FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-11-2010, 20:32   

Jeżeli już o dźwiękach mówić, to mnie najbardziej położył dźwięk wydawany przez "extra padding". Gdyby ktokolwiek wydawał takie dźwięki na ulicy, to niezależnie od jego płci, trzymał bym się z daleka :P Protesty Tsukumi też brzmią przecudnie. Przy takich zmianach barwach dźwięku nie zdziwił bym się, by w którymś odcinku ryknęła basem :] Przeczytałem dzisiaj dokładnie ten odcinek i jeszcze bardziej mi się podoba.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2010, 01:18   

Tegami Bachi Reverse 5

Odcinek 3. traktuję jako filler, 4. też, ale przynajmniej rzucił trochę WTFem i miał Jiggy'ego, za to 5. mi się całkiem podobał. Raz, że na horyzoncie pojawiła się właściwa fabuła, dwa, że zawierał przeurocze i prześmieszne scenki z Niche (zresztą z Wasiolką też była niezła, a reakcja Zazie'go - bezcenna), trzy, że końcówka mnie dość zaskoczyła, a cztery, że był Gauche, znaczy Noir~

Enyłej, ten sezon chyba będzie lepszy od 1-szego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-11-2010, 17:04   

Arakawa 2 ep 5.
Nic szczególnego. Tytuł przyzwyczaił nas do pewnego poziomu, absurdu i tak dalej , no się tego trzyma. Co prawda znowu akcja jest kompletnie epizodyczna i amazonek nie widać, ale co tam. Generalnie odcinek udany.

Panty and Stocking with GarterBelt ep 6.
O dziwo odcinek bardzo udany. Mimo fekaliów na początku, w środku ina końcu, tu się coś działo. Jeden odcinek na cały odcinek też był drobnym zaskoczeniem. Jadnak najdziwniejsze jest wprowadzenie
Spoiler: pokaż / ukryj
wroga, który ma zbliżoną moc. Getherbely vs Burmistrz, Panty vs Scanty i Stocking vs Kneesocks. Wojna maskotek i Hammerów :P
Krótko mówiąc epicka walka dobra ze złem (to be continued). Wielkie zaskoczenie i to zdecydowanie na plus.

Sota no ... forte ep 6.
Ciągnie się w nieskończoność oswajanie Delty i zabawy bogatej ździry. Jedyny chyba warty uwagi fragment był po napisach końcowych. Szkoda, idą w stronę ecchi zamiast rozwijać w cieniu ciemną stronę. W końcu tydzień wcześniej zakończenie odcinka było praktycznie o tym samym, tylko z innej perspektywy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2010, 17:26   

Kuragehime 3

A pffft. Mnie tam się te zalążek romansu nie podobał. Co, zobaczył Tsukimi i od razu się zakochał?! A pfffft, no naprawdę. Bardziej widzę Tsukimi i Kuranosuke - facet jest po prostu uroczy (ubranko w tym odcinku = ♥), od razu został moim faworytem... Za to dziewczyny z pensjonatu jeszcze nigdy mnie tak nie wkurzały. Ja rozumiem, że one są "inne", ale żeby od razu taki raban robić? Ech, nie rozumiem tych Japończyków.
A "ładna Tsukimi" jest brzydka.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-11-2010, 18:43   

Cowboy Bebop: Pukając do nieba bram.
Czyli wszystko co dobre w CB wciśnięte w ramy filmu kinowego. Kreska, a w szczególności animacja i tła, zauważalnie się poprawiła. Soundtrack jest na równie fantastycznym poziomie jak w serii telewizyjnej. Jak zwykle pojawiają się też rewelacyjne postacie poboczne, czyli Vincent będący niemal równie wielkim czubkiem jak Vicious, oraz Electra skrywająca całkiem ciekawą tajemnicę. Fabularnie również jest nieźle, ale bardzo rozczarowało mnie zakończenie. Film urywa się w momencie dorwania brodatego bisza, a przecież załoga Bebopa posunęła się w swoich działaniach tak daleko, że miałaby ogromne szczęście gdyby wszyscy (z Einem włącznie) w nagrodę nie dostali po kulce w łeb od tajnych służb.

BTW. Angielski dubbing tego filmu był świetny. Aktorzy podkładający głos pod główne postacie nie ustępowali oryginalnym seiju, a charakterystyczny arabski akcent pewnej postaci wyszedł wręcz rewelacyjnie.


Angel Egg
Trwający nieco ponad godzinę eksperymentalny film z roku 1985. Opowieść o podróży opiekującej się zagadkowym jajem dziewczynki i młodego mężczyzny, noszącego cały czas przy sobie dziwny przedmiot w kształcie krzyża.Fabuła właściwie nie istnieje, akcja toczy się w dziwnym, być może postkatastroficznym świecie, a film przeładowany jest przeróżnymi symbolami nawiązującymi do sztuki i kultury, których funkcją jest zadziwienie widza. Plus fenomenalna, często wybijająca się na pierwszy plan muzyką. Szkoda tylko że zakończenie, a właściwie jego brak, rozczarowuje. Anime dobre, ale zdecydowanie nie dla każdego.


Berserk odcinki 1-11
Podejście drugie. Już pierwszy odcinek przypomniał mi czemu poprzednim razem odpadłem od tego tutułu i zabrałem się za mangę. Choreografia walk jest marna, a na animacji twórcy oszczędzali ile tyko się dało, czego efektem jest zobrazowanie bitew za pomocą statycznych kadrów i odgłosów bitwy. Ogólnie jednak kreska wygląda lepiej niż w pierwszych tomach mangi i aż szkoda że twórcy nie mieli większego budżetu. Fabułę, a w szczególności dzieciństwo Guttsa, trochę okrojono co na razie wyszło anime na dobre, ale w zamian bardzo spowolniono tempo akcji przez co odcinki często się po prostu dłużą. Ogólnie jednak na razie plusy przeważają nad minusami.
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2010, 00:00   

Hisayo napisał/a:
A pffft. Mnie tam się te zalążek romansu nie podobał. Co, zobaczył Tsukimi i od razu się zakochał?!

No nie? Zresztą, on się "zakochał" w tej "ładnej" Tsukimi - ciekawe, czy nadal będzie w niej "zakochany", kiedy się dowie, że ta creepy dziewczyna w okularach to wybranka jego serca. Chociaż muszę przyznać, że jego fantazje były dość zabawne, tak samo scenki z wujaszkiem.

Hisayo napisał/a:
Bardziej widzę Tsukimi i Kuranosuke

Też popieram ten pairing, ale nasz przebieraniec prawie na bank będzie się starał zeswatać Tsukimi ze swoim oni-sanem :<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-11-2010, 11:12   

Oftopując jeszcze bardziej. Moim zdaniem przebieraniec nie chciał nikogo swatać tylko obydwojgu dokuczyć, dla jaj. Chciał po prostu przetestować ich reakcje. A sam natomiast nawet nie zdaje sobie sprawy, że już coś do meduzy czuje. Z resztą ona podobnie. Ja wam mówię, on jeszcze tam zamieszka. Chyba nie wytrzymam i sobie te 5 tomików zaspoileruje :P w rawach co by za dużo się nie dowiedzieć :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2010, 21:34   

Iron Man 5
IN SPACE thx to best plan ever.
Seria nadal jest wyłącznie monster of the week z szybkimi walkami gdzie wystarczą 1-2 trafne ataki Airanmana by zakończyć sprawę. Ale przynajmniej było w miarę intensywnie i Stark pomyślał taktycznie (dajmy twórcom zaufanie ;p) i dawał się pobić na początku by zdobyć to co potrzebuje. Nie będę zastanawiał się nad naukowością ataku, w końcu mówimy o uniwersum gdzie radioaktywny pająk daje supermoce.
No ale walka była fajniejsza od poprzedniej. Poza tym pojawił się motocyklista z 2 odcinka i jest nawet fajny. Pani doktor wydaje się przełamywać swe lody wobec Toni Starku.

Choć nie wiem jak wygląda zodiakologia wg twórców. Teraz był pająk a w trzecim odcinku Airman...

Bakuman 5
Creating manga with hot blood!

Ten odcinek był imo najlepszy do tej pory. Mamy lato i intensywne tworzenie pierwszego wspólnego dzieła, poza tym Akito niechcący wpędził samego w siebie w paring. Zabawne było że Moritaka, który w kwestii własnego paringu jest niepoprawnie naiwny w sprawie Akita machał na to ręką ;p
Jeszcze parę rzeczy było zabawnych, było intensywnie ;D
Miho miała większy screen time’a, ale dobrze został zagospodarowany.


Podsumowanie tygodnia

4 Iron Man
+ Best plan ever
+ motocyklista.
+ IN SPACE
- Chcę w końcu by Iron Man musiał wyciągać z swej zbroi 120% a nie tylko trafnie atakował na 50%
- W sumie jednak nie kupuję jakoś tłumaczenia że Stark nie został zarażony. Wychodzili z przykrycia.
- Zapominam że sprawa Ark jest ważna

3 SRWOGIN
+ Kyosuke pokazuje że jak coś robi, robi to DOBRZE
+ Kolejne postacie wprowadzone
+ Zerwanie ze schematem, walka była tylko na początku przez chwilę
+ Cieszy mnie że Kai, Yu i Carla mają screen time na który zasługują
- Quality nieco przy starciu
- Brak mi nieco reakcji świata na przemówienie Vana
- ... I tak nikt nie dał się nabrać więc po co czekali z tym na koniec? Choć zrobili to dobrze.

2 Star Driver
+ Organizacja dobrych coś jednak robi
+ Jest śmiesznie
+ Zaskakująco-śmieszne zakończenie walki i świetne reakcje towarzyszące
+ Nowa informacja o strukturze złych
+ Takuto ma świetne reakcje
- Czy ja tych animacji przy walce gdzieś nie widziałem?

1 Bakuman
+ Intensywnie
+ Śmiesznie
+ Męska przyjaźń
+ Świetne wprowadzenie nowego paringu prosto z nikąd ;D

Może Bakuman nieco na wyrost ale jestem pozytywny po tym odcinku.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-11-2010, 21:57   

Majty i Pończochy a.k.a. Scanty & Kneesocks, ep. 6 - wow. Zwłaszcza w drugiej połowie odcinka. Gdyby cała seria była zrobiona na takim poziomie to... Well, gdyby babcia miała wąsy, to... wiadomo. W następnym odcinku pewnie powrót do przeciętności i żartów o kupie, ale przynajmniej tym razem można było nacieszyć oczy absolutnie rewelacyjnymi scenami akcji i transformacją nowej, demonicznej parki. Animacja, muzyka - momentami boskie, głównie dzięki nim ten odcinek zdecydowanie miał kopa. Pojawiło się nawet coś na kształt fabuły...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 01:55   

SRWOGIN 6
Najlepszy odcinek jak do tej pory.
Animacja wróciła do pełnego stałego poziomu dwóch pierwszych odcinków, odcinek był Arado i Latooni centryczny oraz Lamio boczny. Ale jednak Kyosuke na końcu odcinka pokazał dlaczego on tu jest głównym bohaterem.

Arado został przedstawiony tutaj dobrze. Oficjalnie na pytanie „po co walczysz” miał najlepszą odpowiedź w historii.
Po tym doszło do obowiązkowej bitwy i dramatycznej decyzji. W sumie dobrze to zrobili, sprawa decyzji Arada w grze przeciągała się przez ponad 5 etapów (dlatego też Arado tak dobrze tu wypadł ;p).
Ale że Kyosuke nie lubi przedłużających się pogawędek w czasie bitwy to pokazał dlaczego on tu jest jednym z największych kozaków. Przy okazji sprawa Lami, niespecjalnie co prawda ukrywana, została poruszona wprost.
I żeby móc wcisnąć w odcinek jeszcze więcej pojawił się nagle

Spoiler: pokaż / ukryj
Axel krzyczący GRIFFI... To znaczy, BEOWULF!!!
Zmienili czas jego pojawienia się, w grze był w ukryciu od trzech miesięcy a tu nagle pojawił się bezpośrednio z pierwszej sceny odcinka. Akurat że przy bohaterach, ale dzięki temu to że nagle się rzucił na Kyosuke było sensowniejsze.

Co doprowadziło do potwierdzenia rywalizacji Kyosuke vs <spoiler>.
Manly like hell.

Realizacja fabuły pod względem postępu wobec gry była świetna w tym odcinku. Zastanawiam się jednak czy nie zostały wycięte pewne elementy w biegu, ale mówi się trudno. Poruszono też co porabia Archibald gdy jest z dala od bohaterów i wprowadzono 2 kolejne postacie do obsady ;D

Pod względem prowadzenia fabuły jako takiej zmieszczono przy tym interakcje postaci ze sobą (fajnie że pokazali postacie rozmawiające ze sobą na siłowni), chociaż w sumie Irm pojawił się tylko na bitwie chyba. Mieliśmy też dość humoru.

No i Obari dał nam obiecaną scenę prysznicową która miała być zamiast sceny plażowej którą zresztą wcisnął w ending ;p

Star Driver 6
Shit gets real.

Spoiler: pokaż / ukryj
Kiedy Sugata użył głosu Zera wiedziałem że będzie źle.
Chociaż jednak wydaje mi się to kwestią dwuodcinkowego problemu przedstawionego i rozpoczętego w jednym, rozwiązanym w drugim.

Walka była przeprowadzona zupełnie inaczej niż zawsze co było samo w sobie sporym zaskoczeniem. Ponadto była dość ciężka. Wako w końcu pokazała się z bardziej aktywnej strony, pomimo że okazało się to dość skomplikowane to na plus.
Poza tym, potwierdziły się moje pewne przypuszczenia.

Ponadto, nie umkło mi że Takuto krzyknął CHESTO. Oczywiście że zinterpretuję to jako nawiązanie do jednego z popularniejszych bohaterów z SRW ;)

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 15:39   

Ore no Imouto 06- Bardzo fajny i przyjemny odcinek. Brak siostry był ogromnym plusem, bo wypadało odpocząć od tej smarkuli. Kyou-chan za to i Manami mieli swój odcinek i powiem wam, że mam trudności z przypomnieniem sobie ostatniego anime, gdzie bohater za kandydatkę do swojego serca miał normalną, zdrową dziewuchę, bez przerysowanych atutów, głupawego lub wnerwiającego charakteru, o miłej osobowości. Ich stosunki wydają mi się tak naturalne, że wcale nie dziwiłem się, że dziadek i babcia Manami nie mieli by nic przeciwko ich wspólnej kąpieli :). Tyle lat wszyscy się znają. W sumie, jakby ogłosili swoje zaręczyny, to chyba żadna strona rodziny by nie okazała najmniejszego zdziwienia. Takie to świeże było. Poza tym siostrzyczka chyba o braciszka zazdrosna, albo po prostu na niego zła. Jako, że to anime, to nie można przewidzieć jak to się skończy. I dlatego czasami strach się bać.

Zdecydowana niespodzianka tego sezonu. Aha, i dziadek rządzi! :D :D

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Ziemniak
Gość
PostWysłany: 09-11-2010, 20:07   

Mitsurugi napisał/a:
(...)Brak siostry był ogromnym plusem, bo wypadało odpocząć od tej smarkuli.

Tak, odpoczynek od naszej tsundere wreszcie dał czas ekranowy innym postaciom.
Kopanie w drzwi braciszka - mogła by ją zaboleć nóżka chociaż :) .

-----------------
Yosuga no Sora 6 - koniec Arcu... Ostatnie sceny niczym prawdziwy hentai, jeżeli w TV posuwają się tak daleko, to co dopiero będzie na Blu-ray'u ;) .

MM! 6 - proszę o bliźniaczy odcinek, w którym do na wizyte domową wpada Mio! Seria jak seria - niczego szczególnego się po niej nie spodziewałem, ale całokształt Yuuno bardzo mi się podoba. W następnym odcinku wracamy do Saiyana (DB = pierwsze anime, dobre wspomnienia - więc fajnie obejrzeć parodię).

Sora no Otoshimono: Forte 6 - przebłyski fabuły (oczywiście chwilowe, bo ecchi ważniejsze....) - połowa serii minęła, oby wplotli w ostatnie odcinki jakieś wyjaśnienia; teleturniejów i majtek było już trochę za dużo.

Index 2 - 5 - Kanzaki :D, Tsundere Queen też fajnie poskrzeczała, i skończył się mały arc. Walka była fajna, a płomienie Steyl'a wyglądały dobrze. Pozostało czekać na dalszy ciąg.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2010, 22:35   

Ore no Imouto 06
Bardzo przyjemny odcinek. Doprowadził mnie kilka razy do śmiechu. Mamy Rock'a, rozkładających na łopatki dziadków(a w szczególności dziadka). Co do siostry to też mam dylemat z określeniem jej humoru podczas tego odcinka. Po niej można się spodziewać zarówno zazdrości jak i złości, a nawet obu na raz. Boję się o Kyou w następnym odcinku, bo spodziewam się, że dostanie mu się po tyłku za tą nieobecność.
I w tym miejscu pytam: czemu takich serii podczas sezonu można policzyć na palcach jednej dłoni a nawet nie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-11-2010, 18:24   

Piątkowa trójca:

Shiki 15

Hm. Skracają... Czyli jest szansa, że skończą. Nieźle, acz kolejność przedstawienia wydarzeń w mandze chyba bardziej mi się podobała. No nic. W każdym bądź razie idziemy do przodu i już wiemy, że to ekranizacja mangi, a nie powieści.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tak, Natsuno wydobrzał. I całe szczęście.
Ale skąd on wziął o wdzianko? O_o. W mandze też tak to wyglądało... znaczy płaszczyk ok, ale reszta... tak średnio. Doktorek przynajmniej odzyskał nadzieję.
Spoiler: pokaż / ukryj
Po stracie Seishina jako sprzymierzeńca, Natsuno, który też jest za zniszczeniem wampirów (w tym siebie...) to dobry sojusznik.


Togainu no Chi 6

DEEEZ NO TURNIN BAAAAK... No, nie powiem, żeby ten ending mi się podobał. Fabuła jak na razie w ogóle nie zaskakuje (może dlatego, że znam scenariusz ><). W każdym razie, jeśli pójdą TYM scenariuszem, to będę zadowolona. Przynajmniej trochę. A i w sumie zrobili lepiej niż w mandze.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tam było pokazane, jak Keisuke sięga po fiolkę z Line (pisownia lubi się zmieniać, maaa ii), a tutaj nie i fajnie. Czy Takeru żal? Trudno powiedzieć, ale jeśli Keisuke zginie, to bedę zadowolona ^_^V
<--- tak wiem, paskudnie przypominam się co odcinek, ale po tym tylko jeden scenariusz przychodzi mi do głowy. Syndromie Sztokholmski przybywaj.

Kuragehime 4

Ten odcinek był całkiem sympatyczny, ale niektóre gagi są jednak przereklamowane. A przebierańca lubię coraz bardziej. Mieszkanki "klasztoru" zaczynają mi jednak trochę na nerwy działać. Ale jest ok, do rewelacji daleko, ale całkiem niezłe to ciasteczko.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 12-11-2010, 01:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-11-2010, 18:51   

Tegotygodniowa Ika była śmieszna. Zwłaszcza trzecia część, która przyćmiła resztę odcinka. Ale od razu nasuwa się straszny żal: Dlaczego już nie jest za tydzień ? :Bo szykuje się niezła jazda. Generalnie Pierwsza część była nieco oklepana, druga pokazała kolejną anomalię w mozgach kałamarnic
Spoiler: pokaż / ukryj
oraz to, że mając 10 odnóży mogą oszukiwać z matematyki
, trzeci kawałek opisuje zawiłe stosunki pomiędzy Iką, Nagisą i resztą świata.
Nie był to najśmieszniejszy odcinek, nie był też kompletnie bez sensu. A może po prostu Excel Saga mnie znieczuliła :P Mimo to seria nadal jest świetna.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 204 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group