FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-01-2013, 15:39   

Maoyu - ha, nie od dziś wiadomo że cycki rządzą światem. Jak na razie prezentuje się przeciętnie, może poza główną bohaterką która nieprzeciętnie przynajmniej wygląda. Z braku laku da się oglądać, całkiem zabawne.

Zettai Karen Children UNLIMITED - spinoff rzekomo nie wymagający znajomości ZKC, obaczy się. Przepakowany białowłosy esper psychol, dzielnie broniący swojej loli - skąd ja to znam? W pierwszym odcinku pojechali straszną sztampą z więzieniem, losowym evil generałem i berserkerem z różkami w roli losowej potwory, ale mimo to kupiły mnie sceny akcji i końcówka. WHAT A TWEEST~!

No i ten miażdżący dialog:
-Mayor, just now...
-Yeah, it was probably...
No kurczę, szkoda że im przerwali, bo już wyobrażam sobie dalszy ciąg:
-Don't tell me...
-Did he use THAT?
-It can't be helped...
^^

Przynajmniej główny bohater ma jajca i fajnie masakruje bezbronne (no dobra, teoretycznie uzbrojone, ale zdecydowanie niewystarczająco na starcie z MC) randomy. Aż obejrzę drugi odcinek.

INFERNO COP 3 - HELL YEAH, no przecież to spokojnie miażdży wszystkie animu tego sezonu. Imaishi musi mieć niezłą bekę "animując" (huehue) kolejne odcinki.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-01-2013, 15:57   

Cytat:
Przepakowany białowłosy esper psychol, dzielnie broniący swojej loli - skąd ja to znam?


... Saga o Wiedźminie?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2013, 19:52   

Jojo 13 - ajajaj... Suigita wymiata. Druga część fajnie pokazuje jak autor bawi się z czytelnikami stawiając jako MC zupełnie inną postać.

Roman 1 - co ja patrzę? Lupin + Superpowers + Japonia epoki Edo? Faktycznie na razie wygląda gorzej niż Lupin III. Ale nie znaczy to, ze nie ma potencjału.

Odnośnie dyskusji na temat Maoyu, to może się otworzy temat przy okazji kolejnego epizodu. W sumie jest o czym dyskutować, ale jak niektórzy zauważyli jest troszkę wcześnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-01-2013, 20:57   

AKB0048. Dwa pierwsze odcinki.
Zachęcony przez 4chana tykłem. I wsiąkłem. To naprawdę jest macrossowe.
Cute girls doing cute things...suddenly, mecha!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-01-2013, 21:12   

Smk napisał/a:
AKB0048. Dwa pierwsze odcinki.
Zachęcony przez 4chana tykłem. I wsiąkłem. To naprawdę jest macrossowe.
Cute girls doing cute things...suddenly, mecha!

Ja po 2 odcinkach rzuciłem zawiedziony tym, że to nie dziewczyny z AKB podkładają głosy pod swoje anime'owe wersje (są bodaj 3 wyjątki).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-01-2013, 01:43   

Sakurasou no Pet na Kanojo odcinek 13.

...chętnie bym zaklną. W takim momencie poważnie przeklinam cenzurę i stojące za nią przekonania - pewne rzeczy po prostu wypada skwitować słowami równie paskudnymi jak opisywane zjawiska.

A czymś takim jest właśnie to, co zrobili mi twórcy tego tytułu. Nie jestem pewien, czy ostatnią opinię na jego temat opisywałem tu, czy na tanuki, tak czy inaczej była to opinia bardzo pozytywna, do tego stopnia, że zaskakiwała nawet mnie samego. Wystawiłem ją po pierwszych czterech odcinkach, które zupełnie mnie zaskoczyły, tym bardziej, że nie spodziewałem się po nich zupełnie niczego.

Pięknie nie mogło jednak być zbyt długo. Gwoli ścisłości - pięknie było właśnie do owego 4 odcinka. Potem było trochę gorzej, a to trochę lepiej, ale ogółem poniżej wcześniej widzianego poziomu. Tymczasem nowy, trzynasty odcinek, jest już ewidentnym załamaniem. Charakter protagonisty został kilkukrotnie zgwałcony na ekranie, przeskakując pomiędzy skrajnymi postawami: od tych wartych uznania, po te za które osobiście wytłukłbym mu chętnie przednie zęby. To o tyle dołujące, że owy skrajny negatywny biegun z taką siłą teraz dopiero pokazał się po raz pierwszy. Doprawdy, Sorata zamiennie i po wielokroć okazujący zaskakujące zrozumienie, a zaraz potem tępą ignorancję jest niczym giełda pod stadionem Włókniarza w Częstochowie - znajdziesz tam wszystko, nie pytaj skąd wzięło się cokolwiek.

Nie chcę, z dość prostych powodów, wytykać kolejnych wątków sumujących się na zmianę mojego nastroju (głównie chodzi tu o mnogość i różnorodność takowych motywów...), wystarcza mi możliwości podkreślenia obecności owej zmiany. Zaprawdę powiadam wam - to był świetny romans szkolny! I tak samo mocno powiadam: zagubił się i zdziadział strasznie. Nie odpuszczę go jednak na pewno. Skoro było załamanie, może też być powrót na szczyt w końcu. A nawet jeżeli nie, to w końcu nadzieja umiera ostatnia. Zaraz po Kenim.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-01-2013, 10:57   

Tamako Market - osz, to ptaszysko mówi głosem Kaynetha Archibalda El-Melloi. To już wystarczający powód żeby oglądać dalej :D Acz cały odcinek jakoś specjalnie rewelacyjny nie był, może poza paroma momentami uwodzicielskiej papugi i wizytą w muzycznym sklepie Człowieka Hipstera, którego mądrości są zaiste bezcenne. Kawa jest gorzka. To tak jak życie. Kolejny powód do oglądania.

Czekam na nieuniknione crossovery z Fate/Zero.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-01-2013, 20:12   

W Tamago Markecie najbardziej rozwalająca jest ta kwiaciarka* kurczak mnie mniej zaskoczył. Ale to i tak jest 100 razy lepsze iż k-on. Co tam k-on był o jedzeniu ciastek w pokoju muzycznym w towarzystwie akwariowego żółwia. Tutaj nawet przez pół odcinka nie byliśmy w szkole, wiemy, że bohaterki coś trenują z gimnastyki, ale co to już nie koniecznie (chociaż z pałeczką) Kurczak jest bosko nieśmiały, jak zgwałcony gej z hemoroidami. Te ruchy są zwyczajnie obrzydliwe, ale śmieszne. Do tego przerost ego ale i sprytna bestia. Ale kreska jest zbyt k-on aby o tym nie wspomnieć, crossover aż się prosi, chociaż to jest chyba inny kosmos,świat lub chociaż miasta kawałek, bo nie używają pociągów. (a ja lubię pociągi ;( )
Mimo moich obaw to chyba będzie pasza sezonu

*blond kwiaciarka
Spoiler: pokaż / ukryj
Blond kwiaciarka nawet przez chwile nie próbuje być kobietą, ale wygląda aż zbyt kobieco aby nie być gejem. Pierwsza chwila gdy go widzisz "o fajna babka, niezły fryz" a po chwili "to przemówiło ale gdzie to jest ?" i szok że to ON.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-01-2013, 22:16   

Zetsuen no Tempest 13

Pół odcinka zmarnowane na powtórkę materiału, jedna trzecia na retrospekcje, a gdzie 1/10 to kontynuacja właściwa, by całość zamknąć "szokującym" klifhangerem. Typowe zagranie i nudy dla kogoś, kto zna mangę. Ciekawi mnie tylko, co oni chcą z tym zrobić, skoro pierwowzór raczej nie zamierza się jeszcze kończyć, a nawet nic konkretnego się nie dzieje. Ok, wyjaśniła się śmierć Aiki... Ale to i tak niewiele, bo coś trzeba zrobić z resztą fabuły.

Psycho-Pass 12

Czyli odcinek z serii "przedstawiamy drużynę". Zaczynami od czarnej małomównej. Nie, nie jest to rozdzierająca serce retrospekcja o morderstwach, zdradach... no, o zdradach może, ale jakieś to mało emocjonalnie angażujące . A nie powiem 11 odcinek był niezły ,a w tym wróciliśmy do fabularnych stanów "płaskich". Mam tylko nadzieję, że to już koniec opowieści o pani Egzekutor. I pff, ending jest straszny... kompozycyjnie znaczy się. Piosenka taka se.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2013, 10:00   

kokodin napisał/a:
Kurczak jest bosko nieśmiały, jak zgwałcony gej z hemoroidami. Te ruchy są zwyczajnie obrzydliwe, ale śmieszne. Do tego przerost ego ale i sprytna bestia.

Jak śmiesz się wypowiadać w ten sposób o nowej inkarnacji Archibalda! Zgiń!

Poza tym bardzo dobra obsada Seyuu. I anime jest ogólnie całkiem ok, więc będę oglądać póki nie poniosę śmierci od cukrzycy wywołanej przesłodzeniem moeblobami.

Wracając do nowości:
Sasami-san@Ganbaranai 1 - Co ja pacze? W sumie nadal nie wiem, o czym to było, ale zrobił to Shaft, więc będę oglądać dalej. Do tego sporo fanserwisu. Postaci są irytujące. Bardzo. Po tym odcinku nikt nie powinien się dziwić dlaczego Kamiomi zasłania twarz. Ale wiecie... Shaft.

Gintama 257 - nareszcie! Zrobili człowiekowi smaka, a później puścili powtórki. Teraz wygląda na to, że materiału będzie więcej. Mamy Tsu-ki, Miwamigumi i Shoguna, więc jest dobrze.

Kotoura-san 1 - w zasadzie niespodzianka tego sezonu. Seria jest znośna. W każdym razie dla mnie, bo lubię trochę przedramatyzowane historię. W każdym razie dziewczęce MC jest telepatą i czyta myśli innych. To źle. Życie robi jej mindrapa za mindrapem i dziewczyna staje się wredną introwertyczną zouzą. Ale wszyscy rozumiemy jej sytuację i współczujemy. No i oczywiście pojawia się chłopak, który mam gdzieś jej humory i niezwykłe zdolności i zaczyna się nasza historia. I szczerze, był to jeden z lepszych pierwszych odcinków tego sezonu. Polecam.


Ostatnio zmieniony przez vries dnia 11-01-2013, 17:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-01-2013, 12:47   

Po Sasami spodziewałem się jednak trochę więcej, wyszło lekko przynudzające eye-candy (a i to nie do końca, mimo wszystko wciąż widać że to Shaft...). No ale nie rzucę serii w której na dzień dobry serwują nam boob missles ;D
vries napisał/a:
W sumie nadal nie wiem, o czym to było


Spoiler: pokaż / ukryj
O bogach. W sumie, jak już się wie o co chodzi seria robi się jeszcze mniej interesująca. K, braciszek ma boskie moce, zmienił świat w czekoladę. I co z tego wynika? No nic w sumie. Trochę przypomina mi to sytuację z inną szaftową produkacją - Arakawa. Mamy grupkę dziwaków, dziwacy, jak na dziwaków przystało, zachowują się dziwnie. Spoko, tylko co w związku z tym? Siła takich randomowych, ach-jakże-zwariowanych serii tkwi w zaskoczeniu, a tu tego zaskoczenia po prostu brakuje.


Vivired Operation - fajna magicalgirlsowa sekwencja transformacji, reszta do kosza.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-01-2013, 12:57   

Tamako Market
JJ napisał/a:
osz, to ptaszysko mówi głosem Kaynetha Archibalda El-Melloi.
Taaaak... puchaty, pierzasty El Melloi. Do tego matsuri sukebe... error, error, error.
A poza tym, bardzo moeblobowe moebloby, BARDZO czuć że to robi zespół od K-On. I widać, że to będą takie same okruchy życia z "cute girls doing girly things".
Oh well.
Haganai NEXT
A tu bez niespodzianek, w każdym razie - na razie. Ciągną równo za pierwowzorem. Tylko ten "fabularnie uzasadniony" spanking... ooom. A z zapowiedzi wynika że w następnym będzie pewna parodia. No, i czekam na reakcje chanów kiedy zekranizują scenę "we improved your Rika". UUUNIVEEEERSE!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 12-01-2013, 13:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-01-2013, 16:53   

Po pierwsze, ja nawet nie wiem kto to jest, to jest quotka JJ-a chyba. Po drugie z tym identycznym charakterem to bym nie powiedział, jest bardziej. W porównaniu do k-ona właśnie tu się coś dzieje, jeszcze nie wiadomo co, ale jest bardziej fabularne niż "co dzisiaj robiłaś po lekcjach" Drugi sezon zdropiłem przy 16 odcinku, być może właśnie za monotonię tego na wskroś przesłodzonego normalnego świata. Z Tamago Marketem mam wrażenie, że zaraz ptaka zaatakują kosmici, młoda przywali wielkiemu sumo fletem lub pałeczką siostry a facet z kwiaciarni będzie opowiadać o wizycie u fryzjera lub przytulać losowych przechodniów. Tu jest taka paczka przesłodzonych niewiadomych, że jest się czemu dziwić, coś czego k-on nie posiadał. (gitary były nad wyraz zwyczajne, podobnie tort i reszta instrumentów. A żółw nie gadał)
Me like strangeness.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2013, 17:28   

vries napisał/a:
Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru 1 - w zasadzie niespodzianka tego sezonu. Seria jest znośna. W każdym razie dla mnie, bo lubię trochę przedramatyzowane historię. W każdym razie dziewczęce MC jest telepatą i czyta myśli innych.

A to nie Kotoura-san? Miałem w planach oglądać to z telepatką, ale wydawało mi się, że tak brzmiał tytuł. A Ore... to chyba coś ze szkołą medyczną.

Senyuu 1 i Hakkenden: Touhou Hakken Ibun 1 - przedstawiciele grupy "co sezon to samo". Pierwsze krótkie, 4,5 minuty, ale jak na czas, który zajmuje, miało mało zabawnych pomysłów - głównie ten z potomkami bohatera. Drugiemu dam szansę, ale jeżeli nie będzie jakiegoś trzęsienia ziemi to raczej drop.

Tamako Market 1 - zarówno opening jak i ending są straszne, dobrze, że przynajmniej ptaszysko nadrabia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2013, 17:46   

peregrinus napisał/a:
A to nie Kotoura-san? Miałem w planach oglądać to z telepatką, ale wydawało mi się, że tak brzmiał tytuł. A Ore... to chyba coś ze szkołą medyczną.

Tak, edited. Nie wiem skąd mi się wziął ten tytuł.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 386 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group