FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 369, 370, 371 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Chudy1991 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2011
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2011, 13:36   

Luik napisał/a:
Jeszcze jedna mała usterka. panie mają pierwszeństwo przed panami, więc by trzeba zmienić kolejność :P

Mogą być długie serie, zamiast całkowitych tasiemców?
D.Gray-man - ponad 100 odcinków. Dużo walki, są dramatyczne momenty, klimat bywa ciężkawy. Właściwie, to taki krótki tasiemiec ;)
Oglądałeś Dragon Ball Kai?


tak, widziałem :)
spróbuje d. gra-man w takim razie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2011, 13:55   

Z zakończonych tasiemców: Inuyasha, Fullmetal Alchemist (w przypadku anime sugerowałabym raczej Brotherhooda), Shaman King.

Poza tym: Soul Eater, Nurarihyon no Mago, Gintama. Wiem też, że sporą renomą cieszy się HunterxHunter.

Z godnych uwagi mang: Beelzebub (odradzam anime, jest totalnie zafillerowane), Flame of Recca, Medaka Box, Hoshi no Samidare (to akurat raczej nie jest tasiemiec, ale nie zmienia to faktu, że to świetny shounen). Jeśli nie przeszkadza ci fanserwis możesz spróbować także Mahou Sensei Negima.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kizvo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2011, 14:11   

Szukam anime gdzie głowny bohater ratuje świat. Może być młody bohater mający lat kilkanaście jak i starszy z elementami s-f,magii,super mocy, vampirów. Nie musi to być razem. Fajnie by było jak by był romans ale nie musi być. Mam nadzieję że jakaś dobra osoba zna taką anime i się podzieli ze światem i ze mną. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2011, 14:26   

Giant Robo - sf, magia, supermoce
Tekkaman Blade- sf, supermoce, cośtam na kształt romansu
Detonator Orgun - jw

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 02-10-2011, 14:52   

Fractale - technologia, mistycyzm i ogólnie mix wszystkiego.
Higashi no Eden - może nie tyle ratowanie świata, co zmienianie go w dobre miejsce...
Isekai no Seikishi Monogatari - mecha
Kore wa Zombie Desu ka? - dość odmóżdżająca komedia. Wątek ratowania świata pojawia się później.
Seikimatsu Occult Gakuin - w gruncie rzeczy przez większość czasu bohater jest nieznośnym wręcz frajerem, ale koniec końców..
Ichiban ushiro no daimaō - magia, supermoce, smoki i nie wiadomo co jeszcze :D
Xam'd: Lost Memories - trochę sf, trochę fantasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Metalic
Gość
PostWysłany: 03-10-2011, 22:23   

Możecie polecić coś w stylu Ergo Proxy? ;) Bardzo mi się spodobała seria, im bardziej podobne tym lepiej :D
Powrót do góry
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2011, 14:17   

Hej, szukam anime podobnych do High School of Dead, King of Thorn.. ; ) wybuch epidemi który opanowywuje cały glob/coś z grozą.. z góry dzięki za pomoc ( ;

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Spike Płeć:Mężczyzna
Ar-Raszid


Dołączył: 04 Paź 2011
Skąd: Medyna
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2011, 14:21   

Shiki jest ciekawe może nie epidemia na cały glob ale ciekawa Vampirza intryga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2011, 15:42   

Widziałem Shiki, i mam podany adres do MYL'a :P
http://myanimelist.net/profile/Illayvser

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Spike Płeć:Mężczyzna
Ar-Raszid


Dołączył: 04 Paź 2011
Skąd: Medyna
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2011, 16:12   

Podejrzewam że miałem się zapoznać wcześniej z tą listą? Haha dobre z tego co widziałem to było co koło 700 pozycji:D wole się nie udzielać w takim razie:D Ale gratuluje wytrwałości w oglądania a raczej dużej ilości wolnego czasu:P

Za to wszystkim nowym animaniakom polecam:
Neon Genesis Evangelion - to po prostu trzeba obejrzeć;) oraz
Clanad (obydwa sezony) -nieraz fajnie obejrzeć coś co wyciśnie chociaż jedną łezkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-10-2011, 16:53   

Dobra, przypomnę tylko, że to nie jest temat do polecania wszystkim nowym. Ino jak kto pyta.
A co do linka z listingiem, jak ktoś taki ma, najczęściej jest wpisany w sygnaturce pod postem, wiec można a nawet należy go sprawdzić.

Veritas, Jeżeli przy takiej liście wyciągasz na przykład takie tytuły, znaczy, że najprawdopodobniej wszystko już znasz. Ja osobiście myślałem o Blue Gender i Casshern Sins ale sprawdziłem i nie napisałem. I nawet szczerze mówiąc spodziewałem się podobnego postu jak powyżej :]
Przejrzałeś wszystkie rekomendacje ze swojego listingu lub np z innego serwisu? mogą się różnić. Ja jestem na Anime-planet, może akurat w rekomendacjach coś wygrzebiesz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2011, 17:43   

Z rekomendacji żyje* już od dość dawna, ale czasami zawodzi ; )) co zresztą sam zauważyłeś - bo przecież pojawiam się na forum raz na 'ruski rok' prosząc o polecenie takiego & takiego anime ; )
No nic, spróbuje na paru innych serwisach.

Dziękuję za pomoc,
do następnego.

@Spike: Anime zacząłem oglądać 13-14 lat temu.
Obecnie, czas pozwala mi przetrawić tylko od 2 do 4 odcinków na dobę, chyba, że mam holidaya jak teraz, to nadrabiam (:

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2011, 00:42   

@kokodin

A propo space oper to może najwyższy czas obejrzeć Gall Force. Mimo, że latka swoje ma to i tak wygląda nieźle. Warto zobaczyć wszystko z wyjątkiem New Era i The Revolution.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-10-2011, 08:09   

No cóż może kolejne Planetes to nie jest ale może się skuszę. Generalnie nie mów czego nie oglądać w seriach, bo mój wredny charakter jeszcze bardziej chce sam zobaczyć dlaczego. Zwłaszcza, że mój typ to "pochłaniacz". Gdy nawet średnio spodoba mi się pierwszy odcinek, to później oglądam wszystko jak leci z tej serii, najczęściej chronologicznie względem fabularnym.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2011, 12:04   

@kokodin
Space Pirate Captain Herlock: The Endless Odyssey
Mugen no Ryvius
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 370 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 369, 370, 371 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group