FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-04-2011, 14:52   

Slova napisał/a:
Unlimited Rokkit Launchar Works

Hah :)

A mnie trafiła Anna Frank, the Mahou Shoujew.
O reszcie nie wspominam, to było lol.
Idąc tym tropem...
Margaret Tatcher = mahou shoujo?
Angela Merkel = mahou shoujo?
o kfiiiiiiiik.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2011, 14:58   

wa-totem napisał/a:
Slova napisał/a:
Unlimited Rokkit Launchar Works

Margaret Tatcher = mahou shoujo?
Angela Merkel = mahou shoujo?
o kfiiiiiiiik.

Anna Fotyga = mahou shoujo?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-04-2011, 17:40   

Joanna Szenyszyn - Mahou Shoujo.

Nichijou 4
To jest... tak losowe... ja tego nie ogarniam.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-04-2011, 12:38   

Emma-kun epizod 3
Po jakiego grzyba robić odcinek 2,5? Gdyby pozbawić dwa odcinki nieco fanserwisu w absurdalnych ilościach, to był by odcinek nr2 :P Tak czy siak golizna narasta w monstrualnej ilości. Akcja? Może dwie sceny czegoś konkretnego, ale schemat jest wszechobecny i nawet jak na tą serię już się oklepał. Młotkiem go!!
Mam nadzieję, że jeszcze trochę uświadczymy tutaj akcji i fabuły a nie tylko połowę odcinka z zeszłego tygodnia.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2011, 12:58   

kokodin napisał/a:

Emma-kun epizod 3
Po jakiego grzyba robić odcinek 2,5? Gdyby pozbawić dwa odcinki nieco fanserwisu w absurdalnych ilościach, to był by odcinek nr2 :P Tak czy siak golizna narasta w monstrualnej ilości. Akcja? Może dwie sceny czegoś konkretnego, ale schemat jest wszechobecny i nawet jak na tą serię już się oklepał. Młotkiem go!!
Mam nadzieję, że jeszcze trochę uświadczymy tutaj akcji i fabuły a nie tylko połowę odcinka z zeszłego tygodnia.

No wai! Seria powstała tylko i wyłącznie w celach fanserwiśnych i paradoksalnie mi to nie przeszkadza. Dostajemy pod koniec kolejną postać wyznającą, że jej złe szachrajstwa mają jeden cel: świat ma stać się bardziej ecchi.
No cóż, może trochę fabuły by się jednak przydało.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2011, 16:59   

Tiger & Bunny 4
Czyli odcinek skupiający się na wybrańce Pepsi, co oznacza że kolejne będą się skupiać na kolejnych bohaterach. Może być, przybliży to cast.
Choć było oczywiste co ona na końcu wybierze, to jednak miło że jej pierwsza decyzja była inna od spodziewanej. No i miło że pamiętają, że Tygrys jest ojcem i jak taki się zachowuje.
W następnym odcinku wygląda na to że pojawi się superzłoczyńca i chyba będzie skupienie na Sky High.

Enma-kun 3
Najbardziej epicko głupi odcinek ever.
Cytat:
Po jakiego grzyba robić odcinek 2,5?

Jak powiedział Enma na początku, reżyser powiedział by ubarwiać recap jak tylko możliwe, no to im zeszło z pół odcinka dodatkowych szczegółów.
Cytat:
Może dwie sceny czegoś konkretnego

Nauczycielka vs nauczyciel, Enma vs nauczycielka, Enma vs potwor. Trzy :P
Cytat:
schemat jest wszechobecny i nawet jak na tą serię już się oklepał. Młotkiem go!!

Ale przecież właśnie to zrobił Enma, walka się dopiero co zaczęła i zamiast się pojedynkować od razu niepoprawnie odpalił finishera ;D I nawet potwór tygodnia przy napisach wrzeszczał jak to jest, że odcinek jest o nim a nie miał do nich żadnego czasu ekranowego, a Harumi stwierdziła, że sama nie wie czy w ogóle sens było włożyć w to tyle pracy xD
I co do schematu, na razie:
Odcinek pierwszy - odcinek "potwór tygodnia"
Odcinek drugi - dwa potwory tygodnia z zamierzoną wtórnością obydwu walk
Odcinek trzeci - odcinek "potwór tygodnia" zrobiony źle
Jak na razie dla mnie bawią się schematem. Biorąc pod uwagę że reżyseruje to gość od GaoGaiGara, przewiduję że to właśnie będzie robił.

Btw, przeczytałem przetłumaczone 8 rozdziałów mangi. W tym anime zamienili role Harumi i jej chłopaka (dobra decyzja, stosunek płci 3:2 w zespole jest imo idealny).
Co do adaptacji, pierwszy odcinek pokrył i rozbudował jeden z krótkich rozdział, drugi pokrył dwa pierwsze i zmodyfikował trzeci. Ten odcinek i częściowo poprzedni pokrył historię która była w rozdziałach 7-9. Opening wskazuje, że pojawi się jeszcze jeden z pierwszych potworów, nie wiem czy będzie jeszcze jeden a trochę bardziej na nim mi zależy gdyż

Spoiler: pokaż / ukryj
Yukiko musiała zastąpić Enme (bo ten stracił mózg) i używać jego różdżki.

Poza tym, nawet to anime jest do tej pory grzeczniejsze, bez krwi, bez przekleństw i mniej nagości.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2011, 18:45   

Gravitation 1-12
Po Junjou Romantica wciąż szukam jakiegoś shounen-ai i od dłuższego czasu wpadało mi w ręce Gravitation. No, to się wzięłam. Jeszcze pozostał jeden odcinek, ale nie sądzę, żeby zmienił moje zdanie. A więc wszystko widzi mi się średnio, oprócz humoru, który naprawdę mi się podoba. Jeden z głównych bohaterów - Shuichi jest jednym, wielkim, irytującym koszmarem. Yuki natomiast jest w porządku, ale na jego miejscu nie wpuszczałabym dzieciaka w ogóle do domu (toteż miło się oglądało jak go wywalał za drzwi). Romansu pomiędzy nimi w ogóle nie czuję, dokładnie tak jak w przypadku pary Shinobu&Miyagi z Junjou Romantica. Muzyka koszmarna i w dodatku kilka razy grano te same kawałki zespołu, który bynajmniej nie był rockowy. W fabule nie ma nic nadzwyczajnego, ale też nic aż tak głupiego. Jednak, podsumowując - nie nudziło mi się, może dlatego że lubię pana K.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl z zapupia
Gość
PostWysłany: 25-04-2011, 20:11   

Hanasaku Iroha ep.4
Ooooo! Trójkącik romantyczny!
Przez większą część jednak fabuła psuła zęby (za słodko i zbyt dziecinnie).
No i Ohana ma wyczucie młota pneumatycznego -> I like it :-P z drugiej strony bardzo scary.
Powrót do góry
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-04-2011, 09:38   

Hoshizora e Kakaru Hashi ep03
Coraz więcej shoty i fanserwisu z nim... Do tego pojawiła się jakaś loli. Za dużo tego, abym dał radę to obejrzeć. Rzucam, albo zacznę się ciąć przy kolejnym odcinku.

Kami Nomi zo Shiru Sekai ep03:
Kwik! Haqua! Tsun, tsun~
Robi się ciekawie, wreszcie wyjaśniono kwestię powstawania Kakedama. Niestety w najlepszym momencie skończył się odcinek. Cóż, trzeba czekać. Ciekawe i wciągające jak pierwsza seria, oby tak dalej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2011, 11:48   

Hoshizora e Kakaru Hashi 3
Kwa, kwa, kwa, kwa!!! Co ja oglądam? Czy ja się pisałem na yaoi??? No do biednej kobieciny lekkich obyczajów, co to ma być? To długie, powłóczyste spojrzenie rzucone na odchodne braciszkowi, obejmowanie się, przytulanie... Na litość boską, czy wprowadzanie wątków yaoi do haremówek to jakaś nowa, japońska moda? Tylko czemu ma to służyć...
Harem się powiększa - mamy miko - kandydatkę na lesbijkę a'la Maria+Holic, czyli Madokę. Do tego dochodzi loli stalkerka - kretynka. Ui zaś całe te góry wtrząchanego żarcia muszą iść w cycki - innego wyjaśnienia nie widzę. W mózg na pewno nie idą...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-04-2011, 17:50   

Urawa napisał/a:
Tylko czemu ma to służyć...

Zwiększeniu targetu o rasowe jaoistki?

Tajemnicze Złote Miasta lub jak kto woli Esteban Dziecię Słońca.
Jołtube jołtube jołtube. Kurcze kurcze kurcze, (też tak umiem Ko ko ko :P) po co ja ściągam anime, które w lepszej jakości jest publicznie na jołtube, w dodatku w 27 minutowych pełnych odcinkach. Obecnie na epizodzie 12, złotego kondora ani kosmitów jeszcze nie było a dzieciaki nadal użerają się z Hiszpanami. Jest dubbing angielski , jest się z czego pośmiać. Poza tym niektóre ujęcia przeczą logice i prawom fizyki. Miękkie skały, niewywracalne kłody, latające rekiny ... czekam już tylko na bomby z lamiego łajna :P (fakt). Ogólnie miły powrót do jednego z fajniejszych seriali dzieciństwa. Ale czy to jest anime? W życiu lamy i alpaka.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2011, 18:21   

Sengoku Otome 4
Ieyasu Tokugaw... pardon, Tokunyan (Jeżu, od tej pory, gdy trafię w jakiejś knidze na Tokugawę, zawsze będę już czytał chyba to nazwisko jako "Tokunyan") okazuje się jednak moe knujem. Poza tym pojawiają się dwie nowe sengoku daimyo, czyli Shingen i Kenshin (co tu kryć, Kenshin w "Sengoku Rance" była duuuuużo ładniejsza), a Nobunaga po raz pierwszy okazję spuścić komuś łomot. Zaczynam się z kolei nie dziwić motywom historycznej zdrady Mitsuhide, jeśli w oryginale Nobunaga traktował ją (tzn. jego) i całkiem niegłupie plany per noga. Ciekaw zresztą jestem, czy sam motyw zdrady Mitsuhide pojawi się w tym anime. To chyba jednak zbyt poważny motyw jak na komedię przygodową (bo wbrew temu, co niektórzy mogą twierdzić, to nie jest ecchi).

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 10:54   

Denpa Onna to Seishun Otoko 01 - hmm... misfire. W tym sezonie mi się dotąd nie zdarzył. Cóż... pierwszy raz musi być. Seria z moe bohaterkami i facetem, o inteligencji orzeszka. Facet ma za to tendencje do przemyśliwywania rzeczy. Well... seria pewnie znajdzie swoich odbiorców, ale ja do nich należeć nie będę.

Steins;Gate 04 - Stało się to, czego się obawiałem... Postaci nie muszą mieć większego sensu. To zgraja nieudaczników i to jest ok. Ale sama fabuła powinna mieć jakiś sens. A to co się tutaj gotuje to wielka kupa. Sorry, ale stare komputery nie są lepsze niż nowe. Nie da się łatwo włamać do systemów informatycznych z zewnątrz. Maile są szyfrowane. I inne... Ja wiem, że ludzie nie znający się narzeczy to wszytko łykną, ale ja nie. Albo fabuła się uporządkuje, albo ja się wycofuje.

Armored Trooper Votoms Alone Again RAW - hmm... spodziewałem się, ze będzie to trzyodcinkowa seria OVA. Ale teraz widzę, że to ma mieć tylko jeden odcinek. Trochę słabo. Widać że fabularnie jest to przycięte do wymagań. Mimo to jest przyzwoicie, ale pewien niesmak pozostaje. Czekam na tłumaczenie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 28-04-2011, 11:35   

vries napisał/a:
Sorry, ale stare komputery nie są lepsze niż nowe. Nie da się łatwo włamać do systemów informatycznych z zewnątrz. Maile są szyfrowane. I inne

Oj tak, spora część scenarzystów nie odrobiła zadania domowego w tym zakresie. Jednak podejrzewam że w tym wypadku to zwykłe "zło konieczne dla rozwoju akcji". Gdybym się irytował każdą informatyczną bzdurą to naprawdę niewiele serii mógłbym oglądać. Uproszczenia niekoniecznie są złe, akurat Steins;Gate to mój faworyt na ten sezon. Fabuła fabułą, (... fabuła?), ale bohaterowie są przecudni.

Swoją drogą niedawno skończyłem sobie oglądać Requiem for the Phantom.(jakoś tak lubię nitroplusowe rzeczy).
Seria niezła, ale tylko niezła. Od razu sięgnąłem po pierwowzór (Phantom of the Inferno), bo zakończenie było hmm, mało satysfakcjonujące. Niestety vn ma to do siebie że fabularnie lepsza ale projekty niektórych postaci bolą.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2011, 13:28   

Tiger and Bunny 4

Nie wiem w sumie, czy jestem tu jedyną osobą interesującą się obecnym komiksem zachodnim o superbohaterach, czy może ktoś jeszcze był w stanie docenić - ale uciekający złoczyńca był po prostu epicki... Ciekawe, co na takie zastosowanie Proffesor Pyg powiedziałby Grant Morrison, który radośnie wyrażał zachwyty nad swoim dziełem i namawiał, aby go powszechnie wykorzystywać dalej w różnych historiach... Jak dla mnie rola porywacza furgonetki to maksimum, jakie mu się należy. Ciekawe, czy było to celowe dla twórców... nawet bym się nie zdziwił, gdyby tak :D

Dla nieznających obecnej linii komiksowej: Proffesor Pyg to jeden z najnowszych wrogów Batmana, wymyślony przez niesławnego Grant Morrisona... szalony doktor i prezes cyrku z nadwagą, noszący świńską maskę i przyszywający swoim ofiarom maski na twarz, zastępujące skórę... aby ich uczynić "perfekcyjnymi" i kontrolować.
W skrócie, postać dość kiepska - a co najlepsze Grant bardzo ją zachwala... "one of the weirdest, most insane characters that's ever been in Batman. We hear a lot about Batman facing crazy villains but we tried to make this guy seem genuinely disturbed and disconnected", co jest o tyle śmieszne, że wepchnął w niego tyle elementów z losowo wybranych wrogów Batmana, że Pyg jest po prostu żałosny. Nie wspominając o tym, że ani się umywa do klasycznych członków klubu "wrogów Batmana".

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 250 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group