FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
nival1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2011, 12:54   

Luik napisał/a:
nival1, nie wiem na czym opierasz swoje zdanie. Nie mam zamiaru się z nim sprzeczać, ale poswól, że trochę uargumentuję moją opinię, że każde, z podanych przeze mnie anime, jest warte obejrzenia.

Seitokai no Ichizon zestawienie całej masy różnych schematów i archetypów. Nie z braku pomysłu na coś oryginalnego. To takie miało być. Każdy archetyp jest przedstawiony najbardziej klasycznie jak się da i trochę wyśmiany. Obejrzeć, jako podsumowanie dokonać gatunku.

Seto no Hanayome - jest lekko wariackie. Takie dość wtf anime. W zasadzie przy całej swojej wtórności ma kilka ciekawych pomysłów "z innej bajki". Przy okazji jest po prostu ciepłe i miłe w odbiorze.

Chobits - no bez jaj. Może klasyka, to za dużo powiedziane, ale z pewnością przewodnik nowego rodzaju ecchi. Jeśli to nie jest warte obejrzenia, to chyba żadne ecchi nie jest. Przy okazji, w przeciwieństwie do całej reszty, ma w sobie głębię i trochę wartości poza prostą historyjką opartą na scenach erotycznych.

Highschool of the Dead - full epic. Dowód na to, że nie ma połączeń dla Japończyków niemożliwych. Najgorszy rodzaj horrorów + najbardziej prostacki rodzaj ecchi. A w tym wszystkim niezła historia, ciekawi bohaterowie i ogólna epickość scenerii. W dodatku ładnie odwzorowana broń i dodatki do niej. :P

Love Hina - Może mam do tego sentyment, jako do chyba pierwszego obejrzanego przeze mnie ecchi, ale uważam, że sposób w jaki przerabia mózg na papkę giga żółwiami jest warty poznania.

Zero no Tsukaima - B gata H kei jest bardziej wartościowe od tego? Jasne. Niby czym góruje?

Jeszcze uwzględniając to
Cytat:
królowa szkoły" zakochała się w pospolitym kolesiu.

dodam, że zasadzie do dotyczy wszystkich wymienionych przeze mnie anime...


Źle mnie zrozumiałeś, albo to ja źle napisałem - Teraz akurat mam ochotę na konkretny gatunek więc szukam coś podobnego do B gata H kei , Anime, które mi podałeś na pewno obejrzę, tylko poczekam aż najdzie czas akurat na taki gatunek. ZnT i Chobits już oglądałem kiedyś - sorry, że nie napisałem o tym. Love Hina oglądałem 2 odcinki i "fajtłapa bohater" mi się nie podoba, czego by nie powiedzieć o kolesiu z B gata H kei to na pewno to, że fajtłapą nie był. Na każde anime z twojej listy przyjdzie czas, dziś zamierzam obejrzeć jeszcze Suzumiya Haruhi no Yuuutsu bo na prawdę sporo osób mi to polecało. Potem raczej zabiorę się za Seitokai Yakuindomo, chociaż jak powiedziałeś tam miłości raczej nie znajdę (prócz śmiesznych gagów).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2012, 18:07   

Wiecie co ostatnio widziałam horror- Demon.Historia prawdziwa i pomyślałam, że miło by było obejrzeć sobie takie anime. Chodzi mi tutaj o horror, w którym jest większy akcent położony a klimat grozy, a nie ilość flaków i krwi. Z tego co pamiętam, to Kikoushi enma miał ten niesamowity klimat, poza oczywiście flakami. Znacie coś takiego, z dreszczykiem, że zaraz może coś wyskoczyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2012, 18:32   

Może nie do końca oto ci chodzi ale polecam ci pierwszą serię Higurashi, bo z tego co widzę na twojej liście, obejrzałaś tylko drugą ಠ_ಠ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 09:49   

Zastanawiam się czy istnieje seria z tsundere, chodzi mi o coś podobnego do Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi, po prostu by był wątek romantyczny z tsundere, proszę też by anime spełniało jedną rzecz - wątek romantyczny się rozwijał. Wiem, że z tsundere w roli głównej jest to raczej nie możliwe więc wystarczy mi by po prostu na końcu serii były wyznane uczucia...

Dzięki po raz kolejny...

http://myanimelist.net/animelist/trix2882
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 10:02   

Love Hina, choć tam na wyznanie miłości przyjdzie ci poczekać do serii OAV pt "Love Hina Again". Ale to bardzo dobra, mocno komediowa jednocześnie seria, na dodatek (i na plus) z postaciami ciut starszymi niż dzisiejsza średnia wiekowa w rolach głównych.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 10:15   

Nie jestem raczej pewny czy przetrwam 25 odcinków (plus OAV'ki), pokazywania majtek i krwotoków z nosa. Bohater, który był w Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi też niby był "dupą", a tak naprawdę to pokazał, że jest prawdziwym facetem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-01-2012, 13:42   

No ja bym nie powiedział, że Love Hina to pokazywanie majtek. To jest stara dobra szkoła Ecchi , gdzie najwalniejsze są reakcje a nie sam czyn lubieżny. (w zasadzie to jest głównie haremówka) Owszem, oglądałem to dość dawno i nie wiele już pamiętam, ale najważniejszy jest tam chyba żółw. Z resztą rozstrzał postaci jest tak idiotycznie haremowy, że głowa może rozboleć od samego tego. Z drugiej strony przez te parę odcinków każda postać ma swoje 5 minut, więc nie jest monotonnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 14:09   

Cytat:
Bohater, który był w Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi też niby był "dupą", a tak naprawdę to pokazał, że jest prawdziwym facetem.

Keitaro nie jest dupą, jest średnio inteligentny, ale zawzięty bardziej niż większość kluch z haremówek. Ma chłopak jeden, konkretny cel i mimo że wszystko stoi mu na drodze, konsekwentnie go realizuje. Nawet, mimo obecności haremu, ma tak naprawdę cały czas na oku jedną pannę. Ba, potrafi nawet o nią walczyć, gdy trzeba.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 15:17   

Urawa napisał/a:
Cytat:
Bohater, który był w Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi też niby był "dupą", a tak naprawdę to pokazał, że jest prawdziwym facetem.

Keitaro nie jest dupą, jest średnio inteligentny, ale zawzięty bardziej niż większość kluch z haremówek. Ma chłopak jeden, konkretny cel i mimo że wszystko stoi mu na drodze, konsekwentnie go realizuje. Nawet, mimo obecności haremu, ma tak naprawdę cały czas na oku jedną pannę. Ba, potrafi nawet o nią walczyć, gdy trzeba.



Nie będę się tutaj wymądrzał bo anime nie oglądałem wiec wiecie lepiej, lecz nie podoba mi się zbytnio pomysł na "romantyczny" harem. Znacie jakieś inne tytuły z tsundere, oraz uczuciem?

Coś innego jeszcze, może jakiś romans gdzie początkowo jedna strona (najlepiej dziewczyna), nie lubi/ nie jest zainteresowana chłopakiem, który zdecydowanie zainteresowany jest nią... w sumie podobny schemat do Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi , ale by nadal seria nie zakończyła się tak jak ta w/w czyli niczym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 18:09   

Masz obejrzeć Love Hina i basta, nie ma dyskusji. ;) To absolutna klasyka, dziś takich nie robią. Nie jestem jakimś tępicielem nowomodnych moeblobów, ale ile można oglądać to samo.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-01-2012, 18:17   

Ah... Nie. Nie oglądaj LH - jest makabrycznie słabe w porwaniu do mangi, życie sobie zniszczysz jak najpierw nie przeczytasz.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 18:20   

MaDeR Levap napisał/a:
Masz obejrzeć Love Hina i basta, nie ma dyskusji. ;) To absolutna klasyka, dziś takich nie robią. Nie jestem jakimś tępicielem nowomodnych moeblobów, ale ile można oglądać to samo.


To już moja decyzja co będę oglądać, a czego nie. "Klasyka" powiadasz, tylko czemu mam dziwne wrażenie, że te najlepsze tytuły zawsze są najsłabsze... tak jak powiedziałem już, że chciałbym coś innego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 19:46   

Po tym czego oczekujesz od serii poleciłbym Ci Kimagure Orange Road, ale zdaje sobie sprawę, że ilość odcinków i strona wizualna (anime jest z 1986 roku) skutecznie Cię odstraszą :< A szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 20:15   

Ilość odcinków bym jeszcze wytrzymał jakoś, ale ta kreska to niestety nie dla mnie, ale dzięki za propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 23:00   

Gucia napisał/a:
Wiecie co ostatnio widziałam horror- Demon.Historia prawdziwa i pomyślałam, że miło by było obejrzeć sobie takie anime. Chodzi mi tutaj o horror, w którym jest większy akcent położony a klimat grozy, a nie ilość flaków i krwi. Z tego co pamiętam, to Kikoushi enma miał ten niesamowity klimat, poza oczywiście flakami. Znacie coś takiego, z dreszczykiem, że zaraz może coś wyskoczyć?

Nie mam zbytniego wyczucia w animowanych horrorach ale w sumie to mógłbym polecić
Petshop of Horrors
Roots Search
Teizokurei Daydream
Hundred Stories
Vampire Princess Miyu
To takie bardziej historie niesamowite w większości ale może Ci się coś spodoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 394 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group