FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 211, 212, 213 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-12-2010, 20:11   

A ja postanowiłem sprawdzić jak by wyglądał nowoczesny Blue Gender. Krótko mówiąc King of Thorn.
Wielkość ekranu i ilość detali filmu , jednak biją na głowę Blue. Założenia fabuły były podobne. Ale sam wątek rozwijał się znacznie szybciej, no w końcu to był film. Niemniej jednak Blue bardziej mi się podobało. Przede wszystkim dobór postaci. Nie lubię takich ganianin ala Scooby Doo. Co prawda na końcu
Spoiler: pokaż / ukryj
nie okazało się że to komputer zrobił im psikusa
Niemniej jednak te potwory były trochę nie z tej bajki. W przeciwieństwie do Blue, to nie jest również tytuł, który chciał bym obejrzeć ponownie.
Tak że nie bardzo wiem co o tym myśleć. Natomiast jakoś to wołanie po pełnych imionach i nazwiskach lub samo "boja" jakoś doprowadzały mnie do wariactwa. Nie można było spytać gnojka jak ma na imię? Łazi grupa ludzi i do jedynego dziecka wołają "chłopcze" .

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-12-2010, 20:55   

Kami nomi zo shiru sekai
KAMI MODO~!

ROFL.

I pewne tsundere się pokazało, z okazji zapowiedzi kolejnej serii.
YES!

I dlaczego odnoszę wrażenie że podział na sezony taki sztuczny jakiś?

Nyaruani 2
http://hastur.tanuki.pl/anime/screens/73696.jpeg

Panie i panowie, oto... wielki przedwieczny, Atlach-Nacha. Facepalm much?

I jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, mamy do czynienia z haremówką...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 23-12-2010, 21:24   

Cytat:
I dlaczego odnoszę wrażenie że podział na sezony taki sztuczny jakiś?


Ponieważ Manga nie ma żadnej przerwy w tym miejscu specjalnej. A co mieli dać już jakieś zakończenie?!?!? Mang jeszcze żyje, a akcja rozkręci się (przy tym tempie) gdzieś w trzecim sezonie.


Cytat:
I pewne tsundere się pokazało, z okazji zapowiedzi kolejnej serii.

Tsundere nietsundere, zobaczysz :P Zresztą pojawiło się już wcześniej (na ekraniku zapowiadającym następny episod, w którym jej nie było).

Spoiler: pokaż / ukryj
tsun tsun dere dere
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-12-2010, 08:06   

Amagami SS - koniec.
Kwik, wiele głupich metod na zakochanie się już w anime widziałem, ale tutaj mnie twórcy zaskoczyli.

Spoiler: pokaż / ukryj
Wielka cudowna miłość od podstawówki, bo chłoptaś "ratował" dziewoję wypijając jej mleko.

Ogólnie WTFowy odcinek. Cała ta historia
Spoiler: pokaż / ukryj
z wystawieniem się nawzajem na randce była typowo nagięta, dziewczyna uwierzyła innej o zmianie miejsca randki, tak jakby którykolwiek chłopak wysyłał pośrednika do przekazania takiej wiadomości
. Im dalej w las, tym było lepiej. Juunichi zamiast wytrzaskać Risę po mor... twarzy pieje do niej, jak to się w niej zakochał i jej wybacza... A ile on miał czasu aby się w niej zakochać! Całe 3 spotkania. Grr, typowy fail na zakończenie.

Co się tyczy serii. 3 dobre łuczki, 2 przeciętne i jeden kiepski. Amagami SS jednak wspominać będę raczej pozytywnie, seria mi się nie dłużyła, zawsze oczekiwałem na kolejny odcinek.
Oprawa techniczna na wysokim poziomie, 2 świetne openingi, przyjemne endingi i bardzo dobrze wykonana oprawa graficzna.
Miałem wystawić 6/10, jednak za muzykę daję temu dodatkowy punkcik. 7/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-12-2010, 13:35   

NiBl napisał/a:
Tsundere nietsundere, zobaczysz :P

Już widziałem, mangę czytam >:D


piotrekplay napisał/a:
Amagami SS - koniec.

Ano właśnie.
I nawet twoją ocenę podzielam... właściwie, uwzględniając granice "gatunkowe", zrobili ile mogli. W odróżnieniu od konkurencji, nie przesadzali z fanserwisem. I zgadzam się, 25 to był WTF ale cieszę się wielce że jednak podjęli temat tego "randkowego faila" który tak straumował naszego BTJT.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 24-12-2010, 15:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2010, 13:39   

Lovely Idol 5-12
Za łatwo, za prosto, za słodko. Gdyby show biznes tak wyglądał, to byłby nudny i do bólu moralny. To, co pokazano tu w miarę dobrze, to codzienne życie idolek, ale już sama kariera i przeszkody - lichutko było. Najciekawsze jest to, że w grze na bazie dating sima nie było romansu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-12-2010, 18:51   

Kuragehime epizod dzisiejszy.
Magia pieniędzy i tyle. Czego może dokonać banknot. Tsukimi w transie, wariatki na prześcieradle i maszyna do szycia. Po prostu bąbelki szczęśliwości eksplodujące jeden po drugim. A na koniec duże i niebieskie.
Spoiler: pokaż / ukryj
A jak onisan dał flondrze po gębie to było cudowne
Szykuje się bratobójcza wojna o względy młodej meduzy, lub o prawa własności budynku :P Oraz te koraliki :p
Ja chce więcej....!!!!!!!!!!!

Brif ando Chuck with Garterbelt epizod ostatni
Odcinek zaskakująco dziwny. Było to co myślałem i było coś kompletnie chaotycznego. A co było na końcu to lepiej nie mówić. Po prostu te aniołki przeszły same siebie. O co chodziło to nadal trudno powiedzieć, ale był to jeden z tych szybkich odcinków, dopracowanych. Gdyby nie zakończenie, to na tym by mogli zakończyć a tak gotowa furtka na nowe przygody Bich Angels i zbieranie okruszków :] Powodzenia Gik boju.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-12-2010, 01:01   

Majty i Pończochy, odcinek finalny

...

GAINAAAAAX...

Brak mi słów na ten odcinek, serio. Animacja była fajna, ale poza tym... WTF!?

Swoją drogą ciekawe, czy faktycznie zrobią drugi sezon, czy to była tylko parodia hamerykańskich, cliffhangerowych zakończeń - zrobiona czysto for lulz. W sumie ani jedno ani drugie by mnie nie zdziwiło...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-12-2010, 19:50   

Haruhi film

No no... Jakby mi ktoś powiedział, że trwał 1,5 godziny to bym uwierzyła. Chociaż paradoksalnie to mi się miejscami dłużył. Wiele było momentów, że na chwilę odpływałam. Takie stężenie Kyona... I cholera, nie mogę go już nie lubić. Wytrącił mi ostatni argument z ręki. I przez cały film biło od niego tyle ciepłych emocji, że nie umiem więcej powiedzieć, że go nie lubię. Za to Koizumi spadł z piedestału. I długie włosy i ponytails ftw!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 25-12-2010, 20:15   

^ I larwa Haruhi xD

Dobry film. Podobał mi się ten nastrój zagubienia na początku. Biedny Kyon robił z siebie wariata. Znaczy bardziej niż zwykle.
Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym panienki z nożami mordujące głównego bohatera już od czasów Higurashi nastrajają mnie pozytywnie :)


+ jeszcze F.A. Brotherhood, kilkanaście odcinków.
Niezła historia, pomysłowe rozwiązania. Trochę mrokhu, trochę humoru. Szkoda tylko że ten humor zazwyczaj dotyczy wzrostu głównego bohatera, ale da się przeboleć.
Miejscami nudnawe i przeciągane ale niezbyt często. Parę razy mnie nawet zaskoczyło to i owo w fabule.
Kreska mi się podoba, może trochę nadużywają super deformed.
Jak do tej pory oglądam z przyjemnością.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-12-2010, 12:41   

Jak wyżej, Moefikacja Yuki Nagato

Przyjemny film, choć zakończenie trochę przeciągnięte. Te Kyonowe introspekcje wypadły jakoś biednie, niby fajnie sobie deptał po głowie, ale jednak trochę przynudzał. No i mimo wszystko żal mi ludzkiej wersji Yuki, co zresztą autor najwidoczniej przewidział, bo

Spoiler: pokaż / ukryj
Asakura z nożykiem i rozmowa Kyona z prawdziwą Nagato później, na dachu, sprawiają wrażenie wciśniętych głównie po to, żeby jakoś uzasadnić to porzucenie alternatywnej rzeczywistości bez większych wahań i żeby nie było, że bidna Nagato nie może liczyć na odrobinę miłoździ.

Mimo wszystko - poor Nagato ;_; Ona tylko chciała być moe~!


Jeszcze lekko przesadzili z reakcjami Kyona imo - mógłby już przyzwyczaić się do tego, że zdarzają mu się takie dziwaczne akcje, szybciej kojarzyć fakty i nie robić z siebie wariata przy wszystkich.

Ale film generalnie bardzo dobry, grafika dopracowana, fabuła ciekawa, a do tego mniej Mikuru niż zwykle, a to zawsze wielki plus. Pozostaje czekać na trzecią serię...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2010, 13:02   

Cytat:
Jeszcze lekko przesadzili z reakcjami Kyona imo - mógłby już przyzwyczaić się do tego, że zdarzają mu się takie dziwaczne akcje, szybciej kojarzyć fakty i nie robić z siebie wariata przy wszystkich.

Nie zapominajmy, że wcześniej zawsze mógł liczyć że brygada SOS wykona za niego robotę, tutaj był wrzucony w sytuacje gdzie był zdany wyłącznie na samego siebie.

Sceny wewnątrz głowy Kyona też mi się podobały, wywołały one u mnie HELL YEAH JESTEŚ NAJLEPSZYM PROTAGONISTĄ EVER.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-12-2010, 13:18   

Gamer2002 napisał/a:
Sceny wewnątrz głowy Kyona też mi się podobały, wywołały one u mnie HELL YEAH JESTEŚ NAJLEPSZYM PROTAGONISTĄ EVER.

Yyy... Jak dla mnie to było coś na kształt Evangelionowego mindscrew w wersji dla ubogich. Brakowało tylko "Omedetou, Kyon!" *klask klask klask* ;D Nie mówiąc już o tym, że cały wywód zmierzał do konkluzji na poziomie "fun things are fun". Ale co kto lubi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2010, 13:23   

Cytat:
Yyy... Jak dla mnie to było coś na kształt Evangelionowego mindscrew w wersji dla ubogich. Brakowało tylko "Omedetou, Kyon!" *klask klask klask* ;D Nie mówiąc już o tym, że cały wywód zmierzał do konkluzji na poziomie "fun things are fun". Ale co kto lubi.

Evangeliona już mieliśmy kiedy Yuki po raz pierwszy w serii zrobiła dłuższy wywód, więc pasuje :P Ale trudno nazwać to wersją dla ubogich, nie było recyklingu animacji (jak NIETONIEJANIETONIEJANIETONIEJANIETONIEJA) tylko użyto nowych ;p.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-12-2010, 14:24   

Ironman odcinek dwunasty... czyli koniec kiepskiego fanfika. To w zasadzie wszytko co można powiedzieć - seria fatalna, fabuła nieprzekonywująca, grafika paskudna, a co najgorsze - trzy autorskie Mary Sue. Tak jest, trzy podręcznikowe przykłady Mary Sue w serii, która ma 12 odcinków! Cud jakowyś, że w serii starczyło miejsca na Tony'ego Starka, chociaż mam wrażenie, że i tak twórcom przeszkadzał w opisywaniu badassowaości ich kapitana sił samoobrony i genialnej pani naukowiec (bez których jakoś nagle nie mógł sobie poradzić... naprawdę, typowe Mary Sue).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 212 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 211, 212, 213 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group