FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2011, 17:56   

Może i jest jak mówisz, ale nie grywam w japońskie gry, więc z mojego punktu widzenia anime jest "tylko" podobne. Fabuła rzeczywiście czasami wydaje się niespójna, ale da się oglądać i dobrze przy tym bawić.

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-10-2011, 19:15   

Smk napisał/a:
Tak jakby Bernkastel nie była =='

Wiesz, to że wyglądała wcale nie oznaczało, że to ta sama postać. Dopiero późniejsze wyjaśnienia Lambdy i relację Bernkastel z
Spoiler: pokaż / ukryj
Featheriną
można tak naprawdę traktować jako porządny dowód.

Zwłaszcza, że z tego co wiem trochę osób miało opory z uznaniem tego po tym jak w piątej części
Spoiler: pokaż / ukryj
na jaw wyszedł prawdziwy charakterek Trollkastel...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-10-2011, 21:04   

A ja napiszę tak:
tak Tak TAK TAK!!! Rima vs Nagihiko zaczęło się pięknie i ja to kocham.
Innymi słowy dobrnąłem do epizodu 56 Shugo Chara lub epizodu 5 Shugo Chara Doki jak kto woli. Niemniej jednak wojna najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki z poprzednią najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki
Spoiler: pokaż / ukryj
i w dodatku tym razem w wersji męskiej
. Nie wiem co to robi w anime dla dzieci, ale ja takie kocham. To jak Ranma przebrany za siostrę Ryogi albo jeszcze co innego, duet MakoXTouma. Generalnie historia zawarta w tym odcinku blednie pod taką dozą dobrze zbalansowanej kłótni o trofeum. Do tego "nowa" postać ma niewyklute jajko i przejmuje rolę mózgu szajki młodocianych obrońców sprawiedliwości. Do tego pierwsze grupowa transformacja, ala powerrangers. :] Nowe moce i nowe animacje transformacji i superciosów.
To jest jednak świetne anime jak by nie patrzeć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2011, 22:19   

Horizon 3
Odcinek o tym jaka to była Horizon i o przeszłości Toriego, + jeszcze trochę exposition.
W następnym odcinku ponoć ma ruszyć akcja, więc zobaczymy, ale źle nie jest.
Tylko kiedy moje ulubione postacie dostaną skupienie? >o

LE:FtSW 2
Rzeczywiście, nawet w grand streamie te google mają na czuprynach a nie na oczach ;p A dorośli w sumie są mniej kompetentni niż w AGE ;P Ogólnie Fam ma przesadzony swój skill, Claus przynajmniej był jedynie kurierem a nie piratem i znał swoje miejsce w szyku.
O ile walki są bardziej efekciarskie, to brakuje mi zaangażowania załogi. Gdzie Mullian po męsku odmawiający swe modły? Gdzie główny mechanik wyskakujący z wielkim działem niczym kapitan Bomba? A tu wystarczy by jeden special agent wszedł na statek i już cała załoga leży w następnym ujęciu ;p
Nie jest źle, nowe LE nadrabia pewnymi względami od starego LE, ale wolałbym, by utrzymywali i stare zalety...

Bakuman 2 4
Tym razem zmagania z nowym edytorem + sublot leniwego rywala, było fajnie. Podoba mi się zaangażowanie twórców, edytora i konkluzja jaką osiągnęli. No i w końcu cały Fukuda Team wydaje już mangi.

Ogólnie obecnie dla mnie jest tak na skali fajności:
AGE >= LE:FtSW >= Bakuman 2 > Horizon > GC
Choć trudno to oceniać bo w niektórych jestem na 2 odcinkach, w innych na 3 a w jednym na 4 ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-10-2011, 23:50   

Krotko:
Fate/Zero 1-4 - jak na razie najlepiej się ogląda. Może to i bitewniak, ale wiele postaci jest interesujących i łatwych do polubienia, a posłowie Gena Urobuchiego sprawia, że mam wielkie nadzieje.
Bakuman 1-4 wszystko bez zmian, ten sam Bakuman, gdzie romans jest denerwujący ale bohaterowie są sympatyczni a ogląda się to tylko dla informacji o tym jak powstaje manga.
Guilty Crown 1-2 - Nie podoba mi się, że ci źli są jak na razie niereformowalni, licz na to, że to się wkrótce zmieni. No i jak na razie to zbytnio przypomina Code Geass tylko bez nietypowych bohaterów, FABULOUSA, szarej moralności, odsunięcia się od nacjonalistycznych sentymentów Japonii i wywracania klisz na drugą stronę. Ale postaram się to oceniać jako samodzielny tytuł, o ile to będzie możliwe.
Un-Go 1-2: Póki zagadki kryminalne będą ciekawe, póty będzie okej, reszta mnie mało rusza.
Gundam AGE 1-3 - Gundam dla dzieci. Póki będą mi dawać regularnie taki awesomness jak Commandor Buzzard w epizodzie 3, póty będzie fajnie.
Phi-Brain #1-3 - Oj, coś czuję, że to będzie crap, jak na razie schemat goni schemat a zagadek nie można rozwiązywać wraz z bohaterami. Ale za to zachęca mnie do rozwiązywania sudoku.
Persona 4 1-3- No jak do tej pory tu też widać schemat, ale podoba mi się setting, a bohaterowie to nie tacy debile jak w Phi Brain, więc jest lepiej.
Mirai Nikki 1-2 - Ha, to może być niezłe, podoba mi się po raz kolejny rozbijanie standardowego shonenowego schematu, po Deadman Wonderland mam głód na tego typu motywy.
Horizon 1-3 - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Clown trainwreck.

Ogólnie, jak na razie mój ranking:
1. Fate/Zero
2. Mirai Nikki
3. Bakuman 2
4.Gundam AGE
5. Persona 4
6. Un-Go
7. Guilty Crown
8. Phi Brain
9. Gapienie się jak głupi w ścianę.
10. Horizon.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-10-2011, 16:58   

Detective Conan Movie 15: Quarter of Silence - krok wstecz w porównaniu z poprzednią kinówką. Prolog i końcówka są dość efektowne (choć jako podkład pasowałaby muzyczka z Mission Impossible), ale główna część filmu ciągnie się bardziej niż nawet aktualne odcinki serii tv i ma niespójną zagadkę.Twórcy mogli wpaść na lepszy pomysł niż to, że
Spoiler: pokaż / ukryj
kobieta po nieumyślnym doprowadzeniu do wypadku swojej siostry będzie czekać 8 lat, aż ocknie się świadek tego wydarzenia, a następnie ganiać go i grupkę innych dzieciaków z karabinkiem snajperskim. Rozumiem, że Japończycy dbają o swoją reputację, ale bez przesady...

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-10-2011, 22:58   

Z przyczyn ode mnie nie zależnych dopiero dotarłem do odcinku 65 Shugo Chary.
Ale przyznam, że epizod 63 był chyba najlepszym pokazem intencji Nagiego i Rimy. Ta wojna te emocje, ta zazdrość i fortele walące się jak domek z kart. Rima pewnie myśli teraz "Co to za typ, skąd on to wie, jak on poznaje że udaję? Jak CHŁOPAK może to wiedzieć?!! Wkurzające grrrr" i tak dalej. I jeszcze ta mina w tej jamie na końcu odcinka. Nagi przerażasz mnie, ty dwulicowy oszuście, kocham cie :p. ja chce więcej takich scen. Hideyoshi przy nim to pryszcz. Niemniej jednak oprócz nagłego najścia Ikta w fabule przeeeestuuuj, filery, masa średnio dobrych lub dobrych odcinków pobocznych. Powolutku zbliżamy się do finału. ale ogólnie jest fajnie.

poza tym zobaczyłem sobie jak działa na ponad 10-cio letnim kompie windows 7 (anime o windows 7 girl też widziałem), po czym odpaliłem na tym parę filmików dla porównania, na xpku wszystkie chodziły. Tutaj jedyny, który działał płynnie był 14 odcinek nichijou, na którym oczywiście poryczałem się ze śmiechu. Kłótnia o rybkę :] i pamiętna scena "transfer student Shinonome Nano". Te oczy , oczy! OCZY! łoj piękne to było.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-10-2011, 23:53   

Last Exile Fam Fam 3

Oj... Jakoś zaczyna mieć złe przeczucia i mam wrażenie, że to się w niedługim czasie porządnie rozjedzie. A szkoda, taka szkoda. Ten odcinek utwierdza mnie w przekonaniu, że japońscy piraci długo by nie wyżyli z takim podejściem do biznesu, gdyby zachowywali się tak jak ci tutaj.

Spoiler: pokaż / ukryj
- kto będąc piratem pakuje się w międzynarodowy konflikt dla zabawy?
- kto będąc piratem zachowuje się jak beztroska rodzinka (to tak się da?) to są piraci czy pomoc społeczna?
- ok, uratowaliśmy tyłek Jej Książęcej Mości, która i tak ma to gdzieś (no tak traauma), dostaliśmy w spadku statek i to znaczy, że rozwydrzona i kompletnie bezużyteczna księżniczka zostaje nagle członkiem rodziny i obchodzimy się z nią jak z jajkiem. Oczywiście nie mamy w tym żadnego interesu, a nasze życie wcale nie jest takie ciężkie, żeby utrzymywać kolejnego darmozjada. Bo przecież Gildia (to prawie ta sama Gildia, prawda? Czy może teraz Federacja... Nie pamiętam jak to leciało w oryginale w LE) nas ścigać nie będzie jako uciekinierów i przestępców.
No jasne i co jeszcze...
I oczywiście potężna Gildia/Federacja/niepotrzebne skreślić ma charyzmatycznego, bezkompromisowego i dzielnego przywódcę, który poprowadzi ich do chwały blabla...
Spoiler: pokaż / ukryj
Jasne i co jeszcze... Oni tak naprawdę są oddani tej głupiutkiej, kilkuletniej dziewuszce, która nic z tego nie rozumie?
O matko, świat się kończy...

Sekaiichi 2 - 4

Niech oni jak najprędzej wrócą do głównego wątku... Bo to, co się tu dzieje jest tak nudne i głupie, że aż szkoda czasu...

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie no jasne... On z nią się przywitał, na pewno mnie zdradza, a ten drugi kolega to pewnie żartuje, że mnie kocha i ja mu nie wierzę, że mówił serio, mimo że zapewniał.
Jak bardzo naiwnym można być? Ten schemat jest wybitnie wnerwiający. Litości >_>

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2011, 00:11   

GC 3
Eh, coraz bardziej się obawiam że mam rację co do tej serii.
Zacznę od rzeczy dobrych: MC jest ciapą ale przynajmniej trochę myśli, domyślił się że Gai musi wiedzieć kto ma jaki Void a Gai zasugerował, że zajmuje się też biznesem/polityką, może być to ciekawe.

A teraz rzeczy złe.
Kolejny antagonista: psychol. Prawdopodobieństwo, że będzie się zauważonym przez postronnych gdy w biały dzień będziesz rzucał się na ludzi i wyciągał z nich wielkie przedmioty: Powinno być 100% Prawdopodobieństwo, że gestapo rzuci się na światowej sławy wywłokę seksualna o której wiedzą, że jest terrorystką: powinno być 200%. Możliwość żeby dać MC chociaż trochę uznania by pokazać że Gai nie zawsze ma racje:
Spoiler: pokaż / ukryj
haha, nie bo to fajne i realistyczne.


Jak to dobrze że scenariusz jest dziurawy bo nie lubię tej serii. Od kiepskiej na sile idealistycznej pierdoły różni ją tylko to, że jest po przeciwnej stronie spektrum.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-10-2011, 20:55   

Zabili Zeldę :p Hehehe. Beelzebuba numer 40 przynosi dosyć ciekawe postaci. A w dodatku one nie koniecznie są tam nowe. Przyjaźń Tory i tej rudej też jest jakąś dziwną sprawą. najpierw się tłukli grupowo po gębach a teraz się babrają w stare znajomości. młody demon też dostał niezły wykład od klasowych idiotów. duży szmail :]

Mawaru Pingwin Drum epizod 16
No i dzisiaj nic o głównym wątku (prawie). Tm razem cały odcinek o ... rudej :] Rybki :] i jeszcze ten nawiedzony dziadek z kartką na twarzy. A scena z czapka, szyba i kartką :P:P;p i jeszcze raz :D Nic nie łapię poza tym, że Kanba idzie w ślady rodziców.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-10-2011, 11:34   

Kare Kano całość
Sympatyczne anime. Tak gdzieś do połowy bardzo mi się podobało. Dobrze wyważone wątki komediowe i dramatyczne, szybko wyjaśniające się nieporozumienia między głównymi bohaterami, spójna fabuła. A później wszystko się popsuło. Wątki wyjęte z d... skądś, ciemna strona Arimy (trochę z tym przesadzono moim zdaniem), miotająca się, hałaśliwa Miyazawa i przypomnienia... Miałam ochotę zrobić krzywdę autorom za to ciągłe powtarzanie poprzednich wydarzeń. Anime byłoby krótsze o jakieś 6 odcinków gdyby to wyciąć. I nic nie wyjaśniające zakończenie. Trochę się zawiodłam.
Ścieżka dźwiękowa była za to bardzo przyjemna. Ta wiolonczela, przygrywająca w tle przez większość odcinków, śniła mi się po nocy.

Karigurashi no Arrietty
Cudo! Kocham Studio Ghibli miłością wieczną i bezwarunkową. Choćby nie wiem jak dobre było jakieś anime to więcej niż raz, góra dwa, go nie obejrzę (no chyba że to Ouran, ale wyjątki potwierdzają regułę). A te bajki, opowiadające o potędze przyjaźni i z fabułą wręcz oczywistą, będą nieśmiertelne. Dla mnie na pewno.
Moje reakcje podczas seansu wyglądały mniej więcej tak: "Ojej, jakie to jest przepiękne."
Fantastyczne tła, wspaniała muzyka, niesamowita dbałość o szczegóły. Moje ukochane Sen to Chihiro no Kamikakushi ma konkurencję ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-11-2011, 02:41   

Cytat:
Kare Kano całość
Sympatyczne anime. Tak gdzieś do połowy bardzo mi się podobało. Dobrze wyważone wątki komediowe i dramatyczne, szybko wyjaśniające się nieporozumienia między głównymi bohaterami, spójna fabuła. A później wszystko się popsuło. Wątki wyjęte z d... skądś, ciemna strona Arimy (trochę z tym przesadzono moim zdaniem), miotająca się, hałaśliwa Miyazawa i przypomnienia... Miałam ochotę zrobić krzywdę autorom za to ciągłe powtarzanie poprzednich wydarzeń. Anime byłoby krótsze o jakieś 6 odcinków gdyby to wyciąć. I nic nie wyjaśniające zakończenie. Trochę się zawiodłam.
Ścieżka dźwiękowa była za to bardzo przyjemna. Ta wiolonczela, przygrywająca w tle przez większość odcinków, śniła mi się po nocy.

Z tego co ja się dowiedziałem, to reżyser miał jakieś inne zdanie niż ktoś tam i po prostu odszedł w połowie produkcji. Skończył kto inny i efekty widać. Być może manga jest tym czego tam brakuje, gdyż anime obejmuje tylko pewną jej część, ale dla mnie jest zbyt... Ten reżyser rzeczywiście wycisną z niej to co najlepsze, szkoda że nie dali mu skończyć.

Shugo Chara do końca. Tak wszystko fajnie ale nie rozumiem tego gderania Amu na temat dziewczyn i walki. Wyszła na stereotypową romantyczkę bez charakteru podążającą wzorcami grzecznej dziewczynki. A sam tekst "Walczą bo są chłopakami, nie rozumiem tego bo jestem dziewczyną" był już szczytem stereotypowości (ja widział bym tam kilka sensowniejszych wytłumaczeń). Niemniej jednak główny wróg był genialny, powód całej akcji też.Natomiast wszystkie postaci dostały takie zakończenie na jakie zasługiwały. Szczególnie cieszy mnie rozwiązanie wątku Nagiego. Na pytanie "Dlaczego tańczysz w stroju kobiety skoro jesteś facet, owszem pięknie, ale czy nie lepiej by było gdybyś rzeczywiście był kobietą?" jedyna słuszna odpowiedź to "Tańczę tak jak tylko crossdreser może" Szkoda, że dopiero tak późno zobaczyliśmy Yamato Mai Hime. Zabawa w kotka i myszkę pomiędzy Shugo Charami i ich właścicielami była by ciekawsza, gdyby Tenmary obnażyła swoje prawdziwe transwestyckie oblicze :P Samo krycie się przed kumplami było by ciekawe. Na miano najbardziej wkurzającej postaci zasługuje Daya, przemądrzałe jajko, które udaje, że nie chce się wykluć.
A najlepsze były Miki i Tenmari :P Postaci ludzkie tez były spoko :P A konflikt Rimy i Nagiego był wręcz uroczy.

Last Exile 2 epiziodi 2 i 3
To się raczej kupy slabu trzyma. Aktywacja exila z poziomu ziemi? No proszę bez takich numerów. Alice jest ostatnim kluczem do Exila a tu każde państwo ma mieć swój? Vespy maja silniki z gildiowskich starszipów, to jedyne wytłumaczenie ich parametrów. Stroje dziewczyn je prowadzących czy nawet włosy w pewnej scenie, nie do przyjęcia.(żyjemy w próżni, są tam tylko chmóry) O termice to już zupełnie zapomnijmy. Czy ktoś pamięta jeszcze jaki strój potrzebny był w grand streemie? Teraz starczy czepek.
Projekty pojazdów wyewoluowały za bardzo, Oroborus i Silvana były perełkami, teraz wydają się być rupieciami. W zapowiedzi kolejnego odcinka widzimy znajome kształty czerwonego vandshipa, czyżby jednak fabula miała do czegoś nawiązywać?
Czas pokaże.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2011, 21:51   

Właśnie widziałam Colorful movie. Oczywiście spodziewałam się kontynuacji 15 min komedii ecchi, a tu totalny szok- jakieś okruchy życia, dramat itp. Kurcze, ale mi się podobało. Teraz patrzę, że to trwało 2 h i 7 min, ale nawet tego nie poczułam. Zupełnie jak King of thorn- wciągające i bardzo przyjemne. Prosta grafika i naprawdę ciekawy pomysł. Kolory mogłyby być trochę mniej szarawe, ale mimo to pasują do charakteru filmu. Uważam, że to film warty zobaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2011, 12:07   

A ja zacząłem oglądać Blood+ Po pierwszych trzech odcinkach zapowiada się sztampowo trochę ale zobaczymy jak się rozwinie

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-11-2011, 00:21   

Nankuranaisa, poczekaj tylko niech się wyrwą z Japonii a ciekawie się zrobi, bo i do Rosji zajadą i do dalszych części europy aż po same stany. No i przede wszystkim wprowadzą "prawdziwe wampiry" i w nich Lulu.

A ja sobie zobaczyłem kolejny 17 już odcinek Pingwin Drumów W sumie narzekając na nowy opening nie narzekałem na muzykę. Piosenka jest ok, ale zlepki poprzedniej czołówki mi tam nie pasują. W tym odcinku zobaczyliśmy przez kogoś wykrakane złe oblicze Tabukiego i ogólnie znowu zaczyna się robić ostro. Zwłaszcza, że parę osób odkrywa jawną nienawiść do rodzeństwa. A króliki strzeliły focha. Szczerze powiedziawszy chciał bym już zobaczyć przyczyny tej całej zabawy w kotka i myszkę albo chociać sceny śmierci Momoki. Bo może to i jej sprawka.

edit----------------------------------------------------------------------------------------
wpadłem na dość nietypowy pomysł. Zacząłem oglądać Mahoromatic anime sezon pierwszy , równocześnie czytając a raczej kartkując mangę dla porównania. Ku mojemu zdziwieniu, jak większość scen pokrywa się kreska w kreskę, tak ich ułożenie już niekoniecznie. Dodatkowo w mandze dochodzą dodatkowe epizody i wątki. Na dobra sprawę drugi sezon anime całkowicie rozjeżdża się z mangą i zaczyna żyć swoim życiem. Gdyby nie to, że manga jest dość chaotyczna, byćmoże bym ją nawet lubił bardziej niż anime. Jedno da się zauważyć, na papierze było więcej nagości, nawet w pierwszym odcinku w autobusie. Do tego pantyshoty i inne bajerki. Rola Minuwy jest znacząco przebudowana. W anime była znacznie mniej tragiczna, w mandze niestety widać cały ogrom zniszczeń, jakie menagment uczynił tej biednej kruszynce. Wracam do czytania i oglądania, bo samo porównywanie jest ciekawe.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 311 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group