

_________________
http://myanimelist.net/signature/zmario.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
995163
Zibek
Gość
PostWysłany: 11-03-2009, 20:56   

Szukałbym coś w klimatach Air Gear.Nie koniecznie muszą to być rolki(bo raczej nie ma takiego drugiego anime) tzn. przyszłość + sport może jakieś walki coś w tym stylu.

Code Geass obie części widziałem.
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2009, 21:49   

Gość napisał/a:
Szukałbym coś w klimatach Air Gear.Nie koniecznie muszą to być rolki(bo raczej nie ma takiego drugiego anime) tzn. przyszłość + sport może jakieś walki coś w tym stylu.

Może Tenjou Tenge (tego samego autora, aczkolwiek bez sportu)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2009, 23:11   

Zibek zobacz Ride Back.

A i nie wiem czy widziałeś ale do Air Gear dodano jeszcze odc specjalny-Air gear Special trick:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group