FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-07-2013, 14:30   

Rodzynki Majdenki odcinek 2
Kurcze chyba pierwszy odcinek Rozen Maiden bez gadających lalek :P Brzydkie szare i ponure a do tego przygnębiające. Akcja niby zwolniła do ślimaczego tępa. Wyjaśnili co się stało (mniej więcej) i dlaczego nie wiem co ja pacze. Ale to jest jakieś inne, dziwne i nie takie. Ta olbrzymia dziura pomiędzy sezonami bije po oczach i wyobraźni i wypadało by ją zasypać. Podobne wrażenie jak z AO ale mniej fajne. No to co? Rozen Maiden made by DeAgostini? i od razu fail z możliwością skompletowania? Życie.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-07-2013, 15:26   

Gin no Saji ep01
Kwik. Gdyby nie gruba panienka, a po niej chłopak latający na folii porwanej przez wiatr, to nie miałbym się do czego przyczepić. Zaskoczenie produkcją jajek z wiadomego otworu też niepotrzebne, chyba nikogo to dziwić nie powinno. Poza tym świetne, dajcie mi więcej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-07-2013, 21:07   

O Blood Ladzie słów kilka.
Szykowałem się do oglądania tego anime od ponad roku, b miało być rok temu. Ale nie było więc teraz znowu naszła chętka. Ale po zobaczeniu próbek grafiki przed pierwszym odcinkiem normalnie mnie rozczarowało. Hataraku Maou-sama? Eeeee? Realy? Na szczęście nie. Koleś to niemalże klon, ale wampir a dziewucha ma śliczną czaszkę bez szczęk :] Ogólnie mieszane uczucia. Fabularnie jeszcze nie wiadomo, tyle, że dziewucha przez przypadek nie żyje a wampirek obiecał ją "naprawić" bo jest otaku i duch mu raczej obojętny (a na żywą dziewuchę ma smaka). Kreska paskudna, na wskroś standardowa. Muzyka ? Fabuła jest bardzo dziwnie powolna, bo niby dzieje się sporo ale do niczego to nie prowadzi, przynajmniej nie do clifhangerów. Z cała pewnością nie mamy jeszcze wszystkich wytycznych świata przedstawionego ani postaci.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-07-2013, 01:05   

Gatchaman Crowds 1
To anime chyba najlepiej podsumowuje stwierdzenie: "Widziałam w życiu parę dziwnych anime, ale to jest dziwne inaczej."

Drużyna składa się z całej masy dziwolągów, jednego poważnego chłopaczka oraz cholerycznej maskotki, która dostała zawału od nadmiaru interakcji z protagonistką (i zapewne przeżyje ich jeszcze wiele więcej). Protagonistka ma niemal seksualną fascynację notatnikami i ekscentryczną osobowość. Grafika jest za to naprawdę przyjemna dla oka.

Ale i tak najważniejszy jest fakt, że to anime zawiera JJ! Który jest wyraźnie trollem, bo tak dziwaczną drużynę zebrać można było tylko z rozmysłem.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2013, 08:52   

Gatchaman Crowds 1 - trololololo...
Pierwsza rzecz: przepakowujemy loli z lat 80-tych do nowego formatu. Hajime jest taką A-ko bez super siły. Jej entuzjazm do dosłownie wszystkiego przekracza granice pojmowania. Do tego te usteczka w kształcie charakterystycznego "ptaszka". Kurza stopa! W zasadzie można oglądać to anime tylko dla niej. Poza tym dostajemy całą masę dziwaków, którzy zachowują się dziwacznie i... No cóż nie mają łatwo, bo muszą wygadywać słowa po angielsku i krzyczeć "Bird! Go!" przy transformacji. Jak dla mnie udany troll. Animacja czasem niedomaga, ale projekty postaci i otoczenia nadrabiają za to w zupełności. Kolejna udana pozycja w tym sezonie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-07-2013, 21:07   

Silver Spoon 1
Wielkie TAAAAK dla anime o rolnictwie! Jako żem zboczony biolog, to strasznie mi się podobało i ciągle rechotałam pod nosem.
A tak w ogóle to jajko. :'D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-07-2013, 21:38   

Drugi Gencinek Nadime.
No i cały Genshiken wyleciał przez okno, odcinek przepiszczany i w okolicach majtek (i to czyich). Ok Hato zbladła w moich oczach, i w sumie tylko jedna kwestia była ciekawa. Nadal uważam , że jest fajną postacią ale... do Genshikena a to nie bardzo wiem co to było. Klub wyszedł z pokoju klubowego do mieszkań dziewczyn na dłużej niż powinien (w pokoju i tak nie mieli co robić) Suu >> tło . Fabuła nie zaczepia się tak fajnie tylko leci. Uczucie jak "szkolny festival" w haremówce. Generalnie czekałem tydzień jak na szpilkach tylko po to by dostać ochłapek. Przykro...
Niestety ending został endingiem a opek jest jeszcze gorszy.
I jeszcze teraz będę się musiał odstresować
Fluffle Puff Tales: "PFUDOR"


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 16-07-2013, 07:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-07-2013, 00:21   

kokodin napisał/a:

No i cały Genshiken wyleciał przez okno,

Mam wrażenie, że oglądaliśmy inne odcinki. Będę musiał chyba poszukać tego, o którym piszesz, ponieważ wygląda na trochę podobny do tego wyśmienitego drugiego odcinka Genshikena Nidaime, który widziałem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-07-2013, 09:25   

Zarzuty w alfabecie, w odkopanym 2 postowym temacie sagi studentów.
Zapraszam do wymiany myśli i światopoglądów na temat tego odcinka.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2013, 14:03   

Honey & Clover II odcinek 4.
Powiem krótko – WOW

Spoiler: pokaż / ukryj
Wątek Riki i Mayamy rozwija się w mistrzowski sposób.

Najlepsza seria obyczajowa jaką widziałem (choć nie było tego zbyt wiele :D).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-07-2013, 15:15   

Pierwsze trzy odcinki War on Titan. Powiedzcie wy mi mądre ludzie, czy to się potem robi lepsze? Bo póki co główny bohater mnie wkurza straszliwie, anstujące backstory jest angstujące, a tendencja wszystkich postaci do wygłaszania truizmów dramatycznym tonem przekracza normy nawet jak na anime. Jedynym plusem są jak dla mnie tytany - owszem, żrą ludzi, ale są przy tym tak przeuroczo radosne, że nawet nie mam im za złe. Dropnąć? Oglądać dalej? Czy będzie więcej tego samego, czy te cholerne dzieciaki jednak podorastają i zyskają na mózgach?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-07-2013, 15:19   

Dorastają, ale mózgów niet.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
C.Serafin
Gość
PostWysłany: 17-07-2013, 19:00   

Już dorośli - w trzecim odcinku. Od teraz będzie już tylko jeszcze więcej traum, dramatycznych zgonów i przemówień, podniosłych niczym mowa Konrada z trzeciej części Dziadów. Obstawiam, że jedyną podobającą Ci się rzeczą mógłby być nowy wyjątkowy tytan z elfimi uszkami, pojawiający się od siódmego odcinka, przy którym prawie wszystkie pozostałe wyglądają jak kupa łajna. Niestety (albo stety) to animu tak już ma.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-07-2013, 19:43   

Ja was panowie kompletnie nie rozumiem, bo dla odmiany zacieszam jak głupia nad tym, że z tego pęczka postaci jak na razie każda jest przynajmniej interesująca i dostaje swoje pięć minut. I że zauważają i przyjmują do wiadomości rzeczy niby oczywiste, ale też istotne dla ich relacji z otoczeniem.

Dramatyczne zgony i podniosłe przemówienia - GDZIE pytam? Znaczy krótki monolog Erena dający się sprowadzić do "bierzcie dupy w troki, tchórze", czy może później podobny Mikasy - w momencie, kiedy stado świeżych jak szczypiorki wiosną żołnierzy właśnie było świadkami jak ich kumple są zjadani, sami jadą na resztce gazu w sprzęcie, znikąd zaopatrzenia i w ogóle należy stanąć i dać się zjeść, bo sytuacja ich przerosła? Wspominanie o dramatycznych zgonach w ogóle nie ma sensu, bo poza martwą mamusią przez całe 13 odcinków był JEDEN trup z obsady. W dodatku zamieciony pod stół w ciągu może trzech minut.

Generalnie - omujborze, dobre animu z dobrymi postaciami, LEGASP!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-07-2013, 20:24   

hahaha, Gonik tardzi eoteny, hahaha.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 413 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group