FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-08-2009, 09:30   

Higashi no Eden - Nie wiedziałem za co się wsiąść więc zdecydowałem się na tą serie. No i ten tego jestem po pierwszym odcinku i muszę przyznać, że był dość oryginalny.

Spoiler: pokaż / ukryj
Początek jest mocny, no żeby biegać na golasa po ulicach miasta ? No jak tak można? Ja sobie tego nie wyobrażam . W ogóle główny bohater rozwalił mnie swoją bezpośredniością.. Jestem bardzo ciekaw co będzie dalej w tym anime. Jeśli następne odcinki Higashi no Eden będą tak dobre jak ten pierwszy to zapowiada się naprawdę dobra seria. No nic oglądam dalej. Swoją drogą mówiąc żartem gdyby na świecie byli by tylko tacy terroryści jak Akira to świat byłby lepszy
Przejdź na dół
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2009, 19:14   

Full Metal Alchemist, ep. 15 - 16

Drugi opening mi się nie podoba, nic a nic ;_; Tzn. muzycznie, bo wizualnie jest ok. Za to ending chyba lepszy od poprzedniego. A fabularnie robi się ciekawie, bo znam tylko starą serię, mangi nie czytałam. I na przykład Ling to dla mnie nowość. Szkoda, że go sobie niechcący zaspoilerowałam na Wikipedii...

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 03-08-2009, 10:22   

Higashi no Eden ( Eden of the East )

Spoiler: pokaż / ukryj
Z poczatku, z filmiku pokazowego ktory znalazlam na jakiejs stronie myslalam, ze to anime o terorystach i mnie nie zaintersuje. Lecz jak okazalo sie po pierwszych kilku minutach zaczelam ogladac z pelna para ( wszystkie odcinki w jedna noc - siedzialam do 5 nad ranem, ale sie udalo ).

Na poczatku nie wiedzialam dokladnie o co chodzi, ale taki jest caly urok tego anime. Glowny bohater niesamowicie latwo poradzil sobie z calkowita amnezja jaka go ogarnela i na poczekaniu mial kilka pomyslow naraz. Dzieki temu anime przez caly czas posiada jakas akcje - wieksza lub miejsza, w zaleznosci od sytuacji - oraz przez caly czas trzyma w napieciu i zadzy wiedzy. Do konca anime w sumie nie wiadomo o co tak naprawde chodzilo.

Najlepsza scena? Moim zdaniem, jak pokazuja pierwszy raz zdjecia jak sobie ropobil z NEES oraz Rajd Golych Facetow! Ulubiona postac to maly geniusz komputerowy - Mikuru Katsuhara (葛原みくる) - za styl ubierania sie oraz Laptopa ;]. Niesamowiscie podobal mi sie rowniez EDEN! Tez chce takie cos w komorce!


Furi Kuri ( FLCL )


Spoiler: pokaż / ukryj
FURI KURI FURI KURA! Bo nie wiem co napisac, jestem pod tak wielkim wrazeniem!

W naszym miescie nie dzieje sie nic ciekawego, raz na dzien ogarnia je cale mgla ktora wydobywa sie z maszyny nad miastem. Niby nic fajnego, a tu nagle przyjezdza kosmita na skuterze z... GITARA!

I LOVE YOU! - potrafi zmienic caly kosmos ;]

Co do fabuly, NIGDY, ale to NIGDY jeszcze nie widzialam tak pokreconego Anime jak FLCL - macie tam wszysssssstko o czym mozna zamarzyc: Duze roboty, porzucone dziewczyny, sliczne laski, te pomniejsze roboty, starszych braci - bohaterow, kosmitow, gitary, rozrywke, humor i co najwazniejsze nieustanna akcje. Pewnie i dobrze, ze ma tylko tyle odcinkow, ale napchali tam tyle fajnych rzeczy, ze sie rozplywalam ogladajac!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-08-2009, 11:47   

Ja wczoraj skończyłem Mugen no Ryvius.

Seria jest ostro pokręcona, robi wrażenie... Więcej napisałem w komentarzu na tanuku.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2009, 18:17   

Skończyłam pierwszy sezon Spice and Wolf. Seria idealna na odprężenie po dniu ciężkiej pracy, chociaż nie wciągnęła mnie na tyle, żebym nie mogła doczekać się kolejnych odcinków. Za to wysoką notę ma u mnie opening - "chodził" za mną przez ostatni tydzień.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2009, 22:32   

Hmm szczerze mówiąc ostatnio więcej czytam anizeli oglądam, ale zabrałam się za Yamato Nadeshiko Schichihenge, pierwsze wrażenia, no cóż faceci wyglądają trochę hmm jak okama, ale Sunako jest cudna!!!! Ten mrok i manekiny od anatomii i trupie czaszkiXD Poza tym hmm oglądałam I serię Sayonara Zetsubou Sensei, ale chycba jeszcze nie do końca, za duża dawka absurdu może zaszkodzić^^, jednakże od pierwszej dramatycznej sceny pośród kwitnących sakur, i od chwili kiedy usłyszałam Momoiro kakari chan poczułam uwielbienie;)A i ujrzałam pierwsze episody nowej haremówki jak się okazało o tytule Princess Lover, i coż hm hmm hm hm po zobaczeniu wersji Saber i Moki z ehm gigantycznymi biustami balansującymi podczas szermierki czy też walca trochę mnie że tak powiem wcięło...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 08-08-2009, 19:26   

Cóż wruciłam do zarzuconego kiedyś Fate stay night... może rzeczywiście nie jest taki zły jak sądziłam...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-08-2009, 22:27   

A mnie ostatnio naszło sentymentalnie na nanę. To już w końcu 7 miesięcy od mojego pierwszego spotkania z tym tytułem i całkiem dobrze go wspominam. Po powtórzeniu 2 pierwszych odcinków potwierdzają się moje przypuszczenia - rzeczywiście miałem ochotę na coś takiego. Jak do tej pory nie spotkałem drugiego tak dobrego anime obyczajowego kompletnie pozbawionego podtekstów (komedia, czary lub inna cholera). Monster jest dużo mniej realny chociaż podobny. Ten tytuł genialnie nadawał by się na serial "normalny" i to bez względu na umiejscowienie geograficzne, prochy, seks i pociągi są wszędzie muzycy tez się znajdą. Co prawda tylko w Japonii imię Nana coś znaczy ale co tam. Bardzo żałuję że się autorka przedwcześnie się rozchorowała ale to już mój egoizm :P. Po prostu drugiej połowy mi brakuje. Ale anime mimo tego i tak jest świetne. Pozostaje trzymać kciuki za kontynuacje i czekać.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2009, 23:59   

Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu wzięło mnie na oglądanie anime. Poszły raczej lekkostrawne rzeczy wypełnione testosteronem. Czuje jak mi zarost rośnie 2x szybciej :)

Souten no Ken 22 - finałowa walka dobiega końca. Czym oni wypełnią 4 odcinki do końca serii? Czyżby kolejne "ostatnie 5 minut planety Namek"? Skoro jesteśmy przy planecie Namek...
Dragon Ball Kai 14-17 - dobre odcinki to od tego momentu zacząłem moją przygodę z DB jakieś 10 lat temu. Dalej tak samo fajne chociaż można by obciąć tu i ówdzie jeszcze z minutę z transformacji, ładowania i gadania bez sensu.
W Guin Saga mam ogromne zaległości. Do rana zostało sporo czasu...

Wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek Human Crossing. Całkiem ciekawa obyczajówka.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2009, 01:25   

Właśnie skończyłem NieA under 7. Fajne było :) Lubię taki zwariowany humor ^^.

Oprócz tego w ruch poszedł Azumanga Daioh - The Very Short Movie. Czyli właściwie
Spoiler: pokaż / ukryj
streszczenie serii w 5 minut. Do tego jeszcze uciekające kucyki Chiyo... Co oczywiście okazuje się snem Osaki XD
. Niezłe, niezłe...

A na pewno ciekawsze, niż pierwszy odcinek Lucky Star, przez który nie mogę się jakoś do serii przekonać... Nadal.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-08-2009, 03:40   

Zgodzę się że Azumanga jest lepsza od Lucky Star, ale The Very Short movie jest akurat żałosne. Ja za to skończyłem właśnie Cowboy Bebop oraz odcinek specjalny do tejże serii. Czyli innymi słowy klasyka i najlepszy special jaki dane mi było widzieć.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-08-2009, 23:04   

A ja sobie kontynuuj Nanę . Oczywiście jak poprzednim razem zgubiłem po drodze 13 odcinek i obejrzałem go dopiero po 21-szym. Ale jak na jeden dzień przelecieć się od 6-stego do 25-ego odcinka i jeszcze otynkować ścianę w pokoju w przerwach między odcinkami czyni mnie i tak bardzo szczęśliwym. Teraz mam już nie tylko anime do oglądania, mogę się gapić w ścianę jak w obraz :P. Wracając do Nany zacząłem odkrywać drobne detale które bardzo podnoszą moja opinię o tytule. Np na openingu jest jasna plama po plakacie nad łóżkiem Nany-chan. I takich małych detali jest tam mnóstwo. Na pierwszy rzut oka brzydka lub bishoenowata kreska też ma swoje uroki. A i samo przypomnienie sobie tego tytułu powoduje burzę uczuć. Trudno mi sobie wyobrazić muzyczną mangę bez muzyki. Anime chyba dużo przez to zyskuje. Mimo tego i tak chyba szarpnę się na kontynuowanie tego jak anime się skończą odcinki :]. Szkoda bardzo że końca na razie próżno wyczekiwać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 10:08   

To LOVE-RU OVA ep.3 - Nie myślałem że może być tak źle. 25 minutowy odcinek, z czego 20 minut poświęcono na "bikini shoty".

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Kikimora Płeć:Kobieta
..lubię bakerollsy.


Dołączyła: 05 Lip 2009
Skąd: Świnoujście
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 11:13   

korsarz napisał/a:
A na pewno ciekawsze, niż pierwszy odcinek Lucky Star, przez który nie mogę się jakoś do serii przekonać... Nadal.
- Ja za Lucky Stara zabierałam sie z 1o razy.. Udało mi się. Obejrzałam całość z ok. miesięcznymi przerwami po jednym odcinku.
Aktualnie jestem na 19 odcinku Excel Sagi - Ja składam ręce patrząc, na to, co wyczynia, zaś ona wysysa mi mózg. Ilpalazzo!! </3
Queen's Blade czeka na mnie, bo zatrzymałąm sie na 5 odcinku.. Dzisiaj nadrobię straty.. Podlatując balonem.. no, taki mało apetyczny żarcik ;p
A jutro zabiorę się za Utenę. Musiałam odpocząć od niej, ale zostało mi tylko 1o odcinków do końca. Damy radę!

_________________
Niedożywieni i gruźliczy
Studenci walczą z błazenadą
Sztanbał szlachetne weksle liczy
Patrioci do Paryża jadą
W powietrze wylatuje zamek
Stając się marzeń rozpadliną
Rzecki umiera weteranem
Wokulski znika pod ruiną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8871681
merle Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 19:29   

Ostatnio widziałam "Kara no Kyoukai" - "The Garden of sinners".
Fajne i dosyć nietypowe, ale jak się ogląda cześci zgodnie z datą wydania, to jest to trochę pogmatwane.
Szczerze przyznam, że jak wyjdzie oststnia cześć, to bez zastanowienia zabiorę się za ogladanie.


Ostatnio zmieniony przez merle dnia 12-08-2009, 20:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 94 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group