FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-10-2013, 19:12   

Yowamushi Pedal

Myślałam, że tego nie tknę, a jednak obejrzałam pierwsze odcinki i stwierdzam, że wypada sympatycznie. Typowa shounenówka, ale możę coś z tego będzie, choć przeczytane 8 tomów mangi zapowiada raczej coś typowego. Ale bohaterowie trzymają poziom.

Inazuma Evelen do 20

Idąc dalej tropem sportowym. Dżizas. Ja zostałam ostrzeżona, że to są galaktyki do kwadratu, ale i tak leżę . A to dopiero początek. Ciekawe, co będzie dalej... Ale jak wyżej - bohaterowie sympatyczni.

Valvrape 2

Faza jest. Fabuła jest. Wszystko na swoim miejscu, ale serio wolałabym, żeby całość została podana w jednym rzucie, bo takie dzielenie serii na pół sprawia dużo problemów... Ostatni strzał w... dziesiątkę na tarczy był... dobry. I Pino wołająca "przyjaciółka, przyjaciółka" była skjeri...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 29-10-2013, 09:25   

Enevi napisał/a:
. I Pino wołająca "przyjaciółka, przyjaciółka" była skjeri...


My superrobot can't be this creepy? Serio, to i tak lepiej niż socjopatyczny kot w roli OSu..


Edit:

Ok, Valrape jest git. Ma normalny rozwój bohaterów, póki co zrozumiałe i nie bardzo retarded relacje i motywacje, a blaszaki są ołsom po obu stronach. Dla porówniania...

I just watched SEED.

Hold me.


Spoiler: pokaż / ukryj
Pomaga że oglądam to dla hardware'u, ale i tak, na bogów!



Destiny!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-10-2013, 09:30   

Smk napisał/a:
Destiny!

Destiny ssie.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2013, 11:12   

Uchouten Kazoku- niekonwencjonalna komedia z szalonym zakończeniem. Warto obejrzeć nie tylko dla humoru ale także dla ciekawych postaci.

Kidou Shin Seiki Gundam X- czyli Gundam w post-apokaliptycznych klimatach, tajemnicza dziewczyna z jej wizjami oraz zaradny główny MC bez większej traumy, do tego miejscowy odpowiednik Chara po przejściach. Tylko dlaczego porzuciłem tą serie po 5 epkach?

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2013, 13:54   

Cytat:
Destiny ssie.

Nah.
Po prostu uwypukla problemy SEEDa ;]

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 30-10-2013, 23:40   

Gamer2002 napisał/a:
Cytat:
Destiny ssie.

Nah.
Po prostu uwypukla problemy SEEDa ;]


Z mojego punktu widzenia, Gundam:plecaczki, seria druga.

ARGH.

Symphogear raz i dwa ciurkiem. Seria, która jest jedwabista, nie traktuje siebie zbyt poważnie, a główne bohaterki, mimo iż są jedwabiste, nie są jedwabiste bardziej.


Tą rolę przejmują dwa samce w rolach pobocznych, kopiąc zadki i biegając po wodzie. Bez reliktów i śpiewu. Czy to się liczy jako dekonstrukcja? >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2013, 22:23   

Kill la Kill 5 - z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Tym razem dostaliśmy nawet animację na przyzwoitym poziomie.

Spoiler: pokaż / ukryj

Plaża Nudystów jako organizacja terrorystyczna walcząca z mundurkowcami. Mundurki to dla przypomnienia symbole dominacji. Tym samym rozbieranie się jest jej przeciwieństwem! Idiotyczne i genialne jednocześnie!

Do tego Sewing Machine Gun. No i standardowe "Mako saves the day!". Aczkolwiek Mako jest u mnie od ep 1 bardzo wysoko w klasyfikacji postaci żeńskich i w zasadzie może ratować naszą bohaterkę codziennie (zresztą na rewanż nie trzeba długo czekać).
Dla przypomnienia: Anime is saved!

Golden Time - powoli zastanawiam się, czy Toradora nie była jakimś wypadkiem przy pracy autorki. GT jest dość kijowe i ciężko się to ogląda.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-11-2013, 19:57   

W tym tygodniu:
Skończyłem Baccano +3 i nadal twierdzę, że Durarara powinna się albo bardziej zdecydowanie zakończyć albo kontynuować, bo jak Baccano pokazuje, można takie anime skończyć i kontynuować bez straty na jakości.
Generalnie ten keczupowy kawałek czarnej komedii jest bardzo udaną parodią opowiadań europejskich pisarzy jak np Agatha Christie i jej Morderstwo w Orient Expressie w połaczeniu z Leonem Zawodowcem i japońskimi opowieściami o duchach. Me like. Poza tym genialna czołówka.

Non Non Biyori 04 w sumie to już nie pamiętam o czym było, ale nie, jednak pamiętam. Stare dobre "imponowanie miejskością" wieśniaków i jeden mocny cios w postaci samolotu oraz historia fotograficznej przyjaźni. Odcinek ciepły, znowu. Oraz chwilami generujący Orz u swoich bohaterek. Ale płaczu z powodu cukierka nie było a szkoda, ja kce jeszcze raz.

Kyokai No Kanata - k-on come back czyli były słodycze i mało akcji. Odcinek przegadany, ale nie bez sensu. Rozdrapują drugie dno a zostało ich jeszcze 7 :P Troche nie rozumiem zmian koloru lampionów , bo ten zielony może być takim zonkiem, rzeczywistym efektem, lub efektem mocy którejś z postaci. Tak czy inaczej seria dryfuje w kolejnym kierunku.

Kyousougiga kolejny wydłużony odcinek. Wepchnęli tam trochę więcej sensu i akcji, ale nadal był to odcinek z ovki, czyli nic spektakularnego. Liczą się detale.

Kill la Kill z kolei znowu pokazało że się da. Powiedzmy wprowadzić zamęt. Kolejny odcinek wypakowany akcją z innym tematem przewodnim, tym razem łowca mundurków bo są zue!! No i bardzo dobrze, ktoś wreszcie rozgrzebał ten temat, bo mundurki są złem wcielonym. Wampiryczne kawałki materiału z własna wolą ... do czego zmierzamy w tej serii? Do parabolicznego heroizmu w stylu Gurren lagana zmierzamy do punktu 10000000 małp i kompletnego przełomu. (ilość zer nieistotna)

A tak poza tym Shana sezon pierwszy, czyli typowe j.c. staff, nadal znośne.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-11-2013, 16:32   

Yamato 2199 23-26 - godne zwieńczenie chyba najlepszej bezmechowej space opery od czasu Terra E...

White Album 2 05 - dostajemy nieporozumienie, które da się wyjaśnić podczas pięciominutowej rozmowy (po skontaktowaniu się wcześniej z trzecim wierzchołkiem trójkąta romantycznego) - główny bohater przeprowadza odpowiednią rozmowę. Niby nic, ale w adaptacji mangi shoujo sytuacja pewnie ciągnęłaby się przez kilka odcinków.

Log Horizon 05 - tutaj z kolei mamy problem, w którym pomogłoby skorzystanie przez 5 minut z systemu globalnej łączności w grze i ani jedna, ani druga strona się do tego nie kwapi. Przy fabule póki co zbudowanej na wyjątkowo chwiejnych podstawach wolałbym, żeby się obeszło bez głupiej dramy.

Golden Time 05 - tutaj nie wiem, czy klaskać (bo autorka wprowadziła coś "oryginalnego" do wyświechtanego schematu amnezji), czy też facepalmować.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tak więc utracona pamięć chodzi sobie po świecie jako duch (dodatkowo stwierdzający, że Banri, którego poznaliśmy przez ostatnie odcinki, to bezduszna wywłoka)

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2013, 20:56   

Kill la Kill 5
po trochę martwiących mnie odcinkach nr 2 i 3, kolejne dwa epizody mnie uspokoiły, bo seria idzie w dobrym kierunku. Pomysł z pistoletem na igły, granatami ze szpulek i Plażą Nudystów jest tak genialny w swoim bezsensie, że banan nie schodził mi z ust. No i fanserwis przestał być aż tak nachalny i mam nadzieję, że taki zostanie. Good job!

Golden Time 5
OK, z jakiegoś powodu lubię główną bohaterkę i jej dziwna osobowość trzymała mnie przez pierwsze odcinki, ale seria idzie w dziwnym kierunku i nadal koncentruje się tylko na dwóch postaciach. No i
fm napisał/a:
tutaj nie wiem, czy klaskać (bo autorka wprowadziła coś "oryginalnego" do wyświechtanego schematu amnezji), czy też facepalmować

Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. To było dziiiwneee. Nadal nie tracę nadziei na to, że będzie OK, ale chyba już przestałem wierzyć w nową Toradorę.

Samurai Flamenco
Wygląda na to, że świrostwo jest w tej serii zaraźliwe :D Mamy już pseudosuperbohatera,
Spoiler: pokaż / ukryj
pseudomagicalgirl
, to teraz czas na jakiegoś mecha i prawdziwego GZ ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 03-11-2013, 23:08   

fm napisał/a:
Yamato 2199 23-26 - godne zwieńczenie chyba najlepszej bezmechowej space opery od czasu Terra E...

Amen. Now, skoro polecasz Terra E... >]


fm napisał/a:

Log Horizon 05 - tutaj z kolei mamy problem, w którym pomogłoby skorzystanie przez 5 minut z systemu globalnej łączności w grze i ani jedna, ani druga strona się do tego nie kwapi. Przy fabule póki co zbudowanej na wyjątkowo chwiejnych podstawach wolałbym, żeby się obeszło bez głupiej dramy.


Mówimy ja japońskich nastolatkach, nałogowych graczach i NEETach z problemami emocjonalnymi. Sytuacja z naszego kulturalnego punktu widzenia jest durna, ale nie nieprawdopodobna. Zobaczymy, póki co drama utrzymuje się na właściwym poziomie. I w zasadzie ogranicza na poważnie do jedzenia.

Outbreak Company 4

Ja, proszę państwa, nie mam więcej pytań.

I 5.

Weźmy klasyczne stereotypy z różnych anime, wrzućmy w setting fantasy i patrzmy jak MC się męczy. Nie wiem jak Wy, ale ja się turlam ze śmiechu oglądając.

PS Chcę pojedynek Asuny i Nyanty.

Na żywność.

NOW!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-11-2013, 14:45   

Smk napisał/a:
PS Chcę pojedynek Asuny i Nyanty.

Na żywność.

NOW!
Okrutnik... Asuna raczej nie ma szans, jest tylko ludzką kobietą >:D

A skoro jesteśmy przy temacie WOW WOW DATABASE WOW WOW to taaaak, ten ostatni odcinek... khy. Będziemy wyzwalali niewolniczych, nieletnich goldfarmerów...? Sądząc po czołówce, jak najbardziej... Swoją drogą, umm... ja wiem że ciemne typki są ciemne, ale aż tak? Czy oni nie zauważyli że posyłając młodych w pole ich levelują, co w połączeniu z level capem może się kiedyś dla nich okazać... niebezpieczne? Sigh. Ja wiem że to 'japońskie' MMO gdzie wylevelowanie może zająć kilka lat, ale...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-11-2013, 16:36   

Smk napisał/a:
Nie wiem jak Wy, ale ja się turlam ze śmiechu oglądając.

Co 5 sekund pauza, by śmiać się przez 30.


TSUNDORA

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 04-11-2013, 17:57   

Slova napisał/a:



TSUNDORA


Znaczy co, Taiga dorobiła się własnego opisu charakteru? >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2013, 13:36   

White Album ep 4 i 5
Seria daleko za peletonem, a żółta koszulka lidera ciągle dla Kill la Kill.

Ble. Pierwsze odcinki były niezłe, im dalej tym gorzej. Nie czuję w ogóle tej serii, zachowania bohaterów mnie irytują. Gdyby ktoś ni z gruchy ni z pietruchy zrobiłby mi scenę tak jak zrobiła to Ogiso, pewnie bym go stuknęła i nie siliła się na jakieś guembokie wywody.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 426 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group