FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 14-07-2010, 14:05   

Chrome Shelled Regios- obejrzałam to w całości! Podziwiam własną wytrwałość. Ale najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że kompletnie nie zrozumiałam zakończenia!
Spoiler: pokaż / ukryj
No może z wyjątkiem faktu, że wszystko skończyło się dobrze. Nikt nie zginął i wszyscy wrócili do swoich dawnych zajęć.
Najbardziej jestem niezadowolona z faktu, że tak mało się wyjaśniło. Tyle trzeba było przecierpieć drętwych dialogów, niemrawego bohatera (choć przyznam, że walka z jego udziałem cieszyła oko) i jego równie niemrawej kompanii, by dostać w efekcie takie coś. Najdziwniejsze jest jednak to, że "Chrome Shelled Regios" oglądało się w miarę dobrze. Dlaczego? Pewnie przez pojedynki, dużą nawet ilość akcji, i przede wszystkim cały ten świat przedstawiony w anime jest na swój sposób intrygujący. Lubię takie postapokaliptyczne wizje przyszłości, i w tym tytule był potencjał na coś więcej (pomijając te wróżki..), ale zabrakło jednak dobrej woli by bohaterów zrobić bardziej naturalnych, i troszkę bardziej wszystko wyjaśnić.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Odene Płeć:Mężczyzna
Shuuuu


Dołączył: 16 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 15:10   

Ja próbuje przebrnąć przez Noein mou hitori no kimi he ale na 5tym odciknu moja motywacja spadła do 0..

_________________
My mind is my power, My power is my mind...
When uncorrupted by other elements, my mind is my pure power.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natka Płeć:Kobieta
marząca


Dołączyła: 11 Lip 2010
Skąd: poznań
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 15:56   

Ja akurat oglądam bleach i mówiąc szczerze jestem na 53 odcinku ( a, przetłumaczonych na polski jest aż 270, a zostało do przetłumaczenia jeszcze wiele), co do anime to jest niezłe moja ocena to 7/10

Polecam szczególnie tym co lubią w anime stuki walki!!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Stary_Umęczony Płeć:Mężczyzna
Andrzej

Dołączył: 30 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 17:25   

To masz do obejrzenia jeszcze 10 odcinków. Reszty nie warto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-07-2010, 17:30   

No, jak już teraz dajesz wybielaczowi 7/10 to pewnie przy łuku z Bounto odpadniesz, nawet jeżeli nie pokona Cię wcześniejszy mini łuk.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 18:25   

Occult Academy ep1,2... po pierwszym epku stwierdziłam, że może cos z tego bedzie bo grafika niezła, horory tak tak pochłaniam łapczywie... a tu zonk. to anime jest moim zdaniem przekombinowane.. szczerze wolałabym jednak krew niż kolorowe flaki -_- to takie udziwnione chibi flaki - kawaii flaki, wersja for kids? ale, że zassane miałam dwa epki to dawaj drugi.. i trzeciego nie mam zamiaru ściągać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 18:30   

Ja dopiero ukończyłem sezon wiosenny, ale jeszcze dziś zabiorę się za letni.

W każdym razie ostatni odcinek (13) Angel Beats! za mną. Cholera jasna, poryczałem się jak bóbr. A to
Spoiler: pokaż / ukryj
wyznanie Otonashiego i zniknięcie Kande to był mój gwóźdź do spodziewanej trumny.
Gdyby nie ostatnie 10 sekund odcinka to pewnie depresja na dwa dni. A tak- poryczałem się ponownie. Tyle, że ze szczęścia. Podsumowując- coś w tym anime było. Ale to zakończenie, diabli, dawno tak oczu nie wypłukałem :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 18:44   

Mitsurugi napisał/a:
W każdym razie ostatni odcinek (13) Angel Beats! za mną. Cholera jasna, poryczałem się jak bóbr. A to
Spoiler: pokaż / ukryj
wyznanie Otonashiego i zniknięcie Kande to był mój gwóźdź do spodziewanej trumny.
Gdyby nie ostatnie 10 sekund odcinka to pewnie depresja na dwa dni. A tak- poryczałem się ponownie. Tyle, że ze szczęścia. Podsumowując- coś w tym anime było. Ale to zakończenie, diabli, dawno tak oczu nie wypłukałem :).

Jeny! Jak dobrze, że nie jestem sam.

Maria sama ga miteru 4th 1-13
Dobrze, że mi się przypomniało o dokończeniu tego tytułu. Brakowało mi Sachiko i Touko. Tak, to rzadko spotykane, ale Touko lubię. Bardzo barwna i ciekawa postać. Wątek tej ostatniej zajął praktycznie całą serię, ale nie narzekam. Problem w tym, że chce kolejną serię : D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-07-2010, 19:11   

No, posiedziałem sobie nad nowym sezonem. Jak wypadło?

Amagami SS. Sztampa do bólu. Na dodatek z emo bohaterem. Po drugim odcinku stanęło na punkcie fabularnym przy którym lekko interesuje mnie jaką modą twórcy posuną to dalej do przodu i przez tą ciekawość spojrzę zapewne jeszcze na 3 odcinek. Jeżeli jednak poziom się nie podniesie, to to byłoby na tyle.

HIGHSCHOOL OF THE DEAD. W Japońskim Resident Evil jest jak widać czas na przybliżenia kamery na podskakujący biust bohaterki. Będzie wielki kasowy sukces - tak brutalnego anime nie widziałem, do tego fanserwisu od groma. Koniecznie twórcy muszą dodać seks, jeżeli nie będzie seksu, to zwalą koncept.

A samo anime totalnie do niczego, nie dotykam dalej nawet kijem.

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi. Kwestia bajek to fajny pomysł... ale to ciut za mało na fabułę. Zwłaszcza jeżeli dodajemy do tego zwyczajowy garnitur postaci, bez żadnych ubarwień. No i męski protagonista-emo. Podziękuje.

Occult Academy. Główna bohaterka nawet ciekawa, a w tle szykuje się spora intryga. No dobra, ale kosmici, podróż w czasie, okultyzm, hokus-pokus... Za dużo tego. Natłok mnie zabija, a zapowiada się na to, że będzie tego jeszcze więcej. Na razie droped, poczekam na recenzję, jak będą pozytywne, to może zaryzykuję kontynuowanie.

Seitokai Yakuindomo. Czyli Seitokai no Ichizon + B Gata H Kei. Komediowo-parodystyczny samorząd z jednym facetem w środku, a na tapecie non stop kawały o seksie, głównie w żeńskich ustach. Główny bohater jednak nie jest idiotą, co bardzo takim serią pomaga. Jednak monotematyczność humoru zaczęła mnie nużyć już pod koniec pierwszego odcinka, a drugi nie wniósł przy tym nic nowego. Nie pociągnę tak długo, jeżeli nic się nie zmieni.

Shiki
. Przerost formy nad treścią. Oczekuje dużo więcej treści w najbliższych odcinkach, aby wyrównać te proporcje. Na ten moment jednak nie wygląda źle, kontynuować będę.

Shukufuku no Campanella. Naprawdę byłem jedynym na świecie, który nie wiedział, że to ecchi, na dodatek na podstawie eroge? Spodziewałem się czegoś a la A litlle snow fairy sugar... Dostałem moe + magical girls + harem + fantasy + komedia + cukierkowy nastrój... brrr... Średniowieczni kaci nie wymyśliliby brutalniejszej tortury, droped i niech więcej nikt przy mnie nie wymawia nazwy tego anime.

Nurarihyon no Mago. Wreszcie! Wreszcie ten jeden tytuł w całym zestawieniu o którym powiem spokojnie i bez "ale": podoba mi się! Luźne, na wesoło, poważniej gdy trzeba, z nastrojem i kilkoma ciekawie zapowiadającymi się postaciami. Jest oczywiście do czego się przyczepić, ale to detale. No, może poza niezbyt trzymającym się kupy dialogiem w drugim odcinku (odnośnie przybycia Zena). Nie wiem, czy zwalić to na twórców, czy na fansuberów, ale rozwiąże się to z czasem. Byle żeby nikt nie przedramatyzował dualistycznej natury bohatera, to będzie dobrze.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 20:03   

Dobra, zaczynam sezon letni.

HIGHSCHOOL OF THE DEAD
- Em, nie wiem co myśleć o tym anime. Z jednej strony podobało mi się, że nie było zbędnego gadania i dobroci. Nagle przed bramą giną ludzie, to bohater nie gada, nie dziwi się, tylko zabiera dziewczynę którą kocha i gdzieś ma czy jej się to podoba czy nie. Nawet w twarz jak trzeba. Fajnie pokazana ewakuacja, jak każdy dba o siebie i resztę ma gdzieś, bo życie trzeba ratować. Te dwie koleżanki były dobre, choć przerysowane. Łup ją na pożarcie żywcem żeby samemu przeżyć. Pod tym względem w porównaniu to zwykle cukierkowych anime "przyjaciel, miłość i długi tekst" anime mnie zaskoczyło. Tylko ta przemoc....widok zjadanej nastolatki żywcem nie jest tym, co lubię, lub co mogę wytrzymać na dłuższą metę. Ale dam mały kredyt zaufania. A co mi szkodzi. Dropnąć można zawsze. Aha, fanserwis....e tam, niech sobie będzie.

Occult Academy- nah, nic ciekawego. Okultyzm na komediowo? Podziękuję. Miałem nadzieję, na jakąś serię grozy lub mroczne anime o duchach, a tutaj school seryjka. I mnóstwo wymieszanych podgatunków- nie dla mnie. A wynudziłem się...

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 14-07-2010, 20:44   

Ostatnio mam jakiś wjazd na serie o niczym.
Genshiken
Mam za sobą 1 sezon...to było świetne. Dawno nie widziałem anime w którym polubiłbym wszystkich głównych bohaterów (a w zasadzie chyba bohatera zbiorowego?).
Tak czy inaczej podobają mi się ich charaktery, ciekawe i oryginalne (tylu otaku, a każdy inny - to jest wyczyn : )
Kreska też niczego sobie, prosta ale przyjemnie się na to patrzy.

A i seria ma u mnie jeszcze jednego plusa: przypomniałem sobie o kurzącym się na dnie szafy Guilty Gear Isuka (taka bijatyka - polecam).

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 21:00   

c.d letniego sezonu.

Shiki- Tu mi się podobało, odcinek który każe mi czekać z ciekawością na następne. Fajna kreska, dobra muzyka, śliczna grafika. Mam nadzieję, że okaże się udanym wyborem. Biorę i oglądam do końca.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-07-2010, 21:15   

Highschool of Dead 1-2 - czy ja wiem? Fajny pomysł, ale takie to grzeczniutkie, kamera ucieka z piskiem na widok pękających makówek, tylko trochę krwi siknie tu czy tam, ale to wszystko... Zamiast gore mamy panchirę w ilościach przemysłowych. Będzie z tego kasa, to pewne, pewnie sequel też. Ale czy będzie z tego sensowne anime? Szanse jakieś są, ale na dwoje babka wróżyła. No nic, recenzję obiecałem napisać, więc będę oglądał dalej.
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 21:29   

Spectral Force - czyli jak nie robić anime fantasy. Kolejna z niedorobionych OVA jakie pojawiły się w moim życiu. Nie ma w tym anime nic, ale to nic dobrego. Fabuła marna, postaci marne, świat marny itd. I było by 1/10 gdyby nie drobny fakt. Główna bohaterka dowodzi armią nieumarłych (nie w wyniku jakichś nieprzewidzianych historii, ale ogólnie to jest jej funkcja). W ilu seriach główny bohater dowodzi armiami nieumarłych i demonami? Chyba nigdzie... A szkoda. Dlatego łaskawie wystawię temu anime 3/10.

Occult Academy Ep 2
Powiem tak. Scenarzyści autorskich serii anime nie potrafią stworzy bohaterów, których dałoby się lubić. Wszyscy są niesamowicie sztuczni. W poprzedniej serii było identycznie. Wielka szkoda, bo miałem nadzieję, ze coś będzie z tego anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 22:32   

Trzeba w końcu sprawdzić co nowego.

Seikimatsu Occult Gakuin
Pierwszy odcinek był tak tragiczny, że ledwo co go skończyłam. Anime o okultyzmie wyobrażałam sobie trochę inaczej. Jeden epizod wystarczył, już do tego nie wracam.

Amagami SS
Tak naprawdę nie wiem, dlaczego to w ogóle włączyłam. Może to przez ładnie wyglądający trailer...? Generalnie nie ma zachwytu, jakbym to już gdzieś widziała. Denerwujący emo bohater i wokół masa ładnych panienek. Dobrze, że chociaż kreska porządna. Z ciekawości zassam drugi epek.

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi
Bardzo denerwują mnie bohaterowie, a w szczególności czerwonowłosa Ringo. Chętnie bym ją poćwiartowała. Ryoushi'ego też, i tego blondyna (nie pamiętam jak miał na imię). Jedynie na plus idzie wygląd Ookami, choć rękawiczki-koty to przesada.

Shiki
Jedyne anime, które mi się spodobało i mam ochotę obejrzeć następny odcinek. Może w końcu szykuje się ciekawa historia. Epizod skończył się w interesującym momencie. Aw, chcę następny!
Kreska jest nietypowa i tutaj trzeba zwrócić uwagę na fryzury. Takich to ja jeszcze nie widziałam. Swoją drogą, pies też został narysowany inaczej. Kiedy pojawił się na ekranie, zaczęłam się śmiać.

Dobra, z dwoma seriami pójdę trochę dalej, dwie już odpadły. Muszę jeszcze zobaczyć resztę nowych animców.

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 181 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group