FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2010, 19:30   

Easnadh napisał/a:
A tam. Nie było go wcale aż tak dużo, no i był w raczej przystępnej formie, nawet dla kogoś takiego jak ja (czyli absolutnego nie-targeta). FANSERWIS i to najgorszego gatunku, to był w Kampferze, dajmy na to, tak mi się przypomniało, bo tam też Marina Inoue była.

Miałem na myśli szersze pojęcie uwzględniające rozbryzgi krwi (i w sumie zombiaki od biedy również). Zwyczajnie te anime jest niesamowicie tanie. Każdy wie, że zombiaki, krew i panty flashing to pewna widownia (płci męskiej). Ale taniość tutaj podana jest w bardzo kosztownej oprawie (Co jest ważne. Mangi nie zdzierżyłem mimo oczywistej fazowości, bo był marnie narysowana) i jest faktycznie fazowa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2010, 23:56   

Heroman ep 15

No i znowu sie nieźle porobiło.
Dużo akcji, mało plotu w tym odcinku ale jest nieźle a Minami łatwo dostaje się do listy 10 najlepszych szalonych naukowców dziesięciolecia.

Spoiler: pokaż / ukryj
Hughes (po tym jak poczochrał sobie fryz by Joey go poznał ;p) dogaduje się z Joeym i poznaje prawdę o Heromanie. Niestety Minami nie chce pozwolić by doszło do porozumienia więc rozwala komunikator Hughesa i ogłasza go zdrajcą Stanów Zjednoczonych. Hughes i Joey uciekają i ponieważ Axel jest jedyną osobą która może odwołać atak (musi tylko dotrzeć do swoich) rozdzielają się i Joey skupia uwagę na siebie.
Po ostatniej wpadce gdzie robot Minamiego był w wersji dostosowanej do robot cywilnych tym razem nasz doktor wystawił wersje w pełni bojową. I teraz to dlaczego uważał że ten robot był zdolny powstrzymać kule obcych jest w pełni zrozumiałe.
W między czasie dziennikarka której news przekręcili na „Biały robot atakuje miasto” z „Biały robot broni miasta” dolatuje z swą ekipą na miejsce wydarzeń.
Minami zaczął opadać w strumieniu światła ze swego helikoptera, o rety on ma anty-grawi... A nie, to tylko reflektor oraz linki na których zwisa. Robot ma potężne działo i Minami wyjaśnia że rozpracował Heromana i zna jego słabość – brak broni zasięgowych, dlatego ma zamiar go pokonać swym działem E! M! P! (zobaczycie to potem).
Walka trwa ale Hughes wraca z helikopterami i z bezpośredniego rozkazu prezydenta nakazuje zakończyć walkę i by Minami się poddał. Minami się zgadza i kończy walkę – trafiając Heromana z swego działa EMP a następnie wykonuje maniakalny śmiech.

Choć zapowiedź pokazuje że Heroman jeszcze będzie sprawny po tym ataku, to bardzo, bardzo będzie obrywał.
Hm, przy walce z Koggorem widzieliśmy co się dzieje z Heromanem jeśli Joey jest KO. Czyżbyśmy teraz z Minamim zobaczyli co się stanie z Joeyem jeżeli to Heroman będzie KO?

I.... Tego na końcu się nie spodziewałem.
Co do Minamiego, to co trzeba zobaczyć – Minami mówiący o swym dziale EMP.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-07-2010, 22:30   

Dotarłem w swoim oglądaniu Inuyashy za próg Final Acta :P
Generalnie nie było to złe doświadczenie , ale zauważyłem już wiele drobnych nieścisłości dwóch seriali Inuyasha. Generalnie od początku miałem taki zamiar, porównanie nowego ze starym na świeżo (a że zacząłem od Urusei Yatsury to już inna sprawa).
Na pierwszy rzut oka seria nowa jest znacznie szybsza. Jednak po dokładnym obejrzeniu ostatniego starego sezonu , powiem że wcale nie. Wszystko z powodu drobnego detalu. Szaleńcze tempo zaczęło się już w 4-5 odcinków wstecz w starym sezonie. juz tam klimat końca był wszechobecny, natomiast kilka brakujących rozdziałów po prostu uniemożliwiło skończenie tego "na fali". Zagłębiając się jednak w szczegóły nowy sezon ma detale kompletnie rozbieżne z poprzedniczkiem. Nie mówię już o takich drobnostkach jak fryzura lub inny ciuch. Jednak Kikyo jest inna, Kouhaku ma odłamek wyżej niż poprzednio, Moriomaru świeci na różowo zamiast na zielono :P i zapewne jeszcze sporo takich kruczków wyjdzie. Kolejności guzików nie będę sprawdzać.
Ale w ogólnym zarysie historia ciągnie się z odcinka na odcinek, nie jak to czasem bywa, ze połączenia trzeba się domyślić.
Od strony technicznej wiadomo przez dwa ostatnie openingi nic się praktycznie nie zmieniło, natomiast nowy sezon jest panoramiczny i większy. Zmiana jakości wizualnej , nie wpłynęła jednak znacząco na jakość serialu, wręcz jest troszkę gorzej. Na tak wielkiej płaszczyźnie niektóre postaci się zdeformowały, inne zostały niezmienione. jeszcze inne przeszły tune-up. W sumie nie sa to wielkie odchylenia, ale jednak gdyby zostawić wszystko po staremu było by płynniej. A tak przejście pomiędzy sezonami troszke kuje.
Teraz mój kończy recenzji okładek :P
Openingi nr 5 i nr 6 Sa niby inne , ale jednak pod koniec identyczne. Co to za fioletowe światełka? ogólnie dwa świetne openingi w odmiennych stylach. Nr 5 jest zdecydowanie bardziej shounenowy , czyli pokazuje wszystkie umiejętności bohaterów. Natomiast nr 6 jest bardziej skierowany do widowni mocnych nerwów. Pokazuje on mnóstwo urywków i zlepek slajdów z najbardziej dramatycznych części serialu. W moim odczuciu opek piąty ma tez w sobie jakaś obca naleciałość , ponieważ twarze bohaterów spuchły oczy zmalały a włosy pojaśniały. W kombinacji okładek końcowych szczególnie ciekawie wypada ending nr 7 "Come" A jego angielska wersja jest śmieszna i szybsza od oryginału :] Mój drugi ulubiony ending. Fragmenty openingu z "Key The Metal Idol" skomponowane z Moon Phasem i intrem z gier Pokemon z świetna muzyka i jeszcze lepsza animacją. :P Ta znikająca Kikyo jest piękna. Ostatni ending Brand New World z tytułu bardziej pasuje do Pokemon Johto a muzyka wpada mi w ucho jakbym ja kiedyś gdzieś słyszał w tle pokrywanym okładkami płyt lub zdjęciami (Rnama może nawet) Nie pasuje mi to do finału jak i do samego tytułu, no może gdyby było gdzieś w początku.
Co do nowego sezonu to jego opening jest zastrzeżony bardziej niż sam serial ale dość nieźle pokazuje charakter serii, pierwszy ending również, choć ta muzyka początkowo doprowadzała mnie do szału. Inuyasha techno?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karolzax Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2010, 12:19   

Ja oglądam D Gray Mana.Tak jakoś dużo słyszałem o tym anime.Zawsze chciałem
obejrzeć ale brakowało czasu ze względy na Death Note,Code Geass i inne anime.
Teraz postanowiłem obejrzeć i jestem mile zaskoczony.Pierwszy odcinek był dobry.
Wytłumaczył mi dużo.Drugi jeszcze lepszy a trzeci był wspaniały.Obecnie oglądam piąty
i jak narazie jest to jedno z moich najlepszych anime.Polecam wszystkim.Niezła fabuła,świetny główny bohater i niezły opening.Postaram się do wakacji obejrzeć wszystkie odcinki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2010, 15:13   

Ookami ep 2
No to ja mówię tej serii do widzenia.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ookami porwana przez bandę łobuziaków z rywalizującej szkoły. Wow. Pomysł na odcinek godny największych mistrzów. I jak ją sprali do tego. Brzydkie chłopaki. Na szczęście pojawia się zakochane w Ookami bojaźliwe pacholę, które już nie jest tak bojaźliwe, bo wyposażone w Ostateczną Broń Masowej Zagłady, tzn. wyrzutnię na kulki przyczepioną do łapy (ehh). Ogólnie - nuddyyy.

Poza tym narracja zaczęła mnie irytować. W pierwszym odcinku była dość zabawna, teraz już tylko drażniła.

Nurarihyon no Mago ep 1
Wytrzymałam jakieś 10 minut. Nie będę pisać, że anime jest złe, bazując tylko na kawałku pierwszego odcinka. Napiszę - jest zupełnie nie dla mnie. Właściwie nie znalazłam tu nic, co mogłoby mi się podobać. No, może jedynie ścieżka dźwiękowa była całkiem przyjemna dla ucha.
Grafika taka sobie, projekty postaci z typu jakich bardzo nie lubię, a główny bohater z gatunku ciepłych. Wiem, że manga jest całkiem popularna, więc może z fabułą nie jest specjalnie źle, ale sposób jej podania jest dla mnie zupełnie niestrawny.

Shiki ep 1
Uhuhu projekty postaci doprawdy nieprzeciętne. Mój zdecydowany faworyt to doktor o twarzy 12-latka z iście obłędnym zarostem. Poza tym jest jeszcze ten 'miastowy chłopak', który wygląda jakby wyciągnęli go prosto z jakiegoś Daimosa. Podobają mi się za to sylwetki bohaterów, szczególnie Megumi. Lubię patykowatość.
Przyznam, że póki co klimat anime mi odpowiada. Połączenie elementów 'horroru' z lżejszymi wstawkami jak na razie jest moim zdaniem całkiem udane (w przeciwieństwie do takiego Higurashi na przykład).
Nie sądzę, żeby fabuła okazała się jakoś szczególnie odkrywcza, ale oglądać będę, bo letni sezon jest wybitnie mizerny.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-07-2010, 15:48   

Sengoku Basara 2, odcinek pierwszy

Mru. Całość rozpoczęli dokładnie w momencie zakończenia pierwszej serii. Potem wszystko bardzo szybko się rozkręciło i na horyzoncie pojawiło się nowe, równie mroczne (acz w inny sposób) widmo. Fabuła rozkręca się naprawdę szybko, już na tym etapie mamy bardzo konkretne konkrety. Widzowie przyzwyczajeni do Aury Zajedwabistości serii będą rzadziej wybuchać śmiechem, ale było kilka MOMENTÓW. To już ma szansę być nieco poważniejsze niż poprzedniczka. Nie żeby to w czymś przeszkadzało. Bardzo dobry wstęp. Endingu jeszcze nie znamy, opening puszczony w połowie odcinka (!) był gorszy niż kręcący tyłkami żołnierze, ale generalnie ok.


Spoiler: pokaż / ukryj
Czyżby następca Mitsuhide w fioletowej maseczce, która przypomina źle naciągnięte na twarz stringi i z fioletową szminką?... Ale pan MYŚLI i to widać. Zresztą, czegóż strateg nie zrobiłby dla swojego pana, który... Jeżu Wszechkolczasty, czemu Toyotomi jest taki wielki?! No ale ok... I BUUUU... Ostatecznie Yukimura przegrał z Masamune, ale podejrzewam, że ten niedługo przestanie być taki pewny siebie... Bo coś mi mówi, że Katakura ma obecnie spore kłopoty i porządne dylematy, a zapowiedź drugiego odcinka nastraja mało optymistycznie po tym względem.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-07-2010, 17:29   

Ichiban Ushiro no Daimaou - gdyby ktoś mi powiedział, że do tego stopnia spodoba mi się haremówka z akcją umiejscowioną w akademii magii mogłoby się to dla niego źle skończyć... A jednak.

Na pewno spory wpływ ma na to zdecydowanie nie BTJT-owaty bohater którego największym marzeniem jest zostać papieżem (wtf?), ale któremu pierwszego dnia szkoły wywróżono karierę Władcy Demonów. Wydarzenie to zupełnie zmieniło jego życie - społeczność szkolna podzieliła się na wannabe evil minions, którzy z radością staną na usługi początkującego evil overlorda oraz przerażonych bigotów, którzy zrobiliby wszystko by ocalić przed nim świat, łącznie z zabiciem go. O ile zaś sam bohater bynajmniej nie wydaje się zainteresowany ścieżką księcia ciemności, to spanikowane działania tych drugich oszywiście coraz bardziej go na nią spychają*. O zgrozo - nie mniej charakteru mają również haremetki i hameret... Khym, element komediowy.

Gatunkowo Daimaou to ta sama wąziutka nisza co Demonbane i Gokudo - absurdalna komedia oparta na nie tyle obalaniu czy przerysowywaniu, co odwracaniu schematów. i robi to nadspodziewanie dobrze - powiedziałbym, że udaje mu się kilka rzeczy które skaszanili twórcy Code Geass, z głównym antybohaterem na czele. Seria ma natomiast jedną wadę, którą trzeba przeżyć - tony chamskiego fanserwisu. Obawiam się, że nie każdy da radę.

* Khym khem, tego... Sauring anybody?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-07-2010, 13:01   

High School of the Dead 2

Dzisiejszy odcinek sponsorowała literka P jak Płacz, Pistolet na gwoździe i Podskakujące Piersi Pani Pielęgniarki. Na początek oddajmy głos reżyserowi - znalazłem fascynujący wywiad, jest na Sankaku Complex a tam o ile pamiętam linkować nie wolno, więc:

Cytat:
What would it be like if a school was overrun by zombies?

… There’d be the breasts of a hot teacher bouncing around all over the place, wouldn’t there? She’d be trying to save her class from all kinds of trouble.

I try to keep this in mind when making the anime.

[...]

“Even if the world is swarming with zombies, let us not forget the breasts and thighs!” – those are our watchwords.

[...]

I want to keep making lots of scenes full of jiggling breasts as much as possible. We really think the people who come to watch this are in it for the boobs.

Currently we are constantly researching how to better portray realistically the jiggling breast.

[...]

Yes, it’s all about the breast jiggle. I’ve never even seen an anime with as much jiggle as this. We’re still in production for the remaining episodes but we’re going to keep at it with the jiggling.

Tell us what motivated you to make Highschool of the Dead?

I’m aiming for something I would have bought myself in middle school. At present, this would definitely have been a “buy” for me. I can feel my schoolboy heart rejoicing even now.


...ambitnie.

W każdym razie drugi odcinek był nieco słabszy, za dużo angsta, zwłaszcza w wykonaniu głównego bohatera i jego partnerki. Bidulka nie może dodzwonić się do tatusia, ojoj. Poza tym znacznie więcej pozostałych bohaterów - tsundere spiknęła się z otaku-grubaskiem, który pokazał, że coś tam potrafi (produkować broń w stylu MacGyvera), choć generalnie zachowuje się trochę jak bardzo miękki BTJT. Dziewczyna jest faktycznie podobna z charakteru do Asuki, ale rudzielca lubiłem, więc mi to nie przeszkadza.

Szkolna lekarka... Khem. Podskakujące piersi rozumiem, ale te... odgłosy? Kfik. Blondyneczka to oczywiście jedna z tych bohaterek, które kiedy Bóg rozdawał mózgi ustawiły się jeszcze raz w kolejce po cycki, ale widywało się gorsze - do tej niedorozwiniętej potwory z Zasaysacza a.k.a. Seikon no Qwaser jeszcze jej sporo brakuje. Prawdopodobnie będzie robiła za bezużyteczny balast. Choć z drugiej strony, potrafiła znokautować grubaska jednym cyckiem! Więc kto wie... Dziewczę z (prawdopodobnie) klubu kendo jest z kolei całkiem fajne, potrafi o siebie zadbać.

Z innych spostrzeżeń - zmienili ending? W drugim odcinku? Ciekawe, czy poprzedni wróci.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-07-2010, 14:12   

Ysen, obejrzałeś już do końca?
Bo szczerze mówiąc wydawało mi się, że seria ma potencjał, ale rosnący z odcinka na odcinek bezsensowny fanserwis w okolicach 2/3 odrzucił mnie ostatecznie...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-07-2010, 14:30   

Tak, obejrzałem do końca. Seria jest pod tym względem dobrym ćwiczeniem umysłu - należy zamknąć się na ten fanserwis i ignorować jego istnienie, bo naprawdę tylko przeszkadza w skupieniu się na fabule. Wyjątkowo dobrej fabule. A swoją ścieżką to pod koniec fanserwisu robi się zauważalnie mniej.

A poza tym miętki jesteś;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-07-2010, 19:39   

Zakończyłem Final Acta i szczerze powiedziawszy na raz lepiej wchodzi niż raz na tydzień.
Nie spodziewałem się takiej różnicy w odbiorze. Co by nie mówić o tym sezonie dodatkowym :] , komponuje się z resztą raczej dobrze. Jeden po drugim są zamykane różne wątki , brak jakichś dziur w fabule i w ogóle jest całkiem dobre.
Nie wiem dlaczego ale obejrzenie tego po raz drugi było znacznie bardziej wciągające. Niby fabułę już znałem ale mimo to ...

Okładek nie komentuję chociaż dwa pozostałe endingi są całkiem udane.

Teraz pomysłów brak , co by tu obejrzeć ?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 21:43   

Kemono no souja Erin do odcinka czterdziestego. W ostatnich epizodach akcja mocno przyspieszyła, wątki poszczególnych bohaterów zaczynają się splatać. Nadal irytują mnie "sceny wielokrotnego użytku", ale coraz ciekawsza fabuła wszystko wynagradza. Odcinek czterdziesty należy do moich faworytów - pięknie pokazano, jak nawiązuje się więź pomiędzy bohaterami.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 09:42   

Ostatnio oglądam takie już stare, całkiem ciekawe anime pod tytułem Kimagure Orange Road :)

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-07-2010, 09:44   

Highschool of the dead 2 i drop z głośnym <plonk>.

No sorry, chyba wybitnie nie jestem targetem... zmarli w wersji "Must... Eat... Brainz... BRAAAAINZZZZ~!" zwyczajnie mnie śmieszą i tyle. Bohaterowie są żenująco sztampowi i schematyczni. Odcinek poświęcony traumie rószoffego tsundere, i już na początku odcinka pomyślałem sobie "Tsundere-geniusz? Zagłusza podświadome lęki, pozuje, przed końcem odcinka załamie się i wypłacze komuś w mankiet. Panna "już-cię-nie-koffam", w myśl zasady miłość nie star nie rdzewieje, zacznie się zbliżać do swojego eks, zwłaszcza że właśnie wyeksmitował konkurenta permanentnie... a poza tym cały cast musi się spotkać, albo ratując parkę na dachu, albo malinowe tsun, albo to baloniaste coś z openingu..."

Sprawdziło się niemal co do joty, a ja jednak lubię być choć trochę zaskakiwanym.

Do tego każda fala krfffi, wrzasków i nachalnie wpychających się w ekran, absurdalnych elementów zachowujących się jak napełniony wodą gumowy balonik przyprawia mnie o napady śmiechu. No chyba że to miała być komedia? Scena z bohaterem martwiącym się że mu mamę dzieci-zombie w podstawówce zeżrą wypadła naprawdę absurdalnie.

Poza tym, Amagami SS ep.2 - kontynuujemy. Chyba... Nie żeby to było mniej sztampowe, ale przynajmniej jest śliczne. I serio - ŚLICZNE. Naprawdę nie widzę niczego od strony technicznej, do czego można by się przyczepić... fabuła niestety miałka, więc jeśli ktoś nie widział Arii, to zrobi dużo lepiej jeśli zabierze się w zamian za Arię właśnie - która oprócz ładnej grafiki i lekkiego, letniego nastroju ma jeszcze niewiarygodnie urokliwą fabułę i wciągający świat przedstawiony... kurczę, chyba sobie zrobię powtórkę :3 WTB Aria HDTV remake. NAO! >_<

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 17:38   

Nurarihyon no Mago Ep 2
Manga przypadła mi do gustu to i anime się podoba. Chociaż właściwie jeszcze się nie zaczęło na porządnie i to jest dobre (no i nie wydaje się by "zaczęło się" przed końcem pierwszego sezonu).

Spoiler: pokaż / ukryj
"zaczęcie się" odnosi się do przejścia w pełny tryb shonenu obejmujący coraz to potężniejszych przeciwników wyskakujących znikąd (czekając spokojnie aż przyjdzie ich kolej by dostać po DU__E), coraz bardziej potężne nowo wyuczone moce (wyuczone w imię przyjaźni i pokoju etc.), oraz oczywiście mozolnych treningów, które spowodowały wyuczenie się tych mocy.


Occult Academy Ep 2
Ehhh... Zaczęło się średnio i nie wyskoczy nic poza to się wydaje... Odcinek był raczej nudny...

Spoiler: pokaż / ukryj
I nie lubię podróży w czasie, na szczęście tutaj zaserwowano nam terminatora, a nie coś takiego co w Suzumiji Haruhi (na razie jedynym sensownym podejściem co do podróży w czasie to spotkałem się w Pratchecie, no i od biedy może być Kim Kolwiek :P))

Bohaterka mogłaby nie podkreślać na każdym kroku jak bardzo nie lubi zjawisk paranormalnych (przecież wiem że wierzyć, a lubić to dwie zupełnie różne rzeczy)

Highschool of the Dead Ep 2
Mi się podobało. Gdyby nie było WTF-ów związanych z postaciami i zmniejszyć ilość fanserwisu, była by bardzo dobra seria.
Co się nie podoba:
Z pewnością podejście pani lekarz (zachowuje się jakby była na ciągłym haju) -> mogłaby zostać zmieniona na jakąś bardziej rozsądną postać (zmiana płci z pewnością nie wpłynęła by negatywnie, i by było oryginalnie: "pan pielęgniarz").
Klub walki włócznią - No najbardziej LOLowaty LOL o jakim słyszałem, o ile rozumiem jakieś kluby kendo, strzelania z łuku od biedy, to za nic nie rozumiem jak by mógł powstać taki klub w szkole.
Pani kendo - zachowuje się jak gościu... (też nie zaszkodziło by zmienić)
Ale jak ktoś napisał w tym anime chodzi głównie o podskakujące biusty bohaterek, dobrze że nie dali nam zamiast "osoby o słusznej wadze" kolejnej cycatej maniaczki wojskowości.
Też odrobinę LOL-owate jest to, że banda uczniów uzbrojona w prowizoryczne bronie jest o wiele skuteczniejsza od policji wyposażonej w broń palną. Tym bardziej, że zombie należą do tych mocno powolnych i bezmózgich (nie używających przedmiotów).
Z telefonami komórkowymi poczekam jeszcze chwile zanim zacznę opieprzać (prawdopodobnie do momentu przyjścia wielkiej konspiracji (TM)).

Co do zachowania różowego tsundere to nie mam nic przeciwko i tak reszta drużyny trzyma się psychicznie nad wyraz dobrze w porównaniu do zaistniałej sytuacji.

Seitokai Yakuindomo Ep 2
Przybrało formę taką jaka manga (manga to są drobne historyjki 4-ro panelowe). Czyli na jakąkolwiek porządną fabułę nie ma co liczyć. A oglądać się będzie do momentu kiedy będzie śmieszyć, a jeszcze czasem wywołuje prychnięcie śmiechu (chociaż nie wszystko się wyłapałem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 180 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group