FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-09-2011, 22:20   

Aoi No Exorcist 24- Wszystko wydaje się takie nie spójne porównaniu z mangą, gdzie akcja może była wolniejsza, ale miała "mózg". Czekałem jak powiedzą w pewnym momencie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Luke I'm your grandfather
Przewidywalne do bólu. Jest to 3 fajna manga, którą czytałem, gdzie zwalili dokumentnie ekranizację.

Na obecna chwile bardziej cenię anime Deadman Wonderland niż Aoi. W kwestii mangi jest odwrotnie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-09-2011, 22:36   

UtaPri 11
No nie, to już nawet śmieszne nie jest. Żądam więcej Cecila! Khem. W każdym razie co za problem, wrócić się, doładować telefon odrobinę i oddzwonić, że się nie da rady, bo szlag trafił most?
...a najbardziej mnie rozwalił dyrektor i jego stalking...

Bokurano do 13
Do tej pory jakoś niespecjalnie mnie ruszało. Ot, denerwujące niesamowicie gówniarze zabawiające się w rozwalanie innych maszyn. I okej, muszę przyznać, że ten odcinek mnie zagiął o____________o;; i zmienił nastawienie. AUĆ. Aczkolwiek unicestwienie wszechświata było na swój sposób piękne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2011, 23:58   

Steins;Gate 24 Finał
I stał się koniec. Bez fajerwerków, bez teorii spiskowych, bez zapowiedzi następnego sezonu. Powiem szczerze że zaskoczył mnie taki ruch Okabe. Spodziewałem sie może czegoś bardziej, hmm czy ja wiem Epickiego? Ale cieszy mnie że nie zepsuli końcówki, jest wręcz świetna! Doskonale pasująca do Steins;Gate. Póki jeszcze grają we mnie emocje daje 10/10.

Edit:
Loool Podobno jest zielone światło dla Filmu. To było niby pokazane po ostatnim odcinku
http://www.youtube.com/watch?v=OSY7pxH5JrI&feature=player_embedded
źródło: http://www.animeultima.tv/forums/showthread.php?p=117262#post117262
co sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-09-2011, 01:31   

Penguindrum 9 - kwik, bibliotekarz! No przecież TO jest postać Akiry Ishidy, a nie Tabuki - komuś musiały się nazwiska pochrzanić, jak rozdawał kwestie do nagrania dla seiyuu :D

Gość odpowiedzialny za ten odcinek wcześniej pracował przy Bakemonogatari i widać to aż za dobrze - jak dla mnie ten styl na dłuższą metę staje się męczący, chociaż faktem jest, że tutaj akurat nieźle podkreśla "inność" konkretnego epka. W końcu to
Spoiler: pokaż / ukryj
sen
więc musi być dziwniej niż zwykle. Historia z dzieciństwa Himari zajmująca nie była, ale nowe tajemnice na koniec... (Rose?) Bride of Destiny, lol! Tylko kim jest bratnia dusza Himari? W tym momencie stawiam na Shoumę, głównie dlatego, że to najłatwiejszy sposób, żeby wszystkim chamsko pokomplikować wzajemne relacje :D Aczkolwiek blondasek z pierwszych scen odcinka też jest mocnym kandydatem...

Steins;Gate 24 - Happy endo~! I wszyscy żyli długo i szczęśliwie, no, może poza Rukako borykającym się z zaburzeniami tożsamości płciowej. Bałem się ostatnich dwu odcinków, z początku wydawało się że wrzucają je tylko po to, żeby na siłę dorobić szczęśliwe zakończenie. Ale ostatecznie fajnie zamknęli wszystkie wątki, przy okazji wrzucając całkiem fajny motyw z
Spoiler: pokaż / ukryj
Okabe zabijającym Kurisu.
I przede wszystkim wrócił odemocony MADDO SCIENTISTO! Ogółem seria była okej, choć w środku i pierwszych odcinkach strasznie się ciągnęła i mam wrażenie, że skrócenie jej do 13 epków wyszłoby na plus.

Co do filmu... Fajnie że będzie, tylko co z fabułą? Nie mam pojęcia, o czym mogłoby to być (o ile to kontynuacja, a nie retelling - ale całej historii w dwóch godzinach by raczej nie zmieścili) i to mnie niepokoi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2011, 08:44   

Steins;Gate 24

Całkiem dobrze się zakończyło. Ciekawe o czym miałby być film -> z tego co wiem to zostały wykorzystane wszystkie możliwości już w serii. Może o przyszłości za 7 lat?

Kto jest matką Suzuhy?


Spoiler: pokaż / ukryj
Po ostatnim odcinku wydaje mi się że jest to Mayushi


Mam nadzieję, że w sezonie jesiennym będzie coś ciekawego, gdyż puki co oglądałem serie wiosenne... które się niestety kończą ;/

No to teraz pozostaje tylko czekać parę ładnych lat, aż wyjdzie 3cia część tzw. "Science Adventure Series" 5pb. i Nitroplusa o zabawnym tytule Robotics;Notes.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-09-2011, 13:00   

Steins;Gate
Shans napisał/a:

Kto jest matką Suzuhy?

Jak to kto - na pewno Feyris-chan ;-)

JJ napisał/a:
Co do filmu... Fajnie że będzie, tylko co z fabułą?

Nie mam pojęcia... po co tu film? Chyba, że zostało im trochę materiału alternatywnego z gry, który chcą wykorzystać... ewentualnie mogą zrobić coś w stylu Appleseeda/GitS z Okabe i jego ruchem oporu w przyszłości kontrolowanej przez CERN... (nie, nie mówię poważnie).

A podsumowując - happy end tutaj pasuje. Seria zaś ogólnie dosyć dobra, chociaż przebrnięcie przez pierwsze odcinki naprawdę wymagało silnej woli momentami...

JJ napisał/a:
fajnie zamknęli wszystkie wątki, przy okazji wrzucając całkiem fajny motyw z

Mi bardzo podoba się właśnie założenie, jakie tu zostało przyjęte - biorąc pod uwagę, jak wyraźnie się wzorowali na wspomnianym przeze mnie opowiadaniu, to ślicznie rozwiązali istnienie faktu niezmienialnego (chociaż ani razu nie użyli tego określenia) - nie była nim w tym przypadku
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć Makise, tylko zobaczenie jej w kałuży krwi przez Okabe.
Wyjątkowo zgrabny pomysł, muszę przyznać, zachowujący też wewnętrzną spójność tej teorii podróży w czasie... (oczywiście, jeśli czysta fantastykę można nazwać spójną teorią ;-) )

Nichijou 24
Mi akurat ten odcinek bardzo się podobał... natomiast ta scena z pionkiem do shogi (rycerz = Keima)... jakoś mi się TWGOK przypomina... Ciekawe ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-09-2011, 15:58   

Kamisama dolls 11
Nie podobało mi się, głównie dzięki Mahiru i jej chorej obsesji. Jeżu, ta dziewczyna powinna się leczyć, najlepiej gdzieś z dala od cywilizacji.
Hibino ma problemy a jej gigantyczne piersi oczywiście miały swoje pięć minut (tak swoją drogą te piersi to przesada).
Spoiler: pokaż / ukryj
Teraz pewnie stanie się jej jakaś krzywda i Kyouhej się porządnie wścieknie .

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-09-2011, 16:21   

Kamisama Dolls 11

seshiro napisał/a:
Jeżu, ta dziewczyna powinna się leczyć, najlepiej gdzieś z dala od cywilizacji.


Powinna... Ale tak swoją drogą, Hanazawa świetnie sobie radzi w roli wariatki, jestem pod wrażeniem. Ale tych pierwszych to mogliby usunąć z planu... Za duże są... I to w ogóle, do takiej serii nie pasuje, ale generalnie jeśli się to przełknie, to seria jest fajna.

Ale coś mi mówi, że nie dotrzemy do ósmego tomu i
Spoiler: pokaż / ukryj
sławetnej sceny, w której to Kyouhei znowu przejmuje kontrolę nad Kukurim.
A w dziewiątym
Spoiler: pokaż / ukryj
lata po wiosce z shotgunem...
Robi się gorąco i gdyby tylko zabrać się za tę mangę, powiedzmy, za rok i zaplanować na dwa sezony, wyszłaby fajna seria akcji. A tak to? Kolejna, urwana, plastikowa reklamówka...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2011, 00:49   

Jak powyżej, epizod 11
Ja jakoś nie bardzo rozumiem dlaczego to oglądam. Mamy tam kompletnie niepotrzebny harem, zakochaną w bracie siostrę, zakompleksioną "krowę" i psychopatyczna przyjaciółkę z dzieciństwa z wielką zabawką. Generalnie nie znoszę tego. Ale tu jakoś to pasuje (za wyjątkiem pokaźnych bliźniaków z pierwszego planu i nie mowa o Utao i Kirio) W sumie podobają mi się sceny i czołówka, bo za każdym razem gdy coś ciekawego się zaczyna to już lecą napisy końcowe :( Rzeczywiście dobrze mogło by temu zrobić jakieś porządne rozplanowanie w czasie, bo to mogło by być sporo ciekawsze gdyby tylko lepiej zmontowali sceny.
A do tego odcinka mam jedno poważne zastrzeżenie. Gdzie schowali i dlaczego nie było wielkiego głośnego klapa po twarzy tej fioletowej psycholki. Należało jej się, wiele by to nie zmieniło a chociaż czuł bym jakaś satysfakcję. Jak to kiedys określiła moja siostra " on jest przeźroczysty". Facet bez wyrazu, wieszak , który bawi się w tego dobrego.

Baka no test ni epizod 10
W sumie wróciliśmy do punktu wyjścia.
Co tu więcej pisać, wojna zakończona pokojowo, minami znowu sprowadzona została do pozycji jednej z dwóch a wszelkie nieporozumienia zostały zresetowane. I tyle, było trochę strachu w kuchni i więcej chyba nic.

Natsume san epizod 11
Czyli lekki wgląd Tarumy w świat Natsumego. Ten serial nie przestaje być przyjemnie inny. Nigdzie się nie śpieszy, idzie sobie takim tempem jak powinien. Jeszce 2 odcinki i znowu czekam aż się manga zbuforuje :] A już nie wierzyłem, że możliwa jest kontynuacja czegoś bez zmiany wyglądu postaci :] To jest na prawdę fajne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2011, 09:25   

Kamisama Dolls 11- Akurat ci jawni psychopaci są najfajniejsi. Wiadomo, że mają coś nie tak z głową, a reszta jest jakby uciszona i strach kiedy im wyjdzie psychoza na zewnątrz. Mahiro jest o tyle fajna, iż zachowuje się jak rozpieszczona zła księżniczka.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-09-2011, 18:55   

No. 6 - 11

.......................................................................................
.......................................................................................
Nie no... Brawo Bones. Pięknie skopaliście dobrą książkę... Wręcz koncertowo.
Jeżu Wszechkolczasty... Co TO było? Przecież w powieści wszystko było dokładnie wyjaśnione... A tu dostajemy wzorowy przykład Deus ex Machina... Diabli wzięli naukowe wyjaśnienia, plan Youminga, cały Instytut...

Spoiler: pokaż / ukryj
Jakby kula światła i wielka pszczoła wszystko załatwiały... Może jeszcze to żółciutkie tornado? A, niby Sion zginął. Nezumiemu się nie spieszyło i też chciał z nim umrzeć, ale pojawiła się Safu-Elyurias i ich uzdrowiła... Że co?? Już chyba lepiej by wyszło, gdyby razem zginęli... A, tak zniszczyliśmy miasto. Hurrrrra! A Nezumi ot tak sobie poszedł... Jaaasssssne. W książce potrzebny był do tego lekarz, odpowiednio długa rekonwalescencja i jeszcze kilka innych rzeczy. W pierwowzorze przynajmniej wyruszył w jakąś podróż, a tu co? Już mogło tej sceny rozstania nie być... To takie sztuczne wyszło...

Jeeeeeżuuuu... A miało NIE BYĆ drugiego Fraktala.........................

P.S. Teraz będą mnie prześladować żółte tornada T_______T

Towa no Quon 1

A tu mam z kolei wrażenie, że ta seria urwała się z dawnych lat. Na razie niewiele wiadomo, ale już jakiś zarys fabuły się pojawił. Dobra organizacja kontra zła organizacja. Niesamowite! Bohaterowie zbierają powoli "drużynę" do walki... Tylko jeszcze potrzeba dokładnych wyjaśnień, jak to wszystko działa. I czy tylko mnie nudzi kolejny bohater, który non stop powtarza, że chce wszystkich uratować?

Blood Clamp 10

Ten odcinek sponsoruje helikopter...

Spoiler: pokaż / ukryj
Który usiekł ciemnego bizona. A potem Saya znowu mdleje i że niby nic się nie stało. A potem pojawia się nauczycielka i wracają bliźniaczki i chyba Tokizane zza grobu też powróci. Konssssspiracja. Tym razem Saya zwróciła uwagę na to, że stare księgi są jakieś takie nowe... i puste.
No to powoli rozwiązujemy teatrzyk. Nie znaczy to jednak, że anime stanie się na końcu lepsze...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 15-09-2011, 23:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-09-2011, 23:05   

No.6 - ostatni
Eee... co to miało być. A tak się fajnie zapowiadało. Przez cały odcinek czekałam na choćby słowo wyjaśnienia CO SIE TU W OGÓLE DZIEJE. Pszczółki. No uroczo. Ponadto ŚPIEW mnie rozbroił. A jeszcze bardziej kissu na końcu. Ahahaha.
Klątwa Gonzo dotkneła Bones!

Spoiler: pokaż / ukryj
Ok, fajnie że upchneli "rozwój" postaci Siona w dwóch odcinkach. Przez 9 odcinków ostro zgrywał niewinnego, czystego jako ta lelyja naiwniaka, a tu SNAP~! w dwa odcinki obróćmy jego charakter o 180 stopni. A co, wolno nam. Tylko że jak go wczesniej nie lubiłam, tak go jeszcze bardziej znielubiłam za to.
Przynajmniej Nezumi jest w miare konsekwentnie prowadzony. Choć te jego wyciągnięcie łapki za Sionem, jak dostał kulke i mieli skoczyc do zsypu... nani soreeee. I ten śpiew. I jakiś lud drzew. Drzewoludki. No super. Fajnie. Um.
O Safu aż sie rozpisywac nie chce, bo przez pół odcinka próbowałam sobie przypomniec kim ta "Elyurias" była i kiedy padło jej imię. Yyyy...

Aż się chce podsumować "i wszyscy żyli gay i szczęśliwie. nie koniecznie długo"

Usagi Drop - ostatni
Pożądam drugiego sezonu. To mus. Ale seria nadal taaaakaaa uroczaaaaa! A scena z wypadniętym zębem i kapiącą krwią - AHAHA!

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko wkurza mnie że oni się jeszcze nie hajtneli! Mama Koukiego i Daikichi oczywiscie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-09-2011, 23:58   

No.6 11
Książki na oczy nie widziałam, ale i tak uważam, że zakończenie było zrąbane.
Spoiler: pokaż / ukryj
Spodziewałam się, że miasto zostanie zniszczone, ale nie że przez żółte tornado O_o I to wskrzeszenie Shiona… No sorry, ale wolę opcję, że jak ktoś umiera to umiera, a nie wskrzesza się niczym w Dragon Ball. Poza tym chip, który Shion dostał od założyciela No.6 (czy kto to był) okazał się naprawdę przydatny, a rola Youminga w tym odcinku ograniczyła się do wypowiedzenia kilku zdań. Fajnie. Po co oni go tu w ogóle wciskali?

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-09-2011, 00:04   

seshiro napisał/a:
Książki na oczy nie widziałam, ale i tak uważam, że zakończenie było zrąbane.


W książce nie było tych głupot... Aż musiałam dołożyć wyróżnik "magia", bo nie wytrzymałam tego absurdu.
Spoiler: pokaż / ukryj
I tam nie było żadnych zmartwychwstań... bo nie było od czego... Elyurias to były inteligentne pasożyty, a nie jakieś boskie pszczoły.
Bones, dlaczego? ...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2011, 00:32   

No.6 11 - z satysfakcją odnotowują, że im się fabuła posypała! JEST! Dzięki temu mogę wystawić gorszą ocenę. HAHAHAHAHA! Gejowe (konsekwentnie) anime do piachu! Ok... ulżyło mi.
W sumie przekleję w spoilerze część fanowskiej recenzji, która odzwierciedla moje uczucia:

Spoiler: pokaż / ukryj
No. 6 starts as the tale of a dystopian society. Everything looks idyllic on the surface while a horror hides in the shadows and the characters try to cope with that. Yet a few episodes later, all that is trashed for a done-to-death stereotypical gay relationship between the main two characters. Boy, were the fans trolled or what… Most were lured into the show for its very atmospheric and captivating world, all thanks to its very high production values. I mean just look how they made those trees! You want to hug them! The core theme is also interesting, as it has to do with a weird insect that turns its victims to mummies, yet the authorities do their best to hide this and even imprison eye witnesses as anarchists. This seemed like such an interesting premise at first.

And then WHAM the premise ends up being nothing but a background decoration and the whole plot becomes nothing more than gay romance. I don’t want to sound homophobic or anything, but the high scores and huge follow-up the series had at first was from sci-fi and mystery fans. NOT shounen-ai fans. In fact, the anime wouldn’t be half as famous or initially praised if they were telling us right away it would just be shounen-ai. And thus you have the sudden 70% drop of viewers midway, as they realized they were trolled.

4/10 - Fail. Obejrzałem do końca, więc nie taki straszny fail.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 299 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group