FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-03-2009, 16:35   

Spróbuj z Yuugo Koushoujin. Powinien się sprawdzić.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2009, 17:05   

Jeśli chodzi o wojnę, starcia indywidualności, walki na przechytrzenie - polecam "Legend of Galactic Heroes"
Powrót do góry
martusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2009, 21:19   

poszukuję serii przygodowej z wątkiem miłosnym w tle ( tak jak np. w Busou Renkin ).

tsubasa chronicle odpada
fate/stay night już widziałam (boskie :( )

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariello Płeć:Mężczyzna
Ohayo!


Dołączył: 20 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2009, 22:25   

Shakugan no shana?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5045004
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-03-2009, 22:55   

Po wpisaniu w "Szukaj" przygodowe i romans, wyskoczyło tego dużo... Wybrałem to (zapewne widziałaś ale może jednak), leciało dawno temu na RTL7 i mi się tam podobało. Jest też Hitohira, ale to "szkolna przygoda", a wątek miłosny jest w bardzo dalekim tle, można rzec że go nie ma.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 09:06   

Obejrzałem Minami-ke (najlepsze Anime pod słońcem) i zacznę Toradora!, a teraz oglądam Seto no Hanayame. Czy ktoś oglądał jakieś Anime podobne do tych pierwszych dwóch? Arigato z góry :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arisawa
Gość
PostWysłany: 28-03-2009, 12:44   

Ostatnio szukam czegoś w stylu La Corda D'Oro ~primo passo~ ,Hakushaku to yosei, Ouran High School Host Club, Saiunkoku Monogatari
musi mieć ładną kreske i wątek miłosny po za tym może tematyką odbiegać od tych które widziałam
Powrót do góry
martusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 13:18   

Jeżeli nie oglądałaś to sprawdź Kanon 2006, Clannad, Air, fate/stay night
wszystkie mają ładną kreskę, wątki miłosne i są bardzo ciekawe ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 13:40   

Po raz kolejny to samo... :)

Tytuły wymieniane przez naszego gościa to co do jednego tytułu shoujo, czyli przeznaczone "dla dziewcząt". Po raz kolejny osoba pytająca o takie anime dostaje w odpowiedzi listę tytułów opartych na erotycznych grach dla facetów i skierowanych w pierwszym rzędzie do facetów (i zaludnianych, jak nie w głównych, to w drugoplanowych rolach, przez legiony moe-blobów).

Odpowiadając na pytanie: nie ma tego niestety dużo, bo w odróżnieniu od ww. haremówek tego rodzaju serii powstaje stosunkowo niewiele.

Tu jest lista pełna (i krótka): http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?geid=12%2C60&noalt=1

Ja poradziłabym rzucić okiem na Harukanaru Toki no Naka de ~Hachiyousou~ (głównie ładna kreska), Special A (kreska taka sobie, za to sympatyczne), Marmalade Boy (kreska stara, ale wątek romantyczny pierwszorzędny). A najlepiej popatrz po zrzutkach, co Ci wpadnie w oko.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-03-2009, 14:07   

Do posta Ave dodam to, że z tej listy nie należy ruszać Uteny, chyba że szuka się anime, owszem - bardzo ciekawego, ale przepełnionego (sensowną) symboliką, posiadającego surealistyczną kreskę i nie mającego romansu sensu stricte... niby jest recenzja, ale wolę jednak na wszelki wypadek uprzedzić...

Kaioken, wprawdzie od Minami-ke odpadłem, bo to zdecydowanie nie mój typ humoru, a Toradory nie oglądałem (z resztą i Ty jej nie zacząłeś), ale z tego co się mniej-więcej orientuję chodzi Ci o komedie romantyczne... zobacz może Ouran High School Host Club?

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
AiMia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 17:10   

Siemka! :) Obejrzałam Air i Czarodziejke z księżyca ;] teraz ogladam caly czas Naruto ;-) Właściwie to niedawno zaczęłam interesować się anime :P I szukam anime które opowiada o jakiejś dziewczynie (najlepiej nastolatce od 14 do 16 lat) ktora jest zakochana w przystojnym rówieśniku np. z klasy ale on jej nie zauważa cos podobnego jak w naruto wątek o Sasuke i Sakurze ;P Coś w tym stylu :) Z góry dziękuję za odpowiedź :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sepulka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 18:18   

Witam wszystkich:)
Daaawno temu zobaczyłam Yattamana i postanowiłam, że japońskich bajek będę unikać jak ognia (i od razu złamałam postanowienie dla Generała Daimosa). Potem jednak trzymałam się twardo, aż w końcu namówiono mne do Death Note. Nie było takie złe, więc zanurkowałam w anime. I klops - bo każdy polecony tytuł okazywał się opowiastką o tfuroczych czarodziejkach i Wielkiej Miłości.
Aż w końcu dorwałam Mononoke. Rozpływać się tu nad nim nie będę, bo nie miejsce i pora, ale: chcę jeszcze:)
Więc - jeśli ktoś zna coś podobnego w stylu lub grafice - byłabym wdzięczna:)
(Ayakashi już na Waszej stronie wygrzebałam - może coś jeszcze?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 18:40   

AiMia, Itazura na kiss, Marmalade Boy, Fruits Basket, Bokura ga Ita, kare kano, Ouran High School Host Club, Shugo Chara!, Toradora!, Skip Beat!, Special A,
Yamato Nadeshiko Shichi Henge- może któreś z tych Ci podpasuje.

sepulka, Mushishi, Hundred Stories.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2009, 18:49   

Ouran widziałem , fajne Anime, ale Minami-ke lepsze :] Jak chcecie to mogę napisać jakie ogladałem :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-03-2009, 18:54   

Kaioken, Minami-ke ogólną koncepcją bardzo przypomina Lucky Star i Azumanga Daioh.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 45 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group