FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2013, 19:50   

wa-totem napisał/a:
Obok tego co napisał smok... zaczynam się zastanawiać, czy ty żyjesz w tym samym co my wymiarze.

Nic mi nie wiadomo (o mnie i/lub innych wymiarach), ale kto wie...

By nie robić totalnego off topu o współczesności, co do anime(!), na oko 12-latka i latająca (prawie) forteca zbudowana w 3 lata (tam chyba wspominali, że 3 lata, chyba, że nie uważnie oglądałem, a to prawdopodobne) czyli mała zaczęła budować jak miała mniej więcej 9 lat. Nie, wybaczcie, ale mnie to, nawet przy założeniu, iż jest wielkim geniuszem, zwyczajnie nie przekonuje. I oczywiście zdaje sobie sprawę, że jak na standardy anime to wszystko nie jest wcale takie dziwne, ale po prostu nie w moim guście. Jak się później dowiemy czegoś na temat "ich rzeczywistości", to może zmienie zdanie.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-10-2013, 14:41   

A tak swoją drogą... wczoraj wieczorem, Log Horizon 3. Ta seria mnie przekonuje do siebie, ciekawe że ten sam temat można aż tak diametralnie inaczej obrobić niż w przypadku SAO - jak na razie, bez grimdarku, sufferingu, przesadnie przepałerzonego selfinsertu...

Po odcinku pociągnąłem na znany chan... i ciężki szok. W aktualnym wątku dotyczącym serii wraz z "scum and villainy" of the internetz (sankju Obiwan Kenobi) siedzi sobie Mamare Touno (Autor "Log Horizon") i w najlepsze gawędzi i odpowiada na pytania kłębiącego się stada Anonów, a nawet via swój oficjalny twitter (@marmalade_macro) potwierdza swoją obecność w wątku... do "żywego" boarda bym nie linkował z bardzo oczywistych powodów, ale wczorajsza dyskusja jest już dostępna w statycznym archiwum: https://archive.foolz.us/a/thread/95479152 - dla oglądających poniekąd "obowiązkowa" lektura, masa ciekawostek.

Simply EPIC.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 22-10-2013, 18:11   

wa-totem napisał/a:
"scum and villainy" of the internetz

Simply EPIC.


<dumnie wypina pierś>
Epickie indeed.
Do przewidzenia, biorąc pod uwagę iż większość twórców siedzi na 2ch, sondując fanów i drenując co lepsze pomysły. I'm glaring at you, Kawamori..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-10-2013, 19:30   

Non Non Biyori odcinek 3 nie był już taki kojący. To nadal jest ten sam tytuł ale temat strachliwych starszych sióstr mam niejako oklepany i nieśmieszny. A cała jazda z uciekaniem z domu i sadzeniem ryżu była raczej kiepsko pokazana. Przynajmniej z komediowego punktu widzenia lepiej wypadł cukierek z poprzedniego odcinka niż cokolwiek z tego. Chociaż tekst o suwaku na poduszce mi się podobał :3

edit
Natomiast Kyokai no Kanata znowu pokazało się z innej strony. Tym razem Epic Monster busting time. Tylko czy widzieliśmy pełną moc krwi? Bo z całą pewnością blondynek pokazał buźkę potworka i może jeszcze urosnąć na final bossa i trzeba go będzie utemperować a już widać , że to będzie nieco trudne. Takie Inuyasha drmon blood :]A ta intryga na końcu... ktoś tu pociąga za sznureczki?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-10-2013, 22:04   

One Piece Summit War Saga
To nawet nie półmetek, bo skończyłem dopiero Amazon Lily Arc, ale to jest, po prostu wspaniałe, wszystko razem i każde z osobna. Shiny, epic, sparkle and awesome... a w ogóle to brak mi słów. Mam już plan na cały wolny czas w najbliższym tygodniu ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2013, 21:23   

Samurai Flamenco 3
Więcej świrów! Yeah :D

Kill la Kill 4
Wstyd mi, że zwątpiłem w tę serię. Poziom absurdu i abstrakcji tego odcinka przekroczył wszelkie normy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-10-2013, 22:26   

Kuroko no Basket

Eaś: neee, Mono. zacznij oglądać KuroBasu
Mono: jak zacznę to mam do nadrobienia pierwszy sezon, bo teraz wychodzi drugi, nie?
Eaś: a to jest takie fajne anime
noooooooooooooom
zmaratonujesz
wiesz, jak to wchodzi?
jak wódka
...
(cztery dni później) (cztery dni wypełnione ścianami tekstu na gtalku, zawierającymi moje mało zrozumiałe przemyślenia)
Mono: kiedy będzie kolejny odcinek?
kiedy będzie 4. odcinek drugiego sezonu Kuroko no Basket?


Ja chce więcej, a więcej jeszcze nie ma. Świat jest okrutny :(

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-10-2013, 22:28   

Ahaha. ^______________^

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-10-2013, 00:50   

fleischman napisał/a:
Kill la Kill 4
Wstyd mi, że zwątpiłem w tę serię. Poziom absurdu i abstrakcji tego odcinka przekroczył wszelkie normy.

z mojej strony wstydu nima, ale rzeczywiście duże zaskoczenie jest, bo odcinek był inny a równocześnie szalenie dobry. Gdzie szalenie to jedyny pasujący przymiotnik, w każdym kontekście tego słowa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-10-2013, 12:26   

Valvrape 15
Uwaaa ten odcinek absurdem osiągnął niemal poziom Code Geass'a. Zresztą coraz bardziej się Valvrave upodabnia... choć nadal mu brakuje tego samego polotu i absurdalnego geniuszu i nagłych zwrotów akcji. Choć przyznam, że póki co sezon drugi jest zdecydowanie lepszy, niż pierwszy, gdy już więcej powiedziano o Magius i zaczyna to nabierać jakichś kształtów. Ten odcinek był po prostu... :D

Spoiler: pokaż / ukryj
Najbardziej zirytował mnie Haruto i Marie. Ważna misja, mająca na celu uratowanie ich tyłków, Haruto jest ważnym elementem w nim, ale nie, to jest najlepszy moment, żeby zagonić go w róg i zapytać czemu tak szybko mu się rana wygoiła. A Haruto zamiast streścić raz dwa i powrót do planu to nie, stoi jak ten słup i coś tak duka pod nosem. Ale akcja z Eruerufem dobraaaa, choć to było już tak do przewidzenia, że Marie zmartwychwstanie sobie. Bo skoro ma wymazana pamięć, to nie jest zwykłym pionkiem w tej grze i nie może jeszcze odpaść.
Intrygujące są te wstawki w Saki z dalekiej przyszłości. I kwiknęłam na nazwisko tego bodyguard'a, toć to cały przewodniczący szkoły! Ciekawe jak się wkręcą w bycie tak wysoko postawionym rodem...
A poza tym Akira i jej miłoźć do Shouko-chan zaczyna mnie irytować, brakuje tylko sławetnej sceny ze stołem a'la Code Geass :v
A poza tym w całym swoim geniuszu Eruerufu i tak jest kroczek do tyłu względem "byłych przyjaciół", ups.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 25-10-2013, 12:45   

Nanami napisał/a:
Valvrape 15

Ah, nowy hardware ^___^

I zaczynam podejrzewać happy end tej serii.


Spoiler: pokaż / ukryj
Everybody undead now.

Wait, czy zmartwywstanie Marie nie oznacza iż main cast właśnie dostał godmode?



Also, pamięta może ktoś czy po podmianie ciał delikwent w pożyczonej skórce dalej jest niesmiertelny?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-10-2013, 21:20   

Mono, Eaś, łączę się z Wami w bólu! I nie, fakt, że czyta się mangę nic a nic nie pomaga...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-10-2013, 23:54   

A ja odmiennie od całego ogółu powtórkuję klasyki.
Ostatnio znajomy poprosił mnie o opisanie czym jest Shakugan no Shana No tomu powiedziałem, że po dobrym pierwszym sezonie odpadłem po pierwszym odcinku drugiego i tyle Shany widziałem. Po czym zacząłem powtórkowanie pierwszego sezonu by sprawdzić czy miałem rację.
Po pięciu odcinkach jestem raczej przekonany, że co do pierwszego sezonu się nie myliłem co do reszy to nie wiem, mam teraz grubsząskórę to może uda mi si to zweyfikować.
Na drugim biegunie powtórkowania jest tytuł, który zawsze uważałem za genialny. Mianowicie Baccano.Tutaj zwyczajnie tarzam się ze śmiechu, gdyż tak ta czarna komedia na mnie działa. obecnie do odcinka piątego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-10-2013, 20:51   

Golden time 4- Mam wrażenie, że odcinek wyglądał jakby pocięty. Straciło gdzieś na płynności odróznieniu z manga.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-10-2013, 15:19   

Lolimonogatari, odcinek 17 (tudzież 14)
No tak, po niedokończonym wątku z Nadeko, trzeba było wyjść z czymś naprawdę mocnym. I tak oto mamy kandydata na najlepszą sprzedaż BD w historii™
Sam docinek na razie nic ciekawego nie pokazał, chociaż czuć w kościach, że szykuje się najlepsza historia z całego drugiego sezonu Monogatari.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 425 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group