FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2009, 12:24   

Mouryou no Hako - zagadka jest, dreszczyk też, kreska CLAMPA.
Switch-składa sie z 2 OVA, kreska b.podobna do tej z DN.
Mnemosyne-jak dla mnie seria bardzo dobra, sklada się z 6 OVA, zagadki, tajemnice, super moce jednak ostrożnie polecam ze wzgledu na dosyć wyraźny wątek yuri i dużo nagości.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2009, 14:31   

heloł, pomoże mi ktoś w doborze pozycji podobnych do Hunter X Hunter (czyli coś przygodowego, z akcją/walką.. ciekawą fabułą ^^) oraz Blue Gender? (Tu chyba wiadomo o co chodzi = P starsze pozycje.. ciekawa fabuła/obcy..)

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
martusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2009, 16:25   

cześć Wszystkim :) poszukuję:

1.romansu, w którym dziewczyna jest otoczona samymi bishami (tylko bez ouran high school host club)
2. ciekawej serii shounen-ai z ładnymi projektami postaci ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-05-2009, 16:37   

martusia, nie wiem co oglądałaś, ale może tak:

1. La Corda d'Oro, Harukanaru, wszystkie serie spod znaku Angelique, z aktualnie wychodzących Hanasakeru Seishounen (tylko to strasznie śmierdzi Modą na Sukces), Fruits Basket, Hakushaku to Yousei, Pretear, Saiunkoku Monogatari.
2. Gakuen Heaven (fabuła taka sobie, ale jest na co popatrzeć), Loveless (nie widziałam, ale podobno dobre), Yami no Matsuei (powiedzmy że shounen-ai).

Veritas, dajże listę obejrzanych anime, bo polecanie ci czegokolwiek to koszmar ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-05-2009, 21:07   

Cytat:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.



Usunięto post turbola z wyżej wymienionego powodu. Czytanie pierwszego postu w temacie nie boli.

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zombie
Gość
PostWysłany: 02-05-2009, 21:35   

Martusia - ja mogę jeszcze dorzucić Perfect Girl Evolution. Seria co prawda mało ambitna, ale czarny humor jest w niej wszechobecny. Ja osobiście preferuję mangę, bo anime na jej tle wypada niezwykle blado, ale to jeśli ci się spodoba pomysł ;]
Powrót do góry
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2009, 21:54   

moshi_moshi będę szczery do bólu .. obejrzałem znacznie za wiele tytułów/pozycji aby móc Ci podać Wszystkie z nich.. : ) jeśli chodzi o dany gatunek, to również jest to nie lada wyzwanie; ale mogę spróbować.

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-05-2009, 22:04   

Cytat:
moshi_moshi będę szczery do bólu .. obejrzałem znacznie za wiele tytułów/pozycji aby móc Ci podać Wszystkie z nich.. : ) jeśli chodzi o dany gatunek, to również jest to nie lada wyzwanie; ale mogę spróbować.

I o to właśnie chodzi, bardzo trudno polecać coś osobie, o której się wie, że widziała mnóstwo anime. Nie mógłbyś poświęcić trochę czasu i założyć sobie listy na MALu ? Jestem pewna, że ułatwiłbyś tym życie wielu dobrym i chętnym do pomocy duszom ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2009, 00:23   

Ja mam dosyć dziwną prośbe i w sumie nie wiem jak ją określić. Dawno nie ogladalam dobrego anime, ktore by mną "wstrząsnęlo", a raczej spełniło moje oczekiwania. Poszukuję czegos co pozwolilo by mi wryć się w anime do końca, przezywac to samo co bohaterowie. Coś w stylu Death Note, Air Gear, Ergo Proxy. Blood+, NGE, FMP, Ghost Hunt. Jak widac prefruje bardziej mroczne serie i wiem, ze wymienione powyżej rożnią się od siebie, ale chodzi mi o to "cos", zeby pozostało w pamieci na troche dłuzej. Kazdy gatunek mi odpowiada. Przed poleceniem prosze o zerknięcie na listę obejrzanych anime.
Z góry dziękuję:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-05-2009, 00:41   

Masz je co prawda w "Plan to watch", ale jest tam tego tyle, że warto chyba polecić poszczególne pozycje - spróbuj może obejrzeć Welcome to the NHK albo Bokurano.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2009, 00:43   

Jeżeli lubisz twórczość Yoshitoshi ABe (m.in. Serial Experiments Lain), mogą także Ci się spodobać Texhnolyze i Haibane Renmei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-05-2009, 02:01   

Ja z kolei gorąco polecam (też z Twojej listy "Plan to Watch") Cowboy Bebop, Samurai Champloo, i Tengen Toppa Gurren Lagann. O ile dwa pierwsze tytuły mogą nie być do końca tym czego szukasz ze względu na swoją dość epizodyczną fabułę, o tyle mogą się poszczycić zarówno świetnymi bohaterami jak i tym, że "coś" po nich zostaje. Gurren Lagann z kolei nie dość, że zapada w pamięć, to jeszcze jeżeli dasz mu się porwać i wessać to trzyma do końca, a z bohaterami zżyć się bardzo łatwo.

Jeżeli odpowiadało Ci Death Note i Blood+, to może Monster poruszy Cię w nieco podobny sposób. Trudno to dokładnie opisać, ale czasem anime znacznie różniące się od siebie pod wieloma względami mimo wszystko budzą podobne emocje i poruszają w podobny sposób, więc patrząc po własnych odczuciach myślę, że Monster może być właśnie tym, czego szukasz. Tylko warto zaznaczyć, że opowiadając jedną większą historię Monster skupia się często na wątkach pobocznych.

Poza tym rzeczywiście warto też zobaczyć tytuły wymienione przez Keiia i Teukrosa. Jeżeli szukasz czegoś podobnego do Ergo Proxy jeżeli chodzi o klimat, to Texhnolyze jest świetnym wyborem, choć jest od niego cięższe tak w nastroju jak i w odbiorze (takie są przynajmniej moje odczucia).

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-05-2009, 10:06   

A ja od siebie dorzucę asatte no houkou. Tytuł nie jest może mroczny ale zapada w pamięć prawdziwością bohaterów. Kreska jest całkiem przyjemna a małe detale jak ubrania itp. wszystko jest materialnie przedmiotem. Niema tutaj niezniszczalnych ubranek przyklejonych do bohaterek każdy przedmiot ma jeden żywot. No i przede wszystkim jest tu świetnie pokazana psychika postaci. "Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością" no i parę gówniarzy. Przekrój wiekowy postaci jest rozległy. Ja uważam że to jedno z tych anime które trzeba zobaczyć.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2009, 14:04   

Bardzo dziekuję za wszystkie polecone anime:)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kamikadzee
Gość
PostWysłany: 05-05-2009, 21:48   

Witam.
Jestem nowy na tym forum i mam prosbe.
Mianowicie szukam anime podobnego do zero no tsukaima, Kiba, Bleach itd.
cos w stylu Magii, supermocy, Tylko... najbardziej interesuje mnie, zeby byl to takze Romans.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 58 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group