FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-10-2008, 22:43   

Dobra, nóżka w gipsie na dwa tygodnie, zdaje się, że stanę się pożeraczem. Na początek, świerze serie z sezonu jesiennego:

Kuro Shitsuji 01
Ratunku! Czy tutaj naprawdę wszystko musi zachaczać o komerchę? Tu jakiśtam Panicz, lokaj demon i oni wszyscy są tacy no, jakby to wyrazić... kakkoi?. Białe róże, ściąganie obrusu, gosh, zlitujcie się nad moim wypranym w proszku ze schematów mózgiem. Mimo wszystko trzasnę sobie drugi odcinek. I tak nie mam co robić, a z tego się można przynajmniej pośmiać.

Akane iro ni somaru saka 01
Moe, moe, moe, moe. Bije po oczach, wyłazi spod kanapy, siedzi w talerzu i pod szkolną ławką. Straszne, przerażające! Taki trzepacz kasy. Twórcy się najedzą, będą mieli za co.

Yozakura Quartet 01
Nic specjalnego. Jakiś tam gość, youkai w odsłonie modern, trzy panienki, do wyboru do koloru. Do tego zły który śmieje się MUAHAHAHA (ten śmiech znoszę tylko u Lulu). Można kuknąć jak się ma za dużo czasu.

Ga Rei Zero 01
Końcówka sprawiła, że poczułam się... zaskoczona? To chyba dobrze. Po drugim odcinku zdecyduję, czy oglądać, bo seria ma potencjalny potencjał. Takie nie wiadomo co, ale wywarło wrażenie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Interesująca jest ta lasencja w szkolnym mundurku, która właśnie roztrzepała wszystkich głównych bohaterów kataną.


Clannad After Story 01-02
Mam sentyment do tej serii, więc oczywistym jest, że będe oglądac dalej. Mam tylko cichą nadzieję, że nie przesadzą z dramatyzmem, bo wtedy zacznę rzucać tanim obuwiem w monitor. Dwa pierwsz odcinki prezentują na poziomie, trochę bezsensowny humor charakterystyczny dla Clannada. Poza wstawką z dziewczynką i jej robocikiem (pojawiają się też puszyste owieczki, bójcie się boga) wszystko utrzymane w zabawowej konwencji. Czekam na poważniejszą ale niezbyt tragiczną fabułę. W sumie, równie dobrze mogę obserwować epizody szkolne. Nie przeszkadza mi to, a nie uważam tej serii za coś więcej niż ładne patrzydło.

Tales of the Abyss 01
Jej, takie nieskomplikowane. Główny bohater drze się w niebogłosy i razi taśmą produkcyjną, z której przed chwilą zszedł. Świat przedstawiony próbował być bogaty, ale przez naćkanie do jednego odcinka zbyt wielu faktów tylko stał się niespójny. Nie ma ani jednej postaci, która byłaby na tyle charyzmatyczna, aby przykłuć mnie do ekranu, ale oglądam dalej, bo mam apetyt na sztampowe fantasy.

EDIT:
W międzyczasie wleciało jeszcze Chaos Head 01. Ta seria jest całkiem pokręcona. Interesujące, ale nie wiem czy przez to przebrnę. Główny bohater jest irytujący na skalę światową, takiego debila dawno nie widziałam. Za to pokochałam ending. Z reguły nie cierpię takiej muzyki, ale... w tym kontekście, wpasowany do tej wiejącej psychodelą serii, piosenka w której śpiewa się o love and peace... no, robi wrażenie. Pierwszy odcinek wygląda na połączenie haremu, horroru, psychodeli, moe, rąbanki, szkoły i dramatu psychologicznego. Oryginalne połączenie, że tak to ujmę. Naprawdę jestem ciekawa jak to się dalej rozwinie. I ile z tego to urojenia kopniętego otaku i hikikimori, a ile będzie miało coś wspólnego z rzeczywistym światem przedstawionym.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sejuro Płeć:Mężczyzna
??????????


Dołączył: 06 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 14:02   

Tytania 01 - Space opera, na podstawie nowel autora LoGH, producent ten sam co w OAV LoGH. Zapowiada się interesująco, lecz nie sądzę by dorównało poprzednikowi - obym się mylił. Kreska i design postaci, choć ładne, to nie jestem w stanie się do nich przyzwyczaić, chyba za dużo napatrzyłem się na Reinharda i Kircheisa ;-) Na chwilę obecną dostępny jest jedynie RAW, z niecierpliwością czekam aż któraś grupa podejmie się tłumaczenia.

EDIT: na RA można sobie obejrzeć screeny oraz OP i ED.

_________________
every time you masturbate,
God is dead and you are alone in an uncaring universe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 14:37   

Ga-Rei Zero ~ 01 - hoho, naprawdę mocne wejście. Tempo jak w Code Geass, szkoda tylko
Spoiler: pokaż / ukryj
że uśmiercili połowę na starcie :)
Wygląda na to, że human society is doomed :P Nie ma się czego jednak czepiać - widać, że anime nie będzie banalne i po pierwszym odcinku stwierdzam, że warto oglądać.... kreska też niczego sobie... niecierpliwie czekam na suby do ep02... Swoją drogą, czy tylko mi się zdaje, że Allen Walker przeszedł na 'ciemną stronę mocy'?

Vampire Knight Guilty ~ 01 - nie ma co porównywać z mangą, twórcy upchnęli wiele wydarzeń do jednego odcinka, może nawet zbyt wiele. Trudno powiedzieć, czy to dobrze czy źle, z drugiej strony jednak chcąc streścić całą mangę, musieliby co najmniej 2x tyle epów stworzyć ;) Nie zauważyłem żadnych zmian graficznych w porównaniu z sezonem, opening może być. Nie zmienia to jednak faktu, że Anime jest dobre, a niezłe rozpoczęcie i naprawdę niezły klimat zachęcają do dalszego oglądania.

Chaos; HEAD ~ 01 - powtórzę to, co wiele osób zaobserwowało, całkiem podobne do Higurashi. Ale zdaje się, że znacznie 'mocniejsze'. Ciekawie może się akcja rozwinąć, zwłaszcza że główny bohater to zagorzały Otaku, który często wpada w stany paranoidalne, do tego obstawiony panienkami ze wszystkich stron ^^" Spodobała mi się kreska.. More blood, more women, more episodes please...


Ostatnio zmieniony przez Overture dnia 13-10-2008, 16:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-10-2008, 15:32   

Overture, SPOILER! I to taki, który praktycznie zabija całą przyjemność z oglądania - przecież bez tego zakończenia pierwszy odcinek Ga Rei Zero to kompletne dno.

Tymczasem Vampire Knight Guilty zapowiada się równie komiczno-klimatycznie jak pierwsza seria. Zmienili ending - szkoda, że Yuuki nie jest już złą gotką (mrocznego królika też żal), ale muzycznie wypada nawet lepiej niż "Still doll".

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-10-2008, 15:57   

JJ napisał/a:
Tymczasem Vampire Knight Guilty zapowiada się równie komiczno-klimatycznie jak pierwsza seria. Zmienili ending - szkoda, że Yuuki nie jest już złą gotką (mrocznego królika też żal), ale muzycznie wypada nawet lepiej niż "Still doll".


No właśnie nie, bo podkład jest dobry, ale głos jakoś mi nie pasi w endingu. Pierwszy był jednak lepszy. A tak ogólnie to zostało jak zwykle, czyli max angstu a nawet więcej. Uśmiałam się, gdy stwierdziłam, ze nie mineło 30 sekund, a postaci już się emujują, a dokładniej Yuki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 16:14   

JJ, fakt... już poprawiłem. Rozpędziłem się troche z pisaniem ;p

_________________
... With finesse comes vision
With practice comes experience
With control comes agility
With power... comes inviolability ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 19:32   

Hakushaku to Yousei 1 – fajne! ^___^

Główny bohater to bizon w najlepszym wydaniu. Tamaki z Ourana is back! Tylko ten jest IMO przystojniejszy - te jego oczy, aww *_* Do tego niezły cwaniaczek z niego :3 No dobra, ale dość już moich zachwytów nad Edgarem ^^’

Design postaci jest śliczny, a tła i sceneria dopracowane. I te sielskie kolory. Mrrr, raj dla oczu.

Muzyka bardzo dobrze podkreśla nastrojowość scen. Poza tym nasz złotowłosy bizon ma głos naszego chińskiego bizona z Code Geass (seiyuu: Hikaru Midorikawa).

Historia, jak dla mnie, zapowiada się interesująco: dziewiętnastowieczna Anglia; wróżki i inne baśniowe stworzonka; legendarny miecz, ukryty w jakiejś baśniowej krainie. Lubię takie klimaty, zdecydowanie będę śledzić podróż Edgara i Lydii.

No i kolejny plus - postać Nico! Uwielbiam koty :3 A ten na dodatek jest magiczny i ma charakterek (m.in. lubi sobie wypić ^^' ).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 21:12   

Vampire Knight Guilty 1 myślałam, że dam radę, że to tylko 13 odcinków, a skoro już zaczęłam to wypada skończyć. Ale nieeee. Bo po pierwszych minutach przypomniało mi się jak cierpiałam i dlaczego tak było jak oglądałam pierwszy sezon. W serii żadnych zmian. Emoangst wylewa się z ekranu, a tego zdzierżyć nie mogę. Skończyło się tak, że pojechałam po suwaku. Przysięgam więcej tego nie tknę.

Ga-Rei -Zero 1tak jak mówiliście wcześniej. Początek jakoś leci, w sumie to taki średnio niski poziom, aż tu nagle koniec i zonk. I ja się pytam do taki chwyt marketingowy czy z tego coś będzie? No na pewno obejrzę drugi odcinek i jeśli zaserwują coś podobnego to odpuszczam.

Hakushaku to Yousei 1
Cytat:
Główny bohater to bizon w najlepszym wydaniu. Tamaki z Ourana is back! Tylko ten jest IMO przystojniejszy

Oj! Bluznisz Urufu! Bluznisz! Ma blond włoski i jest mniam i ma fajnego seiyuu (miło się kojarzy), ale bez przesady, drugi Tamaki toto nie jest. Przyjrzyj się mu z profilu jaką spłaszczoną paszczę ma (swoją drogą Lydia ma podobną, może pózniej to naprawią)
Ogólnie seria shoujowata i dobrze. Na razie jest całkiem fajnie. Będę oglądać dalej.

Clannad after story 1-2 matko! jak dobrze, że sama w domu byłam jak to oglądałam, bo śmiałam się jak głupia. Najlepsze było jak Yoshino podczas meczu kroczył z rozłożonymi rękoma przez boisko, niczym jakaś magical girl ratująca świat i uroczystym tonem oświadczał, że robi to dla dzieci. Przewijałam to z 3 razy, a rzadko coś takiego mi się zdarza. Boskie oczywiście oglądam dalej ^^


Ostatnio zmieniony przez Sola dnia 13-10-2008, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 21:18   

Ga-Rei Zero ep1 - na pierwszy rzut oka słabe. Dużo małociekawego cg i kupa niczego nie mówiącej akcji. Albo wcisną do tego fabułę, albo ja odpadam.

Tytania 01 - opening i ending przypominają te z LoGH (przedstawiają bohaterów obu stron). Opening to operowa piosnka wykonana w stylu pierwszej połowy lat 80 (ten chrypliwy męski głos znany z kazdego anime mecha). Starym wyjadaczom się łezka w oku zakręci. Poza tym jest tam jedna z najbardziej epickich scen ever: 3 statki bojowe przekłute ozdobnym sztyletem głowy rodu Tytanii. Zresztą całe anime jest epickie. Znów dostaniemy gigantyczne bitwy kosmiczne, w których wielcy dowódcy będą pokazywać swój niezwykły kunszt. I każdy z nich jest szczwanym lisem, a niektórzy nawet wrednymi draniami. Świat w Tytanii daje spore pole do manewru do knucia różnorakich intryg i osobiście uważam, że anime ma potencjał, by stać się czymś lepszym niż LoGH.


Ostatnio zmieniony przez vries dnia 14-10-2008, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 22:10   

Sola napisał/a:
Oj! Bluznisz Urufu! Bluznisz! Ma blond włoski i jest mniam i ma fajnego seiyuu (miło się kojarzy), ale bez przesady, drugi Tamaki toto nie jest. Przyjrzyj się mu z profilu jaką spłaszczoną paszczę ma

Ale ze wszystkich złotowłosych bizonów jest do niego najbardziej podobny :P

Właśnie przed chwilą obejrzałam pierwszy odcinek Skip Beat!

(wrr, to skandal, że na suby trzeba było czekać tydzień >_> )

Widać, że budżecik mały, ale to nic, bo seria zapowiada się naprawdę smakowicie.
Początek był dość nudny (oprócz szalonej Kyoko na rowerze), ale pod koniec, wraz z przemianą głównej bohaterki, zaczęło się robić interesująco. Mwaha, już nie mogę się doczekać zemsty Kyoko :3 A Shou wpisuję na moją listę najbardziej znienawidzonych postaci. Za to, jak potraktował Kyoko, która oddała mu całe swoje serce, powinien iść do piekła.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-10-2008, 15:25   

Saiunkoku Monogatari 1-7
Ooo jaki miły odmużdżacz. W sam raz na moje dwu tygodniowe uziemienie. Podoba mi się główna bohaterka, bo nie jest tylko kolejną bezbronną dziewczynką z shoujo, ale potrafi sama coś przedsięwziąć, zwykle jest nawet bardziej zaradna niż te stada niezbyt dorozwiniętych bizonów. Większość żartów trzyma poziom i autentycznie bawi, chociarz wiadomo, że z takim Ouranem, czy Haruhi S. nie ma co porównywać. Przeszkadza mi nieco cukierkowa grafika i straszna wręcz animacja, ale w sumie miło się to ogląda. Wyglada na to, że jednak jest we mnie coś z typowej nastolatki...

Xam'd Lost Memories 1-7
Wzięłam się za tą serię zachęcona pozytywnymi opiniami i nie żałuję. Ma solidną fabułę, kreskę, która zdecydowanie mi odpowiada i śliczną animację. Do tego zarówno opening jak i ending stoja na wysokim poziomie. Bardziej podoba mi się czołówka, ale obydwie piosenki pasują do klimatu serii. Postaci od razu przypadły mi do gustu (Czarnowłosa piękność w okularach - Pani kapitan ma śliczne teksty, pieknie dogryza wszystkim mieszkańcom statku), Haru kojarzy mi się zbyt mocno z Shirley z CG(to NIE jest dobre skojarzenie!), to samo seyjuu, rude włoski i ten wszechobecny optymizm. Nie za bardzo ja lubię i mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo coś czuję, że to dziewczę będzie mnie irytować.
Jednym słowem - studio BONES po raz kolejny pokazuje się od dobrej strony. Trzymam kciuki, żeby nic nie zepsuli, bo byłaby to wielka strata. Po prostu mam nadzieję, że nie będzie za dużo dramatyzmu, bo kiedy seria zaczyna przesadzać z tego typu atrakcjami to albo się wściekam, albo mnie to śmieszy. Jednak zazwyczaj jest to gorzki śmiech.

EDIT: To jest mój 200 post! ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-10-2008, 16:47   

Linebarrels of iron 02 (tudzież Kurogane no Linebarrel) - odcinek potwierdza, że GONZO robi nie tyle adaptację mangi, co anime luźno oparte na wątkach. Podstawowy problem polega, że oprócz powiększenia biustu wszystkich kobiet, fanserwiśnego przywoływania mechów, zmienili charakter bohatera z aroganckiego sukinsyna (któremu można jednak kibicować, bo ma charyzmę, a kolejne lekcje życia czynią go lepszym) na kompletnego kretyna - bije na głowę Shirou z Fate/Stay Night. Całkiem odpowiednie jest hasło kończące zapowiedzi kolejnych odcinków - "Przyprawiasz mnie o mdłości."

Kurozuka 01 - Blade of Immortal mnie zawiódł ze względu na niski poziom grafiki, ale Kurozuka ma szansę wypełnić lukę w gatunku anime napadalsko-wyżynalskiego z odrąbywaniem kończyn (choć nie jest to też poziom Shigurui).

Tytania 01 - pierwszy odcinek sprawia wrażenie Legend of Galactic Heroes w wersji deluxe, co zaspokaja póki co moje oczekiwania. Sposób przedstawienia bitew w kosmosie się polepszył (choć CG nie są szczególnie oszałamiające) i mają w końcu plany bitwy, które mogą obracać w 3 wymiarach.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2008, 18:34   

Tytania 01 RAW - niezłe. Trochę wygląda jak powtórka z rozrywki. Niezbyt leży mi design statków i strojów. Wolałem jednak prostsze "kwadracioki" z LoGH. Słabe CG. Całość bardzo podobna, ale zapowiada się sympatycznie. Fajne utwory początkowy i kończący. Miło, że w natłoku wręcz szablonowo robionych głupawych anime o niczym ktoś odważył się wyłamać i zrobić coś ciekawszego.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2008, 19:29   

Rosario + Vampire Capu odcinek 1

Wszystko po staremu. Twórcy starają się jak najszybciej wprowadzić kolejne dziewczęta do haremu - przez chwile mignęła nawet kuzynka Tsukune, która w mandze pojawia się dopiero w rozdziale 36 (!). Pierwszy odcinek to przeróbka pierwszego rozdziału mangi R+V Second Seasion. Baardzo luźna przeróbka.
Poza tym panty-shoty w maksymalnym stężeniu, trochę ochłapów yuri (dziewczęcy fanklubik bohaterek), Tsukune robiący z siebie o wiele większego idiotę niż w mandze i humor nie wybijający się ponad haremowkową średnią. Kto myślał, że druga seria będzie lepsza od pierwszej, w tym ja, ten trąba.

Serię może uratować chyba tylko Outcast Ayashi arc. I ile go nikt nie popsuje...
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-10-2008, 20:47   

Pięknie przedmówca napisał. Moje wrażenia podobne z tym że mangi nie znam a oglądałem dzisiaj drugi odcinek. Jedno co mnie zdziwiło to to że na openingu w strojach dyskotekowych :P mniej widać majtki (wcale nie widać) niż w mundurkach szkolnych. Co prawda góry bardziej wycięte ale i tak wszystko wygląda trochę bardziej naturalnie.

Druga rzecz jaką dzisiaj widziałem to drugi odcinek Shikabane Hime: Aka
Wrażenia: Nareszcie pojawił si opening ;p biusty w normalnych rozmiarach a akcja jest ładnie sklecona aż chce się oglądać. Krew jest ciemnoczerwona i cała kreska ładnie się komponuje po prostu cudne.

I trzecia rzecz. Jako że suby do Jigoku Shoujo: Mitsuganae jakoś nie chcą mi się ukazać obejrzałem sobie pierwszą "Dívka z Pekla" (tytuł czeski z animedb) w wersji z dubem anglojęzycznym, wnioski: To można oglądać kilka razy, tylko trzeba kilka epków pominąć ale jak to się zrobi pewne szczegóły znikają i zakończenie nie jest już takie fajne. Więc pierwsze 4 epki jednak sa obowiązkowe.:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group