FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-09-2011, 07:40   

Ganossa napisał/a:
@Leritt
Diebuster
Epickość w tym samym stylu co w Laganie.

Trzeba by zaznaczyć, że pozy Gurren Laganna (konkretnie mecha, nie całego tytułu) są "zapożyczone" właśnie z tego tytułu. Ten sam producent :P
Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym panienki Kaminy z odcinka z publiczną łaźnią zawierają przynajmniej Asukę i Rei z Evangeliona , Lal'C Mellk Mal i Nono z Diestera, oraz coś na kształt Mahoro z Mahoromatica (też można by niby zobaczyć):P
Sam design bunny girla jest z FLCL a tak w ogóle to z Daicon iv
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-09-2011, 15:16   

Poproszę o jakiś mroczny cyberpunk, w klimatach pierwszego GitSa, Texhnolyze i Ergo Proxy.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-09-2011, 16:13   

Leritt napisał/a:
Teraz moja kolej bo utknolem poszukuje niedlugiego anime mam namysli max 30 odcinkow teraz dokladniej potrzebuje czegos podobnego do tengen toppa gurren lagan / dobre zarty totalnie bezsensu ale jest epickie wszczegolnosci zakonczenie , nie musi to byc mecha chodzi mi krotko oto ze anime ma stac na tym poziomie , z gory dzieki.


Redline.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 16:31   

Loko napisał/a:
Poproszę o jakiś mroczny cyberpunk, w klimatach pierwszego GitSa, Texhnolyze i Ergo Proxy.

Nie ma tego zbyt wiele. A na pewno nie ma zbyt wiele tytułów dobrych. Twoja lista mówi mi, że nie widziałeś dwóch serii TV GitS: SAC (40 zł w formacie xvid za całość, warto kupić, bo polskie tłumaczenie jest ok). To są rzeczy stosunkowo fajne. Stosunkowo fajny jest nowy film Mardock Scramble (aczkolwiek trzeba będzie czekać trzy lata na zakończenie historii). I tu się kończy fajność, a zaczyna normalność. Nie chce mi się opisywać tytułów...
Psychodiver
Black Magic M-66 (to nie do końca cyberpunk, ale klimatami jest podobny)
Armitage (j.w.)
Real Drive (j.w. to jest zbyt pozytywne jak na cyberpunk i zbyt proekologiczne)
Angel Cop (od biedy można zaliczyć do gatunku)
Parasite Dolls (to jest dziwny klon AD Police, który jest moim zdaniem bardziej klimatyczny, ale i bardziej dziurawy).
Cyber City Oedo 808
Goku: Midnight Eye
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-09-2011, 16:50   

Loko napisał/a:
Poproszę o jakiś mroczny cyberpunk, w klimatach pierwszego GitSa, Texhnolyze i Ergo Proxy.

Możesz spróbować Key the Metal Idol (tylko nie zniechęcaj się założeniami fabularnymi, bo dalszy rozwój fabuły pozwala zmienić o nich zdanie).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-09-2011, 16:51   

vries napisał/a:
TV GitS: SAC

Strasznie nie spodobała mi się otoczka w pierwszych odcinkach. Cały "mrok" gdzieś uleciał.

Mardock Scramble wygląda ciekawie, tak samo jak Parasite Dolls. Na to na pewno rzucę okiem. Dzięki~.

Edit:
fm napisał/a:
Możesz spróbować Key the Metal Idol (tylko nie zniechęcaj się założeniami fabularnymi, bo dalszy rozwój fabuły pozwala zmienić o nich zdanie).

Ok, też spróbuję ruszyć w najbliższym czasie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-09-2011, 17:48   

Nie narzekaj na gitsy w wersji tv. Cały mrok gdzieś uciekł tylko dlatego, że film obejmuje mniejszy fragment fabularny i mhrok musi zacząć się wcześniej. Poza tym w serii tv są Tahikomy :] Podobnie jak w solid state society. Poza tym serie tv dzieją się przed pierwszym filmem i prawdziwe widmo zagłady pojawia się mniej więcej pod koniec pierwszego sezonu i przez cały drugi.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jak chcieli wystrzelać tahikomy, major i całą resztę zespołu. A później to nawet całe wybrzeże emigrantów z Chin. I kto ich wtedy uratował , no kto?... :]
Muszę sobie strzelić potwórę bo ta rosyjska śpiewaczka nieźle zawodzi :].

Poza tym pierwszy Appelseed był fajny, ale nie ten 3d tylko ta stara ova z lat osiemdziesiątych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nero
Gość
PostWysłany: 03-09-2011, 17:49   

Witam ! Szukam czegoś co choć troche dorówna onegai teacher, chodzi mi o wątek miłosny. Chce obejrzeć anime, które wywołuje takie uczucia jak w/w Onegai Teacher, jakie uczucia to chyba wiecie... Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-09-2011, 18:01   

kokodin napisał/a:
Nie narzekaj na gitsy w wersji tv.

Na same GitSy nie narzekam (bo ich nawet nie widziałem), ale na brak mroku owszem ;p
Głównie Tachikomy mnie denerwowały, jeśli chodzi o "słodkie" roboty, to tylko wieżyczki w Portalu mnie przekonują.

Ale na Appleseeda się skuszę.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 18:14   

Witam , jakie anime polecicie w stylu Zero No Tsukaima (chodzi o drugi sezon). Tylko chodzi że kończy sie na tym że główny bohater na końcu umiera jest dużo akcji , sci fiction oraz Supermoce i romans ? Z góry dzieki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-09-2011, 20:28   

Mols1, ja bym powiedział Moon Phase, chociaż zera nie widziałem.
a tu masz to co polecają inni
http://www.anime-planet.com/anime/zero-no-tsukaima

Nero Aishiteruze Baby, Asatte no Houkou lub nawet Lovely Complrex (i tu jestem nawet poważnie serio, choć tytuł jest dużo bardziej komediowy) A tak w ogóle to powinieneś zobaczyć i przeczytać dalej Nanę


Loko Seriale gitsach zaczynają się od czwartego odcinka, pierwsze to tylko wprowadzenie dla nowych postaci.
I nie pisz takich rzeczy tahikoma loverowi :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 03-09-2011, 20:40   

W Zero
Spoiler: pokaż / ukryj
tak właściwie to nie specjalnie umiera...

Ja bym radził Shakugan no Shana na pewno.


Ostatnio zmieniony przez Luik dnia 03-09-2011, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 20:52   

Heh , wiem że
Spoiler: pokaż / ukryj
nie umiera
dlatego zaznaczyłem że drugi sezon :P


Ostatnio zmieniony przez mols1 dnia 03-09-2011, 23:17, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 03-09-2011, 21:45   

Wiesz, generalnie, to straszne spoilery walimy. Pozasłaniajmy to ładnie, bo potem ktoś będzie miał słusznie pretensje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2011, 23:32   

Nie znacie jeszcze jakiś ciekawych tytułów ?
Moon Phase zniechęciło mnie pod względem graficznym, a
Shakugan no Shana podobno czytająć niektóre komentarze na innych stronach też jest lipne ;|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 363 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 362, 363, 364 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group