FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2009, 20:27   

Ostatni odcinek Hyakko został wykonany bardzo przyzwoicie. Autorzy poszli w emocje w ilości większej niż przez resztę serii, jednaj udało im się zachować klimat całości. Kontynuacja nie byłaby w tym przypadku zlym pomysłem.

_________________
Kolorowe groszki.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-04-2009, 00:02   

Easnadh napisał/a:
Sengoku Basara 1 RAW

Dobra, Easnadh, po twoim poście zabieram się za to. Najwyżej będę żałować, albo się uśmieję z powodu głupoty tej serii, bo niektórzy pisali już o wrażeniach co do pierwszego odcinka (wypadło.. ummm... słabo?!). Nie lubię bijatyk , ale Romi Paku w (jak zwykle) roli męskiej i reszta obsady. mua.

Ga Rei Zero 09
Wow! Działający na układ nerwowy odcinek. Po fatalnych odcinkach 3,4,5 Ga rei zero podniosło się z dna i szarżuje. Świetne sceny kiedy
Spoiler: pokaż / ukryj
Yomi dowiaduje się, że Noriyuki postanowił ją zostawić w tak obrzydliwych okolicznościach
(z jednej strony go rozumiem, a z drugiej to jednak okropne zachowanie) i kiedy orientuje się, że Kagura
Spoiler: pokaż / ukryj
domyśla się kto zabił Mei. Natomiast końcowa scena, kiedy ten srebrnowłosy dzieciak namawia ją do przejścia na ciemną stronę mocy
zaleciała mi fanservisem i popsuło mi to całą zabawę. I wielki plus dla serii - po raz pierwszy widziałam głównego bohatera anime, który byłby autentycznie chory. Tz. jego choroba niszczyłaby jego "fascynujący" (tutaj dziewczynka z kataną w mundurku) image. Zazwyczaj kończy się na tym, że postać ma trochę krwi na policzku, albo dostaje efektowny sztych w brzuch, ale ocala ją/go jakaś cudowna moc regeneracji. W wypadku chorób zakaźnych pięknie śpi ze słodkim rumieńcem na twarzy. Naprawdę poruszające było to, że pewna siebie, władcza Yomi jest w takim stanie. Te potworne, bolesne skrzeki wydobywające się z jej ust, drżąca ręka z poharatanymi nerwami, brak oka i niemożność kontaktowania sie z otoczeniem. Właśnie za to Ga Rei Zero dostaje ode mnie punkcik. Gdyby tak tylko jeszcze zarżnąć Kagurę..

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2009, 00:41   

Phantom ~Requiem for the Phantom~1

Intrygujący ten animiec, póki co zapowiada się dobry kawałek akcji i sensacji. Mamy jakąś tajną organizację/mafię, trochę strzelaniny.

Spoiler: pokaż / ukryj
Utrata pamięci/pranie mózgu – tak, gdzieś się to już widziało, ale cała ta sprawa z naszymi mordercami wygląda dość interesująco. Ogólnie będzie dobrze, jeśli nie zrobią z nich całkowicie wypranych z uczuć maszyn do zabijania. O chłopaku ciężko na razie cokolwiek powiedzieć, za to dziewczyna jest obrzydliwie bezpłciowa, ale może jeszcze dodadzą jej trochę charakteru. Poza tym meido z bronią – kwik. I ich imiona – znowu kwik. Mogliby ich nazwać bardziej ambitnie. No dobra, czepiam się.


Asura Cryin’ 1

O rety, rety, jakie to wszystko zakręcone... i wyjątkowo głupie. Nawet nie chce mi się tego szerzej komentować. Zobaczę jeszcze ze dwa odcinki - jeśli nie dostrzegę żadnej poprawy, będzie drop.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 05-04-2009, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-04-2009, 09:31   

Ostatnio jestem zanurzony we wczesnych latach 80-tych.

Jedno z anime z akcją osadzoną w tym okresie jest Urusei Yatsura. Co prawda nakręcone było również w tych latach to obecnie jest zamierzchłą przeszłością :] Z moich obliczeń wynika że jego bohaterowie powinni mieć dzisiaj po 40 i więcej lat :].
Ostatnio oglądane odcinki to 33-54
Spoiler: pokaż / ukryj
Lum zostaje "transfer studentką" pojawia się nowy pedagog i wszystko zaczyna się ja zawsze. w międzyczasie widzimy kilka wycieczek wakacie i skryte uczucia głównego podrywacza.
Seria ta jest miłą odmianą od disiejszego fanservisu.

Drugie anime z akcją w tym okresie jest najnowsza część Higurashi no Naku Koro ni Rei.
Spoiler: pokaż / ukryj
Dzieciaki wracają z aktywności klubowej , zdarza się wypadek i mamy kolejną pętlę. Tym jednak razem coś jest inaczej. Zupełnie tak gdyby w międzyczasie świat skręcił w innym kierunku. Czy i tym razem wszyscy zginą? Czy ta Hinamizawa to klątwa czy błogosławieństwo? Czekam na kolejny odcinek szkoda że aż kolejne 2 miesiące.

Świetne rozwinięcie poprzedniego dość kiepskiego odcinka.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2009, 10:16   

Echh, ostatnio narobiłem sobie zaległości i wcale nie ciągnie mnie by je nadrobić ;P Dlatego sięgnąłem po coś świeżutkiego, mianowicie K-ON!

No cóż można rzec, grafika będąca połączeniem Girls Bravo, Clannada i przede wszystkim Kannagi. Główna bohaterka cierpiąca na syndrom Fuuko (bleeh), średniej jakości pomysł jak i zarazem wykonanie. Mimo wszystko oglądało się przyjemnie no i seria nie jest długa, więc na pewno będę oglądał dalej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-04-2009, 13:20   

- skończyłem oglądać Akikan!
że też traciłem czas na coś tak idiotycznego. Grafika kuleje (kwadratowe twarze, kiepska animacja, momentami bardzo kiepska), muzyka bardzo średnia.
Co to w ogóle było? Pokemon? Power Rangers? a może miks różnego syfu? jak Melon zaczynała krzyczeć te swoje "Melo- Melo-" to miałem mdłości, zrodził się we mnie Buduko-wstręt (nazwa nie pasuje, ale to ostrzejsze niż Fuukowstręt). Bohaterowie zupełnie idiotyczni, od Kakeru z jego tekstami i zachowaniem po Misaki. Ostatniego epa lepiej nie komentować, zupełny bezsens, jak z brazylijskiego serialu. Pozytywne strony? chyba brak ale za to, iż "dałem radę to obejrzeć" Ocena 2/10.

Midori no Hibi 01-13 - całkiem przyjemna, lekka komedia ale niestety niczym się nie wyróżniająca z tłumu. Miałem dziwne wrażenia po zakończeniu, jednak ujdzie. Grafika i muzyka nic specjalnego, jednak nie raziło ani w oczy ani w uszy. 7/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-04-2009, 13:40   

A ja wreszcie zacząłem Gundam 00, pierwsze 2 epy.
Fabuły bardzo mało, dużo efektownej rozwałki, poznajemy 4 głównych bohaterów, a w uszy od razu mi się rzucają fajni seyiuu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-04-2009, 02:10   

Urusei Yatsura do ep78. Nareszcie nowa czołówka.
Spoiler: pokaż / ukryj
Zaczynam zauważać wyraźne analogie do późniejszych produkcji tego zespołu. Po pierwsze Mendo wygląda i zachowuje się dokładnie jak ten tenisista z Ikkoku. Poza tym główna para wygląda podobnie. Podobne są też złośliwości. A samo Ikkoku do czasu do czau da się rozpoznać na półce z książkami lub w trakcie czytania. Druga grupka podobieństw to skręcanie w stronę gender bender typu samotny ojciec i "syn" w rzeczywistości córka chowana na prawdziwego mężczyznę. Codzienne walki z ojcem , zabójcza kuchnia przyszłej żony itp. Skąd my to znamy? poza tym pojawiła się broń zmieniająca płeć. I różne inne smaczki. Poza tym każdy odcinek pokazuje raczej oddzielną historię których jedyną kolejność wyznaczają zapowiedzi. Wiem już dlaczego Ten chce być nazywany dobrym chłopcem.
Mimo swego wieku nie zieje stęchlizną. Niektóre nowe produkcje są bardziej schematyczne i nijakie.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2009, 14:20   

Full metal alchemist 2
Całkiem ciekawie. Nie zaczeli tego od początku, tylko od pewnego fragmentu. Wygląd postaci chyba nieco uprościli, przynajmniej wydaje mi się tak na podstawie wyglądu Mustanga. Humor jakiś tam jest, akcja zaczela się już w pierwszym odcinku. Trzeba będzie obaczyć dalej, bo nie jest źle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-04-2009, 14:29   

Asura Cryin' ep01
początek serii - czyli nuda, aż do końcówki odcinka. Nie wiem co będzie dalej ale ciekawi mnie to nawet bardzo.
Do gustu przypadła mi zwłaszcza kreska i kolory, wygląda to ładnie, przyciąga wzrok. Animacja też trzyma poziom. Zapowiada się dosyć ciekawe anime akcji, tylko dziewczyn coś tam dużo (na szczęście ładnych ;) ) mam nadzieję, że jakiegoś miłosnego haremu dalej tam nie upchną.
Muzyka - w ucho wpadł mi i ending i opening, więc duży plus.
Będę oglądał dalej, może to być całkiem udana seria, manga/novelki chyba ciągle wychodzą, więc liczba epizodów bliżej nie znana.

P.S. Uczniowie mają tam chyba najfajniejsze mundurki szkolne, jakie widziałem w anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2009, 14:42   

Pandora Hearts - 01 - Łał, jak na razie najlepsza seria sezonu. Raz muzyka na bardzo wysokim poziomie(Op mi sie ni epodoba ale BGM owszem), dwa fabuła wygląda na interesującą, o i postacie nie są głupie nie zacowują się w bezsensowny sposób. Polecam każdemu.
FMA:Brotherhood - 01 - Na wstęp może być lecz wolał bym jakby nie robili tego fillera grafika bardzo ładna muzyka też, raczej będzie dobra jak i pierwsza seria.
Asura Cryin' - 01 - Tego nie oceniam poczekam jeszcze z 2 odcinki, może się rozkręcić ale też i może kompletnie pójść na dno, poczekam i zobaczę.
DB Kai - Lol grafika strasznie brzydka ale za to BGM genialne. Hehe trochę powrót do przeszłości jak dla mnie już dawno DB nie widziałem.
Edit.: poprawiłem DB Kai(pogrubiłem czcionkę).

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.


Ostatnio zmieniony przez Azariel dnia 06-04-2009, 19:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-04-2009, 17:02   

Skonczył się Viper's Creed. Co mogę powiedzieć o serii, która próbowała się podpiąć stylem postaci (a nawet projektem graficnzym głównego bohatera!) pod GitS: SAC i sromotnie poległa? Niewiele.

Z ciekawostek:

Spoiler: pokaż / ukryj
"Zmartwychwstanie" głównego idealisty serii... to co przechodzi w Gundamie, nie nadaje się do działającej na skraju cyberpunku serii! Tak, wiem, on nie zginął. Oni go tylko po postrzale z karabinu snajperskiego, z 50 metrów, wynieśli (zapewne przez przewody wentylacyjne, bo tak przedtem weszli na ów chroniony teren), dowieźli do pozbawionego uprawnień lekarza, który uratował mu życie w nielegalnym gabinecie u siebie w domu

Gundam 00 wydaje się przy tym realistyczny...

Także tempo akcji woła o pomstę do nieba... 2/3 dwunastoodcinkowej serii przeznaczone na wprowadzenie i przedstawienie postaci?
Spoiler: pokaż / ukryj
Z których potem trzy na pięć ginie podczas głównej części fabularnej?


Będę miał sobie na czym poużywać, wzdech. A liczyłem na może nie wybitną, ale fajną serię ;/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2009, 19:43   

Slup-up Party 01 - nie powaliło mnie, ale może z nudów obejrzę kilka epów

FMA:Brotherhood 01 - hmmm... grafika wg. mnie trochę fajniejsza (ale dawno nie oglądałem, więc mogę się mylić), opening nie dorównuje tym z poprzedniej serii, ending jeszcze gorzej, ale akcja na początek to może dobry pomysł, mam tylko nadzieję, że trochę teraz spowolnią tempo.

Higurashi Na Kuro Ni Rei 01 - może tylko mały komentarz... przypomniał mi się fragment z filmiku o Shimajiro, który instruował jak korzystać z toalety, a dokładniej tekst "I ty możesz zostać Majtkomanem (pantsu-man)... do odcinka dobrze to pasuje

Higurashi Na Kuro Ni Rei 02 - tu już normalna historia i jak to w Higurashi bywa, na wysokim poziomie, chociaż wg. mnie niestety ze zbyt małą ilością dziwności xDDDD

i na koniec Dragon Ball Kei 01 - opening i ending świetne, a odcinek niestety pozostał w starej oprawie graficznej...

[edit]

Pandora Hearts 01 - odcinek mi się podoba, seria ma potencjał, więc mam nadzieję, że go nie zmarnują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-04-2009, 00:11   

Obejrzałem dziś sobie pierwszy odcinek Queen's Blade. Seria gorsza niż się zapowiadało, choć taki stopień kretynizmu sprawia, że ogląda się ją nawet wesoło. Głównymi bohaterami są piersi bohaterek, skaczące i wypełniające większość ekranu. Niektóre bohaterek potrafią dodatkowo z sutków strzelać kwasem (który, co ciekawe, topi metal i ubranie ale skórze nic nie robi). Mamy też zbroje erogenne, yuricest i inne wątpliwe atrakcje, z wielką eksplozją biustu w finale. Ogląda się to generalnie jak dobrą parodię, problem polega jednak na tym, że to nie jest parodia. No nic, będzie co recenzować.
Powrót do góry
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2009, 12:47   

Azariel napisał/a:
Lol grafika strasznie brzydka

piterkow napisał/a:
a odcinek niestety pozostał w starej oprawie graficznej...

A przepraszam czego się spodziewaliście? To zwykły remaster. Nie narysują przecież serii od nowa. Mnie się podobało. Może z tego względu, że ostatnio oglądałem w ripach z RTL7 w koszmarnej jakości. Zawarto jakieś 1,5 odcinka z oryginalnej serii + na początku ujęcia z któregoś filmu (?). Świetne tempo. M. in. z powodu ślamazarności zarzuciłem plany powtórnego obejrzenia oryginału.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 69 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group