FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2010, 22:19   

Ranking tygodnia odcinków 11
Obecnie jestem zajęty pisaniem recenzji, więc zrobię wyłącznie ranking nieco bardziej szczegółowy. Wszystkie odcinki były dobre, więc kolejność przypadkowa.

Bakuman
+ świątecznie
+ normalna randka normalnych ludzi
+ jakieś w miarę sensowne wyjaśnienie dla nienormalnych ludzi
+ scenka z świata mangi nawet niezła
+ zabawny był też tok myślenia Moritaki gdy zeszli z wykupem myśli na temat Azuki
+ Nizuma w działaniu
+ szykuje sie intensywne starcie z złoczyńcą!

Iron Man
+ Mastermind stojący za Zodiakiem się rozkręcił, nie przebiera w środkach
+ I rety, TEGO się nie spodziewałem
Spoiler: pokaż / ukryj
zabił kapitana Japonie

+ pojedynek japoński duch wojownika vs amerykański duch zdobywcy (wooolne tlumaczenie frontier spirit)
+ shit is intense
+/- wyjaśnienie dotyczące sprawy
Spoiler: pokaż / ukryj
pani doktor wystawiającej Starka na odcinku z wyspie, była pod kontrolą umysłową od czasu do czasu, meh ale lepiej to niż „byłam zła ale baaaaaaaaaaw zmieniłam się” którego się obawiałem

- Mastermind był oczywistą oczywistością a twórcy myśleli inaczej ;p

Star Driver
+ Nie było bandy trojga
+ Historia blondi, choć niepowalająca sama w sobie, miała zaskakującą rolę zielonowłosej i powalającą jej reakcje
+ miło że bankier powrócił do akcji w całkiem cwany sposób
+ spotkanie dwóch panów i skutki
+ Sugata znowu wraca do istotnej roli
- walka skończyła się haxem w postaci przycisku uruchamiającej wygraną Takuto
+ choć SD przynajmniej ciągle wyciąga nowe haxy i jest roznorodnie, a na ten fashion disasters mogą zareagować ostro
+ Head, rany, Head. Podsumuję co on zrobił w spoilerze do tej pory

Spoiler: pokaż / ukryj
1) Galaktyczny piękniś ma nad nami przewagę w walce. Weźmy się pojedynkujmy z nim, zwycięzca zostanie liderem. Brzmi nieźle, nie?
2) Well, shit. Chyba lepiej byśmy sami osiągnęli trzecią fazę. A sam spadam macie z nikąd taka co znajdzie miko by nam to umożliwić. Totalnie nie wiem że jej siostra którą chce chronić to miko.
3) Sugata jest groźny dla nas. A ja totalnie nie wiem jak wygląda i przypadkiem namawiam go żeby używał swej mocy.

Epic. Trolling.

SRWOGIN
+ scena z Lamia pijącą napój Kosuhy była złota ;D
+ PLOT TWIST
Spoiler: pokaż / ukryj
Fu Man Chu przejmuje kontrole nad EFA i aresztuje prezydenta

+ ogólnie odcinek na działania intrygantów + jeszcze pokryli pozostawione sprawy związane z Arado + setup na połączenie 2 etapów, dobry odcinek odpoczynkowy po ciągłych bitwach
+ Shadow Mirros ruszają swe leniwe cztery litery
- spora cześć obecnego castu była nieobecna, ale chyba wylecieli drugim statkiem, więc nie aż tak duży minus
- Kyosuke ma ciut mało screen time’a ostatnio, no ale technicznie Lamia równie mocno się kwalifikuje na główną postać

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-12-2010, 23:00   

Gamer2002 napisał/a:
+ Head, rany, Head. Podsumuję co on zrobił w spoilerze do tej pory


Spoiler: pokaż / ukryj

1) Galaktyczny piękniś ma nad nami przewagę w walce. Weźmy się pojedynkujmy z nim, zwycięzca zostanie liderem. Brzmi nieźle, nie?
2) Well, shit. Chyba lepiej byśmy sami osiągnęli trzecią fazę. A sam spadam macie z nikąd taka co znajdzie miko by nam to umożliwić. Totalnie nie wiem że jej siostra którą chce chronić to miko.
3) Sugata jest groźny dla nas. A ja totalnie nie wiem jak wygląda i przypadkiem namawiam go żeby używał swej mocy.


Epic. Trolling.


Naaah ;P

Leadership disaster, jak przystało na fashion disasters >:D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-12-2010, 23:50   

Yamato Nadeshiko Shichi Henge live action 1-7

O. eM. Gie. OMG. OMG! Kamenashi Kazuya, ale z ciebie CIACHO!!! No ja chrzanię... *____*

A poza tym - całkiem fajne toto. Fakt, do wyglądu bohaterów trzeba się trochę przyzwyczaić (Yukinojo i, przede wszystkim, Ranmaru; ale przynajmniej Kyouheia nie farbnęli na blond, wystarczy już jeden Yuki-chan), ale gorzej niż w anime nie jest, bo to w sumie niemożliwe, nie da się pokonać chodzących oksymoronów. Biedne efekty specjalne (te błyskawice, no błagam...), trochę lame opening, nieco teatralne wnętrza (zwłaszcza ten samolot) i dyszenie Sunako bardzo szybko przestały mi przeszkadzać, a opening nawet polubiłam (bo często pokazują Kazuyę...). Serial jest właściwie lepszy od anime. Nie ma wkurzających goth loli, a sama Sunako jest o wiele bardziej, hm, realistyczna. W anime jej supermoce były o mocniej wyeksponowane, tutaj są tylko dodatkiem. I nie ma krwotoków z nosa!!! Zamiast tego Sunako w odruchu samoobrony zwyczajnie uderza kogoś z główki. Zazwyczaj Kyouheia. Urocze. No i bohaterowie są już na studiach - nie wiem, co jest takiego w tym osadzaniu akcji w liceum; zabieg postarzenia trochę bohaterów w wersji live action, jak w Yamato Nadeshiko czy Zettai Kareshi, to naprawdę dobre posunięcie, no bo jednak samodzielne wynajmowanie mieszkania i zostawianie bandy młodych ludzi samym sobie wydaje wtedy się bardziej naturalne. W ogóle część wątków została lekko przerobiona, żeby wyglądały bardziej prawdopodobnie i, przynajmniej w teorii, dały się wyjaśnić (jak np. to durne porwanie Kyouheia przez właściciela klubu czy czegoś tam - w serialu to ma ręce i nogi; fakt, banalne ręce i nogi, ale jednak). W rezultacie serial ma wydźwięk mniej komediowy i nieco bardziej poważny. Najbardziej zdziwiona byłam jednak tym, że pomimo urokliwej, przystojnej buźki Kamenashi Kazuya serio potrafi grać (chociaż jego sposób gry nadal jest "japoński", ale to norma). Właściwie wypada najnaturalniej ze wszystkich aktorów. Tylko szkoda, że pod koniec 6 odcinka ściął włosy.

Well, oczekiwań wysokich nie miałam (raz, że to live action; dwa, że manga shoujo; trzy, że akurat ta konkretna manga), ale serio jest lepiej, niż się spodziewałam. Ogląda się to całkiem fajnie, a obserwowanie zmagań Sunako z samą sobą jest nawet zabawne. No a obserwowanie Kyouheia to już przyjemność. Jeszcze 3 odcinki przede mną ^^

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 17-12-2010, 23:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-12-2010, 23:51   

No i końcówka tygodnia.

Arakawa Under the Bridge x2 epizod 11.
Było całkiem udanym odcinkiem, najpierw festyn, później morze.
Generalnie popisówka Amazones. A ten gej mode on, nawet Sista wymięka.

Sora no Otoshimono Forte epizod ostatni.
Ja mówiłem, że się nie zmieszczą i że będzie coś dalej. Ale żeby kinówka?! Jak się ma dziać to niech to będzie przynajmniej fabularna część serii. Generalnie kolejny odcinek o niczym. Harem urósł a Tomo się mieszał z fekaliami. Dodatkowo jajko, na które czekałem od początku serii, okazało się odświeżaczem powietrza :/. Ja chcę Tomoko-chan angeloid mode. O ile nie będzie tego w filmie, to się nie doczekam.
Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego w
Spoiler: pokaż / ukryj
babskim kibelku będąc pod oblężeniem, nie wymyślił najprostszego rozwiązania. Powinien spuścić coś w dół i sobie usiąść a nie od razu włazić do muszli :P Dały by mu wtedy spokój, chociaż do czasu aż skończy, co nie?


Rajstop i Pancioch epizod przedostatni.
Gik boj kim ty jesteś? I czym? Odcinek z początku przynuda i ogólnie żenada, ale po napisie end... No proszę państwa, drugi w historii odcinek z fabułą. I to jeszcze jaką?
W życiu bym nie przypuszczał, że całość tak się będzie kończyć. Chociaż w głupotę klucza do fabuły po prostu nie wierzę. To jest tak idiotyczne, że tu pasuje. Aż jestem ciekawy zakończenia.
W odniesieniu do tradycyjnych serii Magicsal Girls, tradycyjny odcinek o utracie mocy tuż przed bossem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-12-2010, 00:53   

Letter bee ep6-9
Monotoniczne. Niby coś się dzieje, ale nie czuć tego dreszczyku emocji, a odcinki dłużą się...Co prawda pokazali coś o Suede, ale jeżeli fabuła będzie dalej rozwijać się w takim tępię to będzie można wziąć poduszkę przed kompa i oglądać w bezsenne noce. Jedynym "żywszym" (i trochę zaskakującym?) momentem był pościg Sylvette O_o Że też ten wózek to wytrzymał. I wreszcie pokazali historię Niche.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 23:34   

SRW OG - The Inspector ep12 - episode full of win! Dostajemy nowe mechy wroga, dalszy rozwój wypadków. Całkiem niezłą akcję w wykonaniu Angelga i sporo nawalanki. A na końcu taki piękny cliffhanger! Do tego kolejny epizod będzie rónei fajne z tego, co wiedzę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-12-2010, 23:47   

kokodin napisał/a:
Ja mówiłem, że się nie zmieszczą i że będzie coś dalej. Ale żeby kinówka?!

Informację o kinówce podali chyba miesiąc temu - koszta ponoć podobne jak serii TV, a przychód dużo większy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-12-2010, 00:04   

Z tym, że ja chyba zacząłem tak twierdzić po trzecim odcinku :] Jak kolejny pokazywał fanserwis bez fabuły. Mniejsza o szczegóły.

Ja postanowiłem wypełnić luki w czasie powtarzając sobie po Urusei Yatsurze całego Ranmę 1/2 (tym razem Ikkoku i Inujasza sobie odpuszczam). Coś mi się wydaje, że nie lubię większości odcinków pierwszego sezonu. To wprowadzanie postaci i początkowe fochy Akane doprowadzały mnie do dziwnej irytacji. Ciekawe dlaczego dopiero teraz. Co prawda zauważalnie ciekawsza jest grafika pierwszego sezonu. Ale ja chyba lubię w nim tylko ze 3 odcinki. Dodatkowo w pierwszych epkach dubbingu jest inna Ranma w każdym odcinku i to też wkurza, bo ja najbardziej jednak lubię tą standardową krzykaczkę. I jeszcze te "pomylone odcinki". No ale druga seria się zaczęła i to uczucie znikło. Dziwne, na prawdę dziwne.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-12-2010, 20:43   

Demonica Granat 12

Czyli zbliżamy się do końca. Miło widzieć wyjaśnienie głównej tajemnicy (jakie by ono nie było), bo spodziewałam się zawieszenia tego w powietrzu. Co do samych rewelacji z poprzedniego odcinka - so "shoujoish" bym powiedziała, ale generalnie da się przełknąć. To tak bardzo umiejętnie balansowało na granicy infantylności i teraz nieznacznie ją przekroczyło, ale nadal jest nieźle, choć przemowy w mało odpowiednich momentach są... mało odpowiednie. Główny zły? Cóż, po 11 odcinku wychodziło na to, że to
Spoiler: pokaż / ukryj
zmanipulowany przez tatusia od małego był skurczybykiem. A tymczasem ten odcinek nas poprawia i pokazuje nam jego skrzywdzone oblicze. Swoją drogą planowe kazirodztwo jakoś mnie tu szczególnie nie razi. Bo? Bo powiedzmy, że jest fabularnie uzasadnione i brak zboczonych wstawek.
To już mi się mniej podobało. No nic, zobaczymy po finale. Na razie jest nieźle, przede wszystkim sympatycznie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2010, 01:12   

Star Driver 12

Podobały mi się reakcje ludzi zielonowłosej i Sugaty w związku z walką. Także zastakujące było hobby zielonej i podobało mi się jej podejście w tym odcinku a końcówka mnie rozwaliła.
Co do walki, akurat nie było to taki asspull jak zazwyczaj, ot cwane wykorzystanie funnelow.
W tym odcinku też padło parę hintów na temat celów Cruxa i wszystkim związanym z serious bussisnes. A Head bawi się w podrywanie ludzi ;p

I jedna ciekawostka. Sugata pojawił się w 0time w piżamie. Wako też i myła zęby. Takuto był ubrany i gotowy do walki, jak zawsze zresztą.

SRWOGIN 12

Cytat:
Całkiem niezłą akcję w wykonaniu Angelga

To co Lamia zrobiła rzeczywiście wykonane było epicko, ale co do kwestii związaną z decyzją analiza w spoileru.

Spoiler: pokaż / ukryj
Wiadomo że mamy 60+ postaci, 26 odcinki 52 etapy itp jednakże sprawniej przeprowadzili kwestię decyzji Arado gdyż podstawili go w sytuacji podbramkowej po tym jak zobaczył kłamstwa DC. Zmienili przy tym to że dowiedział się o tym szybciej niż w grze i szybciej się zdecydował w niezły i dramatyczny sposób, po tym jeszcze zobaczył dalsze bohaterstwo naszej dzielnej załogi by się upewnić w swej decyzji i ogólnie dano mu powód by walczyć dla EFA. Czyli poszło to szybko, zgrabnie i z sensem.

Kluczowe w decyzji Lamii miało być to, że ta zaczęła wyciągać własne wnioski. Niby to było, ale jedynie co na nią mogło wpłynąć to rozmowa z Kaim, jedna rozmowa z Excellen na polu bitwy, przekonanie reszty że Arado nie może być szpiegiem i zaangażowała się w odbicie księstwa. I niby zaaranżowała dyskusje wymawiając nazwę Shadow Mirros by zobaczyć co myślą obydwie strony i zdecydować po męskości Daitetsu która zmieniła ją w prawdziwą dziewczynkę. Brakuje mi jednak jednego z gier.
W grach Lamia miała wziąć bohaterów za zakładników po drugim spotkaniu z Vindelem, wcześniej on się pojawił by przetestować swą jednostkę i powiedział Lami że czas nadchodzi a ta do następnego spotkania zastanawiała się nad tym czy chce jej się słuchać rozkazów Vindela. Tutaj dla pacingu załatwiono wszystko przy jednym spotkaniu, ale też usunięto to że Lamia miała wg rozkazów grozić detonacją zanim by ktokolwiek wyleciał ze statku ale pozwoliła na to żeby reszta najpierw wyleciała.

Ogólnie rzecz biorąc, mogli zrobić to ciut lepiej, trochę też za bardzo było skupienia na Arado i co, przez co Vindel nie mógł rozwinąć się z przykładami do swych tez. Choć może tą kwestię podratują jeszcze, jest jeszcze okazja na to.
Jednakże, reakcja Kyosuke była po prostu złota.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-12-2010, 12:16   

>.>
Dawno mnie tu nie było.

Obejrzałam jednym ciągiem sezon drugi Suzumiyi oraz film i o ile seria TV (poza wiadomymi odcinkami) prezentuje sobą poziom zbliżony do pierwszego sezonu, o tyle film... Łał! Od dawna żadnego anime nie oglądało mi się tak dobrze. Dużo Kyona, staranna grafika i ładne zawirowania czasoprzestrzeni. Świetnie poprowadzone podłamanie psychiczne starego cynika i później czysta euforia po zdobyciu kolejnej wskazówki, nieźle ilustrujące fakt, że można złamać silną postać w sposób nie będący śmiesznym, a później równie naturalnie popchnąć ją do działania.

Oraz wiązanie włosów i to, że nie pomalował twarzy markerem :3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-12-2010, 15:39   

GoNik napisał/a:
Oraz wiązanie włosów i to, że nie pomalował twarzy markerem :3

Deshou?

Yes. Po drugiej serii, i wiadomych odcinkach, wiemy gdzie podziała się ta cała akcja... plus whooa, film 2h 41m. Yikes.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-12-2010, 18:24   

Ika Musume de gesso epizod ostatni.
Kim jest ta czerwona Chiaki Minami?!?!?! Tako Musume? Nie to by było za proste. Kurcze szkończyło szie, ja kce wieucej. Najlepsza głupia komedia ostatnich kilku lat. Zakończenie troszki powiało nostalgią i smutkiem a miejscami grozą. Chociaż pierwsza część tego nie zapowiadała.
Spoiler: pokaż / ukryj
Bardzo ładny comeback i tylko kto był za niego winny? No oczywiście....
Generalnie miejsce na kontynuację zostawili, ale czy zrobią :( Szczerze myślałem, że się Ika dzisiaj utopi.
Ja chcę Więcej Iki, Więcej, WIĘCEJ!!!, WIĘCEJ!!! (najlepiej film Ika Musume kontra Kosmogodzilla lub jakiś inny o ratowaniu świata :P )
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2010, 13:47   

Kami nomi zo shiru sekai - Keima Perfect ending
Znowu materiału obrabianego było zbyt mało na pełny odcinek, dlatego zaserwowano man trochę niepotrzebnej dramy.
Co nie oznacza, że się nie uśmiałem. Pierwszy uśmiech na mojej twarzy spowodowało nawiązanie do Dragonballa, a później 2 razy pojawienie się pewnej postaci drugo, a właściwie nawet trzecioplanowej. Później śmiechem wybuchłem słysząc śmiech Kamiego, a zupełnie mnie rozwalił ending w wykonaniu Keimy.
Seria 2 -> wiosna 2011.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-12-2010, 19:08   

Ja WIEDZIAŁAM, że to się tak skończy. Kobieta od Uraboku i Koutetsu? Oł jeessss... O ZGROZO...

czyli Togainu no Chi Finał - 12

To było po prostu głupie. Ja nie mówię, że radosna twórczość własna zawsze jest zła, ale tym razem głupota przekroczyła koleje poziomy wtajemniczenia... Już chyba wolałabym tego nie oglądać. Końcówka to dzika mieszanka i absurd plus urwany pojedynek, który mógłby być niezły. Czyżby neverending pojedynek?? Oł łell. NIE OGLĄDAĆ, po prostu NIE.

Spoiler: pokaż / ukryj
- O Borze, Shiki się świecił... Na czerwono... i znikał... Nano na niebiesko i też znikał...
- O Borze, zaraz... czy ten ekran na końcu zrobił się różowy?!
- O jeeeej, dorzucili różyczkę na koniec, żeby było homeopatycznie...
- Matko, jeszcze monolog o istocie życia i tak dalej... Matko święta, co oni z tą biedną grą zrobili?!


OMG... przedostatni odcinek Shiki.

Dalej krwawo, sytuacja jest coraz bardziej beznadziejna. Ale jaka ta seria jest cudowna...

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale Tooru i Ritsuko wyciągnięci na drzwiach... Ale chyba we śnie zmarli... OBY.
- Seishin został ranny, broniąc Sunako...


Zbliża się armagedon... Ale to jest dobre, BARDZO dobre. A za tydzień?

Spoiler: pokaż / ukryj
"Płonieeee ognisko w leeeesie..." .....................

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 23-12-2010, 22:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 211 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group