FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-08-2011, 20:12   

Łosz, o najważniejszym zapomniałem :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-08-2011, 20:29   

A z mojej strony leci Paniponi Dash!, Baka to Test to Shoukanjuu, Haré+Guu (no co? może w dżungli ale też w szkole :P)

Co do sajena, kurcze to jest chyba najmniej kojarzony przeze mnie gatunek, Możesz sprecyzować co ma w nim być? (Mój listing zgłupiał i wyświetla A-chanel obok Monstera)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
m0rela Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2011, 02:36   

Witam jestem tu nowy i w sumie założyłem konto na tym forum żebyście mi coś polecili. Swoją przygodę zacząłem już jako dzieciak oglądając na polonii 1 anime takie jak kapitan daimos, gigi i inne potem było rtl 7 i codzienne młócenie Dragon Balla (wszystkie 3 serie), po kilku (kilkunastu) latach zażyłem serie Hellsinga, Vampire Hunter D, Ninja Scroll, Princess Mononoke oraz serie Claymore. Czy możecie polecić mi jakieś dobre anime z elementami gore tzn mnóstwo krwi i flaków (cycki też mogą być), może być kraina fantasy, może być o ninja albo nowoczesne czasy, może być coś w stylu wyżej wymienionych z góry pięknie dziękuje za pomoc elo >:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-08-2011, 10:11   

Na moim listingu dla gore wyskakuje tylko kilka tytułów http://www.anime-planet.com/tags/gore/anime Najlepsze z tego rzutu wydaje się Shiki.
Co do krwi w ilościach dużo na myśl nasuwa się Elfen Lied i Baccano!i taki jeden Butterfly Effect Higurashi no Naku Koro ni + kai
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2011, 11:03   

Cytat:
Czy możecie polecić mi jakieś dobre anime z elementami gore tzn mnóstwo krwi i flaków

Mazinkaiser SKL, New Getter Robo

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Abon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2011, 13:01   

m0rela, Tokko oraz Ga-Rei: Zero. Drugie z wymienionych oceniane jest bardzo wysoko, po pierwszym odcinku zapowiada się naprawdę genialnie, ale jako całokształt osobiście uważam, że jest tandetne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6760317
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-08-2011, 13:07   

m0rela, Shigurui idealnie pasuje, Berserk też się nada.

A odmoderacyjnie:
Ładnie proszę o zmianę avka na nieruchomy, animowane grafiki nie są na forum mile widziane. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wakamoto
Gość
PostWysłany: 28-08-2011, 14:15   

szukam anime które mnie poschziuje(horror) coś w stylu Grudge 2 albo Shuttera,a oprócz tego może jakieś refleksyjne okruchy życia.Najlepiej żeby dotyczyły pytań o wartości ,ideały w życiu ludzi z filozoficznym wykładem/puentą na koniec odcinka(bądź art'u serii),coś w tym stylu xD choć nie jest to konieczne bo zdaje sobie sprawe że byc może trochę przesadziłem ;P
Powrót do góry
Abon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2011, 16:15   

wakamoto;
horror - Higurashi no Naku Koro ni,
slice of life - ef - a tale of memories.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6760317
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2011, 18:18   

Horror- Kikoushi enma, Denpa teki na kanojo, Kakurenbo,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-08-2011, 19:07   

Ja bym do listy horrorów dodał jeszcze Boogiepop Phantom i ew. Perfect Blue (acz to już bardziej thriller psychologiczny).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Leritt Płeć:Mężczyzna
The Undying


Dołączył: 18 Paź 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2011, 23:55   

Teraz moja kolej bo utknolem poszukuje niedlugiego anime mam namysli max 30 odcinkow teraz dokladniej potrzebuje czegos podobnego do tengen toppa gurren lagan / dobre zarty totalnie bezsensu ale jest epickie wszczegolnosci zakonczenie , nie musi to byc mecha chodzi mi krotko oto ze anime ma stac na tym poziomie , z gory dzieki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3801291
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2011, 00:45   

Cytat:
dobre zarty totalnie bezsensu ale jest epickie wszczegolnosci zakonczenie


Giant Robo jest pełne epickości i jest to klasyk. Ale czy to komedia to już zależy od tego jak patrzysz na oldschool :P
Tego samego reżysera Shin Mazinger ma fabułę bardziej w arcach i jest wolniejsza od TTGL ale prawie każdy jest tu epicki. Nie przejmuj się, że nie zrozumiesz pierwszego odcinka. Wyszukaj koniecznie wersji gdzie przynajmniej pierwsze 15 odcinków ma 23 minuty.
Star Driver, ale jest nieco inna epickość i mniej akcji.
Możesz spróbować też SRWOGIN, mniej epickie ale dużo akcji, nie przejmuj się poprzednią częścią tylko czytaj streszczenia. Choć w sumie zorientuj się czy można sięgnąć bo wydanie BD/DVD, lepsza grafika będzie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2011, 07:42   

Ja tylko na liście szukałem u ciebie Moon Phase, jako że go tam niema, można by to uzupełnić. Czołówka zabija na miejscu a konwencja dreszczowca przeplata się z parodią planu filmowego. Możesz też obejrzeć Saber Marionette J (później next i j to x jeśli zależy ci na zakończeniu historii)
Poza tym Gurren Lagann to bardzo specyficzna karykatura. Ma to głupotę i losowość FLCL oraz spektakularność Vandreada lub innego combaining meha anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2011, 23:27   

@Leritt
Diebuster
Epickość w tym samym stylu co w Laganie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 362 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group