FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2011, 16:53   

Infinite Stratos 5

Pomimo że odcinek nieparzysty, który zgodnie z tradycją powinien być full harem comedy, miał trochę mecha action. Dowiedzieliśmy się że zielonowłosa cycata nauczycielka pilotuje późna-2gen maszynka która dzięki możliwościom modyfikacji swobodnej jest na poziomie wczesnego 3-gen, czyli bazowo Gespenta z SRW. Podobało mi się że nauczycielka łamaga skopała po pupci angliczkę i chinkę ;D

Poza tym, uczeń z Francji... Czytałem spoilery,
Spoiler: pokaż / ukryj
IT’S A TRAP AND ENEMY SPY
I sam nie wiem czy to dobrze czy źle. No ale przynajmniej dzięki temu, pomimo tego co można się było wydawać, plot ruszył nieco w tym odcinku.
Choć bądźmy szczery, w Zambocie 3, 23 odcinkowej serii z lat 70 w schemacie potwora tygodnia w pierwszych 5 odcinkach fabuły było x3 więcej niż tutaj.

Nie oglądało się jednak to nawet źle jak się nastawia na haremową komedyjkę. Nasz główny jest jak zawsze tępy przez swą niepoprawną uprzejmość, ale przynajmniej ani razu mu jeszcze nie krwawiło z nosa (słyszałem że ponoć w novelach to dziewczynom się zdarzyło), a to że gdy tsundere zaproponowała mu lunch po zajęciach a on wykazał się „genialną” inicjatywą i zaprosił cały harem, to akurat mnie rozbawiło nieco. Choć nawet w najlepszych momentach jest to co najwyżej 6/10 animu.

Zaprezentowana pod koniec odcinka Niemka mi się spodobałą, żołnierska, z wyglądem morderczyni i na dzień dobry dająca mainowi w twarz tylko po to by pokazać że jest superior. Może to być najbardziej ciekawa członkini haremu, bo reszta to same stereotypy i archetypy, nawet jeżeli częściowo stonowane.

Bakuman 17

Odcinek z Niizumą to ekstra odcinek. Podobał mi się też nowy rywal oraz wszystkie te planowania jak poprawić mangę i Niizumie wbić coś do głowy a kwestia monotoniczności jest rzeczywiście istotną sprawą. Niespodziewaną zmianą nastroju była rozmowa w sypialni pomiędzy Moritaką o starszym asystentem.
Ale czy Moritaka wypełni swą misję i pozna sekretne techniki Niizumy? Ah, ta niepewność.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-02-2011, 17:16   

Zangetsu napisał/a:
i Biribiri. Podobno

Biribiri na 100%. W końcu tsundere z klasą. Niczym Son Goku. Po precyzowaniu mangi Railguna nie umiem inaczej spojrzeć na Mikoto, niż właśnie w ten sposób.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2011, 17:25   

Madoka 5
Bardzo fajna seria, ewidentnie Uwe Boll z Shaftu przypomniał sobie, jak się robi anime. Na dodatek to, co ludzie lubią - magical girlsy tłukące się ze sobą. Aż szkoda, że pod koniec przylazła Homura, bo może padłby kolejny trup. Coraz bardziej podoba mi się to anime, oby go nie zepsuli.

Afterschool Pleiades 1-4
Na samochodach się nie znam, o firmie Subaru wcześniej w zasadzie nie słyszałem, jedyny samochodowy akcent, jaki tu wychwyciłem to miotły robiące "wrrrrr" i dymiące z rur wydechowych wróżkowym pyłkiem. Poza tym, sympatyczna, lekka, łatwa i przyjemna produkcja. Mam dziwne wrażenie, że gdyby to była pełnowymiarówka, wydarzenia z tych 20 minut rozbito by na trzy lub nawet cztery odcinki po 20 każdy. Gainax pokazał jednak, że potrafi, jak chce.

Shin Koihime Musou: Otome Tairan 6-12
Teraz jestem zły. Bo końcówka tej serii biła na głowę nie tylko jej pierwszą połowę, ale dwie poprzednie serie razem wzięte. I nie można tak było od początku? Cycki fajna rzecz, na pohybel twierdzącym inaczej, ale drugi łuk pokazał, że nawet da się oryginalną historię "Dziejów Trzech Królestw" oddać w fanserwiśnej wersji całkiem wdzięcznie. No nic, seria skończona. Cóż, w kwietniu wchodzi cycate anime o erze Sengoku...

Yosuga no Sora 1
A w zasadzie nawet nie cały, tylko pierwsze 12 minut. Kiedy zobaczyłem brata liżącego się z siostrą, wyłączyłem, skasowałem i posłałem myślobombę atomową twórcom. Onanistyczne hentai borderline dla jedynaków, którym nie dość podniet zapewniały takie arcydzieła jak "KissxSis".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-02-2011, 18:06   

NADSZEDŁ CZAS NA REWOLUCJĘ. Genialne zakończenie 17. epa Indexa. Ogólnie akcja DUŻE ILOŚCI MISAKI NA RAZ jest najlepsza.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-02-2011, 19:22   

*patrzy na sig i podpis Zangetsu*
Oh, another one got befriended? ^_^

17 Kinshomokuroku - oh. Biedna Kuroko. Czyżbyśmy na dobre wrócili do Railgunowych klimatów? Inna rzecz że gdy MISAKA pojawia się w dużych ilościach, zawsze robi się wesoło, a tu jeszcze był Last Order i pewien angstujący eks-nieprzyjaciel. Yay schemat nanohy? XD

KnK: Epilogue I wreszcie dostajemy kawę na ławę w temacie SHIKI, Shiki, Ryogi Shiki i całej reszty. Pół godziny rozmowy która była bardzo :DEEP: ale jednak coś wniosła. Maaa.

Plejady po Szkole - aww kawaii. A ile cukru! Ja jednak jakoś już wolę Madokę...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-02-2011, 11:52   

Magical DoReMi do epizodu 25, czyli magicznych pokemonów dla dziewcząt ciąg dalszy.
Z początku sezon był naciągany i szyty tak grubymi nićmi, że aż mnie denerwował, ale w połowie się wyrobił. Powiedział bym nawet, że w pewnym momencie nabrał więcej sensu niż sezon poprzedni. Wprowadzono przynajmniej prawdziwego czarnego charaktera. Chociaż brak drugiego bloba jest niepokojący, fioletowa wiedźma przeszła na jasną stronę mocy wręcz zbyt szybko (zmieniając wiedźmę nadrzędną). Ale poza tym , kosmiczna dzidzia robi się coraz bardziej do matki podobna :] , porywacze chcą ją wymienić na pół królestwa a żeby to zrobić muszą wprowadzić pięknego kreta do obozu dobrych. Dobrze, że młode ma swój rozum :P.
Zaskakująca okazuje się strona muzyczna serii. Zazwyczaj muzyka jest tak marna, że w ogóle to jej nie można wychwycić. Ale od czasu do czasu jak strzelą mahou songa to aż przechodzą dreszcze. Piosenki są świetnie wpasowane, rzadko ale są, ale jak już są, nie można im nic zarzucić. Chociaż sama ich nagła obecność prowadzi do zimnej fali od głowy w dół po plecach :P.
No i jeszcze sprawa najdziwniejsza, w serialu mamy już 3 rodzaje ubranek dla czarownic, jakby 3 poziomy wtajemniczenia. Poznajemy również wartość magicznych kulek w porównaniu do ... magicznych nutek :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 13:11   

Freezing 5
To co zwykle, tylko grupowo i bez Brygidy tym razem. Plus kolejne bishojo do haremu. Ech, mogliby chociaż dać jakieś yuri...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-02-2011, 13:24   

BUHAHAHAHA.
Fabulous Driver 18, czyli czego NIE robić z fajerwerkami. Względnie, jak dać się przygarnąć pod dach swemu BRO...

Ten odcinek niewątpliwie sponsoruje literka K - jak Keito, śpiewająca higashi no miko. Także ze względu na BARDZO w--t--f-- scenę w domu Sugaty której implikacje są... ciekawe.

NIE mamy za to cotygodniowego pojedynku... no, w pewnym sensie. Chyba twórcy stwierdzili że nie można zaniedbywać "szkolnej" strony serii. A, tu też coś ciekawego się dzieje, a jeszcze ciekawiej będzie za tydzień:
Spoiler: pokaż / ukryj


_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 14:48   

Postanowiłem jeszcze raz obejrzeć Utenę.
Powróciłem do tej serii po trzech latach rozłąki.
I co? I seria nie rozczarowuje. Nadal jest świetna. Kreska jest naprawde stylowa i (moim zdaniem) nic się nie postarzała.
Odcinek 5

Spoiler: pokaż / ukryj
Biedny, biedny Miki... Chyba jedna z niewielu postaci, które starają się nie traktować Anthy kompletnie przedmiotowo. Biorąc pod uwagę to, co dzieje się pod koniec serii, zastanawia mnie, czy Anthy jest miła dla niego w imię Akio, czy po prostu nie chce jej się dokuczać dzieciakowi po przegranej?
Bo że wkręcała go celowo w to, że jest biedną niewolnicą, której Utena nie daje żyć, tp jest jasne.

Nie mogę się doczekać dalszych odcinków.... Może oprócz tych "komediowych" z Nanami.
No ale cóż, chyba ich nie pominę.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2011, 19:04   

Star Driver 18

Zabawa a początku była fajna, zwłaszcza wielka bitwa na fajerwerki, świetne napisy przez cały odcinek. Coś mi mówi że dwie to dwie najbardziej złe członkini fashion disasters.
Poza tym, nasza ciemnowłosa została znowu pokazana z innej strony, doktor green coś knuje, mieliśmy nietypową walkę gdzie Sugata się popisał, oraz końcówka gdzie...
...
Moja reakcja.


SRWOGIN 18

Po poprzednioodcinkowym tentacle rape Obari uderza ponownie sceną yuri. No ale nie tylko Star Driver może robić takie rzeczy, choć oczywiście Obari nie zna słowa „subtelność” ;p
Dobrze że mostek wyglądał porządniej w wyniku strzału ucieczkowego. Był to odcinek odpoczynkowy, Axel dostał nieco akcji bo w końcu naprawili jego Soulgaina.
Miło że się pojawił Shu i zaczął trollować Masakiego. Poza tym, Kyosuke miał dwie świetne sceny, jedną gdzie robił za Big Bossa i drugą gdzie włączyło mu się MD Geist mode. W sumie nawet anime lepiej sobie radzi z portretowaniem go niż gry.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale zaraz, gadający z nim podczas snu Beowulf? Tego nie było w grach, choć technicznie w oryginalnym OG2 na GBA nikt nigdy nie powiedział że Beowulf był zły a Axel był totalnym sadystycznym asshole.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-02-2011, 22:31   

Zombie deska 5
Zaczęło się od... sceny yuri. Potem było już tylko bardziej fazowo.

Poza tym krótka scena, w której widzimy cień jakiejś panienki. Czyżby to ta z endingu?

Dowiadujemy się czego poszukiwała Haruna... umm... artefakt, tak? >.>

Nie ukrywam, że w kontekście dalszych wydarzeń
Spoiler: pokaż / ukryj
sensei Haruny jest cholernie podejrzana. Akurat uświadomiła Ayumu, jak może łatwo załatwić ten sprawunek. Za sprawą jednej sympatycznej osoby...

BOSS BATTLE!!!

Czyli najbardziej przepakowany przeciwnik jak do tej pory. I biuściasty.

Myśleliście, że protagonista i jego moce są naciągane... akurat. No i oczywiście cliffhanger na koniec, bo jakże by inaczej. Ciekawe czy wszechświat wytrzyma wydarzenia kolejnego odcinka...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-02-2011, 00:05   

Nie mam nawet ochoty na świeżaki, więc Hourou Musuko leży nie ruszony od daty emisji. Za to mam refleksje końcowe na temat drugiego sezonu Do-Re-Mi. Wszystko czego spodziewać by się mogło po anime, w tym tytule zawiodło, czyniąc go miejscami niespodziewanie dobrym. Szczerze powiedziawszy w ostatnich odcinkach zanosiło się na wojnę czarownic i czarowników
Spoiler: pokaż / ukryj
ale ku mojemu zdziwieniu, nie na tym czarownice straciły zęby, finał był bardziej "krwawy"
W rezultacie musiałem wyłączyć myślenie i dociekanie. Tak trzeci sezon też obejrzę, a co. Nie wiem dlaczego ale trafia do mnie taka konwencja anime. Ja sobie coś robię, to sobie wrzeszczy, czasem na monitor się spojrzy, no przynajmniej na pół odcinka mniej ciekawego i na 90% ciekawego :] A tych niteczek wątku jest sporo. główny, magiczny, rodzinne i poboczne przyjacielskie. Niemniej jednak anglojęzyczna wersja wydaje mi się bardziej doszlifowana a bonusowe materiały dvd nieco zaskakują. Na przykład pełny Dubbingowany opening trzeciego sezonu, mimo braku jakichkolwiek planów na jego dubbing (ba drugiego też nie było) lub cały kącik bonusowych piosenek w całkiem przyjemnej jakości wykonania. To może nie jest dużo, ale w połączeniu z kompletnymi zmianami terminologii i zaklęć na bardziej zjadliwe, mnie osobiście bardziej się podoba. Perfect Harmony brzmi lepiej do Magicalu stedżi. I jeszcze samo zaklęcie z kompletnych bredni zmienione w zgrabną i sensowną rymowankę. W japońskiej wersji każdy czar wydawał się czymś w rodzaju rozgrzewania starej xserokopiarki (musiałem to napisać) gdzie od włączenia do pierwszej kopii mijają minuty. Chwilami miałem wrażenie, że ratowany osobnik prędzej umrze lub sam się pozbiera niż one skończą bredzić. Ba wrogowie z tego korzystali. To było tak cudnie beznadziejne, że aż mi mało :]

Edit
9-cio latki mówią lepiej po angielsku niż studenci i niektórzy amerykanie :] czyli sezon 3 Do-Re-Mi uważam za otwarty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2011, 10:22   

Zombie 5
Yuriaście. Servisnaście. Biuściaście (do tego falująco). Bojowo. Pakownie. Krwawo. CliffHangerowo. FAZOWO.

Co kolwiek by nie mówić o głównym bohaterze jest on Hentai.
Wydaje się że zbliża się koniec pierwszego arc-u (to nie oni znaleźli zabójcę, tylko zabójca znalazł ich, co zaoszczędziło nam plotu "detektywistycznego", który i tak kulał).
Pojawiła się pani XXX, która tylko zwróciła uwagę na idącego zabójcę.

W kolejnym odcinku: Szybko rozprawimy się z zabójcą, by jeszcze zdążyć spotkać się z Dai-sensei oddać jej "artefakt" (nie ma to jak rozsyłać odpowiednie osoby do odpowiednich zadań).

Spoiler: pokaż / ukryj
Co jest może nie tyle bardzo podejrzane, chociaż podejrzane nadal jest.
Czemu nie do końca podejrzane: jak pozbyć się czarnej owcy? jak łatwo można przetestować przydatność kogoś do nawet prostych zadań?
Czemu podejrzane: nadal mów, żeby wróciła, ciekawe po co? W kontekście, że w openingu przelatuje jeszcze plansza z pięcioma sylwetkami Magical Girls (w wersji very scary, z czego żadna nie pasuje do aktualnego zabójcy) znaczy to pewnie, że Magical Girls są w sprawę bardziej zakopane (ach te wspaniałe złe organizacje magical girls).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-02-2011, 18:55   

Level E - 05

00:13 - wtf?
05:57 - <headdesk> A jednak TO zrobił! <headdesk>

W dalszej części odcinka sri dii mnie zabiło. Baka Ouji, ty czubku.

Poddaję się. Książę jest największym i najbardziej zuym Zuym bohaterem, jakiego w życiu widziałam. Tego się nie da opisać. <speechless>

Koyasu w rozpuszczonych włosach boski jak zawsze. Ale... TAK MI GO SZKODA! ;_____;
On ma tak cholernego pecha w życiu, że jest podwładnym takiego rozpuszczonego, złośliwego, inteligentnego czubka jak Książę. ...Co to się będzie działo w przyszłym odcinku, już się nie mogę doczekać.

Chyba nigdy nie będę w stanie napisać normalnego i konstruktywnego komentarza do Level E.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-02-2011, 21:40   

Kara no kyoukai epilog
(Nie)mały zawód. Prawdę powiedziawszy spodziewałam się czegoś innego, nie półgodzinnej rozmowy trzeciej Shiki z Kokuto (w sumie mogłam jeszcze podziwiać padający śnieg). Ogólnie nudy i nie polecam tego nikomu, chyba, że cierpi w nocy na bezsenność.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 223 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group