FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2013, 15:51   

Nisemonogatari - odcinek z myciem zębów
Komentarz: że co? Co ja właśnie obejrzałem? Oo
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2013, 20:13   

Gatchaman Crowds 3 - w tym odcinku skoczył się budżet na animację i jakość poleciała na łeb na szyję. No i główny wątek powoli się rozwija. Ale spadek jakości ułatwił mi wybór.

Uchouten Kazoku 4 - AOTS. Akadama jest genialny. To zabawne, ale ludzie tacy są... Do tego całe to zamieszanie. Wszystko pewnie przygotowała sobie Benten dla osobistej przyjemności i wysublimowanej rozrywki. Biedny Yasaburo...

Yamato 19-22 - raczej AOTY. Fabuła nie daje nawet małych szans na odpoczynek i nie ma tu mowy o nudzie. Dzieje się dużo... No i oczywiście końcówka w najgorszym możliwym momencie.

Spoiler: pokaż / ukryj
DOMEL, NOOOOOO! Damn, szkoda go.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 28-07-2013, 22:29   

Wait, what, do 22. włącznie? Ołsom!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2013, 19:11   

Rurouni Kenshin - OVA - Shin Kyoto Hen

Nowa wersja starej historii, nie tylko pod względem graficznym ale fabularnym też sporo zmieniono (skrócono), pozycja zdecydowanie dla fanów Kenshina.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marlow Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2013, 19:51   

Wczoraj wieczorem obejrzałem 3 odcinki *głęboki wdech* Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!.

Całkiem fajny opening, przyzwoite animacje, muzyka niczym się nie wyróżnia, ale przyjemnie komponuje się z resztą. Wszystko zależy od tego, czy rodzaj humoru i bohaterka spodobają się widzowi. Ja po przeczytaniu wszystkich, jak do tej pory, części mangi jestem na tak. Nic nadzwyczajnego, ale przyjemnie zabija się tym czas.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-07-2013, 23:47   

Nadrabianie 2 tygodniowych zaległości.

Rozen Maiden 3-4 Szczerze to nie wiem za bardzo co się tam dzieje i co ma się dziać, ale Shinku wypada całkiem nieźle na tle bidnego podwładnego, który nie posiada czasu bo musi się utrzymać i tak dalej. Brakuje mi Kun Kuna, ale czajnik, herbata i te sprawy jak echo z inną odpowiedzią :] Do tego ta Hachikowata koleżanka , me like ją. W sumie nie wiele mozna powiedzieć więcej, bo po mocno przepełnionym pierwszym odcinku kolejne sa raczej rozwlekłe i nieudolne fabularnie.

Watamote epizody 3-4 Oficjalny skrót łatwiej zapisać niż cały, ale generalnie zgadzam się z przedmówcą, opening jest fajny, ending w sumie też a humor jest specyficzny. Taki trochę Kimi ni Todoke, trochę Genshiken a trochę jeszcze coś innego. W małych ilościach jest całkiem zabawne. Parasole, choroby, sny erotyczne i molestowanie i wszystko spaczone :] w dodtku ten cały numer z bielizną. Kuroki zaczyna wyglądać przed światem nie jak zaniedbana idiotka lecz jak zwyczajny zboczeniec :] jestem ciekawy co można z tego wyciągnąć ale nie zamierzam sobie spoilerować mangą. Kambfer i parę innych mang mnie nauczyło, że nawet dobrą mangę można spieprzyć w anime a nawet z kiepskiej można zrobić fajne anime.
Czy ja tam słyszę Mio-chan z Nichijou w pierwszym planie?

Blood Lad 3-4
Tutaj z kolei bardzo kiepska grafika idzie w parze z marnymi designami postaci i chałowata fabuła a jednak fajnie się to ogląda. Taki mikser Soul Etera ze znacznie gorszym Hataraku Mao Sama i paroma innymi dziwolągami pokroju Needless. W każdym razie archetypy podobne. Wiedźma zaczyna być poważnie zainteresowana wampirkiem, oczywiście wilkołak przyjaciel\wróg kocha duszyczkę a ta ma rozładowanie baterie. Do tego stara telenowela w rodzinie wampirków. Nie wiem jak innym ale mnie ta mała się podoba. Widać że jest groźna, te oczy, ten pancerz... Aż jestem ciekawy co jeszcze mogą ukraść z innych serii

Uchuten Kaizoku
3-4 Te borsuki, jenoty tanuki czy ak im tam są świetne, jeszcze nie bardzo wiadomo do czego prowadzi ta walka klanów i jakie zamiary ma Benten, ale juz coś wiadomo. Przynajmniej tak mi się zdaje. Rodzinka jenotów i jej kargulo-pawlaczni przyjaciele są boscy. Zwłaszcza, ze to transformujące zwierzaki w wielkim mieście. Oczywiście sporo rozbija się o problemy jakoziaste i alkocholowe,ale jest super. Nareszcie tytuł o Tanukach inny niż stare dobre Pom-Poko i rzeczywiście o tanukach.

No i jeszcze ten nieszczęsny nowy Genshiken. Wiem co mi to nie pasuje. Już o tym wspominałem, że spłycono nieco charaktery postaciom pobocznym, ktoś pisał o innych głosach a ja dorzucę jeszcze paskudną kreskę. Aż się chce płakać przy porównaniu postaci z poprzednich sezonów. Jednym słowem wszyscy są narysowani paskudnie. Czy w ogóle istnieją blond rzęsy? Ja rozumiem, że opowiadają tu w sumie nową historię nowych ludzi. I trzy nowe koleżanki często zyskują sporo punktów za drobiazgi, ale to już nie jest to samo. Kalendarz serii gna, już mamy comifest i ogólnie tej pracy włożonej w dwie mangi prawie nie widać, nie mówiąc już o samych mangach (Maderame będzie zawiedziony) I w tej chwili bije się z myślami czy en serial kocham czy go nienawidzę.
ps ta wredna jędza co się snuje za Ogi po comifestach znowu była jakby inną postacią, wciąż wredna ale nie do poznania.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2013, 11:08   

Gargantia 13
Ta rozmowa dwóch AI. Genialne. Aż się wzruszyłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 31-07-2013, 23:51   

vries napisał/a:


Yamato 19-22 - raczej AOTY. Fabuła nie daje nawet małych szans na odpoczynek i nie ma tu mowy o nudzie. Dzieje się dużo... No i oczywiście końcówka w najgorszym możliwym momencie.

Spoiler: pokaż / ukryj
DOMEL, NOOOOOO! Damn, szkoda go.


Zwłaszcza cute aliens doing cute thing? >D

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-08-2013, 19:34   

Powtórka z rozrywki, Suiginto. Czyli jak Rozen Maiden v3 epizod 5 potrafi ziać czkawką. Nie wiem, to miało być super a jest zdecydowanie nie. W odcinkach niewiele się dzieje, postaci wprowadzają długo i chaotycznie a jedyne co mi sprawia ubaw, to jak stary Jun rozkazuje Shinku, np posprzątać. W sumie najbardziej wkurzające jest odliczanie, bo bez znajomości mangi
Spoiler: pokaż / ukryj
nie wie się, czy odlicza Shinku czy Kirakishio używając Shinku jak lalki (bo to dali prawie do zrozumienia poprzednio)
Tak czy siak nuda.

A teraz coś słodszego, czyli pytanie: Ile razy można oglądać Yumeiro Patissiere? Odpowiedź: Nie wiem ale to właśnie robię. Uwielbiam głos Ichigo, absurdalny świat duszków i prawdziwe żarcie. Bo jak do magii podchodzą dosłownie bez ograniczeń ładu lub składu, tak do spraw cukierniczych całkiem poważnie. Chciał bym aby większość polskich cukierników i cukiernic przeszło takie szkolenie.
up to episode 22
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rock Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2013, 07:57   

Ja skończyłem Black Lagoon i zacząłem Psycho-Pass. Nawet ciekawe, chociaż BL i tak było lepsze jak dla mnie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2013, 21:57   

Monogatari S3 05
Ten sezon coraz bardziej mi się podoba. Nisemonogatari obejrzałem, „bo wypada”, a tutaj wyczekuję kolejnych odcinków i zmian zachodzących w bohaterach. Po „uczłowieczeniu” Hanekawy jestem ciekaw co się będzie dalej działo z Senjougaharą (która i tak jest dziwnie ludzka w tym sezonie), bo mam wrażenie, że jej transformacja jeszcze się nie zakończyła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Normka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lip 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2013, 22:03   

W tej chwili oglądam Gintamę , powoli sobie ją ciągnę i na dniach będę kończyła Psycho Pass. Jak na razie nie mam dużych zastrzeżeń. :)

_________________
ja cóż, blogerka, niespokojny duch,
ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko!
http://normka.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2928743
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2013, 18:51   

Blod Lad ep 2
...i drop. Nudne to i wcale nie lepsze od słabej mangi.

Genshiken 5
Tragicznie nie jest, ale ile można z tym samym motywem? Jakoś nie interesuje mnie yaoi, więc ciągłe nawiązania do tego bardziej mnie nudzą niż śmieszą. Poza tym, jeśli opieramy elementy komediowe na jakimś kółku zainteresowań, to najlepiej dać jakąś osobę z poza dla kotrastu, inaczej target jest bardzo niszowy. Brakuje osoby, która by przejęła rolę Saki. Nidaime wypada dużo gorzej od poprzedniczek.

Servant x Service 5
Wątek romansowy jest trochę ryzykowny, ale do tej pory jeszcze z nim nie przesadzili. Fajnie, że nie skupiają się tylko na 2-3 bohaterach. Na razie najlepej wypada na tle innych produkcji tego lata.

Yamato 2199 19-22
W tym sezonie brakuje anime z akcją, więc te 4 odcinki robią rożnicę. Wszystko tak szybko mknie, aż szkoda, że nie rozwineli początku 22 odcinka (to o spotkaniu z Deitzem). Jeszce bardziej szkoda, że zostały tylko 4 odcinki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-08-2013, 21:03   

Genhiken Nadime epizod 5 Ja wiem, że Kosaka jest z innego uniwersu, ale chyba z głosem przesadzili. Poza tym podobało się, ale jak wyżej, brak kontrastu i monotonia tematyczna. Kreska jest okropna, po prostu nie taka dobra jak stare dobre 2 sezony w SD. Co więcej napisać. Hato nie zdecydowany to najgorszy trap . Peruka on , voice on i starczy by wszystkich zmylić i tylko poszarpana fryzura go w męskiej wersji ratuje (poza głosem) od bycia kolejną dziewczyną w tłumie. Angela znowu w natarciu i to było fajne, bo wróciła stara Su. A poza tym biznes jak zawsze.
Myślę, że lepsza ekipa nawet ten materiał mogła by uczesać lepiej, bo mimika tłumów stoi a reakcje są jednostkowe. I graficznie chyba najbardziej mi się ten sezon nie podoba.

Uchouten Kazoku epizod 5
Tanuki znowu ciekawe bzdury. To jest ciekawe bo jest takie inne, magiczne a za razem w tle normalności. Bo to jest ten aspekt rzeczywistości , którego nam brakuje. I tym razem było nastrojowo, lekko powiało grozą i człowiek zrobił się głodny. Mój nieplanowanie ulubiony serial sezonu. Chociaż napisy końcowe mają okropne tło.

Poza tym wczoraj skończyłem Yumeiro Patisierki bez profesjonala. Wiem ze to ma dalszy siąg i jest on dosyć spójny, ale dla mnie najlepsze w tym wszystkim kończy się finałem konkursu. Ale i tak to lubię :]

Dzisiaj był maraton Eureki Seven AO Wiem, tytuł jest nieco gorszy niż pierwowzór, ale głównie za pierwszym razem. Za każdym następnym chłonie się przeoczenia i nawiązania fabularne, które po znajomości finału stają się oczywiste. Trochę to przypomina wątek River Song z Doktora who. Bo jest rozbite w złej chronologii przez odcinki i można to poskładać dopiero ogarniając całe wątki.
Niemniej jednak i tym razem stare postaci wywoływały te przyjemne dreszcze. To uczucie , ze otrzymaliśmy wymarzony prezent.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2013, 17:20   

Karasu Tengu Kabuto OVA - film ten łączy wszystko co fajny w latach 80-tych z wszystkim co beznadziejne. Fajny jest świat semiśredniowiecze z dodatkiem robotów i magii (patrz: coś ala D). Beznadziejny jest główny bohater, który jest tengu-ninja-mago-samurajem ubierającym się jak członek zespołu heavymetalowego z tamtych lat. Braku fabuły nie wynagradzają ni postaci, ani walki. Innymi słowy gniot. Ale ma jeszcze serię TV... Może się skuszę. 3/10 (pierwsze 5 minut było fajne).

Uchouten Kazoku ep5 - podoba mi się sposób w jaki prowadzi się akcję w tym anime. Dostajemy sporo niedopowiedzeń, a te zostają wyjaśnione w kolejnych odcinkach (co ma swoje minusy, bo seria książkowa nie jest skończona i pewnie wszystkiego się nie dowiemy). Świetne postaci. No i ta cudowna nuta mistycyzmu. Naprawdę genialne.
kokodin napisał/a:
Chociaż napisy końcowe mają okropne tło.

True. ED jest paskudny graficznie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 415 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group