FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-01-2012, 23:31   

Mononoke

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
tomasz100
Gość
PostWysłany: 04-01-2012, 23:33   

Witam, ostatnio oglądałem Kashimashi: Girl meets Girl i Otome wa Boku ni Koishiteru. Czy znajdzie się coś podobnego?

Anime które widziałem
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 23:53   

tomasz100 napisał/a:
Witam, ostatnio oglądałem Kashimashi: Girl meets Girl i Otome wa Boku ni Koishiteru. Czy znajdzie się coś podobnego?

Anime które widziałem

Ranma 1/2, Cheeky Angel, Maria Holic, Oira Sukeban a idąc trochę dalej w przebieranki - Princess Princess i Hourou Musuko.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2012, 00:00   

No i oczywiście "Ouran High School Host Club" :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-01-2012, 08:06   

Idąc jeszcze dalej tym tropem I My Me Strawberry Eggs Albo po prostu Minami-ke bo tam jest para słapów. Ale niestety temat nie jest bez dna, jest to niewiele więcej tytułów, parę pojedynczych odcinków w różnego rodzaju tytułach i tyle. Jeśli nie przeczytasz recenzji i spoilerów polecam również Shugo Chara Powiem tylko tyle, że crossdressing tam jest ostry a pod koniec sprawi sporo problemów.

A do poczytania:
Pretty Face
Futaba-kun Change
Mint na Bokura
I Hana Kimi dla równowagi
Warto też dopchnąć mangę Ranmy po skończeniu anime, tak gdzieś od 32 albo 34 tomu.

Trix33 jesteś strasznie monotonny. Nie znudziło si się jeszcze? Obejrzyj jakiś tytuł spoza tego trudnego do sprecyzowania nurtu. Najlepiej skrajnie różny gatunek. Jeżeli będziesz szukać ciągle tego samego, gwarantuje, że każdy następny tytuł będzie gorszy.
Mózg ci się podświadomie zablokuje i polecą dropy :P a po kilku latach nawet dobrze ocenisz te serie. Wiem z doświadczenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2012, 14:42   

kokodin napisał/a:
Trix33 jesteś strasznie monotonny. Nie znudziło si się jeszcze? Obejrzyj jakiś tytuł spoza tego trudnego do sprecyzowania nurtu. Najlepiej skrajnie różny gatunek. Jeżeli będziesz szukać ciągle tego samego, gwarantuje, że każdy następny tytuł będzie gorszy.
Mózg ci się podświadomie zablokuje i polecą dropy :P a po kilku latach nawet dobrze ocenisz te serie. Wiem z doświadczenia.


Gdyby mi się znudziło to bym nie oglądał, ani nie szukał czegoś takiego. Nie moja wina, że akurat taki gatunek mi się podoba i akurat na taki gatunek mam ochotę. Oglądałem już sporo tytułów z tego gatunku i jak widzisz na mojej liście nie ma żadnych tytułów z oceną poniżej 7, taki gatunek lubię cóż poradzić. "Świetnie oceniany" Death Note u mnie ma najniższą ocenę i nawet nie doczekał się skończenia, powtarzam już po raz kolejny sam sobie gustu nie wybierałem. Jedyne co mogę jeszcze strawić to anime podobne do Bleach czy fate/stay zero, Busou Renkin, Heroman, Katanagatari i Sekirei tylko odziwo takie najszybciej mi się nudzą. Tylko jak każdy pewnie zauważył w tych anime też występuje "romans" (prócz bleacha), takie anime też mogę obejrzeć, lecz z tego co wiem nie ma za dużo podobnych do polecenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2012, 16:05   

trix33 napisał/a:
Oglądałem już sporo tytułów z tego gatunku i jak widzisz na mojej liście nie ma żadnych tytułów z oceną poniżej 7, taki gatunek lubię cóż poradzić.

Mało takich anime oglądałem, ale mogę coś chyba na te wysokie oceny zaradzić - obejrzyj MM! (zdaje się, że nie masz na liście). Spełnia warunki. Ja rzuciłem to po jednym odcinku. Warto najpierw przeczytać recenzję na Tanuki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
trix33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Paź 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2012, 18:09   

peregrinus napisał/a:
trix33 napisał/a:
Oglądałem już sporo tytułów z tego gatunku i jak widzisz na mojej liście nie ma żadnych tytułów z oceną poniżej 7, taki gatunek lubię cóż poradzić.

Mało takich anime oglądałem, ale mogę coś chyba na te wysokie oceny zaradzić - obejrzyj MM! (zdaje się, że nie masz na liście). Spełnia warunki. Ja rzuciłem to po jednym odcinku. Warto najpierw przeczytać recenzję na Tanuki.


Dzięki za propozycje, ale harem, gdzie głównym wątkiem jest "bicie bohatera" (do tego, że bohater lubi jak go leją ładne lolitki), nie jest moim gatunkiem. Ja lubię proste romansidła tzw. "dla nastolatek", chociaż shounen'en też nie pogardzę. Narazie mam co do oglądania więc powinno mi starczyć.

Co do Love Hina, o którym mówiliśmy niedawno. Jestem na 16 odcinku, co prawda myliłem się - nie jest to anime o pokazywaniu majtek, ale strasznie powiewa nudą, irytuje mnie także Naru, która jedyne co robi to leje naszego bohatera. Zawsze mnie śmieszy takie coś kiedy nasz główny "bohater" jest okładany przez dziewczyny. Facet, a nawet przez wzgląd taki, że jest kierownikiem hotelu, powinien być stanowczy, a nie dawać się ciągle okładać. Taka moja opinia

Dzięki wam za tytułu narazie, jeżeli znacie jakiegoś godnego polecenia shounen'a (nie więcej niż 30 odcinków) i najlepiej z wątkiem miłosnym, to proszę :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-01-2012, 06:08   

trix33 napisał/a:
kokodin napisał/a:
Trix33 jesteś strasznie monotonny. Nie znudziło si się jeszcze? Obejrzyj jakiś tytuł spoza tego trudnego do sprecyzowania nurtu. Najlepiej skrajnie różny gatunek. Jeżeli będziesz szukać ciągle tego samego, gwarantuje, że każdy następny tytuł będzie gorszy.
Mózg ci się podświadomie zablokuje i polecą dropy :P a po kilku latach nawet dobrze ocenisz te serie. Wiem z doświadczenia.


Gdyby mi się znudziło to bym nie oglądał, ani nie szukał czegoś takiego. Nie moja wina, że akurat taki gatunek mi się podoba i akurat na taki gatunek mam ochotę. Oglądałem już sporo tytułów z tego gatunku i jak widzisz na mojej liście nie ma żadnych tytułów z oceną poniżej 7, taki gatunek lubię cóż poradzić. "Świetnie oceniany" Death Note u mnie ma najniższą ocenę i nawet nie doczekał się skończenia, powtarzam już po raz kolejny sam sobie gustu nie wybierałem. Jedyne co mogę jeszcze strawić to anime podobne do Bleach czy fate/stay zero, Busou Renkin, Heroman, Katanagatari i Sekirei tylko odziwo takie najszybciej mi się nudzą. Tylko jak każdy pewnie zauważył w tych anime też występuje "romans" (prócz bleacha), takie anime też mogę obejrzeć, lecz z tego co wiem nie ma za dużo podobnych do polecenia.


Pomyślmy
Amon The Apocalypse of Devilman (ale ostrzegam, romans tam jest tragiczny)
Baccano! i Durarara!! oba maja walki, są oryginalne jak na swój gatunek i maja całkiem oryginalny romans.
Xam'd The Lost Memories o a tu to dopiero będziesz miał romantycznych wątków.
Noein, wątek romansowy jest potwornie ważny.
Po za tym:
FLCL, Dororon Enma-kun Meramera, Deadman Wonderland, Tekkaman Blade

Jak nie jesteś uczulony na mechy to jest parę mechowych napierdzielanek z silnymi wątkami romantycznymi - Star Driver, RahXephon, Godannar, Hoshi no Koe...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-01-2012, 06:13   

Gucia napisał/a:
Wiecie co ostatnio widziałam horror- Demon.Historia prawdziwa i pomyślałam, że miło by było obejrzeć sobie takie anime. Chodzi mi tutaj o horror, w którym jest większy akcent położony a klimat grozy, a nie ilość flaków i krwi. Z tego co pamiętam, to Kikoushi enma miał ten niesamowity klimat, poza oczywiście flakami. Znacie coś takiego, z dreszczykiem, że zaraz może coś wyskoczyć?


Spróbuj może Bokurano, ma elementy horroru i stawia na klimat własnie, ale to nietypowy klimat (po za tym, manga jest lepsza)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arhol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2012, 19:17   

Szukam jakichś fajnych romansów (mogą być elementy komediowe) z happy endem....

I jakichś shounenów/akcji (tu lista co oglądałem/oglądam)


Co oglądałem/oglądam: (lista prawie że alfabetycznie xD)
Ao no Exorcist
naruto
bleach
gintama
fairy tail
FMA,FMA B
Air gear (pierwsze epy - kisza dla mnie)
Broken blade
black lagoon
basilsilk
Busou renkin - nie wiem czy dam temu tytułowi jeszcze szansę..
chrome shelled regios
casshern sins
Dogs: Bullets & Carnage
D. gray man
Darker than black (all)
F/SN
F/Z
full metal panic ( coś podobnie jak AG)
Ga-rei zero
guilty crown
gundam
HnI (obydwie serie)
Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners
Hellsing + hellsing ultimate
Kateikyoushi Hitman Reborn!
Mirai Nikki
macross frontier (nie podeszło mi)
Nurarihyon no Mago
Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou
one piece
Phantom: Requiem for the Phantom
Sword of the Stranger
soul eater
steins gate (wiem,wiem ale troszkę akcji też tam jest )
sengoku basara (obydwa sezony)
Tengen toppa guren laggan
World Destruction: Sekai Bokumetu no rokunin (też nie wiem czy tu pasi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48290817
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-01-2012, 19:29   

arhol, z serii akcji poleciłabym ci Baccano! i Durarara!!, Eureka Seven, która podpada też pod prośbę o romans, podobnie zresztą jak FLCL, poza tym To aru Majutsu no Index i ewentualnie Tiger&Bunny.

Poza tym polecałabym założyć listing na myanimelist albo serwisie Tanuki. Znacznie ułatwia to wyszukiwanie tytułów, a i przy pytaniu o polecenia następnym razem nie będziesz musiał wszystkiego wymieniać. :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2012, 19:36   

arhol napisał/a:
Szukam jakichś fajnych romansów (mogą być elementy komediowe) z happy endem....

I jakichś shounenów/akcji (tu lista co oglądałem/oglądam)

Shonen z wątkiem romantycznym - Heroman. Pierwsze 3-4 odcinki są wolne.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2012, 21:29   

Z fajniejszych romansideł jakie widziałem polecam przede wszystkim Lovely Complex.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-01-2012, 22:55   

Romans + komedia szkolna: Toradora!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 395 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group