FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-06-2011, 19:50   

Czemu niemal nikt nie komentuje Stein;s Gate 12? Póki co, seria bardzo mi się podoba. Niby nic się nie działo przez pierwsze epy, ale i tak wciągało. A teraz wygląda na to, że akcja ruszy z kopyta.


Spoiler: pokaż / ukryj
Moeka szpiegiem - zaskoczyło mnie to, bo nie spodziewałem się, że szpiegiem będzie ktoś tak podejrzany :-P Mayushi martwa, ale dłużej niz kilka odcinków w tym stanie raczej nie będzie. No i kontynuowany jest mindfuck na widzach, wraz z początkową scena odcinka na czele.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-06-2011, 21:47   

Asthariel napisał/a:
Czemu niemal nikt nie komentuje Stein;s Gate 12?

Bo nadrabia? Wczoraj dopiero serię napocząłem.

Have some Tutuuruu~~
http://www.youtube.com/watch?v=2HULRIB7ZQE
Hnnnnnnnnnngzawa Kanaa~!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-06-2011, 02:00   

Nadrabianie zaległości.
Omnipotent Zombie Madoka Magica na raz.
Ta seria jest bardzo nietypowa. Niby zaczyna się niewinnie, jest stworek, magia dziewuszki. Aż tu nagle stworek
Spoiler: pokaż / ukryj
okazuje się najpodlejszym bydlakiem ever, dziewuszki giną masowo a ta najsilniejsza robi cuda by potem zniknąć
Bardzo smutna seria o magical girls i o tym czym naprawdę są. Prawa równowagi są bezwzględne. Nawet w FMA były bardziej przychylne bohaterom.

Lotte Omocha 01-11 kiutne.
Bardzo fajna seria, spodziewałem się bardziej seksistowskich i trochę mniej wyszukanych żartów. Poziom humoru jednak zasłużył na komplement. Historia też zdaje się zmierzać w ciekawym kierunku. Ale po kolei. Pedofilia, kazirodztwo do pewnego stopnia, patologia rodzinna, plus demony i dosyć biologiczne podejście do mleka (nie mówiąc już o ciekawym użyciu motywu "no pan onechan"). Gdyby chcieli było by z tego coś strasznego, ale postanowili przesłodzić i jeszcze trochę dosłodzić i całe te mało atrakcyjne patologie stały się dość śmiesznym tłem. Zaczynam odróżniać "tsun" po głosie.

Kampfer ova
A co mi tam, zobaczę co było dalej... a może lepiej nie. Obraz nędzy i rozpaczy. Gdzie się podziała manga, która koza ja przeżuwała aby zrobić coś takiego? Serial był niespójny i skopany w najbardziej obiecujących motywach i monetach, ale to przekroczyło wszelkie granice. W jednym odcinku się biją, hipnotyzują i molestują, w drugim tylko molestują. Stracony czas. Gdzie się podziały gender bendery śmieszne i lekkie?
Tsundere penguin, głos rosowe "tsun".

Prism Magical: Prism Generations! ova
Miał być gender bender, były cycki i Maso Shoujo. Kore wa Zombie Desuka zaporzyczyło z tąd nie tylko motyw maso shounena, ale i sam kostium. Poza tym nic ciekawego.
O ile dobrze pamiętam, tu też było "tsun".

Taiga pokaż się !!!

Poza tym, próbowałem grac na gitarze. Ale skoro mi nie wychodziło, położyłem się na łóżku ale K-on i się okazało, że gdzieś zginęły mi 3 godziny.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2011, 02:42   

wa-totem napisał/a:
Asthariel napisał/a:
Czemu niemal nikt nie komentuje Stein;s Gate 12?

Bo nadrabia? Wczoraj dopiero serię napocząłem.

Właśnie. Przez zaliczenia i sesję jestem BARDZO do tyłu z animcami .__.

Wczoraj nadrobiłam do 11-ego odcinka, a dzisiaj przewijając 12-kę zaspoilerowałam sobie końcówkę i jest mi ŹLE ;__; Ale wreszcie zacznie się właściwa fabuła, mru.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-06-2011, 17:25   

AnoHana - Final
Eeee.. ratunku? Ale mi się nie podobało zakończenie, bez kitu! Zwłaszcza, że było to zakończenie serii, z którą wiązałam wiele nadziei, ale także obaw. Niestety, spełniły się te drugie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Wszyscy płakali, mówili sobie baj baj po raz setny, robili psychoanalizy i... tak, teraz wszyscy możemy iść naprzód. Jintan wrócił do szkoły, a koleżanki Anaru wcaaaale nie są głupimi... (tutaj regulamin zabrania mi użyć odpowiedniego słowa, i może lepiej), one tylko tak po przyjacielsku szturchają Jintan'a. Dziewczynki musiały spektakularnie pokrzyczeć kogo kochają i gdyby nie rzęsa Anaru, która jakimś cudem rozbroiła klimat i uratowała sytuację, to nie wiem czy dotrwałabym do końca odcinka.
Jestem zawiedziona. Cała ta drama nie trafiła do mnie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nawet Poppo okazał się mieć mroczną stronę. I popsuli mi bardzo fajny wątek przyjaźni damsko-męskiej między Yukiatsu a Tsurumi.
Lubiłam te ich chłodne gadki. Co się stało ze scenariuszem? Czy nie mogli tego inaczej poprowadzić tak żeby Menma pofrunęła do nieba już w poprzednim odcinku? A w ostatnim spokojnie pokazaliby after party, jak dla mnie to mogłoby być nawet harrypotterowskie "Dziewiętnaście lat później". Tak to jedyny sensowny wątek romantyczny JintanxAnaru nie doczekał się podsumowania.
Wniosek - Skopane zakończenia dobrych serii są... (teraz wszyscy chórkiem) ZUE!

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2011, 18:10   

Tiger & Bunny 12 - Jake to dobry pomysł. Antagonistą zawszy powinien być jakiś psychol. Czy jest broken? jak dla mnie, to nie. Zwyczajnie Jake wie o naszych bohaterach wiele, a o oni o nim niewiele. Knowledge is power, gourd it well.

Jako, ze anime ostatnio mnie nudzą anime obejrzałem sobie finałowy odcinek Venture Bros s4. Odcinek nie był jakoś szczególnie dobry, ale końcówka była jedwabista.

Spoiler: pokaż / ukryj

Ach ten Brook Samson, jak go nie kochać. W ostatniej chwili myśli, że uratuje naszą rodzinkę przed terrorystkami, a tu nic z tego. Biegnie ze swoim ukochanym nożem, by wypruć kobitkom flaki. Ale... pośpiesznie zmieszany przez Rustiego afrodyzjak niby załatwia sprawę wcześniej... z drugiej strony nie, jednak fail. Babki zmieniają się w muchy-mutanty. I ten widok szczerej radości na twarzy Brooka w tym właśnie momencie - bezcenny...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-06-2011, 19:03   

Przepraszam za offtop wstawkę, ale zastanawia mnie czemu ostatnio tak dużo osób na naszym forum writuje wordy po englishu. Okej, mi też się to zdarza, ale to już się robi co najmniej dziwne. A nie, przepraszam - weird.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2011, 20:00   

Crofesima napisał/a:
Przepraszam za offtop wstawkę, ale zastanawia mnie czemu ostatnio tak dużo osób na naszym forum writuje wordy po englishu. Okej, mi też się to zdarza, ale to już się robi co najmniej dziwne. A nie, przepraszam - weird.

Bo musiałbym się zastanawiać nad tłumaczeniem. A zapewne jest już jakaś oficjalna wersja, której nie znam. Musiałbym wygooglać... Lenistwo bierze górę. Poza tym jak ktoś zaczyna używać jakiegoś słówka, to będzie ono niechybnie wykorzystywane w dalszej dyskusji. Wredna reakcja łańcuchowa.

PS. Poprawię się... o ile nie zapomnę.

Wracając do tematu:
The Borrower Arrietty - właściwie to przejrzałem ten film. Za Ghibli nie przepadam, ale niektóre ich filmy uważam za całkiem sympatyczne, żeby nie powiedzieć bardzo dobre. Arrietty niestety do nich nie należy. Mnie brakuje tu typowego dla filmów Ghibli konfliktu. Zmieniły się jednak trochę standardy odnośnie filmów dla dzieci i teraz przemoc jest większym tabu niż dawniej. Szkoda. A po za tym standardowy film Ghibli, czyli bardzo porządne wykonanie (hmm... projekty postaci mocno przypominają mi dzieła Urusawy).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-06-2011, 20:15   

Ano Hana. Scenariusz na samym początku wydawał się ciekawy. Relacje dawnych przyjaciół po czasie. Ale motyw paranormalny trochę zniszczył serię. Sama Menma nie była temu winna. Gdyby zrobili z niej narratora aniołka, którego misja byłaby na nowo sklepić przyjaźń swoich przyjaciół. Seria zyskałaby więcej moich oczach. Ale robili serię pod głupią i naiwną dramę. A bohaterów bezmózgich zombie. Fajni byli nie powiem i dało się ich lubić, a wątki romansowe mogłyby być niezłe.
Zmarnowany materiał.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2011, 13:38   

C 11

Finałowa walka była nieco chaotyczna ale awesome, choć zadanie ostatniego ciosu było jak w Star Driverze ;p.
Co do zakończenia... Nie była to najlepsza możliwa opcja, ale nie była też zła. Co prawda wolałem, żeby Mysu i Kimi
Spoiler: pokaż / ukryj
nie poszli w stronę NIE JESTEŚ CZŁOWIEKIEM ALE KOCHAJMY SIĘ i to że traktował ją jak córkę uznawałem za dobre rozwiązanie
. Też trochę niepotrzebnie Evangelionowaliśmy pod koniec, ale to był moment. Nie było też wyjaśnień w sprawie kierowcy, szkoda.
Ale poza tym, zakończenie było porządne. Nie wszystko skończyło się najlepiej dla Kimiego
Spoiler: pokaż / ukryj
co prawda zresetował wpływ FD na Japonie sprawiając że przeszli na dolara i odzyskał wszystkim przyszłość, ale trafił do świata gdzie nie istniał. Poza tym, Masakaki utroczo przytrollował i powiedział że FD jest niezniszczalny i będą od zera wykopywać tą przyszłość.

Tak, ostatnia rozmowa była wielka.

Postaci był fajne. Masakaki i gość z złotymi zębami to najlepsze z nich. Jennifer też była niezła babką, nauczyciel był porządnym człowiekiem, Mikuni był dobry w swej roli i podobało mi się ile go łączyło z głównym bohaterem. Kimi co prawda wahał się sporo a chciał tylko dobrze, ale w końcu był otoczony przez ludzi mądrzejszych od niego w sytuacji gdzie do samego końca każda jego decyzja swoje minusy miała. Po prostu starał się być dobry mimo trudności, a nie przez to że był dobry rozwiązywał wszystkie problemy. Mysu była bardziej przeciętna, ale przynajmniej zrobiła się urocza.

Jak pisałem wcześniej, twórcy IMO wykorzystali dobrze motyw pieniędzy i poruszyli całkiem niezłą pulę problemów z nimi związanymi. Nie mieli budżetu na animacje, ale FD było stylowe. Mimo wszystko, tej serii naprawdę przydałaby się większa ilość odcinków. Była ona bardziej prezentacją settingu w którym wiele jeszcze można by było zrobić.
Ostatecznie, ta serie nadaje się do oglądania jako porządnie zrealizowana ciekawostka.

7/10

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-06-2011, 14:10   

Tsundere loli yuri Channel epizod ostatni
No i po serialu. Kolejny bezsensowny tytuł bez większych aspiracji dobiegł końca. A jedynym elementem serialu, jaki uległ jakimkolwiek zmianom była Toru (a może nawet nie?). Szczerze mówiąc podobało mi się, jak loli moeblobowy serial może się podobać, ale spodziewałem się więcej akcji. Odrobiny więcej fabuły lub po prostu jakiegoś wydarzenia z echem. Tutaj największy wydźwięk miało przygarnięcie kota.

Seksowne Muminki epizod przedostatni.'
Połowa o dłubaniu w uszach, połowa o uke-izacji.
Spoiler: pokaż / ukryj
płęta jest taka, że Matstaka lubi gay mangi :P(na żywo)
No i co chyba tyle. Dzisiaj wyjątkowo mało obrzydliwie.

Rewatch Lovely Complex.
Ciekawe jak ten romans wyglądał by oczami Otaniego, bo to jest oczami Risy i raczej w stylu monologu. Jedno trzeba tu przyznać, szczegóły ty nie ginął. Cały serial jest natomiast tyle razy śmieszny, ile razy się go ogląda.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2011, 16:12   

X-men 12

Eh, typowe i przewidywalne zakończenie z deus ex machnami dwiema, zwłaszcza nie podoba mi się ta by Hisako. Choć podobały mi się cameo. Tylko że Deadpool to nie mutant ;p Choć było to krótkie, pokaz możliwości reality warpera był też niezły.

Ogólnie Beast, profesor i Wolvi jako jedyni zachowują się po swojemu. Emma jest za miękka. Cyc ma swe gorsze cechy z runu Morrisona i z czasów dzisiejszych. Storm jest w wersji Halle Berry. Hisako to zupełnie inna postać, ona w komiksach jest z Wolvim na ty. Choć było parę niezłych scen z postaciami, ale tylko parę.

Fabuła jest... Taka sobie. O ile dobrze że kręciło się wokół drugorzędnych mutacji, to ostatecznie nie zrobili z tym nic ciekawego. To że X-men przez rok nie działali zostało sprowadzone do wyłącznie nieco dłuższych wakacji. X-men dostali traumę że musieli kogoś zabić w drugim odcinku, a po tym Cyc był "whatever" na zabijanie. Seria była rozciągnięta a cała intryga Masterminda się rozłożyła bo X-men akurat przybyli w ostatnim momencie gdy mogli go powstrzymać.

Styl graficzny jest bardzo fajny, zwłaszcza użycie kolorów. Podobały mi się strasznie projekty potworów które były potworne, grafika potrafiła uczynić sceny mroczniejszymi niż były.

Muzyka... Jak w produkcjach Marvela taka sobie, w ostatniej scenie jak Scott w końcu zaprzyjaźnił się z Hisako była ona źle wybrana, tyle zapamiętam ;p.

6/10, to średniak z nieciekawymi postaciami i nieciekawą fabułą. Wygląda to nieźle, czasem ma dobre momenty, Beast jest fajny, Wolvi wygląda męsko, ale Marvel mógł się postarać bardziej.

A, scena po napisach.
...
Dobra, to BYŁO dobre. Nie mam nic przeciw kontynuacji jeżeli będzie się kręciło wokół tego.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-06-2011, 11:02   

Nichijou epizod 13
NAJLEPSZY odcinek jak do tej pory. Śmieszny, klimatyczny, zwariowany, ciepły i nawet można by rzec wzruszający. Hakase seel of aproval. Po ponad pół setki dzielonego na dwie grupy "życia codziennego", dwa wątki wreszcie zostały scalone!! W stylu żywej torpedy. Budowali nastrój już przed czołówką, by na samym końcu storpedować pranie. MrrrRRRuuuUUUUUUUUUU!!! Poza tym trzymali się małego cudu w wykonaniu klasowego głupka. Myślę, że powinienem wystawić im za to 80 punktów.
Kocham ten serial za takie odcinki.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2011, 12:39   

Kotetsu&Bunny 13
OOOŁŁŁŁSOOOOOMM!!!
Rozegrali to podręcznikowo. Tygrys rozbroił mnie swoim planem.

A od przyszłego tygodnia chyba wracamy do jednoodcinkowych historii.

Nanoha A's
Ta seria zawierała wszystko czego mogę wymagać - świetną fabułę, charakterne panie (nawet sympatyczna i przyjazna światu panienka na wózku inwalidzkim pokazuje, że nie da sobie w kaszę dmuchać), mnóstwo walk i świetne zakończenie.
I co najbardziej rozbrajające - seria nie posiada ani jednego bohatera negatywnego. Wiadomo, że obecny problem jest winą jakiejś nieznanej osoby, która wieki temu próbowała użyć tomu dla jakiś swoich niecnych celów i tyle. Dwie minuty wspomnienia w konwersacji osoby, która prawdopodobnie istniała kiedyś w przeszłości. Cała reszta bohaterów ma serce we właściwym miejscu, a mimo to seria posiada mnóstwo świetnych walk. Jestem pod wrażeniem, że udało im się to zrobić.

Seria dostaje ode mnie 8, byłoby 9, gdyby grafika była ciut lepsza. Niestety, niższe bohaterki pokazywane z odległości wyglądają koszmarnie nienaturalnie jak jakieś liliputy. Ale w przyszłym roku będzie kinówk, dzięki której będzie można obejrzeć całość z lepszą animacją.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-06-2011, 12:56   

Tiger & Bunny 13
Strasznie przyjemny odcinek, zwłaszcza po tak przygnębiającym jak poprzedni. Ale czy...

Spoiler: pokaż / ukryj
... Jake rzeczywiście zginął? I to od HELIKOPTERA? Kriem podejrzewam, że żyje i jeszcze wróci się zemścić, ale śmierć Jake'a była dosyć mało klimatyczna. Choć sama scena miała niezłą animację, jak na standardy tego anime oczywiście.

Tiger jest wciąż przecudowny. BA, w końcu Bunny zmienia się tak, że powoli go również zaczynam uwielbiać. Chociaż i tak w tym odcinku najlepszy był Nathan, kocham tego człowieka.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 262 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group