FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2011, 11:50   

Dororo Live Action - zaskakująco dobrze zrobiony film aktorski wedle starego anime Tezuki. Efektownie zrobione sceny bitew, fantazyjnie pokazane japońskie demony (jak ktoś gra w L5K to warto obejrzeć, bo sporo ciekawych pomysłów można podłapać), dobre (sic!) w większości efekty specjalne i ta odrobina humoru, która sprawia, że poważny w sumie film nie jest sztywny jak ściana działowa.

Undersea Super Train: Marine Express - czyli co by było, gdyby do podwodnego pociągu wsadzić wszystkich ważniejszych bohaterów Tezuki, do tego dodać intrygę kryminalną, a całość zwieńczyć rozwiązaniami z zupełnie inne bajki. Wyszło całkiem nieźle, chociaż niektórych bohaterów obsadzono w diametralnie odmiennych od ich zwyczajowych ról pozycjach (np. Rock jest tu głównym bohaterem pozytywnym). No i trudno się nie uśmiechnąć, gdy latający Kimba ratuje bohaterów przed złym Sharaku przy dźwiękach melodii z "Astroboya".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2011, 16:57   

Bakuman 15-16

Odcinek 15 śmierdział fillerem, ale Nizuma na początku był super.
W odcinku 16 dostaliśmy Hot Blooded Hatoriego, powaliło mnie marzenie drugiej dziewczyny oraz więcej Nizumy będzie w następnym odcinku. Tylko że dostaliśmy dość typowe nieporozumienie jako twist na koniec...

Infinite Stratos 4
Ten odcinek był dobry, walka w całym odcinku i w końcu fabuła zaczęła się materializować. Walka była niczego sobie, siostra wyliczająca dwa razy to wszystko o czym młodzi nie myślą była zabawna. Podobało mi się doładowanie i to że główny myśli bardziej zespołowo podczas walki.
Zapowiedź następnego odcinka... Looknąłem w spoiler i się go trochę boję ;/

Zambot 3 odc. 5
Wróciłem do tego bo obejrzałem inne rzeczy które miałem do obejrzenia i w końcu mam zrobić tego reckę a wciąż nie wchodzą napisy do BD wersji Shin Mazingera z dodatkowymi scenami i poprawioną grafiką (pewnie przedłużę se termin).
Tak tylko rzucę listę rzeczy które zostały zniszczone do 5 odcinka


Spoiler: pokaż / ukryj
- Miasto z którego pochodzą bohaterowie
- Góra Fuji
- Londyn i Paryż
- Miasto do którego płynęli uchodźcy z miasta bohaterów
- Statek którym płynęli

Btw, zginęła też siostra i matka szkolnego wroga głównego bohatera.


Ot, Tomino.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2011, 18:34   

Tokimeki Tonight 2 - no cudo po prostu. Może jestem skrzywiony, ale cenię produkcje familijne tego rodzaju, gdzie rodzina głównej postaci jest zarazem istotnym elementem całości. A tutaj tak jest. No i jak tu nie lubić tatusia - wampira, który zarabia na życie, piszą powiastki dla dziewcząt? Patent z mamusią sprawdzającą o czym to śni podejrzanie uśmiechająca się przez sen, dorastająca córeczka też był cacy. Już chce kolejne odcinki! Mam wrażenie, że gdyby szło to w kierunku większej epizodyczności (a zapowiada się, że jednak będzie to miało fabułę sensu stricte) to Rumiko Takahashi mogłaby się pod tym podpisać, bo niejeden pomysł jest tu w jej stylu.

Panty & Stocking 4-6 tak pomyślałem, co by sprawdzić, czy ta seria miała jednak coś więcej do zaoferowania niż świńskie żarty i bluzgi. Nie miała.

Yuri sejin Naoko-san - idea robienia tej oavki jest dla mnie zagwozdką, bo choć oryginał jest fajną komedią absurdalną z gatunku yuri, tak tutaj mamy wycinek ze środka, gdzie widz nie ma prawa nawet wiedzieć o co chodzi. Tentacle molestujace facetów czy nawiązania do Galaxy Express też nie ratują całości, a grafika - cóż, mocno przeciętna.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2011, 20:26   

Yumekui Merry 4
No tak jak myślałem. Pożeracz snów + koszmar odcinka. No i wcale nie jest źle.
Przy czym tym razem liczba bohaterów pobocznych się nie powiększyła.
Fabuła jakaś jest w tle, ma wiele wątków, ale nie są one drążone zbyt głęboko.
Kolejny odcinek może być drugim ważnym krokiem fabularnym.

No I:

Spoiler: pokaż / ukryj
Właściwie Koszmar nie płakał podczas rozpadania. Zresztą czerwonowłosa, zimna dziewczyna (a właściwie jej koszmar) jakoś nie wydaje się zachwycona życiem "W realu" :-P. Z pewnością gdzieś tam zostanie umieszczone wyjaśnienie co tam przyciąga Koszmary do ludzi, że chcą ich posiąść (a później się nudzą).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-01-2011, 00:31   

Wrażenia z .hack//Quantum.

W skrócie - jest nieźle, chociaż akcji w The World mogłoby być więcej w stosunku do tej z prawdziwego świata. Tak czy inaczej, prawdopodobnie będzie to jeden z najlepszych .hacków.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2011, 12:36   

Madoka Magica 4 - odcinek tak bardzo emo i angst, że dalej już chyba tylko mur berliński, za to finał może wskazywać na coś, co wielu podejrzewa od początku. Pozostaje nadzieja, że w temacie maskotek nie zafundują nam powtórki z Kamikaze Kaito Jeanne. Za to coraz bardziej podobają mi się tła i bajerki architektoniczne.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2011, 15:35   

Wandering Son epizod 3.
Niestety zaczynam wyczuwać kim może być target i że nim nie jestem. Po trzech odcinkach można określić, że jest to wprowadzenie do dojrzewania dla starszych dzieciaków z podstawówki. Czyli dla tych zdołowanych zagubionych gówniarzy płci jeszcze nieokreślonej, co z jakiegoś powodu przestają się razem bawić :P. Zadziwiające jest to jak powoli toczyła się akcja a jak dużo problemów udało się upchnąć do jednego odcinka. Opening monotonny a ending... taki sobie. Jedyną pozytywną cechą wydaje się oprawa graficzna, która jest po prostu inna. Niestety wątek, wydawało by się, główny mnie interesuje. Aj hardcore i tyle.

Do serii pasowało by: Queen - Too Much Love Will Kill You.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2011, 17:11   

Tia, mimo całego dotychczasowego rozczarowania nowym Indexem po zapowiedzi kolejnego odcinka również u mnie odżyły nadzieje ;p

A poza tym...

Madoka Magica
odc. 4

...a pies tańcował z całym tym ogniem krytyki, mi się podoba. Chyba ostatnia seria z cyklu magical girl którą obejrzałem do końca to Uta-Kata, może więc po prostu dawno nie miałem okazji pooglądać czegoś w tych klimatach, ale jak do tej pory to jest seria którą w obecnym sezonie oglądam z największym zainteresowaniem. Czemu?
Spoiler: pokaż / ukryj
Może dlatego, że mamy czwarty odcinek, a Madoka ciągle nie jest magical girl :] I to nie sarkazm, po prostu rozwija się to z głową.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-01-2011, 18:52   

Madoka - 4 - fabuła rozwija się sensownie, angst nawet pasuje do klimatu, ogólnie nie byłoby źle, ale... Grafika. Chciałbym zobaczyć tę serię w wykonaniu innego studia - takiego, w którym potrafią robić animację. Krótki fragment w świecie wiedźm oczywiście jak zwykle wypada ładnie, ale cała reszta... Meh. Mimo wszystko, pojawienie się nowej magical girl to fajny twist. Mam nadzieję że nowa mocno namiesza w fabule, bo perspektywa oglądania trzynastu odcinków Madoki zastanawiającej się, czy zostać magical girl, nie jest fascynująca.

Gosick - 4 - wreszcie jakaś tajemnica, która nie jest aż tak oczywista jak te poprzednie... A Kujo znalazł sobie faceta. Znaczy, dziewczynę, ale w tym pairingu to ona powinna nosić spodnie :D Blond angielka chyba nie będzie sprawcą, z prostego powodu - pojawia się w openingu, więc pewnie zostanie w serii na dłużej. Sherloli jak zwykle kjutna.

Hourou Musuko - 3 - dorzućcie angstu do pieca! Seria zdaje się zwalniać, a to nie do końca mi się podoba - przydałoby się więcej dramatyzmu w stylu odcinka pierwszego, może nie byłoby to realistyczne, ale coś powinno trzymać przy ekranie. Znaczy, tak czy siak trzyma, przynajmniej mnie - seria ma swój urok - ale mogłoby się dziać więcej. Poza tym, bohaterowie - Nitoriemu łatwo współczuć, ale polubić... już niekoniecznie. Zdecydowanie lepiej niż główna parka wypadają postaci poboczne - Chii-chan jest w porządku, Chiba z jej dziecinnym angstem i "patrzcie na mnie, jestem taka poważna i mroczna~" na swój sposób interesująca, fragmenty z siostrą Nitoriego i jej chłopakiem też wypadają fajnie.

Yumekui Merry - 4 - ech, czyli jednak potwór tygodnia. Rzeczywistość snów i pan koszmarek jak zwykle prezentuje się ładnie, ale poza tym chciałoby się wreszcie zobaczyć choćby zalążek ciągłej fabuły.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2011, 19:34   

Star Driver 17
Head wykonuje swój kolejny ruch i dostajemy ciekawą informację na temat zakulisowych rzeczy za nim i fashion disasters. Wchodzą nowe dwie Cruxy oraz mamy trolling. Także na plaży, rozwalił mnie meczyk oraz zachowanie szefowej klubu teatralnego ;p
Inna sprawa: Tak, Takuto, prześcignąłeś ludzkość!.

Pewnie z tych co oglądają tu SD tylko 616 w pełni zrozumie joke ;p

EDIT: A zapomniałbym że zmienili nieco ending. Czyżby ostatnia scena byłą zapowiedzią kto przejdzie na stronę Takuto?

SRWOGIN 17
Odcinek satysfakcjonuje mnie i nie. Kolejna pełno-odcinkowa bitwa jak przy odbijaniu księstwa, ale tam szło z tym lepiej. Ale może najpierw rzeczy które mi się podobały.

- Bullet i Yuu
- Axel vs Kyosuke, AWESOME.
Spoiler: pokaż / ukryj
To że wbrew grze Axel wciąż nie używa Soulgaina to dobra decyzja. Axel zna styl walki Kyosuke na wylot, użycie maszyny gwałtu jaką jest Soulgain byłoby zbyt wielkim oszustwem. Oczywiście, Kyosuke wypadł przez to gorzej, ale już prawie go dorwał gdyby nie to że Axel cudem uniknął ostatnią szarże, która była po prostu świetna. Tak czy inaczej, Axel udowadnia po raz trzeci jak mocnym jest przeciwnikiem.

- Irm oraz Mekibos krzyżujący miecze i ich późniejsza rozmowa
- Szarża VAN VAT TRATA
- Nowa jednostka Echidny, choć boję się że gdy dojdzie do ostatniej walki z Shadow Mirros Lamia będzie zajmować się nią zamiast Axelem jak powinna.
- Tasuku w końcu robiący coś istotnego

Rzeczy które mi się nie podobały:
- Co podczas bitwy robił Sanger? Gdzie się podziała Latooni z Shine? Co wyrabiała drużyna SRX? Co poza Tasuko (który świetnie że w końcu coś zrobił) wyrabiał Octo Squad? Co z Arado? Podczas odbijania księstwa każdy miał jakąś rolę w operacji, nawet jeżeli część załogi była dywersja i tyle z niej zobaczono, ale przynajmniej wiedzieliśmy co robili. Co prawda teraz ludzi było więcej, ale widać że 26 odcinków, nawet jeżeli pacing jest mistrzowski i każdy otrzymuje jak na razie jakiś swój moment wg ważności w grze, to jednak za mało na tak olbrzymi cast. Mam nadzieję że naprawdę to poprawią przy finałowej bitwie, przydałoby się z 3 odcinki na nią dać.
- w grze Lee miał istotną rolę w tej bitwie, miał
Spoiler: pokaż / ukryj
wcześniej dołączyć się do SM i zrobić to co Vindel zrobił
, odebrano mu ją i to wpływa na dramatyzm i na drugą ważną sprawę z nim związaną. Jeżeli mają zamiar do tego drugiego nie dopuścić, to muszą zastąpić to czymś innym albo Tetsuya straci swój najlepszy moment.
- Podobnie Archibald miał się pojawić a go nie było, ale to już mniej ważne.
- Mostek Hagane, zupełnie inaczej sobie wyobrażałem. Spodziewałem się
Spoiler: pokaż / ukryj
eksplodujących monitorów, ognia, dymu, krzyku bridge bunnies, stojącą nad tym wszystkim figurę Daitetsu zakrywającego ręką odłamek w ciele wielkości głowy (nic mniejszego nie miałoby prawa go zabić), wydający rozkazy do samego końca i Tetsuye ledwo organizującego z zdolnymi jeszcze do działania ten ostatni strzał. Ja bardzo przepraszam, ale to miał być strzał w mostek? Z czego Eita dostał KO? Co spowodowało krwawienie Daitetsu?



Ogólnie... Mogło być lepiej, chociażby gdyby spełnili moje oczekiwania wobec ostatniego punktu rozczarowań, to bym mówił że ta bitwa wyszła bardziej epicko niż odbijanie księstwa.

Inne rzeczy: Dostaliśmy tentacle rape. Obari musiał przypomnieć, że to on to reżyseruje ;D
Ending: flashbacki z pokazanych scen wspólnych Excellen i Kyosuke? Muzyka taka sobie, ale good Obari, nie marnuje się posiadanego w małych ilościach czasu ekranowego na takie rzeczy, ending to odpowiednie miejsce na to, tak samo jak na plaże którą wcześniej wsadzałeś. Good.
Zapowiedź następnego odcinka, czyżby będzie on Axelo-centryczny? Do want.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 30-01-2011, 19:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-01-2011, 19:45   

Gamer2002 napisał/a:
Star Driver 17
Head wykonuje swój kolejny ruch i dostajemy ciekawą informację na temat zakulisowych rzeczy za nim i fashion disasters. Wchodzą nowe dwie Cruxy oraz mamy trolling. Także na plaży, rozwalił mnie meczyk oraz zachowanie szefowej klubu teatralnego ;p
Inna sprawa: Tak, Takuto, prześcignąłeś ludzkość!.

Pewnie z tych co oglądają tu SD tylko 616 w pełni zrozumie joke ;p


O kfik >]
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2011, 15:38   

Feezing 3-4
Kilka minut szkoły, potem walka, Brygida tłucze, Brygida obrywa, przylatuje Aoi, Bryigda pokazuje cycki, Aoi robi freezing, Brygida tłucze, koniec odcinka.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2011, 22:02   

Nurarihion no Mago 8-13
Swego czasu sobie trochę odpuściłem (nasyciłem się) anime i między innymi to anime poszło pod nóż. Spotęgowane poprzez bardzo długi arc z Guyuki. Na szczęście fabuła ruszyła po tym znacząco do przodu (a to powrót do miasta przez co nie było zbyt wiele ładnych widoczków do pokazania (co jak co, nastrój w górach był świetny, do tego też bardzo ładne tła)). No i tutaj jak obuchem przez łeb odcinek 13 zwieńczający "pierwszy sezon" w którym proszę państwa zaserwowano nam zbitek scen z całego sezonu (a właściwe z Arcu Gyuki i z tego co było przed). CTRL +C, CTRL+V (na szczęście nie było to takie złe jak endless eight - w końcu to tylko jeden odcinek).

Kore wa zombie desu 4
Anime muszę przyznać, że nie jest złe. Trochę nie mogli zdecydować się autorzy na genere. Więc tak mamy:
- Komedię
- ciężko określić coś pomiędzy klimatem detektywistycznym i dramą
- Dramę
- Zupełnie randomową walkę z zupełnie randomowym przeciwnikiem w którą wcisnęli trochę komedii i patosu (żeby nie było nudno).
- na koniec jeszcze dali tragedy shoota.

Co się podobało jak piesek wypił zieloną herbatę, zamiana literek, cute-o-power
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2011, 23:54   

Zombiaki nietypowe, jeżeli poziom się utrzyma do końca, to hit sezonu i jedno z lepszych anime ostatnich lat.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2011, 02:03   

Niestety zrobiło się późno/wcześnie, nie wiem jak to nazwać. :] I z tego powodu muszę na dzisiaj przerwać bardzo ciepłą i kreskówkową animkę, jaką niewątpliwie jest Magical Do-Re-Mi. Krótko mówiąc kolejne kodomo shoujo do kolekcji. Na pierwszym posiedzeniu obalono 21 odcinków i z dziwną satysfakcją muszę stwierdzić, że to się trzyma kupy i jest śmieszne. Co prawda kompletnie olałem japoński charakter serii i oglądam to w full dubie (dialogi, piosenki, imiona, czyli jak w PoKeMoNach)W tym tytule wydaje się to być jednak obojętne. Starczy kompletnie przestać zwracać uwagę na stronę muzyczną :]
Historia jest zaskakująco przejrzysta i za razem zaskakująca w sensie przypadkowości. Niby monster of the week a jednak jest wątek główny, nawet dwa i fabuła. Całość wypełnia zielony blob. Kiedyś olałem , myśląc , że wiedźma to pewnie i magiczny świat. Odkryłem jednak, że się pomyliłem i wcale nie wyszło gorzej. Wręcz przeciwnie, taki humor lubię. Tak więc pierwsza seria będzie skończona w ciągu najbliższych 24 godzin.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 221 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group