FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2008, 23:55   

Ai Yori Aoshi odcinek 10 i 11 ^^

Spoiler: pokaż / ukryj
W tym pierwszym Aoi wyszła kupić jakąś potrawę z ryby, co ją Tina opisywała na początku odcinka. I chciała koniecznie zanieść na uczelnię Kaoru, w ostatniej chwili się orientując, że w swoim kimono trochę za bardzo rzuca się w oczy... I Kaoru musiał ją odprowadzać po tym, jak kilka razy nie mogła znaleść wyjścia...

A w kolejnym klub fotografów otwiera wystawę. Mimo kuszących strojów Taeko i Tiny wystawa cieszy się miernym powodzeniem - wszyscy przechodzą bez patrzenia...
Pojawia się też Mayu, pochodząca z Brytanii dawna znajoma Kaoru... Przynajmniej na razie robi wrażenie rozpuszczonej burżujskiej małolaty...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2008, 00:33   

Mobile Suit Gundam 00 S2 - 05 i mogę powiedzieć tylko jedno: I'M MISTA BUSHIDO, ONE MAN ARMY!!!111 To co zrobili Grahamce przekracza granice debilizmu. No i pojawia się Ali. Go go go, forces of evil!

Goku Sayonara Zetsubou Sensei 01 - Tak! Stary dobry Zetsubou-sensei w najlepszym wydaniu. Dowiadujemy się dlaczego eroge jest utrapieniem Chińskiego wywiadu. Co to jest honey trap, bitwach dziejacych się poza obiektywem kamery i o japońskim obliczu haloween. Wszystko na baaardzo wysokim poziomie jaki miała pierwsza seiria na samym poczatku. Warto przypomnieć sobie pana Rozpacz.

Mouryou no Hako 1-4 - krayminał z prawdziwego zdarzenia. ma jedną ale to znaczną wadę, jest trudny w odbiorze. Z jednej strony mamy jakieś nadprzyrodzone zdarzenia, z drugiej brak chronologii, a z trzeciej bohaterów o niejasnych motywach. Oj, przekombinowali tym razem...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shiccare Płeć:Kobieta
Szpila


Dołączyła: 07 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2008, 10:17   

Saiunkoku Monogatari II (do 37 epizodu włącznie)

Naprawdę mi szkoda że zostały tylko dwa odcinki. Na początku nie byłam zbyt optymistycznie nastawiona, patrząc na tych wszystkich wyfiokowanych panów i jedną bohaterkę (która z małego urywka anime obejrzanego kiedyś przypadkiem) zdała się być biedną i zagubioną, ale na szczęście myliłam się. Nie umiem w tej serii nie lubić nawet negatywnych bohaterów, nawet jeśli niektórzy mnie irytowali (chociażby Shuurei z pozytywnych, z 'negatywnych' -
Spoiler: pokaż / ukryj
Seiga
), to na krótko, a potem i tak wracałam do ogólnego zachwytu całością. Dodatkowo dochodzi fakt że seria ma fabułę. Naprawdę. Nawet epizody poświęcone 'odświeżaniu' historii były warte obejrzenia, bo - przynajmniej w moim przypadku - zawsze się z nich czegoś dowiadywałam, co przeoczyłam przy oglądaniu wcześniejszym.
A czy seria dla pań.. Możnaby polemizować. Fakt, że potencjalnego faceta mogą odstraszyć tabuny bizonów, w 99% przypadkach zapatrzonych w główną bohaterkę, ale - co mnie samą zaskoczyło - ilość romansu do wątków politycznych i tym podobnych jest jak jeden do dziesięciu.
Naprawdę szkoda, nooo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-11-2008, 20:06   

Shiccare napisał/a:
Saiunkoku Monogatari II (do 37 epizodu włącznie)

Oj nawet nie wiesz jak zazdroszczę. Ja zobaczyłam Saiunkoku Monogatari season 2 do 20 odcinka. Dalej nie ma subów ani polskich, ani angielskich więc muszę sobie odpuścić i cierpliwie czekać, bo z rawem nie dam rady. Co do odcinka 20 -> Bardzo sympatyczny, oczywiście najlepszy nasz kwartecik zamknięty razem w schowku^^ Nowa postać kobieca (Karin) nadaje się do scenek komediowych, ale i tak strasznie denerwuje. Ogólnie - Saiunkoku trzyma poziom, nawet jeżeli główna bohaterka w świetle prawa nie ma (a nawet nie powinna mieć) nic do roboty to i tak poznajemy kolejne intrygi, dłużyzn nie ma, a na ekranie dużo się dzieje. Polecam wszystkim - te stada wypacykowanych bishonenów naprawdę nie są takie straszne, a choćby dla samej fabuł - warto.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
macOS22 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2008, 22:52   

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto do 16
Akcja czasem trochę pomieszana i można zgubić wątek, ale przynajmniej nie są jednolici bohaterowie, dopiero od połowy tak praktycznie się zaczyna rozkręcać, ale jak ktoś lubi historie japoni i ją trochę zna, to polecam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2008, 23:56   

Ai Yori Aoshi odcinek 12 i 13

Spoiler: pokaż / ukryj
W pierwszym Kaoru usiłuje wyjaśnić, dlaczego nie było go w domu poprzedniej nocy. A w drugim Kaoru stara się zarobić na prezent urodzinowy dla Aoi - wliczając w to pracę na budowie i paradowanie w stroju pluszaka. By się dowiedzieć, że sukienka, którą zamierzał kupić Aoi została już sprzedana... Aoi ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-11-2008, 23:56   

Zakończyłem ichigo mashimaro tv i ova i muszę powiedzieć że ova mnie rozczarowała. Mniejsze oczy spowszechnienie charakterów i brak jakiegoś specjalnego wydarzenia wartego opisania. Od tak sobie 3 słabsze dodatkowe odcinki.
Mimo to oglądało się je miło bo cała seria jet ciepła i rozpływająca się od cukru.

Drugi tytuł który ostatnio zmęczyłem to magical club users tv. Tutaj niestety podobna sytuacja co powyżej. Akcja budowała się ciekawie prawie do samego końca ale rozwiązanie było takie że całość sflaczała i pozostawiła spory niedosyt
Spoiler: pokaż / ukryj
Brak finałowej bitwy dobra ze złem jest po prostu denerwujący. Jak można było uciąć fabułę jednym. zdaniem
.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2008, 00:09   

Ai Yori Aoshi odcinek 15-ty...

Spoiler: pokaż / ukryj
Naszej parze zbiera się na wspomnienia i udają się do apartamentu, w którym na początku mieszkał Kaoru... Niestety, wpadli na moment, kiedy inna para przyszła się po pokoju rozejrzeć i musieli się ukryć w szafie ^^" .... A właściciel domu przypadkowo znajduję grę, którą Kaoru miał kupić dla Tiny...

oraz 16-ty i 17-ty...

Spoiler: pokaż / ukryj
Nasza wesoła gromadka udaje się nad morze, przy czym szczególnie entuzjastyczna jest Tina. Gdyby tylko nie było tej rozkapryszonej małolaty... Mayu znaczy się. Przy okazji naszym chłopcem zaczyna się interesować Taeko, a jej młodsza kuzynka kombinuje, jak może, byleby tylko zbliżyć ją do Kaoru...

Czasami się zastanawiam, czy nie byłoby łatwiej dla Aoi po prostu przyznać się, że są z Kaoru parą - nie robiąc tego daje do zrozumienia, że Kaoru jest "wolny", a tym samym dopuszcza konkurencję (w postaci nadpobudliwej blondyny, rozkapryszonej małolaty i cycatej niezdary)...


i 18-ty

Spoiler: pokaż / ukryj
Tina chce udać się do zoo, by sfotografować rzadki gatunek małpki. Oczywiście nie ma chętnych, więc... towarzyszy jej Kaoru. Po odwiedzeniu lokalnej atrakcji łapie ich ulewa, w dodatku wszystkie pociągi zostały wstrzymane i nie mogą wrócić do domu. W celu schronienia się przed deszczem udają się do pierwszego lepszego hotelu. Pech chciał, że akurat to był hotel miłości...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-11-2008, 17:51   

Czarownice czarownice wiedźmy potwory ... na słodko.

Tytuły wałkowane obecnie to:
Mahoujin Guru Guru - typowa komediowa anima dla dzieci no tych starszych ale czasami humor schodzi trochę dalej. Śmieszne, głupie, kawai i mocno pogmatwane. Poza tym jednym z głównych bohaterów jest ruda wiedźma w czarnym płaszczyku :]. Jej czary zazwyczaj są kompletnie nieskuteczne lub nawet niebezpieczne dla "tych dobrych" No i co najważniejsze jest w tym porywająca fabuła, to znaczy dużo zaskakującej akcji powiązanej przyczynowo-skutkowo. Cudne :D.

Drugi tytuł jest mniej wiedźmowaty.
Majokko Tsukune-chan - Kródka ovka o czarownicy, komedia i również kawai. Zbudowana z mikro opowieści o jednym wydarzeniu z życia Tsukune-chan każda. Histoyjki są totalnie przypadkowe, czary latają gęsto i nie zawsze pod kontrolą kogokolwiek. Po prostu wariatkowo poprawiające nastrój w pochmurny dzień.

Poza tym po przeczytaniu mangi ponownie Efen Lied. Utknąłem pomiędzy epizodami 10 i 11 i nie wiem czy oglądać ep 10,5 czy tym razem go pominąć. Ciekawe jak tym razem się to skończy :].
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-11-2008, 19:51   

Earl and Fairy 5

Jakież to coraz bardziej zabawne robi się. Przyjmując, iż mamy trójkę głównych bohaterów, to dwóch z nich już ma rezerwację na traumę i bolesną przeszłością. W tym odcinku dołączyła do nich młodziutka Lydia. Chyba ukryję tę informację, bo to przecież straaaszny spoiler:

Spoiler: pokaż / ukryj
Zaproszona przez hrabiego na bal bohaterka początkowo się opiera, lecz potem się zgadza. W trakcie zjawia się jeszcze miniaturowa wróżka, która miała Edgarowi dać specjalny pierścień, jednakże okazuję się, iż spotkany wcześniej przez nią wróżek ukradł go i oszukał biedną wróżkę. Potem rzeczony jegomość pojawia się na balu u Edgara i pragnie porwać Lydię z powrotem do Szkocji (taaak, znali się wcześniej - o ten bisz w granatowej bluzeczce ze sznurówkami...) Jednak w momencie, gdy do akcji wkracza hrabia i Raven, wycofuje się. A potem... W ogrodzie, sam na sam Edgar wyznaje swoje uczucie Lydii (no powiedzmy...) i wtedy się okazuje, iż ma ona traumę i nie ufa żadnym podobnym deklaracją. Pytanie. Ktoś ją skrzywdził? Tak bardzo, że aż za bardzo? Jak bardzo musiała być to ważna osoba. Owszem ... Śmiechu warte, mało co z krzesła nie spadłam. Dawno, dawno temu czyli kiedy Lydia była mała okazało się, że kolega wyznał jej uczucie. Jak bardzo była zawiedziona i zraniona, gdy wyszło na jaw, iż niedoszły chłopak grał z kolegami w grę "batsu geemu" i jako przegrany musiał zrobić coś takiego. Od tego czasu bohaterka uparcie nie wierzy w szczerze uczucie miłości, gdyż została straszliwie zraniona... Taaaak, mając lat... parę...
To się coraz bardziej zabawne... albo nie... żenujące... Ech...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-11-2008, 23:32   

Kara no Kyoukai 1-3 - prawdziwa perełka spod znaku uniwersum TYPE-MOON - duszny, świetnie budowany klimat, wspaniała muzyka (endingi!), zaplątana jak zwykle fabuła (w dodatku połączona z przestawioną kolejnością filmów) - z niecierpliwością czekam na kolejne filmy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 07-11-2008, 11:34   

Berserk odcinek 21 - magiczny odcinek :) Po prostu piękny! Myślałam, że anime gdzie będą ino ciągłe pojedynki (tak to sobie wywnioskowałam po przeczytaniu recenzji) nic więcej ciekawego nie zobaczę. I muszę przyznać, że kilka razy byłam bardzo poytywnie zaskoczona. Fabuła nie jest zbytnio przewidywalna, postacie też są co najmniej intrygujące - Berserk wciąga, co tu wiele pisać! Magię anime można właściwie poczuć już po 2 odcinkach, w koncu poczułam ten dreszczyk, że jestem ciekawa co będzie w następnym odcinku! Wracając do wspomnianego odcinka:
Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawił się wątek romantyczny! Jako wszelka przeciwniczka romansowych rzeczy itp. muszę przyznać, że tutaj to było po prostu ujmujące i piękne..Nie było przesłodzone, delikatnie coś się kroiło od kilku odcinków - choć ciężko było przewidzieć, czy na 100% coś z tego wyjdzie. Tak fajnie poplątane były losy Gatsu i Caski. Ale udało się, fajnie są do siebie dopasowani..Miło nastrój podkreśliła melodyjka, która przewija się non stop przez całą serię, a którą bardzo lubię. Nie zmienia to faktu, że jestem cały czas w szoku, jak przez jeden błąd Griffitha się wszystko pokomplikowało! Jedną taką pomyłką zniszczył wszystko, co tak długo było tworzone. Ci jego ludzie muszą go na prawdę uwielbiać, skoro po tym wszystkim chcą go ratować. Jak dla mnie to on jest bardzo dziwny, właściwie go czasami nie rozumiem, a także nie lubię. No zobaczę z ciekawością co im z tego wyjdzie.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-11-2008, 12:06   

Ja też dzisiaj przysiadłam troszkę do La Corda d'Oro. Ale że opis będzie dłuższy, to najpierw:

Toradora! 6
Dobry odcinek. Wściekła Ami-chan to był wspaniały widok. Jej mina trochę mi przypominała wyraz twarzy tych dziewczynek z Higurashi. Tylko ten początek... Matko jedyna, jak ja nie znoszę Minori. Ona jest stuknięta. Wybitnie nienormalna. Im dalej posuwa się fabuła, tym ona produkuje dziwniejsze pomysły. Giń, kobieto! >_<'

La Corda d'Oro ~Primo Passo~ 1-3
Mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony kreska jest śliczna, animacja też dobra, zwłaszcza odwzorowanie gry na instrumentach - wyglądało to całkiem realistycznie. No i muzyka... "Ave Maria" w wykonaniu Lena strasznie mi się spodobało. I ten bardzo miły dla ucha opening ^^ Z drugiej strony to jest tak żałośnie szablonowe, że aż niewyobrażalnie śmieszne. I w sumie tak do tego anime podeszłam, jak do komedii. Jak na razie bawię się nieźle. Kiedy w 1 odc. Yunoki po raz pierwszy rozmawiał z Hino i przepraszał za zachowanie Hihary, a potem się uśmiechnął, a tło stało się różowe, aż kwiknęłam z radości XD Ouraaaaaaaaaan! Tamakiiiiiii! W ogóle cała ta banda biszów, do wyboru, do koloru, szkoda tylko, że wszyscy oni są tak skrajni i nierealni. I każdy z nich pewnie prędzej czy później zacznie wzdychać do Hino. Ale czego można oczekiwać od anime, które wygląda jak otome game? ^^'

Z kolei strasznie denerwuje mnie główna bohaterka. Gra nie dlatego, że ma talent i ćwiczyła, ale bo dostała magiczne skrzypce. Grrr. I cały czas jęczy: "Nie umiem, nie umiem... Ale postaram się! Dam radę!". Coś mi się też nie podobało w jej wyglądzie. W trzecim odcinku mnie olśniło - ona ma identyczną fryzurę jak Mio z "Desire Climax", co mówi samo za siebie x__x Na wyglądzie się nie kończy, jej charakter i przymioty wewnętrzne też są dobijające. Ewidentnie nie ma mózgu. Jak ona mogła tak rzucić skrzypcami?!?!?!?! O_O Idiotka! I to jej: "Wydobywanie dźwięku z instrumentu to coś zupełnie innego niż granie." Braaawo, stwierdzenie odkrywcze na miarę odkrycia Ameryki. A na koniec wybrała sobie osobę do akompaniowania, nie sprawdziwszy wcześniej, jak owa osoba gra. Cudownie.

Osobny akapit powinien dostać Lili, który doprowadza mnie do wściekłości. Ale się pohamuję i streszczę do jednego zdania: czy ten latający szczur mógłby być tak trochę mniej słodki?

Ale co tam, jest ciekawie. Niebieskie Skrzypce mają jakąś traumę. Zielony Fortepian też. Wiolonczela ma z kolei prawdopodobnie anemię. Powiewający Flet. Nieznośnie żywa i radosna Trąbka (poza tym nie przepadam za dźwiękiem trąbki, więc oby grał jak najmniej). Pokłady nieśmiałości i kompleksów Klarnetu są wielkie jak góra Fuji. Plus powracająca jak bumerang Banda Wrednych I Zazdrosnych Dziewczyn™. No i brzydkie koleżanki Hino, których jedyną rolą jest chyba bycie tłem, by bardziej uwidocznić duże oczka i zawsze uroczą minkę głównej bohaterki.

I jeszcze coś na koniec. Jasny szlag. Ending jest śpiewany przez męskie seiyuu. Dlaczego nikt mnie nie ostrzegł?! -.-' Tak, Nanami, do ciebie to było :P

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-11-2008, 13:01   

Mahoujin Guru Guru ep 13-14

Spoiler: pokaż / ukryj
Czarownica i "bohater" wyruszają w podróż na kontynent by podjąć trening magiczny i rycerski (zależy kto). Oczywiście na drodze spotykają "potwora" morskiego który zatrzymuje wszystkie statki. Również oczywiście nasz duet próbuje pokonać potwora ale okazuje się że na statki nie da się czarować w stylu guru guru :P. Kolejny odcinek jest o rozpoczęciu treningu. I tego nie mogę im darować. Obcięli wiedźmie warkoczyki i włożyli jasne ubranko, więc muszę zobaczyć jak szybko wróci do normy. A nasz "bohater" oczywiście utkną w podejrzanej sali treningowej :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2008, 19:42   

Wreszcie! Hurra! Wyszły w końcu napisy do Michiko to Hatchin.
Czy tylko mi się tak zdaje czy ta seria jest bardzo mało popularna? Mam wrażenie, że tylko ja czekam na suby i się denerwuję czemu ich jeszcze nie ma? Strasznie długo to trwało. Zdążył już wyjść 3 odcinek.

A 2 odcinek super. Trochę informacji o Michiko. Wprowadzono nową postać- Atsuko. Wygląda na to, że z Michiko kiedyś się przyjazniły, teraz stoją po przeciwnych stronach. Chyba wkrótce poznamy
Spoiler: pokaż / ukryj
ojca Hany. Michiko bardzo ciepło się o nim wypowiadała.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group