FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-08-2011, 15:19   

Kamisama dolls 8
Miałam nadzieję, że Utao zostanie w tej zabitej dechami wiosce. Chociaż na jeden odcinek.
I jaki ten świat mały. Nawet w bibliotece można przez przypadek spotkać najmniej spodziewaną osobę. Ale przynajmniej
Spoiler: pokaż / ukryj
Hibino zdała sobie sprawę, że z ludźmi z wioski jest coś nie tak.


W następnym odcinku powrót mojej ulubionej rudowłosej sadystki.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-08-2011, 17:24   

Widzę, że natrafiłem na mur, niech i tak będzie , skoro moderacja przykłada łapki do protestu, pozostaje się ograniczyć lub zmienić formę. Ale liczę, że nie tylko mnie to dotyczy i innym kwiatkom też zwrócicie uwagę, jeśli takowe zaistnieją. Skoro w innych tematach wypisuję tytuły z palca z pamięci, w tym też mogę.Tylko gdzie ja teraz będę trolować?
Była to w prawdzie farma radosnej twórczości, pokazująca mój stosunek do serii,(głównie wzgardę lub uwielbienie) ale zawsze mogę napisać zdanie więcej. Skoro ta forma ekspresji wkurza wszystkich, zamiast intrygować, to rzeczywiście może i jest niepotrzebna.
Z mojej strony tyle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-08-2011, 17:37   

Kokodin, nie chodzi o to, że przekręcanie tytułów samo w sobie jest złe i nie będziemy nikogo odmoderacyjnie za to ścigać, dopóki nie staje się ono obraźliwe. Problemem jest to, że robisz to nagminnie, tak że twoje posty stają się wyjątkowo ciężkie do zrozumienia. Po prostu w tym temacie nikt poza tobą nie przesadza z tym aż do tego stopnia, stąd ludzie zwrócili ci uwagę. I nie ma w tym nic dziwnego, bo temat jest popularny, a ty piszesz dużo i wiele osób chciałoby zrozumieć o czym piszesz.

Poza tym sprawdzanie tytułów to nie jest znowu taki tytaniczny wysiłek, skoro cała reszta forum najwyraźniej nie ma z tym problemów. Ja sama wielokrotnie przy pisaniu postów muszę sobie poprawiać pamięć i zapewne nie jestem jedyną osobą.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2011, 18:51   

Ja nie widzę problemu z pogodzeniem ze sobą radosnej twórczości własnej z prawdziwymi tytułami - obok przekręconego tytułu wystarczyłby właściwy w nawiasie, i po sprawie. A długie, trudne do zapamiętania tytuły można pisać oficjalnymi bądź powszechnie stosowanymi skrótami, np. Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai - AnoHana, Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai - OreImo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-08-2011, 20:04   

Dyskusja... chcecie tutaj dyskutować? Nie lepiej w takim razie założyć osobny temat? Tak się kiedys robiło i po to jest przecież alfabet, ten topic to nie za dobre miejsce na wymianę poglądów.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-08-2011, 20:24   

Slova napisał/a:
ten topic to nie za dobre miejsce na wymianę poglądów.

Niby czemu? Już kilka razy zdarzyło się, że urodziła się tutaj dyskusja, z której posty utworzyły nowy topic. To bardzo dobry efekt uboczny tego tematu.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-08-2011, 20:59   

O Loko dobrze że cię widzę :P Po prześledzeniu twojego postu i genezy tytułu, który podałeś za przykład. Przyznaje poniosło mnie, ale głównie dlatego, że moja grupka suberska z Ikoku Meiro no Croisée zrobiła French Loli a później skróciła to do Froli :3 Ja bazowałem na fonetycznej wymowie tego lektora La Croisée dans un Labyrinthe Étranger i w sumie wyszedł taki frolik. (bo francuzkiego ni w ząb) Teraz tak sprawdziłem i wszystkie tytuły, które oglądam, na stronach suberów mają nazwy z kosmosu. (za wyjątkiem jednej grupy, która żyje dla wnerwiania crunchrolla)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-08-2011, 21:33   

Ponieważ z tego co widzę wszystkie nieporozumienia zostały już wyjaśnione prosiłabym o niekontynuowanie dyskusji w kwestii tytułów, chyba że komuś bardzo na tym zależy. Wtedy proszę powiedzieć to wydzielę nowy temat.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2011, 19:22   

Redline

HELL YEAH, that was awesome! Genialne, absolutnie genialne, polecam każdemu gorąco, to kwintesencja tego, za co kocham anime...ba, za co w ogóle kocham animację!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2011, 20:31   

616 napisał/a:
Redline

HELL YEAH, that was awesome! Genialne, absolutnie genialne, polecam każdemu gorąco, to kwintesencja tego, za co kocham anime...ba, za co w ogóle kocham animację!


Czyli faje, fury i cycki ;-P
Nie mogłem się powstrzymać.

Kamisama dolls
z jednej strony akcja gra na złamanie karku (opuszczamy wioskę, przeżywamy huragan, spotykamy czuba), z drugiej strony nic wielkiego się nie dzieje.
Interesuje mnie jeszcze kto będzie kierował piątą laleczką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-08-2011, 21:22   

Blood Clamp 7

Taki jeden wielki i pokręcony LOL. Wielki LOL. To się robi coraz dziwniejsze i mam wrażenie, że głupsze... Co to za
Spoiler: pokaż / ukryj
sklep z życzeniami? Przepraszam bardzo, wpychamy do wampirów i potworów xxxHolica i psią Mokonę?
Nie no, tego chyba jeszcze nie było... A tym razem pojedynek był... równie absurdalny, co poprzednie, ale naturalnie dowiedzieliśmy się "czegoś".
Spoiler: pokaż / ukryj
Coś mam wrażenie, że mamusi nie było, a Saya zaliczyła porządną amnezję i była sobie masakra, która do tego doprowadziła...
A, Tokizane albo też dużo wie, albo też chowano go w szklarni, bo normalną reakcję w takiej sytuacji to miała Nene (albo ta druga??) dwa odcinki wcześniej.

No. 6 - 8

Hm. Za szybko. Ale teraz znamy już mniej więcej przeszłość - podejrzewam, że chcą zostawić najlepsze na koniec (a propos postaci omawianej delikwentki). Odcinek gadany, gadany, gadany. Mam nadzieję, że w przyszłym odcinku już wreszcie duet wkroczy do akcji i, że nie pominą tej sceny, którą chcę zobaczyć... A z zapowiedzi wynika, że...
Spoiler: pokaż / ukryj
Zaczyna się polowanie na ludzi... Oni dostaną się już w przyszłym odcinku do Instytutu, prawda? T_T

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 25-08-2011, 22:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2011, 21:49   

NiBl napisał/a:
i cycki ;-P

ALE JAKIE CYCKI!
To były SUPER CYCKI, ich właścicielka również była super.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2011, 23:44   

Usagi Drop epizod 8
Lato, gorąco i nudno. Oraz rzecz której najbardziej w świecie nie cierpię robić, odwiedziny cmentarza. Dobra gdy napiszę, że jestem przerażony zachowaniem Daia, nikt nie będzie zaskoczony. Facet popełnił kolejny błąd taktyczny, który tym razem może mieć niemiłe reperkusje.
Spoiler: pokaż / ukryj
Rozbudził w Masako uczucia do dziecka
Kretyn! Czy on nie widzi czym to się może skończyć? Poza tym znowu kupa małych, ślicznych forteli i dowcipasów. A końcowa scenka ... :] Powiedzmy Dai nie nosi na plecach ludzi nie w yukatach.

Poza tym powtórka z rozrywki Solry Rei do epizodu 9
Ile razy to oglądam tyle razy mi się podoba. Wątek Rose, oraz jej pomieszkiwania u Roya. I nawet nie wiesz kiedy coś niechcianego stało się twoją druga naturą :P Na tym etapie , za pierwszym razem oglądając ubzdurałem sobie, że to Solty właśnie jest zagubioną córką Roya. I ta myśl trzymała mnie do odcinka z bomberem. Widocznie jestem, w stanie całkowicie przeoczyć fakt, że Solty jest w stu procentach cybernetyczna.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 26-08-2011, 00:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2011, 00:00   

Pandora Hearts 1-4 - leżało to w kolejce, leżało i leżało, aż w końcu się doczekało.
Na razie zapowiada się ciekawie, widać też pierwsze zarysy jakiegoś metaplotu. Zobaczymy, co dalej.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-08-2011, 00:15   

Gundam 00 film
Jestem pod wrażeniem. Naprawdę. Że z taką łatwością zarżneli ten film.
Myślący metal… No dajcież spokój. Czułam się jakbym oglądała jakiś kiepski film science fiction.
A ten kwiatek na końcu dobił już wszystko. Wiedziałem, że coś z nim będzie bo przed oglądnięciem czytałam komentarze i w chyba w każdym była o tym wzmianka, ale nie wiedziałam do końca o co chodzi i jak później zobaczyłam to „coś” szczęka mi opadła, że ktoś potrafił wymyślić taką głupotę.

No.6 8
Nezumi był świetny.
Ciekawa jestem co ci ludzie robią z biedną Safu.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 289 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group