FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2011, 19:26   

Infinite Stratos 6

Hm, pomimo tradycji mało mechowości, jedynie duel z Francją i groźby Niemczech. Może dlatego że było też nieco w poprzednim epie, ale w następnym z zapowiedzi wynika, że będzie dużo akcji w następnym. Mam nadzieje że Francja zacznie używać swój revolver stake z pierwszego odcinka.

Niemcy na razie jednak rozczarowują, ale za to Francja pozytywnie zaskoczyła. Owszem, durny plot-twist był durny, ale już rozmowa z głównym i backstory z informacjami o machinacjach koncernów były porządnie zrealizowane. A poza tym, główny dał się bez trudu owinąć wokół małego palca ;p

Dostaliśmy też trochę infa o siostrze. Trochę z nią lepiej ale nadal widziałem lepsze siostry :P
Taki sobie odcinek ale nie było źle. Pod względem rozwoju postaci najlepszy w serii a reprezentacja francuska w 2 odcinki osiągnęła więcej niż cała reszta razem.

Bakuman 18

Sceny w studiu oczywiście świetne, choć ponowne puszczanie openingów to był filler. No i mamy nieporozumienie, bałem się czy jeszcze nie będzie nieporozumienia w sprawie SMSa ale okazało się że odpowiedź miała jednak pozytywny skutek.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2011, 00:20   

IF 3-5
Nie jest źle.dziewczę z Francji ma najlepszy potencjał "sub story", w końcu z czym rywalizuje przyjaciółka z dzieciństwa (R), przyjaciółka z późniejszego dzieciństwa (R), baba z angli z wielkim ego (Czy wspominałem, że wszystkie są tsun tsun). No i na końcu dochodzi baba z wermachtu (bardziej Ku, i pewnie później też dere).

- za rączkę z chłopakiem (i pewnie wszystkie szkolne Yaoistki miały niezłe fantazje).
- walka z niezidentyfikowanym IS (ktoś jeszcze poza panią szalony naukowiec potrafi robić rdzenie - i robi to lepiej, bo nie trzeba chodzącego PMSa wstawiać za kółko).
- Charles (ciekawe czy to prawdziwe imię) w bezwstydny sposób wykorzystuje naszego Bohatera Beznadziejnego. Ciekawe kiedy zostanie zdemaskowany.
- akcja z cycatą zielonowłosą nauczycielką - ciekawe jak wylądował NA
- No i Bohater nadal nie potrafi wybić się ze stanu Beznadziejny i cała załoga płci przeciwnej ostro kopie mu tył (poza Angielką, którą "prawie" pokonał) co zresztą jest wina jego Mecha który został wyposażony tylko w broń krótkiego dystansu.
- No no... Szpiegostwo przemysłowe, ale też sobie wybrali kandydata na to. Swoją drogą czemu nikomu nie zaczęło śmierdzieć, że tak ni z gruchy ni z pietruchy kolejny facet zaczął obsługiwać IS (trochę z nagła to wyszło, ale może to być wina anime) z pewnością taki przypadek powinien być dobrze prześwietlony (razem z "medical check up"), ale już kilka razy wykazano, że seria nie wykazuje common sense.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2011, 09:21   

Cytat:
No i na końcu dochodzi baba z wermachtu (bardziej Ku, i pewnie później też dere).


Nie znasz przebiegu akcji z nowelek prawda? >]
Spoiler: pokaż / ukryj
Masz oczywiście rację. Ale, o bogowie, nie wiesz jak bardzo masz rację >D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2011, 10:17   

Zangetsu napisał/a:
Nie znasz przebiegu akcji z nowelek prawda? >]


Nowelek nie czytałem :P
Ale to była prosta dedukcja drogi Watsonie :-P

Spoiler: pokaż / ukryj

Yan - są bardziej zaborcze / zazdrosne baby (ta zazdrosna nie jest, bo wystartowała z pola nienawiść)
Tsun - anime ma już całą grupę tsun, więc po co więcej.
*cośtam* (typ cichej okularnicy) - ta jasne
Ku - to akurat wydaje się pasować. Baba nie omieszka skrzywdzić nawet swojego celu. A jako, że mamy tu Harem to dere samo się nasuwa.

Czytałem jeszcze pierwszy rozdział mangi, który ładnie kilka rzeczy tłumaczył (czemu w ogóle poszedł do szkoły dla bab). Bah nawet tłumaczył skąd Bohater B. znał akurat ten punkt regulaminu cytowany dla Francji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-02-2011, 10:36   

Index 18 - full of win, znowu dużo Misaki, Akuselareta (ale to zabawnie brzmi), zapowiedź następnego odcinka... Oj, /a/ tego nie wytrzyma.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2011, 12:06   

Cytat:
- akcja z cycatą zielonowłosą nauczycielką - ciekawe jak wylądował NA

Biorąc pod uwagę jakie ona ma umiejętności i jej reakcję, to wszystko mogło być przez nią zaaranżowane :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2011, 12:59   

Slova napisał/a:
Index 18 - full of win, znowu dużo Misaki, Akuselareta (ale to zabawnie brzmi), zapowiedź następnego odcinka... Oj, /a/ tego nie wytrzyma.

A ja zwrócę uwagę na intro do tego epizodu. Manly Styil is manly >]


Edit: Dobra, wtf Acceleratora na widok Index - priceless >D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-02-2011, 16:49   

Zangetsu napisał/a:
wtf Acceleratora na widok Index - priceless >D

W sumie reakcja oczywista... typowa... nie wiem, jak to określić, ja bym zrobił podobną minę.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 11:59   

15 odcinek Maison Ikkoku. Jedna z postaci w tle wygląda znajomo :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 18:45   

Star Driver 19
My little Wako can’t be so badass.
Sceny urodzin były sympatyczne i naprawdę przekonałem się do naszego trio pomimo tego co mówiłem na początku serii. Walka też fajnie że mieliśmy dla odmiany starcie powietrzne. A poza tym mamy już na bank potwierdzone kto jest najbardziej evil członkami fashion disasters.
Czarny kruk. Czy ktoś nie ma przypadkiem pierwszej fazy na zwierzęta?

SRWOGIN 19
Action action action. Choć znowu nie wiadomo gdzie się podział Sanger, było zło i go nie ciął? Choć mógł być na drugim statku.
Bardzo mi się podoba jak anime przedstawia modus operandi Einst czyniąc ich bardziej przerażającymi niż NDC, Shadow Mirros czy Inspektorzy, w grze wypadali troszkę blado bo jedynie pokazywano ich ataki na wojska. No i mają Einst Wakamato.
Dobrze też że dla odmiany mieliśmy walkę w mieście. Widać jednak że wciąż oszczędzając budżet.
Lamia znowu nie do końca wypadła gdyż lepsze szeregowe Einst ją parowały, chociaż już gdy razem z Arado zrobiła team up na Alfimi i
Spoiler: pokaż / ukryj
Excellen
było lepiej.
Sprawa Chińskich mechów, nie jestem ich fanem ale wyszło porządnie. I na liście płac pod ich głosy podali ??? ;p. Ale fani zidentyfikowali że podkładali ich Terada i Mizuki Ichiro.
Reakcje Kyosuke oczywiście były dobre, także te po bitwie. Drżyjcie, bo K-man nadchodzi.
I lol Kosuha mająca hełm rozwalony na dwa różne sposoby ;p Naprawią to w DVD.

Mamy przed sobą jeszcze 7 odcinków i w następnym odcinku Earth Cradle, może zająć z 2 odcinki. Ostateczna bitwa ma trwać ponoć 3 odcinki, więc będzie jeszcze jeden możliwy odcinek spokojny oraz jeden na bitwę księżycową.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 21:53   

Sousei Kishi Gaiarth - postapo z robotami, walkami na miecze i pseudomagią. Czy da się to skopać? pewnie by się dało, ale nie tym razem. Anime to tylko 3 OVA, więc historia jest w miarę krótka i sensowna. W miarę, bo tradycyjnie dostajemy trochę dziur w fabule. ogólnie całkiem fajne anime.
6/10

SRWOGIN 19 - nie będę powtarzał opinii po Gamerze2002. Dodam tylko, ze osobiści podoba mi się design nowego smokowatego mecha. Niestety tylko design, bo sama realizacja jego ataków trochę kuleje. Z drugiej strony wykrzykiwane przez Kusuhę ataki to muzyka dla ucha. Well, whatever. Arty z nowego endingu też są fajne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2011, 08:09   

Zombie 6
Zaczęło się od WFT!? A później był już tylko większy...
Były latające biusty, słowa mocy, nagie dziewczyny i dużo krwi.
Do tego szalone oczka, jedna strasznie freaky scena i na sam koniec coś wykuwali.
Poboczny knuj został pokonany, pojawił się kolejny knuj (pewnie ten ostateczny).

Koniec arc-u pierwszego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wruuth Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2011, 13:48   

Moonligt Mile S01 - 7-12

Bez wątpienia seria świetna. Fabuła stoi na bardzo wysokim poziomie, postaci są bardzo wyraźne zarysowane i można się z nimi łatwo utożsamić. Goro jest moim nowym idolem ;D Chciałbym obejrzeć drugi sezon, ale są z tym małe problemy - Anime-Gate miało wydać go na DVD ale w obecnej sytuacji nie jest to zbyt pewne, a i z subami nie jest łatwo. A szkoda, bo jak na razie fabuła urywa się w połowie.

Angel Beats! 1-13

Lubię wszystkie serie związane z firmą Key. Ba, Clannad to jedno z moim ulubionych anime. Do Angel Beats podchodziłem jednak z dużą dozą rezerwy. Pierwsze screeny i arty nie były zbyt zachęcające - ot znowu seria o ganiających z pistoletami nastolatkach. Uczucie to trwało jeszcze przez kilka pierwszych odcinków ale z czasem było już tylko lepiej - akcja zaczynała ustępować miejsca fabule. Ciekawy jest fakt, że autorzy chcieli zawrzeć bardzo dużo pomysłów w swojej serii - mamy tu i strzelaniny, komedię, dramat, a nawet elementy anime sportowego. Całościowo wychodzi jednak bardzo sprawnie. No i pomysł na świat w którym dzieje się akcja jest po prostu pierwszorzędny. Ja ze swojej strony serdecznie polecam.

Gundam 00 S01 - 1-25

Seria z której ocenieniem mam niemały problem. Wiele rzeczy nie zagrało bądź było zwyczajnie śmieszne i kiczowate (Setsuna wciąż powtarzający że a) jest Gundamem, b) nie jest Gundamem, c) nie jest godzien Gundama itd.) Już sam pomysł zwalczania wojen za pomocą interwencji zbrojnych jest delikatnie mówiąc absurdalny. Ale cóż, autorzy mieli własnie taki zamysł i nic mi do tego. W ogólnym rozrachunku wyszło jednak całkiem, całkiem i na pewno zabiorę się za drugi sezon. Jest to jednak jedno z niewielu anime, w których los głównego bohatera jest mi całkowicie obojętny. Dużo bardziej interesują mnie postacie drugoplanowe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-02-2011, 13:58   

Dla równowagi wobec Madoca Magica (które ze względu na podłe wykonanie nie zachwyca, ale daje się oglądać dla momentów "Damn you Kyuubei!!!!") sięgnąłem po bardziej konwencjonalne mahou shoujo - Heartcatch Precure. Spodziewałem się marketingowej papki i po części ją dostałem (gadżety bohaterek są udziwnione w sposób pozwalający sprzedać więcej zabawek), ale poza tym czekało mnie miłe zaskoczenie. Najbardziej zwracają uwagę projekty postaci i animacja - od razu przypomniało mi się Casshern Sins i rzeczywiście, odpowiadają za nie ci sami ludzie. Styl jest uproszczony, wręcz trochę przypominający zachodnie kreskówki, ale przy tym pozwala na dynamiczne sceny starć, w których jest więcej walki wręcz niż magicznych ataków. Sporo tu wypełniaczowych odcinków, w których jeden z trójki generałów sił zła wykorzystuje zranione serce jakiegoś człowieka, by przywołać potwora w kolejnej niezbyt przekonywującej próbie rozprawienia się z grupą Precure (choć nawet takie odcinki zazwyczaj bronią się dzięki wdziękowi bohaterek). Seria jednak już na samym początku (w śnie bohaterki) pokazuje bardziej realne zagrożenie w osobie Dark Precure i daje przedsmak późniejszych, bardziej intensywnych konfrontacji, co jest całkiem skutecznym haczykiem na widza.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2011, 16:50   

Cytat:
Już sam pomysł zwalczania wojen za pomocą interwencji zbrojnych jest delikatnie mówiąc absurdalny.

Nie, to był genialny pomysł, sezon 1 Gundama 00 jest świetny przez to że jest właśnie takim Authority z Gundamami z szaro-szarą nieoczywistą moralnością. Gundamy vs świat to nieco recykling z Winga (choć wingowcy mieli konkretne cele przeciwko konkretnej organizacji) ale znacznie lepiej wykonany.
A s1 Setsuna to rzeczywiście tylko Heero + Sagara bez zalet tego drugiego. Jedynie kiedy byłem YEAH SETSUNA było wtedy gdy miał dość Tronów.
Oto co według mnie powinno się stać z Tronami (spoiler dla tych co nie ogladali 00 może być): link

Zambot 3, do odcinka 19
Tomino, człowiek który stwierdził że arc o ludziach porywanych przez obcych którzy chirurgicznie montuja w ich ciele bomby które eksplodują gdy porwani są nieświadomi zwracani do społeczeństwa jest tym czego potrzebuje supaa robotoo show dla dzieci w 1977.
Pierwszy odcinek arcu konczy sie pyrrusowym zwycięstwem bohaterów, końcówka następnego jest JESZCZE GORSZA, a w następnym krzyczy się TOOOOOOOOMINOOOOOOOOOOOOOO już w połowie. Nawet jak nie ma tu pokazanej krwi, nie wiem jak to przeszło przez sponsorów i ówczesną cenzurę.
Odcinek 19 jest już bardziej heroiczny i bohaterowie stwierdzają że czas się szykować na final battle.

Zapowiedź odcinka 20: Przed final battle armia postanawia przejąć zambota.
Mówiłem że Tomino wynalazł też współczesne Marvel Universe? ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 225 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group