FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2009, 18:47   

vries napisał/a:
Paweł napisał/a:
Honey & Clover tych samych twórców

Tylko studio jest to samo. Ale fakt, anime są podobne (NC według mnie jest lepsze). Po mangę też sięgnąc warto.


Reżyser też, ponieważ jednak są to historie oparte na mandze, to faktycznie to co napisałem brzmi dwuznacznie, dzięki.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ray89
Gość
PostWysłany: 11-01-2009, 19:44   

Cytat:
Ostrzegam jednak - pani pisząca mangę niedawno urodziła dziecię i jak na razie wydawnictwo jest w stanie wstrzymania (ostatni wydany chapter miał numerek 126).


Hmm, a wiadomo cosik na jak długo się wstrzyma (pewnie na trochę.......)?

Cytat:
W porównaniu do Paris chapter (którego zresztą recenzję pisałem) manga jest wiele lepsza


Hmm, kto wie........aczkolwiek, ech, brakowało by mi jednak tej muzyki i głosu Nodame (imo świetnie dobrany w anime).

Cytat:
W zasadzie na myśl przychodzi mi jedynie Honey & Clover


Oo, czytałem dziś akurat reckę. Nie sprawdziłem jeszcze na necie czy ma happy end, ale jak ma to oglądnę ją z przyjemnością.

Cytat:
Ze swojej strony polecam jeszcze dwa odcinki specjalne wersji aktorskiej Nodame Cantabile


Nawet nie wiedziałem o nich!! A mają jakiś konkretny tytuł? Czy po prostu Special?



BTW. Właśnie obejrzałem Aijmu Kaigan Monogatari i polecam fanom romansów z happy endem, bardzo ciepła, choć króciutka seria. Idealna jak macie zły humor i we 2 godzinki chcecie się podbudować.

Ech.....powoli kończą mi się serie miłosne z happy endami. Ech, co ja będę robił jak już wyoglądam wszystkie....... :(
Powrót do góry
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2009, 19:57   

Ray89 napisał/a:


Hmm, a wiadomo cosik na jak długo się wstrzyma (pewnie na trochę.......)?


Nie wiadomo, jednakże to już jakieś 3 miesiące, więc podejrzewam, że nie długo.

Cytat:
Hmm, kto wie........aczkolwiek, ech, brakowało by mi jednak tej muzyki i głosu Nodame (imo świetnie dobrany w anime).


Też tak myślałem, ale szybko porzuciłem tę myśl.

Cytat:
Oo, czytałem dziś akurat reckę. Nie sprawdziłem jeszcze na necie czy ma happy end, ale jak ma to oglądnę ją z przyjemnością.


Na to nie licz niestety. Dla mnie okropicznie smutny nie był, jednak podejrzewam, że potencjalny widz liczy raczej na coś innego.

Cytat:

Nawet nie wiedziałem o nich!! A mają jakiś konkretny tytuł? Czy po prostu Special?



Nodame Cantabile in Europe

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2009, 20:17   

Paweł napisał/a:
Reżyser też, ponieważ jednak są to historie oparte na mandze, to faktycznie to co napisałem brzmi dwuznacznie, dzięki.

Blah, fakt reżyser też (spojrzałem na reżysera live-action).

Gość napisał/a:
Ech.....powoli kończą mi się serie miłosne z happy endami. Ech, co ja będę robił jak już wyoglądam wszystkie....... :(

Maison Ikkoku?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ray89 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2009, 20:44   

Cytat:
Maison Ikkoku


No niestety, "widziałem". Ale po 3 odcinkach zrezygnowałem. Mimo całej mojej miłości do romansów anime, grafika mnie odrzucała. To już nie dla mnie, globalizacja mnie dopadła dawno temu :D :D. Szkoda, myślałem, że dam radę.

Właśnie mam zamiar jutro się zabrać za Ouran High School Host Club, ale w sumie czuję też niechęć, bo kolejne anime zniknie z listy.

_________________
Nigdy nie oglądaj się za siebie. Zawsze patrz przed siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Puer Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2009, 18:22   

Ja szukam czegoś w stylu Kenichi (znowu;p): martial arts, ewentualnie magia (jak Kaze no Stigma)+romans w tle. Znalazłem "Nabari no Ou", które po tagach w ANN całkiem mi odpowiada, ale pierwszy epizod zalatywał mi yaoi, a serio nie chciałbym się na coś takiego nadziać. Oglądał to ktoś? Jakie wrażenia? A może ktoś ma jakąś propozycję innego anime? Z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-01-2009, 18:50   

Może spróbuj Sumomomo Momomo. Troszkę pochrzanione i schizogeniczne sztuki walki ze swataniem i zabójcami. Do tego główna bohaterka jest tak śliczna i robi takie rzeczy że od samego patrzenia chce się to udusić. Nie mówiąc już o scenkach ze "zmianą wyglądu".
Mnie się podobało nie jestem pewien tylko czy to zbliżony kaliber ale w anime planet występuje w podobnych.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-01-2009, 18:54   

Puer napisał/a:
martial arts, ewentualnie magia (jak Kaze no Stigma)+romans w tle.


Basilisk, Fate/Stay Night.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Puer Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2009, 22:29   

Sumomomo Momomo obejrzałem ze 2 odcinki i odpadłem. Pomijając dziecinny wygląd głównej bohaterki (wiem, że w anime to norma, ale tutaj to już wg. mnie przegięte ;P) przeszkadzała mi ciapowatość głównego bohatera. W kolejnych odcinkach bierze się on za jakiś trening? Jeśli tak, to może dam temu anime drugą szansę ^^.
Fate/Stay Night oglądałem. Było naprawdę ciekawe. A do Basiliska zabieram się już od dłuższego czasu, jak do każdego anime, które wygląda na ciężkie (ponury klimat, dramat). Np. Elfen Lied, czy Hellsing czekały półtora roku na obejrzenie =] (mniejsza o to, czy naprawdę są ponure, recenzje decydowały).
Więc nikt nie kojarzy Nabari no Ou?

_________________
Moja lista anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-01-2009, 22:57   

Pod sztuki walki z romansem zdecydowanie podpada Ranma 1/2 - anime długie (200 odcinków + OAVki + filmy), ale fabuła jest w dużej mierze epizodyczna, więc dłuższe przerwy w oglądaniu nie przeszkadzają. Świetna komedia z miłym romansem. Co do walk, to uprzedzam potencjalne pytanie - tak, są, jest ich dużo i są potraktowane z humorem. Przeszkadzać może nieco stara kreska (chociaż w mojej opinii wcale brzydka nie jest).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2009, 23:11   

Puer napisał/a:
Znalazłem "Nabari no Ou", które po tagach w ANN całkiem mi odpowiada, ale pierwszy epizod zalatywał mi yaoi, a serio nie chciałbym się na coś takiego nadziać. Oglądał to ktoś?


Mnie trochę zawiodło, jednak oglądało się w miarę dobrze, nie mogę powiedzieć żeby nudziło.

Co do yaoi - jeżeli masz na myśli jakiś zakazany romans, czy inne epizody tego typu - to nie to. Nic więcej prócz przyjaźni tutaj nie było, a przynajmniej nie było to na tyle widoczne, by moja skromna osoba coś nadzwyczajnego przyuważyła.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-01-2009, 15:27   

Tak więc szukam czegoś podobnego do Haibane Renmei, w sensie takie niby trochę na myślenie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-01-2009, 15:47   

Kino no Tabi i Mushishi powinny pasować.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-01-2009, 16:12   

"Na myślenie", to jest sporo propozycji. Z zasady też ile myślenia przy tym będzie zależy od widza. Ja tak czy inaczej miałem sporo do myślenia, poza wymienionymi, po obejrzeniu Byousoku 5 cm i Genshiken (choć konwencja tego anime jest ogółem lekka i wesoła).

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2009, 16:45   

Loko napisał/a:
Tak więc szukam czegoś podobnego do Haibane Renmei, w sensie takie niby trochę na myślenie.

Tekkon Kinkreet, Genius Party - Baby Blue i Doorbell
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group