FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 311, 312, 313 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2011, 02:14   

Mirai Nikki ep 5
Widać że twórcy się nie cackają i na każdym kroku szykują niespodziankę dla widza. Nic tu nie jest kolorowe. Ten mroczny klimat, brutalna walka o przetrwanie i ciągła niepewność to dokładnie to czego szukałem!
I nawet ciotowaty MC mnie nie przeszkadza!!

Bakuman 2 ep 6
Mam bardzo mieszane uczucia co do tego odcinka, z jednej strony jestem kompletnie przeciw temu co się tam dzieje, z drugiej zastanawiam się czy zdolny był bym go powstrzymać? niby banalna sprawa(w porównaniu z takim Mirai Nikki), ale Slice of life mają tą magie w sobie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-11-2011, 20:25   

czwarty Last Exile 2
No i jest dylemat. Co to właściwie jest? Są statki, piękne koślawe steampunki. "znajome" postaci i nawet niektóre pojazdy. Ale fabuła się nie klei raczej zbyt szybko, fanserwis jest nad wyraz widoczny a sama kreska raz jest tak raz inna. Twarz głównej bohaterki jest często trudna do rozpoznania ze sceny na scenę !!! Nareszcie zobaczyłem klasycznego vandshipa, ale dlaczego leciał bez nawigatora? I jeszcze to niepotrzebne "o" w połowie odcinka. Grrrr Grrrr! GRRRRRRR! Dio zrób coś z tym porąbanym serialem!!!

Plusy
Tatiana nadal pilotuje w kombinezonie ze spodniami.

Gonzo wy gamonie, ubierzcie te dzieci bo mi się robi zimno.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2011, 23:55   

Bakuman s2 5-6
Well, ciężko nadążać z cotygodniowym terminem pod stałą presją. Mężczyźni chcą jednak być mężczyznami do samego końca. Podobała mi się ostatnia scena 6 odcinka, w sumie kolejne udane na serio potraktowanie głównego wątku miłosnego.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-11-2011, 14:38   

kokodin napisał/a:
Gonzo wy gamonie, ubierzcie te dzieci bo mi się robi zimno.

hahaha, dokładnie (ale mi jest zimniej, nie zapaliłam sobie w kominku to teraz mam). Ostatnio zaczęłam się zastanawiać jak one oddychają w tym stateczku jak się rozpędzą i im za bardzo wieje, niepokoi mnie też brak gogli - nic im nie wpada do oczu? I jakim cudem Fam może spać w tym falbankowym kompleciku na gumce i jej się to nie zsuwa jak skarpetki w nocy?
Jednak ostatni odcinek miał parę swoich momentów, czyli - pojawienie się Tatiany i jej vanshipa (szkoda że nie siedziała w nim jej nawigatorka, też dziewczynę lubię), zawiązanie swoistej współpracy między nią, a główną bohaterką, co oznacza, że będzie więcej Tatiany - Yay! I może prowadzić do większego skomplikowania fabuły.
Mroczna strona Dio, który okrzyczał głupią księżniczkę kiedy próbowała zabrać się za pilotowanie ("that was Luciola's place", awwwwww). Chyba nigdy nie znudzi mi się jego chara design i nieobliczalność.

Mirai Nikki 1&2
Dropped. Nic mnie w tym nie urzeka i niespecjalnie trzyma w napięciu. Psychol psychola psycholem pogania, nagle znikąd wyskakuje maido-terrorystka, patrzenie na Deus'a mnie boli, a cały ten wyścig wydaje mi się głupawy.

Towa no Quon 3
O wiele lepszy niż dwa wcześniejsze. Nadal nic specjalnego, tragiczna przeszłość Quona bynajmniej nie dodała mu głębi, za to poważniejsze wyeksponowanie postaci Epsilona (i pośrednio też człowieka, który zajmuje się jego "systemem") wyszło serii na plus. Sądząc po preview,
Spoiler: pokaż / ukryj
nasz mały cyborg jakimś cudem zmieni strony?
Generalnie - miło się to ogląda raz na miesiąc, szkoda tylko, że MC taki sztywny.

W sumie powinnam napisać więcej, bo po długim, trwającym cały miesiąc braku komputera, w końcu udało mi się nadrobić wszystko co aktualnie oglądam i oblookać nowy sezon jesienny. Jeszcze tylko Gundam Age i... tutaj następuje pytanko: brać się za Kyoukai Senjou no Horizon? Czy naprawdę jest tak śmiesznie? A Fate Zero? Czy to naprawdę Fate bez tej rudej niemoty i czy wygląda to zachęcająco? Przyznam, że nie byłam zachwycona poprzednią serią i nie orientuję się w realiach gry.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-11-2011, 17:19   

Lena100 napisał/a:
A Fate Zero? Czy to naprawdę Fate bez tej rudej niemoty i czy wygląda to zachęcająco?

Spróbuj. I nie oglądaj się już za siebie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-11-2011, 18:22   

Lena100 napisał/a:
A Fate Zero? Czy to naprawdę Fate bez tej rudej niemoty i czy wygląda to zachęcająco?

Tak. Zapomnij że Fate/Stay Night kiedykolwiek istniało i ciesz się świetną serią.

Lena100 napisał/a:
brać się za Kyoukai Senjou no Horizon?

Odpowiedziałbym ci na to pytanie, ale szczerze mówiąc sam nie wiem bo zawsze oglądając odcinek jestem zbyt zajęty przeglądaniem otwartej w okienku obok wiki, próbujac zrozumieć O CO DO CHOLERY CHODZI. Idzie mi średnio. Seria jest durna, całkiem fazowa, ma niezłą grafikę ale koszmarny design. Postaci i setting to cyrk na kółkach, w fabule kompletny bajzel i nie pomaga fakt, że twórcy leją ciepłym moczem na każdego, kto nie czytał pierwowzoru i próbuje wydedukować cokolwiek na podstawie samego anime. W zasadzie da się to oglądać, ale nie biorę na siebie odpowiedzialności jeśli przy okazji mózg zmieni ci się w kisiel.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2011, 18:37   

Cytat:
Kyoukai Senjou no Horizon

Ja od tego właśnie odpadłem. Długo starałem się przekonać do tej serii, licząc naiwnie, że twórcy w końcu postanowią wyjaśnić, o co im chodzi. Przez 6 odcinków tego nie zrobili, grzęznąc za to coraz bardziej w absurdzie przemieszanym z chaosem. Chyba nie ma sensu czekać dalej.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-11-2011, 20:05   

Dwa ostatnie odcinki Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 1000%.

Ło matko, jakie to się nuuudne zrobiło. Co prawda wcześniej też było - od tygodni nie mogłam tego skończyć, ale te dwa ostatnie odcinki to już szczyt wszystkiego. Pewnie nadal bym nie skończyła, gdyby nie to, że jednocześnie czytałam książkę... Przedostatni odcinek to gadanie, rzucanie emocjonującymi się postaciami po ekranie, gadanie, złoszczenie się, gadanie, przepraszanie, gadanie. I gadanie. Stali naprzecie siebie i gadali prawie przez cały odcinek. Żeby jeszcze dialog był jakiś znaczący, ale gdzie tam, po najmniejszej linii oporu i schemat. Ostatni odcinek to też gadanie i jeszcze więcej schematu. Oraz kosmiczne przyspieszenie, żeby zakończyć koncertem.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-11-2011, 10:54   

Jako że nikt się nie kwapi.
Mawaru Pingwin Drum epizod 18.
Sceny rodem z Baccano, z tym, że tutaj nie aż do tego stopnia. Ręce nastolatków są bardziej wytrzymałe niż dorosłych :P Dobra ale mniejsza o Kanbę , najważniejszą kwestię w serii miała tutaj Himari a drugą pod względem ważności Ringo. Zaczynam się zastanawiać czym był by świat bez Momoki :] (broiler?) Nareszcie ta klatka z czołówki wpadła w kadra. Ogólnie coś chyba zaczyna się rysować w tej seterce chaosu. Finałowa walka dwóch zazdrosnych kobiet o notatnik, też chyba się zbliża.

Tenchi Universe tv
Dlaczego wszystkie serie z tego universu mają genialne okładki i dosyć pospolite wnętrze?
Dual też wciągną mnie głównie czołówką. Jak zwykle okazało się to kiepską haremówką Nie mam nic przeciwko wątkowi haremu ani temu fabularnemu, ale ich proporcje i nastawienie serii na kompletnie monster of the week... Powiedzmy że spodziewałem się większej składności fabularnej, bo tu raptem 6-7 odcinków miało sens. A tak poza tym seria jest całkiem udana jak na swój rocznik, czołówka jest zadziwiająco dobra, design postaci bardziej współczesny niż się spodziewałem (tak o 2-3 lata) Ghost in the Shell jest z tego roku, graficznie przepaść. Trochę więcej sensu i na prawdę polubił bym tą serię. A z właśnie wymienionych powodów, trudno mi jest wgryźć się w ten univers.

Last Exile 2 epizod 5
Lena100 napisał/a:
niepokoi mnie też brak gogli - nic im nie wpada do oczu?

No i masz gogle, tylko co one szyły? Generalnie to się wcale nie robi mniej porąbane i nadal kuleje graficznie. A zimno jest tylko w nocy :P i też nie z każdego pokładu. Stare postaci są skopane ale i tak są ciekawsze niż nowe, ale jednego im nie daruję. Tam są inni mechanicy grrr. Jakieś skrzyżowanie loli z biszami i jeden Olaf :P Mechanik powinien być duży, barczysty, łysy i ze szramą na gębie, nie takie wymoczki. I kto tam jest zły? Brak gildii powoduje, że nowe złe są tak na prawdę dobre, ale to dobro rozpowszechniają siłą. Jakoś ciemno widzę prosty sens tego sezonu, poprzedni sens miał od początku a to po pięciu odcinkach nadal bagno. Nowy trend?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2011, 21:06   

Różnorodne endingi z Sora no Otoshimono zasługują na o wiele lepsze anime niż ten beznajdziejnie głupi chłam z humorem iście toaletowym. 3/10, a i to z łaski.
Nyan Koi - 4/10 za koty i nie bycie tak głupim. Dalej to jednak kiepska haremówka.
Special A - przyzwoicie zrobiony, ale nic specjalnego. Przynajmniej to nie haremówka - każdy z bohaterów tu sobie kogoś innego znajdzie. 5/10.
Hoshizora e kakaru hashi (jestem w połowie) z tego wszystkiego na razie wygląda najlepiej pod względem jakości wykonania. Tak, jeszcze istnieją haremówki, które da się oglądać. Nie wiem, co tak recenzent Tanuki się uwziął na brata...

...jak ja nie znoszę prawa Sturgeona. :(

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-11-2011, 00:31   

Wszystkim którym podobał się drugi sezon baka testów polecam uważne obejrzenie jeszcze raz pierwszego sezonu :P Postanowiłem sobie porównać, czy rzeczywiście miałem rację objeżdżając drugi sezon odcinek po odcinku. I teraz już wiem. Mimo że się mocno nawet łączą to w pierwszym sezonie było tyle zabawy drugim i trzecim planem(głównie cienie postaci z innych anime lub całe sekwencje z evangeliona i eureki) w każdym odcinku co w drugiej serii razem wziętej. Do tego Hideyoshi :P i cała ta fabularna strona wygląda znacznie lepiej. Przy takim pierwszym sezonie, nie wiem jak bardzo musieli się postarać by drugi tak spaprać. :P
I to by było tyle na wczoraj.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Clair deLune Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Lis 2011
Skąd: Lublyn
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 14:39   

Rzuciłam okiem na pierwsze odcinki sezonu drugiego Code Geass, bo mi się tęskno zrobiło. Jak zwykle do refleksji zmusza mnie najmniej istotna kwestia, a mianowicie - dlaczego twórcy byli tacy niesprawiedliwi, że wszystkie kobiety obdarzyli bimbałami jak w okresie laktacji, a faceci mają boleśnie płaskie krocza?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-11-2011, 15:11   

Clair, cycki cyckami, ale na krocza to nie zwróciłam uwagi. Może stąd ich wygląd? Zaburzenia funkcjonowania jąder, ewentualna kastracja...

A ja wczoraj obejrzałam ostatni film Eden of The East i jestem bardzo rozczarowana. Był bardzo dziwny, akcja z kapciem była cudowna i podbiegnięcie Saki pod koniec. Ale ogółem nie podobał mi się ten film.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Clair deLune Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Lis 2011
Skąd: Lublyn
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 15:17   

Cytat:
Clair, cycki cyckami, ale na krocza to nie zwróciłam uwagi. Może stąd ich wygląd? Zaburzenia funkcjonowania jąder, ewentualna kastracja...

Suzaku to zapewne wnęter, nie widzę innej możliwości, skoro tak swobodnie popyndala w obcisłym kombinezonie.

Właśnie mi się ładuje pierwszy odcinek Les Miserables : Shoujo Cosette.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-11-2011, 16:33   

Salva napisał/a:
ostatni film Eden of The East

Ostatni czyli drugi?
Jest jeszcze trzeci, czyli filmowa wersja serialu z komentarzami Saki i całej reszty objaśniającymi pewne kwestie. IMO bardzo dobry pomysł, tylko czemu tak późno.

Właśnie oglądałem wczoraj :)

Co do drugiej kinówki - sorry, ale FAIL.
Spoiler: pokaż / ukryj
...albo ja jestem zbyt zamerykanizowany, że chciałem happy endu zamiast Saki-Penelopy i Akiry-Odyseusza :/

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 312 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 311, 312, 313 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group