FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2008, 23:21   

Zaintrygowany recenzją w "Mangazynie Extra" (numer 1/2004) zacząłem oglądać film "Urusei Yatsura the movie 2: Beautiful Dreamer" reżyserii Mamoru Oshii (tak, tego samego, co od GITSa :) ).
Przynajmniej się dowiem, jaką osóbkę sobie na pulpit dałem...

Spoiler: pokaż / ukryj
Zastanawia mnie jedno - jak oni przenieśli czołg na któreśtam piętro i który inteligentny wpadł na ten pomysł?

W2/10 częsci filmu zaczyna robić się ciekawie... mamy podobną sytuację, co na początku. tyle, że jeden z nauczycieli zaczyna doświadczać deja-vu...

I mamy piękną psychodeliczną wstawkę z dzwoneczkami...

Przy okazji - irytowanie panienki władającej elektrycznością, gdy się samemu siedzi w metalowym czołgu, albo w basenie, jest bardzo złym pomysłem...

Dziś poleciała pierwsza połowa filmu. Przy najbliższej okazji obejrzę resztę ^_^


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 05-09-2008, 00:24, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2008, 00:11   

Sm00k napisał/a:
Cóż...później robi się poważnie. I baaardzo inaczej.


Mam tego świadomość, co nieco czytałem, ale Leopold wydaje się być postacią całkowicie komiczną. Pożyjemy, zobaczymy...

Smok z DNA żaby rozśmieszył mnie, bo genetyką zajmuję się właściwie na co dzień.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-09-2008, 09:43   

Petopeto-san 5-13

Nyaaaaaaaa, uroczeeeeee ^^ Potknięcia były, a owszem, ale anime się wybroniło. Kiedy prawie wszystkie bohaterki przeprowadziły się do domu Shingu-kun, aż mi ręce opadły - no nie, znowu. Na szczęście nic z tego nie wynikło, ot, jedna scena łazienkowa, ale nawet jakoś nie za bardzo wyeksponowana. Po odcinku z policją doszłam do wniosku, że to miasto jest jednak za bardzo sielankowe, a po "Imo-ten" to wrażenie jeszcze się pogłębiło, ale takie chyba miało być, bo "Petopeto-san" od początku było bardzo bajkowe.

Ostatni odcinek trochę nie pasował. Przypominał mi końcówkę "Haibane Renmei", tyle że tam wątek Reki był delikatnie ciągnięty od początku, a potem się nasilił, natomiast w "Petopeto-san" nagle w ostatnim odcinku wyskoczyli z czymś takim. Co, jak i dlaczego? Fakt, Petoko jęczała od czasu do czasu co nieco o "ero-ero monster", ale zdecydowanie za mało, żeby potem to ładnie związało się z ostatnim odcinkiem.

A Konuri-chan podbiła moje serce ^^ Po prostu kawaii~! Nigdy nie widziałam czegoś równie uroczego. Była troszeczkę jak maskotka serii, a zazwyczaj taki maskotki doprowadzają mnie do wściekłości. Ale nie Konuri-chaaaaan, o niieee, ona jest wyjątkowa ^__^ Jej starsza siostra też zdecydowanie urocza, i te napisy wyskakujące na czole ^^

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-09-2008, 19:36   

Doktor J napisał/a:
Smok z DNA żaby rozśmieszył mnie, bo genetyką zajmuję się właściwie na co dzień.
WHAT? Kolejny biolog molekularny jak Serisia?

A ja dobiłem to co z Soul Eatera jest. I jest DOBRZE! Odkąd Bleach zszedł na pluskwy (bo psom ubliżać nie będę), nie było dobrego zastępstwa. I już jest :) Mrry!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2008, 20:01   

wa-totem napisał/a:
WHAT? Kolejny biolog molekularny jak Serisia?


Niezupełnie biolog molekularny, bo biotechnolog.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Okis Płeć:Mężczyzna
AAA yo self


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Tychy
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2008, 21:36   DMC

Zacząłem oglądać Detroit Metal City -dopiero wyszły dwa odcinki ale niesamowicie wymiatają.
Anime opowiada o Soichim który "śpiewa" w zespole grającym death metal lecz jego serce należy do muzyki popowej :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-09-2008, 23:48   

Macross Frontier 22

Z jednej strony jestem pod wrażeniem tego odcinka, biorąc pod uwagę sprawę trójkąta, a z drugiej "przyspieszenie" i skondensowanie" akcji trochę mi się nie podoba.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nagle okazuje się, że Sheryl być może przeżyje, no ok, ale trochę za szybko. "Yousei" jednak bardzo miło się słuchało. Dezinformacja Alto na temat stron konfliktu była w sumie fajna, bo został z Sheryl i nie udał się na poszukiwanie Ranki, która swoim zachowaniem i dziecinnością mocno nadwyrężała moje nerwy. Cóż z Leonem będzie? Chyba wszyscy wiemy... I nagle wszyscy ruszyli w "pościg" za Galaktycznym Kopciuszkiem... I znalazła się Ziemia i przepraszam bardzo, ale fanserwiśna Grace mi do gustu zdecydowanie nie przypadła.
Ciekawe co zostawią na koniec? Mam nadzieję, że warto będzie czekać.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2008, 08:59   

Kawamori za dużo BSG się naoglądał..
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2008, 12:13   

Eas, to jest jedynie słuszne podejście do tej serii - nie przeszkadzać sobie "wojną" i oglądać obyczajówkę. Bo ona zdecydowanie trzyma poziom aż do samego końca :)

Natomiast on topic: El Cazador de la Bruja 1-4, bo to jest czy też ma być wydane w Polsce i recenzja pilnie potrzebna. Dwa słowa: NUDNE TO... Nawet nie to, że niedobre, widywałam gorsze serie, ale nudne pieruńsko i jakieś takie kompletnie pozbawione życia, a postaci wyglądają, jakby zeszły z taśmy masowej produkcji. Pewnie mnie ostatnio rozpuściło to, że trafiłam na kilka dobrych i bardzo dobrych serii... Ja chcę więcej Natsume Yuujinchou, to skandal, granda i ogólnie oburzające, że ta seria się zaraz skończy!

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinn Płeć:Mężczyzna
Kawaii!


Dołączył: 06 Wrz 2008
Skąd: ???????
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2008, 19:29   

A ja aktualnie oglądam zero no tsukaima i prawdę mówiąc obejrzałem wszystkie odcinki które jak narazie wyszły ale z niecierpliwością czekam na następne, te anime jest jednym z lepszych ecchi jakie oglądałem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6182926
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-09-2008, 22:00   

Monster
Jestem po 9 odcinkach i jestem troszeczkę zawiedziona. Spodziewałam się, że bardziej mnie wciągnie, ale bez problemu narazie przerwałam tą serię. Może jeszcze chwilę muszę poczekać, póki wciągnie mnie na dobre? A i jeszcze mam zastrzeżenia co do głównego bohatera. Strasznie mnie irytuje, taka ofiara losu i ciota. Zaczął zajmować się tym śledztwem jednak wydaje mi się taki... bez charakteru no. Może później trochę się rozkręci, póki co mnie irytuje.

Clannad
Spodobało mi się. Tutaj chyba jest największa gromadka dziwnych dziewcząt ze wszystkich produkcji Key. Już zacieram rączki by się przekonać, co też w nich niezwykłego się kryje. Jednak żadna specjalnie nie zwróciła mojej uwagi, nie będe miała faworytki raczej. Tomoya zyskał moją sympatię i nie przeszkadza mi to, że powiela schemat Kyona. Lubię takich bohaterów i tyle.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-09-2008, 22:01   

Gundam Seed Destiny aż do 44 odcinka. MRU! Dla tych paru scen warto przebrnąć przez taka mase angstu, emo i nieskończonej głupoty! Zgrzytania zębami, przymiarek do wywalenia ekranu przez okno i zarzekania się, że wezmie się panów od scenariusza na jakieś wymyślne i powolne tortury. Rozmruczałam się!

Spoiler: pokaż / ukryj
Na początku serii miałam pewne złe podejrzenia, czy aby nie zechca swatać Murrue z panem tygryskiem, ale na szczęście nie było między nimi nic więcej niż przyjaźń. A teraz mi Mu zwrócili! Scena w 43 odcinku z nim i Ramius była po prostu BOSKA! Jestem całkowicie za tym pairingiem. I mimo tego co zrobił jako Neo nadal go po prostu uwielbiam. MRU!
Różowa księżniczka. W pełni świadomie mogę napisać: to najlepsza rushoffa księżniczka jaką spotkałam dotychczas w anime! Jej substytut nie, ale ona jest po prostu cudna.
Ciesze się też, że wreszcie Kira i Athrun znów są po tej samej stronie barykady.
Poza tym szlag by twórców! Polubiłam statek Minerva, mam ogromny sentyment do Archangela. Ale żeby dolać dramatyzmu muszą po prostu co chwila te statki ścierać ze sobą w boju, no muszą! Liczę jednak na jakieś porozumienie między obiema załogami pod koniec serii. Zdecydowanie. Szkoda mi trochę, że tak rzadko Dearka i Yzak się pokazują. Polubiłam ich. Poza tym było sporo boskich scen... Zatopienie Archangela przez Minerve, rozwalenie Freedoma przez Shinna. Bezradność Athruna gdy patrzył na to z pokładu Minervy. I potem jak się słusznie wkurzył, jak wreszcie przylał porządnie Shinnowi (powinien częściej go lać, zdecydowanie). Swoją drogą Kira z załoga Archangela zaiste głupio postępowali wskakując w środek bitwy i próbując pacyfikować obie strony. Cagalli była naprawde cudowna w poprzedniej części, w tej prawie kompletnie pozbawili ją charrakterku - chociaż ta scena, jak spotkała swojego byłego narzeczonego, kazała go pochwycić za zdradę stanu i jeszcze zdzieliła... No, tak trzymaj! Poza tym anime zyskałoby +100 pkt gdyby wyciąć wątek z Shinnem. Brak mi słów by nazwać jego głupotę i z jaką łatwością daje sie zmanipulować nie tym, co trzeba. Aaa... a ten wątek romantyczny z jego udziałem! I z udziałem psychopatki~! O mało nie umarłam na zakwik. Zwłaszcza przy scenie jej śmierci. A Athrun w pewnym momencie nawet nawet haremu się dorobił, no no. A teraz okazuje się, że fajny bizon Durandal taki dobry nie jest i próbuje wprowadzić w życie plan przeprowadzenia ludzkosci na wyzszy poziom ewolucji jakiego nawet Evangelion by się nie powstydził. Kwik!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-09-2008, 10:37   

Sayonara Zetsubou Sensei 01

Słyszałem, ze potem traci poziom, ale chciałem obejrzeć przynajmniej kilka odcinków. Pierwszy ep świetny, bardzo do mnie trafia takie poczucie humoru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 22:46   

Beautiful Dreamer, dalsza część

Spoiler: pokaż / ukryj

Wszystko okazuje się snem tworzonym przez ubranego na czerwono niskiego gostka.
Ataru wymusił na nim sen o własnym haremie. Był tylko jeden mankament - w tym śnie nie było Lum. Więc Ataru usiłuje wrócić do rzeczywistości, w czym gostek uparcie mu przeszkadza...

Aha, i był wielki żółw...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2008, 00:58   

VOTOMS: Pailsen​ Files - bleh... 12 epizodów i koniec. Strasznie lubię serie bazowane na czymś, co powstało w latach 80 poprzedniego stulecia. Kompletny brak humoru i absolutna wojna z morzem trupów (oczywiście trupów nie widzimy, ale seria sprawia takie wrażenie). No i motyw "nienaturalnego ocalałego". Do tego Pailsen​ w swoich okularkach przeciwsłonecznych... Bardzo przyjemna rzecz. Szkoda tylko, że jest tyle CG, normalna grafika mi bardziej odpowiada.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group